Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lolina

Przypominamy sobie pierwszy raz!Prosze o wejście panów jak i pani!

Polecane posty

Gość Witam was dziewczyny
Mam penisa 18,6cm :) Nawet nie wiecie jaka to radosć być posiadaczem takiego sprzętu. Dziewczyny mdleją! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooOoooo!! Troche wielgasiny...kiedy idziemy razem sie przespać...a nie tak serio mówiąc dziewczyny sie podniecają na jego widok co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam was dziewczyny
:) Jeszcze jak, każda jest zachwycona :) A jak czekam z seksem jakiś czas to robi się nabrzmiały z podniecenia jeszcze bardziej. Bo wiesz...spermy się tyle gromadzi, że jak strzeli to chyba na 2m strumień przy pierwszych kroplach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.... na 2mestry.......ale to chciałabym miec takiego w cipie..rekord to 14cm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochaneczka z podwóreczka
seks to nic przyjemnego tylko wkładanei wi wyciganie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :D eh to ja mam chyba szczescie bo moje Slonko w trakcie wzwodu ma 19, 4 cm :D ale podobno wielkosc nie robi roznicy wazna jest pozycja :D choc kurcze przewaznie odczuwam bol w pozycji od tylu moze jednak jest za duzy i dlatego mnie boli ?? jak sadzicie ?? :D dodam ze mnie boli jak jestem kilka dni przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animka
hmm to i ja sie podziele, mialam 18 lat, znalam sie z chlopakiem 6m=cy,kochalismy sie, planowalismy dugo, mialo sie to odbyc na walentynki,ale pomimo,nastroju, swiec, pustego domu, czulosci, nie dalam rady sie odprezyc i we mnie nie wszedl...probowalismy jeszcze 2 razy, w koncu sie udalo 'na dziko' w samochodzie, po imprezce, bolalo, ale nie mialam jak sie wykrecic tzn uciekac przed parciem jego penisa na mnie, wszedl, chcialam tego gl z ciekawosci, bolalo,ale nawet bylo przyjemnie, potem caly dzien krwawilam ,bleee, ale z kazdym razem bylo przyjemniej :P od tamtej pory mialam jeszcze 2 partnerow, a z obecnym jest super, kocham sie z nim kochac, spelniac fantazje i urozmaicac pozycje ...mmm ale 1 raz dla mnie=nic milego, mialam potem napad smiechu bylam rozklejona przez tydzien,rozmietolona jak moj obecny tygrysek mawia,bo dalej sie tak czuje po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebiscie....ale bolało cie od tyłu??ciekawe dlaczego??Mnie to tam nie boli jest tylk suuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolina mnie nie boli zawsze ale kilka dni przed okresem tylko i tylko w pozycji od tylu w innych nie takze nie wiem czy ma to jakis zwiazek z jego rozmiarem czy nie :D no i jest maly problem jak chce mu zrobic loda :D nawet polowa mi sie do buzi nie chce zmiescic (na szerokosc i dlugosc tez w sumie :D) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem mnie to tam nigdy nie boli...nawet czasem nie wiadomo czy o długości chodzi:p...a przed kresem sie nie kochamy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgaertg
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×