Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

No proszę ,proszę jaki tutaj dzisiaj ruch mamy :D Cosmic--> jak dobrze Cię widzieć:D jesteś tutaj prawie od początku a przy tym po urlopie wypoczeta,wiec z przyjemnoscią oddaję swoje dyzurowanie w Twoje ręce jako osobie z większym doświadczeniem :D Dziewczynki---> narzekajcie sobie do oporu,piszcie tutaj jakie jesteście wściekłe i złe ,obrażone na cały swiat,ale nie palcie:D Jupi :D jovik przyszła :D a jak przyszła to porządek musi być :D mam nadzieję,że na dłużej zasiądziesz między nami :D życzę Ci powodzenia w nowej pracy :) No to idę i ja bom coś zgłodniała:) ale jeszcze dzisiaj do Was zaglądnę to tymczasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem cos dzisiaj ostatni raz (bo sie cos rozgadalam ostatnio) na rozweselenie apropo pierozkow ruskich... Stoje w kuchni i robie pierogi. Przyszla moja siostra i mowi: ona- co.. obiadek \"mezusiowi\" szykujesz?? ja- nie, nie chce.* ona- glodzis zgo?!?! I bardzo dobrze! * TO on nie byl glody po prostu no.. :-) Milego weekendu i trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
Sorki mordtka ale nic z tego co napisalas nie zrozumialam troche to jest chaotyczne i nie do zakumania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
moje pierozki byly znakomite az maz mi zasna tak sie przejadl! troche zaczyna sie kryzys z nalogiem bo zobaczylam jak moj sasiad pali sobie pod moim oknem zaciaga sie i wypuszcza ....itd... tak monotonnie i jednostajnie jak w hipnozie.... a propo hipnozy, slyszalam ze to dobry patent na nałogi bylam sie nawet zorientowac ile kosztuje taki jeden seans -150zł!!!! i zeby zadzialalo na 100% trzeba isc conajmniej 2 razy!jak tabax mi nie pomorze(zamierzam kupic)to moze sie zdecyduje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aneczka*
A do mnie właśnie dzwonili z tej firmy w której miałam wczoraj rozmowę i zaprosili mnie na drugi etap :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aneczka*
Aldona - polecam tabex, jest naprawdę dobry, nie zwlekaj z kupnem, będzie Ci dużo łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- ja mam za sobą juz prawie pierwszy dzień bez papieroska,ale nie ostatni bo do fajek mam silną wole i taki mały papierosem mnie napewno nie zdominuje.Szkoda tylko,ze do odchudzania nie mam tyle wytrwałośći i silnej wolo;) dodam,ze juz raz w tym roku nie paliłam trzy miesiące-tylko ze poznałam chłopaka i widaomo do wika pierw hit potem dwa(choc po tych trzech miechach mnie juz gardło bolało od dymu jak sie zaciągnełam)tak kilka hitów wiecej i gardełko przestało bolec no i wiecie co dalej-zaczełam palić normalnie-i załuje!!!! ale Juz koniec próba ponownego rzucenia rozpoczeta.Chłopaka jest teraz na zwolnieniu lekarskim -takze go tez przypilnuje zeby nie palił.Napewno nam sie uda.Wam tez gratuluje. Ps.a jakie to fakjne uczucie,na ulicy!\'\'człowiek sie czuje taki wolny od nałogu do tego wiecej kasy w kieszeni i wiele wiele innych korzysci zdrowotnych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Aneczkę :) mnie też pomógl (chyba) tabex ,a może sama świadomość tego ,ze ma pomóc:) Podczas zażywania tabex-u wolno przez 4 dni palić a piątego dnia należy definitywnie rozstać się z fajurem. Ja pozegnałam się ze śmierdzielem już drugiego dnia,ale tylko dzięki temu topikowi. haha dziewczynki jak Wy będziecie tak sobie dogadzać pierożkami to później parę kilosków będzie do przodu :D AnDzKa --->dobrze prawisz kobieto:D rzeczywiście kapitalne uczucie na ulicy jak się nie pali. A mnie w zyciu tak piwko nie smakowało jak po rzuceniu palenia. Dopiero teraz czuję jaki ma smak.Byle nie za często:D Najfajniej to w sklepie gdzie kupowałam zawsze fajki. babka do mnie -jak zwykle 4 dla pani?? a ja do niej -dziękuję nie palę :D Mezowi kazałam samemu kupować fajki więc ja mam problem z głowy. Aneczka--> widzisz:> i po co te nerwy??:D będzie dobrze :) no to tymczasem kobietki :D paps:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
dlaczego znnowu nikogo nie ma boje sie ze nie dam rady dzisiaj wieczorem ! na noc najbardziej sie chce palic i jesc!!!! co gorsza bo juz mam 6 kilo jak nie wiecej nadwagi tzn wiecie jak to jest powinnam wazyc 50 a chce 45 i ta w kolko!wiec prawde mowiac po kobiecemu musze zrzucic 10 kilo zeby sie czuc w pelni usatysfakcjonowana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldona--> kobieto,normalnie zaraz tyłek spiorę a co to za gadanie hę??? ja wiem,że Ci teraz źle,ale staraj się myśleć pozytywnie. Co do wagi to przytyłam z własnej winy około 3-4 kilogramów a zrzuciłam już 8 więc tym najmniej musisz się przejmować :) Siedź na pupci i czytaj ten wątek albo pisz,co wolisz:) możesz pisać brednie jeżeli to ma Ci pomóc . Ja jeszcze chwilkę będę łaziła po necie więc jeżeli masz jakieś pytania to wal smiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
dzieki ika za slowa wsparcia!!:-D jak sie tak czyta co ludzie chcacy nie palic robia w pierwszy dzien niepalenia to widze ze wiekszosc sprzata chate!!! to chyba sugestia pozbycia sie wspomnien o fajkach tzn oczyszczenia aury czi jakos tak:-D a i co jeszcze zaowazylam to kazdy sie boi przytyc i wygladac jak smok!! ale chyba ja wole wygladac jak smok niz palic!! Bo do grubasa wszyscy sie odezwa i co lepsza przytula niz do chudego palacza smierdzacego tym swinstwem na odleglosc!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
musze teraz pomoc sprzatac mezowi w mierzeniu rurek bo robimy remont w sypialni!! a wiec do zobaczenia potem!!!!!!!!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonił mój skarbek i pytałam sie czy zapalił powiedział ze jednego;) coś przymnknełam na to oko i powiedziałam mu,ze jak jutro u niego bede to go przypilnuje.Poszedł z kolegą na piwko który pali i napewno zapali! bo przeciez jak to sie oprzeć papieroskowi przy piwku:) pewnie jutro bedzie mi mówić ze nie palił-jasne;) ale dzisjaj deszczowa pogoda-i do tego dość sporo zjadłam,ale od jutra juz postram sie jeść normalnie-kupie sobie słonecznik i bede dłubać. po 21 jak sie sciemni wyjde chyba na rower dotlenić płuca:) kilka rundek wkoło osiedla sobie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonko--> no widzisz ,jak się uspokoisz to zaczynasz całkiem logicznie pisać:D Uwierz mi paliłam 24 lata BEZ PRZERWY nawet (o zgrozo) będąc w ciązy. Pierwszą moją myslą po porodzie był jakby tu zapalić brrrrrrrrrrrrrrrrr straszne no nie? Nie przeszkadzał mi ból gardła,ból brzucha żadna choroba byle tylko zaraz po przebudzeniu wziąśc kawkę i lecieć na papierosa. Długo dojrzewałam do tego żeby nie palić. próbowałam wielokrotnie rozstać się z papierosem,ale nie mogłam ,nie potrafiłam.Kupiłam swego czasu tak rozreklamowany Zyban po,którym miałam bezbolesnie rozstać się z nałogiem . Niestety po zazyciu myślałam,że zejdę na drugi swiat a lek kosztował wtedy coś koło 200stów. No i poszło do kosza:) Chylę czoła przed tymi,którzy siłą woli rozstali się z nałogiem,ale też uważam,że ,każdy sposób jest dobry jeżeli może Ci pomóc w rzuceniu tego świństwa. Mnie jak muliło to brałam mojego faceta i szlismy na spacer. Nawet nie przeszkadzało mi to,ze on pali. Smieję się do dzisiaj ,że on jeszcze o tym nie wie,że rzuci palenie,a pali 2-3 paki dziennie:( Ale Wiesz jakie to miłe jak Ci powie,że podziwia Cię i jest z Ciebie dumny:) Więc 3maj się mocno i nie daj się nałogowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety drogie. Ile kosztuje ten tabax? Czy to sa te tabletki, które bierze sie stopniowo coraz mniej? Jako samozwancza twardzielka dzisiaj poleglam... wzielam MACHA! Marazm i sromota..... :-( Napiszcie cos o tabletkach, ile kosztuja i czy warto. Kazdego typu wspomagacz sie przyda! Acha.. szkoda ze sie nie zrozumialysmy :-) z ta przygoda z pierozkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABEX ® Tabex ® jest oryginalnym bulgarskim preparatem pochodzenia roslinnego przeznaczonym do leczenia nikotynizmu. Preparat ten zostal opracowany na bazie alkaloidu cytyzyny zawartej w roslinie Cytus laburnum L., Akacja zolta - rozpowszechnionej w poludniowej czesci Europy Srodkowej i Wloszech. Najwieksza ilosc alkaloidu - do 3 %, stwierdzono w nasionach. Farmakologia Preparat Tabex opracowany na bazie alkaloidu cytyzyny posiada mechanizm dzialania zbiezny z mechanizmem nikotyny. Cytyzyna: Pobudza wegetatywne zwoje nerwowe Wzmaga wydzielanie adrenaliny z nadnercza Stymuluje osrodek odruchowo-motoryczny Podwyzsza cisnienie tetnicze Toksykologia W doswiadczeniach eksperymentalnych na roznego gatunku zwierzetach preparat Tabex® przyjmowany doustnie wykazal, ze jest: Mocno trujaca substancja Substancja o dobrym indeksie resorpcji Podczas badan na toksycznosc przewlekla stwierdzono: Przyjmowany doustnie u mysz, szczurow i psow, preparat Tabex ® nie wywoluje zmian toksycznych w hemopoezie i narzadach wewnetrznych. Statystycznie znaczace zwiekszenie transminaz w stosunku do grup kontrolnych w dawce Cytyzyny 1.35 mg/kg po przyjmowaniu dobowym przez 90 dni. Nie zaobserwowano zmian w zachowaniu zwierzetach doswiadczalnych i w badanych wskaznikach kliniczno-laboratoryjnych. Badania histopatologiczne wykazuja zroznicowana pod wzgledem stopni zaburzenia watroby u mysz w dawkach 3.3 mg/kg oraz u psow w dawkach 0.45 mg/kg. Badania kliniczne Preparat Tabex zostal przebadany w roznej oprawie w ramach 8 multi centrach badan klinicznych w Niemczech, Bulgarii i Polsce. Podsumowanie wynikow wykazuje, ze: Tabex zastosowano doustnie u 1045 osob w stosunku do 400 palaczy, ktorym podawano placebo oraz u 1500 osob, ktorzy przyjmowaly inne preparaty przeciwko paleniu tytoniu. Wyniki kliniczne wykazuja wysoki procent odwyku od palenia tytoniu za pomoca preparatu Tabex, wartosc ta jest dwukrotnie wieksza i statystycznie wiarygodna w porownaniu z placebo oraz pozostalymi preparatami. Dobowa dawka terapeutyczna preparatu Tabex wynosi 1.5 do 9 mg na dobe, nie stwierdzono dzialan niepozadanych. Stwierdzono poprawe ogolnego stanu palaczy po wstrzymaniu palenia za pomoca preparatu Tabex, z powodu przewleklej intoksykacji nikotyna (ja oddycham wreszcie znowu swobodnie). Preparat Tabex ® wykazuje bardo dobra tolerancje, poniewaz w dawkach terapeutycznych nie wywoluje zaniku apetytu, nudnosci i wymiotow. Skutecznosc kliniczna Tabex - srodek do wyboru na prewencje spolecznie znaczacych schorzen, zwiazanych z paleniem tytoniu: Zajscia sercowo-naczyniowe (zawal serca, stenokardie, obwodowe schorzenia naczyniowe). Schorzenia ukladu oddechowego (rak pluc, zapalenie tchawicy i oskrzeli i in.). Schorzenia ukladu trawienia (niezyt zoladka, zapalenie blony sluzowej jamy ustnej i in.). Uzaleznienie psychiczne i fizjologiczne typu narkomanii. Wieloletnie badania kliniczne wykazaly wyzszosc preparatu Tabex oraz jego skutecznosc terapeutyczna u roznych grup palaczy Wysoki procent (55-76 %) leczonych Tabex rzucilo papierosy Dobra tolerancja oraz brak dzialan niepozadanych w dawkach terapeutycznych Dobry efekt na towarzyszace dlugoletniemu paleniu stany depresyjne oraz przewlekle schorzenia plucne Nie stwierdzono niekorzystnych interakcji z neuroleptykami, srodkami przeciwdepresyjnymi i insulina TABEX , STOSOWANY W ODPOWIEDNIM SCHEMACIE UMOZLIWIA STOPNIOWEGO ODCHODZENIA OD PALENIA BEZ WYSTEPOWANIA ZJAWISK ABSTYNENCJI. Tabex podaje sie doustnie (najlepiej pod kontrola lekarza) Niepozadane dzialania leku: Podczas stosowania Tabex moga wystapic zmiany w smaku i apetytu, suchosc w ustach, bol glowy, podwyzszone rozdraznienie, nudnosc, zaparcie, tachikardia, lekki wzrost cisnienia tetniczego, ktore zanikaja w toku leczenia. UWAGA!!!!! Tabex nalezy wyznaczac tylko pacjentom o powaznym zamiarze rzucenia palenia tytoniu. Pacjent powinien wiedziec, ze przyjmowanie preparatu Tabex kontynuujac palenie moze doprowadzic do wzmozenia niepozadanych dzialan nikotyny. U pacjentow z niedokrwieniem serca, niewydolnoscia serca, schorzeniami naczyn mozgu, schorzeniami uniedroznienia (zarostowego) tetniczego, hiper zatruciem tyreoidyna, cukrzyca, niewydolnoscia nerek lub watroby, przepisanie preparatu Tabex powinno nastapic po uwazniej ocenie przez lekarza prowadzacego. SOPHARMA oferuje na rynek Tabex ® w postaci tabletek powlekanych po 1.5 mg, po 100 szt. w opakowaniu. www.sopharma.bg kosztuje około 35 zł i jest na receptę chyba,że masz znajome w aptece :) mnie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordtka--> tak są to tabletki,które bierzesz z początku co 2 godziny a później coraz rzadziej i rzadziej:) 100 tabletek=kuracja na miesiąc:) Żegnam się na dzień dzisiejszy z Wami wszystkimi jeżeli mogłam pomóc to się cieszę. Do jutra🖐️papatulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordtka--> ja zrozumiałam Twoją historię i usmiałam się serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika370--- Dziekuje serdecznie! Koniecznie sie zaopatrze, bo chcialabym miec to za soba. Drugi raz na pewno jest gorzej rzucac.. pozdrówki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
Hello jest tam ktos!? wlasnie wprowadzam moja psiapsiolke weronike na to forum ale biedaczka nie chce sie przekonac do niepalenia!trzy lata temy sama rzucila ale tylko na jakis czas teraz znowu jara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werona1984
Poczytałam jak sobie radzicie wszyscy z papierosami i tak sobie myślę, że może na mnie też przyszedł już czas żeby się zdecydować na rzucenie tego świństwa???hm... Prześpie się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werona1984
nie paliłam przez rok i czułam się zupełnie inaczej i nawet w towarzystwie mnie nie ciągnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
no widzisz jakie to proste wiec do dziela ale ja sie tak zastanawiam nad tymi magnetycznymi kuracjami sa nawet w polanicy za 50 zl i przy tym nie faszerujesz sie lekami antynikotynowymi wiec moze ktos sie da namowic??a ponoc to dziala a jak nie to to tabex a jak nie to hipnoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werona1984
tylko teraz nie moge sie oswoic z ta mysla- jak można nie palic???czy to jest możliewe???Przecież ja tak bardzolubię palić. Nałogowe rzucie gumy??? Czy to dobre rozwiązanie??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werona1984
morzna też do Złotego Stoku na igły jechać to ponoć też pomaga tylko same igły nie wystarczą- silna wola przede wszystkim!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
ludziska co wy wszyscy na papierosa poszli czy jaki tam ten tego ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
ja tez strasznie lubie palic ale nie chce sie truc bardziej niz jestem zatruta ale np. mam teraz takiwe mysli zeby isc do sklepu i kupic paczke fajek i zapalic ja cala na raz az do.....haftowania!ale cos mnie powstzrymuje tylko mi tak bardzo juz sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1984
caly czas o tym mysle a jeszcze ta bardzo pyszna mojej babci naleweczka pobudza mnie do tego zeby sobie zapalic ojjojjoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aneczka*
Aldona, wiem, że pierwsze dni są ciężkie, ale staraj się nie myśleć o papierosach. Forum daje wsparcie ale czytając nasze wypowiedzi automatycznie wciąż o tym myślisz. Postaraj się przez pierwsze dni spędzać czas inaczej niż zwykle - spotykaj się ze znajomymi, którzy nie palą, jeśli paliłaś siedząc przy kompie-idź na rower, lubisz palenie po jedzeniu-nie najadaj się do syta itp. No i kup tabex, to jest naturalny środek, krzywdy ci nie zrobi a pomoże. Ja rzucałam dwa razy (za każdym razem nie paliłam pół roku) i było mi wtedy mimo wszystko o wiele ciężej właśnie dlatego, że za bardzo się skupiałam na rzucaniu i niepaleniu zamiast właśnie odwracać od tego uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×