Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich, Palę od ok 3 lat i chcę przestać. Od jutra NIE PALĘ. Marzę o tygodniu bez papierosa, żeby przekonać się jak to jest. Tydzień to oczywiście preludium, do dalszych sukcesów (mam nadzieję). Postaram się często meldować. Gratuluję wszystkim, którzy wygrali walkę z nałogiem. Jesteście moimi idolami ;) A teraz, idę po papierosy... Bo i tak dzisiejszy dzień już zawaliłam, albo raczej zapaliłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimnooka, jesli chcesz byc jutro na imprezce, to BEZ PAPIEROSA :D!!! Trzymam za Ciebie kciuki! Jesli bedzie Ci ciezko wchodz na topik i czytaj nasze wpisy. To naprawde dziala! Pierwszy krok, i chyba najwazniejszy juz podjelas, czyli, uswiadomilas sobie wreszcie, ze CHCESZ RZUCIC!!! Dziekuje Zlosliwcze, Tobie tez gorace pozdrowienia:)🖐️!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, 2 ddzien nie pale i jakos mi nudno z tym... na razie jest latwo - nie mam co palic i pozatym nie mam z kim. Chyba do tego nie doroslam jeszcze, chociaz nie chce mi sie sluchac tego ze jestem smierdziuchem;-) szkoda, ze nie palac w tym momencie uwazam sie poniekad za osobe czyms ograniczona...glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
a ja wrocilem na stare smieci mi dobrze z tym nie bede siedizal sam i zly bo nie moge zapalic nie bede sie oklamywal JA POPROSTU LUBIE TO!!!!!!11ludzie maja gorsze nalogi ,a ze ja se czasami zapale to nic w tym zlego pale i musze powiedziec ,ze w rocil mi humor znowu chce sie spotykac z przyjaciolmi znowu chce wyjsc gdzies poszalec zostaje ze smierdziuszkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 39 dzien BP! Bardzo lubiłam wypic sobie browarka i do tego wykopcic z poł paczki smierdzieli. Dzis po raz pierwszy zaryzykowałam i wypiłam browarka,oczywiscie siedziałam w towarzystwie 4 osob palących.Tak bardzo sie zdziwiłam,bo nawet nie pomyslałam,ze miałabym ochote zapalic. Ludzie czy ze mną wszystko ok??Jak myslicie?? Jestem z siebie bardzo duma!:D:D:D:D Pozdrawiam wszystkich!Jutro wielka impreza! Oczywiscie mnie nie zabraknie na niej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko kochana wszystko z tobą jest ok. Ty poprostu przestałaś palic!!!!! I jutro na imprezie będe o Ciebie baaaardzo spokojna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohohooo.... ale wysmienite towarzystwo sie zebrało :-D :-D :-D Śmietanka....... Wpadłam na moment a widze, że jutro mamy świeto i to nie byle jakie.....:-D Kochani moi!!!! Jutro dzien powstania tego topiku.Wszystkim, którym sie udało składam wyrazy głebokiego szacunku....... Ika*- jak miło Cie tu widzieć :-D A tak mniej oficjalnie to........czy mozna flaszke na jutro????? Bedziemy jutro, mam nadzieje, tutaj wszyscy!!!!! Złośliwiec-----> ubezpieczyłam Twoje kciuki, bo naprawde- warte sa miliony :-D Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voytass sie zlamal...moze wrocisz voy??? ja mam bole glowy, tez mi nienajlepiej i ochoty nie mam na nic, spotkan wszelkich tez sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Wam że obchodzicie świętowanie założenia topiku przez Fionę , superrr zazdroszczę, dawno nie wchodziłam bo znów wstyd mnie ogarnął, nie dałam rady i na imprezce poległam... (wiewióreczko o tej o którą pytałaś gdzie mieszkam) Nie wiem do jasnej jak to zrobić by nie ulec... sama dawałam rady innym a teraz poległam...kurcze i to bez przemyślenia głębszego... Oczywiście nadal jest we mnie cheć niepalenia, dlatego tu jestem , ale trochę obawiam sie strofowania.. (Jovik wiesz chyba wiesz co mam na myśli).cóż, jeśli będzie za ostre, nie przyjdę, bo jestem wrażliwa (uprzedzam;-))) żart postaci może być...ale ostre nie dla mnie... Wszystkim gratuluję i życzę udanej balangi , wpadnę może zobaczyć jak sie bawicie;-))) Pozdrowiska i gratulationy;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
najgorsze sa te wachania w glowie jesli nie zaplaisz jestes zly/a ,ze nie mozesz zapalic jesli znowu zapalisz jednego-dwa -trzy-cztery jestes w miare zadowolony/a ale juz kolejne papieorsy znowu powoduja niechec i czlowiek jest na rozdrozu:( powiedzialem sobie ,ze bede palil tylko kolo 5-6 dziennie ,ale juz widze ,ze to nie przejdzie bo chce mi sei coraz wiecej i znowu zaczyna pojawiac sie tzw kapec w ustach i smrod mam zamiar popalic do konca miesiaca jesli zawitam tu 1 pazdziernika i oznajme ,ze rzucam to juz na wieki ,ale jesli mnie nie bedzie znaczy ,ze sie poddalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj dla calutkiej PACZKI NIEPALACZKI !!!!!!!!! Ja zapracowana strasznie ale czytam was od czasu do czasu.. bo tyle tu ciepla i wsparcie :) Nie wiem czy ktos mnie pamieta ale melduje ze nadal zyje bez smierdziela! i jest cudownie i pachnąco! 100 lat!, 100 lat! niech zyje zyje sie nam! Bez smieeeeeeeer dzieeeeee laaaaaaaaa! Milego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Witam Wczoraj pełen obaw poszedłem na piwo wszędzie śmierdziele bar zaopaczony do wyboru śmierdzielami nie wiem jak to zrobiłem ale wypiłem w towarzystwie 5 browarów i nie zapaliłem śmierdziela 10 dzień walki, zaczyna mi się to podobać. WYGRAMY_WALCZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Fiony oraz wszystkich,którzy przyczynili się do tego,że topik jest z nami już rok .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................## życzę wielu takich rocznic w tak doborowym towarzystwie:) Jovik---> a flasia gdzie??:> Złośliwcu---> wielki cmok w policzek za Twoje cudowne kciuki:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Witajcie , kochani ! caluski dla calej PACZKI NIEPALACZKI ! Jeszcze za wczesnie na szampana, co ? ale wznosze toast kawunia ! milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
moje gadulstwo zwyciężyło;) do voytass-hm, ja to sobie tak zrobiłam:najpierw paliłam okazjonalnie, potem doszło do paczki, półtorej dziennie a na imprezach do dwóch. Uff, potem doszłam do wniosku, że za dużo kasy wydaję na faje, młoda jestem więc skutków raczej nie odczuwałam, że niby gorsza kondycja itp. Więc jedyny powód to była kasa. Więc zaczęłam ograniczać. Najpierw w pracy. Bez fajeczki w drodze do. Potem bez fajeczki w pracy. No przebrnęłam. ALe jak tylko wyszłam to jż mi ciężko było było nie zapalić. Ale co tam, udało się to. Potem to już wypalałam 3-4 do 5 sztuk dziennie. No i tu zaczęły się schody. Bo na te wieczorne, zaznaczam WIECZORNE fajki czekałam z podnieceniem dziecka przed rozdaniem prezentów pod choinką... Oj ciężko było. Stąd wiem, że popalanie kilku sztuk to trochę nie tak jak trzeeba, przynajmniej w moim przypadku. Więc koniec, definitywnie. No łamię się jeszcze czasem. Ale coraz rzadziej. Nigdy przy alkoholu, bo wtedy tracę kontrolę. Czasem mam taką potworną ochotę. Ale to trochę jak odruch warunkowy, gdy dużo nerwów, na wakacjach, żeby lepiej widoki podziwiać. Ale nie mam przy sobie. A potem jestem już zmęczona i...zapominam. Im dalej tym lepiej. I nawet jak czasem zgrzeszę, to brnę dalej. Tym bardziej, że jednak zauważyłam o dziwo, że mam więcej energii! Więcej mi się chce. Jestem chyba trochę spokojniejsza. No i nie śmierdzą mi ręce. Więc dalej BP. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximarta
mam pytanie-dotyczy tabaxu.chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje i czy jest na receptę-bo różne czytam opinie na ten temat. bardzo prooszę jeśli ktoś wie coś na ten temat niech mi ocpowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximarta
słoneczkoo dzięki za zaproszenie. myślę że będę spędzała z wami więcej czasu. moin wielkim dniem ma być niedziela 1 pażdziernika. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 LAT, 100 LAT!!!! 💤💤💤💤 Kochani, zycze Wam, a raczej NAM WSZYSTKIM wszystkiego naj naj naj!!! Przede wszystkim wytrwalosci w dazeniu do celu!! Badzmy piekni, zdrowi i pachnacy! Petom mowimy NIE :D!!! Dziekuje WAM wszystkim za wszystko, a przede wszystkim za to, ze topik tak dlugo sie tu na kafeterii utrzymal i sluzy wszystkim rzucajacym pomoca!!! To co, gdzie ten szampan:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
tabax jest PODOBNO na recepte albo w internecie .Tyle wiem.... szampan sie mrozi ale ja jestem juz po 3 kieliszkach czerwonego , wytrawnego wina ( impra w biurze ) :) i pije takze za to ,ze nie pale .I ,ze wy nie palicie. tylko tak dalej ! wasze zdrowko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
maximarta - dolacz do nas .Wierze ,ze Ci sie uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia! NASZE zdrowko:D🖐️. U mnie w firmie picie alkoholu jest zabronione, nawet takie symboliczne, podczas sluzbowej imprezy. Takze jest coraz mniej miejsc, gdzie mozna palic. Palacze sa coraz czesiciej dyskryminowani w spoleczenstwie. Ciesze sie, ze ja juz do nich nie naleze. Mimo wszystko nadal jestem tolerancyjna i pozwalam ludziom palic w moim mieszkaniu, nie terroryzuje innych, tylko dlatego, ze ja juz nie pale. W koncu sama wiem jak to jest:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
u nas nie ! i to szefostwo zapelnia barek .zawsze mamy co chcemy.:) zdrowko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Pierwszą Rocznice załozenia tego wspaniałego topiku! Fiono kochana dziekujemy Ci za ten topik! Dziekuje tez wszystkim,ktorzy pomagali mi w trudnych chwilach:) Nie mam szampana,ale wznosze toast browarkiem! Dzis 40 dzien BP,jestem wciaz z siebie duma:) Pozdrawiam wszystkich,przychodzcie tutaj i zostawiajcie slad po sobie.Jak fajnie byc niezaleznym od niczego i nikogo:) 100LAT 100LAT!!!!!!!Zdrowie wszystkich wyzwolonych,oraz tych ktorzy chcą isc naszymi sladami! Pomozemy wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika, przepraszam i przesylam spoznione podziekowania, za piekne kwiaty:D! Zaraz wloze je do wazonu :P. Kinia, Wiewioreczka wznosze poraz kolejny toast za nas wszystkich:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Wszystkich serdecznie !!! :D Z okazji 1 rocznicy istnienia tego topiku życzę Wszystkim bywalcom naszego grona przedewszystkim dużo dużo zdrówka i nigdy więcej (śmierdzącego peta )i żeby tu zawsze pachniało. Wznoszę toast i czekam na wszystkich !!!!!! :D Za potrzebujących trzymam kciuki !!!! BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
jestem! stukniemy sie ??????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
100 LAT!!!!! 100LAT!!!!! niech fiona żyje nam …:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, dziekuje..... A teraz wszyscy razem!! 100 LAT!!!!! 100LAT!!!!! 💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×