Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

o jej znowu mnie tutaj nie bylo dlugo..:( :D Widze ze topic sie kreci:D pozdrawiam zlosliwca:P i cala reszte:D:P:* i oczywiscie buziaki dla mojej superrrr mamusi!!!!:*:*kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
sloneczkooo witam Cie serdecznie :D i pozdrawiam życzę dużo radości w zyciu i dużo zdrówka … igreka –świetnie ze się odezwałaś –nie palić to cos pięknego – powodzenia :D Kinia / pozdrawiam -:D wiewioreczko33 dzis -31 dni ok. :D JEWEL75- pozdrowionko :D Pozdrawiam cala paczkę nie palaczkę ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Hej – paatusia pozdrowionko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
hej , pusto tutaj .!ale i tak was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, melduję sie na stanowisku kolejnego dzioneczku BP!! Też pozdrawiam wszyćkich z paczki nie palaczki!!! Jest dobrze oby tak dalej, hiumorek nawet mi dopisuje!!! Pozdrwiska dla Wiewióreczki--->>> widzisz za mną też chodziło, okropność!! Pozdrowiska dla zlosliwca--->> kurcze jesteś żywym przykładem że można, teraz zastanawiam się (jak będę oczywiście w tym postanowieniu trawła, czy uda mi się tatkę mego przekonać, jako 2 czlonków rodziny tylko mi paliliśmy, ale tatko ma gorzej bo za dlugi dystans lat pali i chyba nie widzi sensu rzucania) hidden wpadaj i coś napisz, pozdrowioneczki dla Jovika, Sloneczkaaaa ,no i Paatusi oczywiście ;-))- jak tam nad morzem teraz to pewnie tylko jod sie wdycha i sie czuje i się wie że sie żyje;-))), dla Igreka ;-))) pozdrowioneczki Kiniu ;-))) i dla wszyćkich co chcą iść dalej BP;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewel kochana---->nad morzem zawsze jest cudownie...ja mam tam swoje miejsce z dala od ludzi (wczasowiczów ) ........ Cisza, spokój...tak jak lubię :D A Patusia nie pojechała ze mna - szkółka się zaczęła...heh :) Pozdrówka i buziaczki dla wszystkich moich pachnacych BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U mnie jak zwykle cd.BP:):):) Od wczoraj dieta,nie drastyczna ale bardzo skuteczna MŻ... Znacie ją?? Pozdrawiam wszystkich.Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczka kochana moja tylko nie tak drastycznie bo ja cie w przyszłym roku nie odnajde.......taka malutka się zrobisz....hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
hej , hej ..Co to za dietka ? Mi z mojego dodatkowego kilograma , juz 1/2 zeszlo .Zobaczymy co bedzie dalej.! pozdrowka dla calej paczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
glupol ze mnie , co? na tej diecie to ja jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzieeeeee !!!! co z Wami ? Cały dzien tu siedzę i już nawet piwa sie z nudów napiłam...ale faza, jak będą błędy to sorki wielkie.....jaki mam luzik w sercu dzisiaj Ale pogadałabym sobie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
Hej.Tez wypilam piwko i jeszcze sie obzarlam. Fe! pozdrawiam wszystkich , momo iz nie mam luziku.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Pozdrawiam wszystkich BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka hejka!!!! Fajnie jest coś dobrego pachnacego amciać, a nie te fajki wdychać, oddech ciudo;-))) Kinia ---> jak lubisz jedzonko ale nie chcesz przytyć po fajkach, to może zrób sobie też restrykcje, by tylko nie wpadac w nałóg jedzenia, sama się tego obawiam, na razie trzymam sie zasad po 18 nie jem, tylko przyjmuje wszystko inne płynne;-))) koniecznie musze kupić sobie wagę... koniecznie.. mam imprezkę w piatek, będą graly Elektryczne Gitary , przydałoby sie ładnie wyglądać, musze ten tydzień intensywnie ćwiczyć...ale oczywiście wszystko BP;-))) a co do octu jabłkowego to jakoś u mnie dziwnie spowolnił mi przemianę materii, czy też tak mieliście???i przerwałam , bo miałam ociężaly brzunio...Zlosliwcu to chyba TY znasz się na tym najlepiej??? a może inni mają jakieś doświadczenia z tym??? Pozdrowioneczki dla Sloneczkaaa kochanego, wypoczywaj i używaj dowoli pięknego zapachu morza i spokoju, dla Wiewióreczki-MŻ - to chyba najbardziej skuteczna, polecam też duzo zielonego wszelakiego, po tym ja czuję sie lekko, oczywiście buziaki dla Kinii, zlosliwca, dla Paatusi także--->>> super wspierasz mamcię swą;-))) i dla Wszystkich co nie wymieniłam , jednym słowem dla Całej Paczki Nie-Palaczki;-))) Dobrych Snów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
witajcie ! u mnie dzis luz, ale wiesz JEWEL75 ,ze tez mam wrazenie ,ze z moja przemiana materii cos nie tak .Mam czasem wzdety brzuszek , potem mija .Raz jest tak raz tak>ale pije to swinstwo.Najwazniejsze ,ze waga stoi w miejscu.Ten kg. wiecej byl po dobrym amku.Tez staram sie nie jesc po 18-tej.Ale prawie zawsze strzelam sobie drinka albo kieliszek wina , wiec zebym tylko nie wpadal w nowy nalog.Czas pokaze , potem bede sie udzielala na topiku dla alkoholikow! Milego dzionka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewel---> ja juz wróciłam z nad morza hahahaha...ale zapachy i ten nieziemski spokój przywiozłam ze soba...:P Ocet jabłkowy jest bardzo skuteczny,ale na efekty jego działania nalezy troche zaczekac... Oprócz regulacji przemiany materii, dostarcza do organizmu potas, który jest niezbędny dla Twojego serducha...wiec naprawde warto go pić :) Pozdrowionka dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam cala paczkę nie palaczkę:D JEWEL75 jeżeli chodzi o picie octu jabłkowego to mogę powiedzieć ze zmniejszył mi się apetyt nie dużo ale mniej jadłem ,ustąpiły straszne wzdęcia przy których az ciężko było mi oddychać i zrzuciłem przez miesiąc 4,5 kg jak paliłem to z nudów i dla zabicia czasu często sięgałem po papierosa a teraz jak nie pale to często zaglądam do lodówki i znowu pare kg przybylo nie będę się oszukiwał – cos –za – cos ! :D Pozdrawiam piękne i pachnące – Sloneczkooo – wiewióreczkę 33 – JEWEL 75 – kinie/ :D I wszystkich bywalców na tym topiku :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca, praca, praca.....potem sprawy inne....potem wykłady..i tak o tej godzinie, przy szklanie piwka moge tu napisac do Was pare słów. pozdrawiam Was cieplutko....i chociaz pozegnałam sie z topikiem, to prawda jest to, że niestety... jest to mój nałóg zastepczy: czytanie WAS :-D A widzicie, dla prawdziwych chcących BP nie wazne ostre słowa, niesnaski...etc. ważny cel. Więc dla tycxh co pozostali- czapki z głów!!!!!! Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:D🖐️ , to ja autorka topiku! Wiem,wiem pewnie jestescie zaskoczeni, ze nagle sie objawilam :D. Pozdrawiam Wszystkich i zycze powodzenia i wytrwalosci w niepaleniu. Naprawde jestem w szoku, widzac, ze topik sie tak rozwinal. Temat zostal dolaczony to najpopularniejszych topikow na kafeterii \"Redakcja kafeterii poleca\". Bardzo sie ciesze, ze przez moje wolanie o pomoc:), przyczynilam sie do pomocy innym \"zblakanym duszyczka\":)!! U mnie 25.wrzesnia, czyli dokladnie za 5 dni minie okragla rocznica mojego niepalenia. Rok temu rzucilam palenie i nadal dzielnie sie trzymam, czego i Wam wszystkim tu zycze! Trzymajcie sie cieplutko, jestem z Wami! Dzieki za wszystko! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona-->wspominałam cie ostatnio,ze miło by było gdybys wpadła:) Zlosliwiec-->nadal jestem pachnaca:) Słoneczkooo-->jak tam ciacho,wyszło,smakowało?! Jovik-->masz racjewpadłysmy w kolejny nałóg,ktorym jest ten topik Kinia-->nie martw sie sadełkiem,trzeba zapasy robic na zime:) Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Fiona , WIELKIE I OGROMNIASTE GRATUALCJE ZE JUZ MASZ ZA SOBĄ ROCZEK!!! Kolejny dzionek sobie dopisuję, BP ijestem dumna, mąż naprawdę sie dziwi, troche z nim jeszcze przeszłam rozmow, co mnie dołowalo, i bywały te dni słabości, ale wydaje mi się że teraz to tylko ku lepszemu. Chciałam zmienić cos w sobie, ten nałóg odtrącić i faktycznie dzieki WAM, znalazłam motywację, zaczęlam pisać i cieszy mnie że o mnie pamiętacie;-))) A przede wszystkim muszę to zrobić, bo już wiek mówi, że czas na zmiany, o dzidziusiu powinnam pomyśłeć. Fakt sytuacja finansowa u nas nie za dobra (niestety tak bywa), ale wiem przede wszystkim musze organizm przygotować, a dzięki nie kupowaniu fajek to też zaoszczędzę i sytacja f. coś na tym skorzysta. Wiele osób ucieszyłam tym że podjęłam walkę i to też daje mi satysfację. Pozdrowioneczki dla Was Kochani z Paczki Niepalaczki: dla Kinii, Jovika, ---->>> też wpadłam w inny nałóg kafeterii i jeszcze innych a swoja drogą lubię też pifko i winko, ale mam nadzieję to z umiarem to robię, choć oczywiście na imprezach (na koniec lata) to na pewno pofolguję. choć wiem że to też będzie dla mnie próba BP ;-))) Słoneczkooo---->>> zatrzymaj czas szumu i spokoju morza jak najdłużej;-)))) a jeśli chodzi o ten ocet to może faktycznie masz rację, na efekty trzeba poczekać, i ten potas to mi dobrze zrobi, bo serducho mi kiedyś nawalało (asparginem się leczyłam) Wiewióreczko -->>>>> wiem ze coś tam za coś, staram się te lepszymi rzeczami zastąpić, generalnie jedzonko i smaki mi się nie zmieniły, staram się trzymać swoich zasad tylko juz BP, a nowy nałóg widze też w Kafejce tu i jeszcze na innym forum, czytaniu, taniec, ćwiczeniu i ogólnie postawiłam na zdrowie..;-))) dziękuję Opatrzności że mi dał tu kiedyś spojrzeć;-))) Jovik---->>>widzisz i nie ma niesnasek, kto może i chce to pisze, ja też szczerze wygadałam się i mówiłam o swoich słabościach (mówię tak jak ten Konfucjusz którego cytujesz), ale wróciłam, bo wierzę że damy wszyscy radę;-))) Zawsze wierzyłam, ze ludzie się zmieniają na lepsze;-))) PAPATKI dla Całej Paczki Nie Palaczki !!! I dla potencjalnych przyszłych Niepalaczków, którzy dołączą do NAS a sobie podczytują;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwcu --->>>też wydaje mi sie przybywa ale generalnie tak jak pisałam , staram się te lepszymi rzeczami zastąpić, generalnie, smaki mi się nie zmieniły, staram się trzymać swoich zasad ale juz BP, a nowy nałóg widze też tu i jeszcze czytaniu, tańcu, ćwiczeniu i ogólnie postawiłam na zdrowie..mam ochotkę na życie pełna parą;-))) Wiewióreczko --->>>> poprzedni wpis był bardziej dla Zlosliwca, ale Ciebie podziwiam za wytrwałość i dzielenie sie też słabościami , i gratuluję konsekwencji postępowania;-))) Pozdrófki i Buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Wczoraj mineło pół roku jak nie palę!Chcę wam wsszystkim podziękować a szczegolnie Złośliwcowi za wsparcie.Dlugo czytalam ten topik po cichu zanim postanowilam coś napisać.Byliście dla mnie ogromnym wsparciem przez te 6 miesięcy.Gdyby nie ten topik,to nie wiem czy wytrzymalabym bez papierosa.Teraz jestem dużo silniejsza dzięki wam.Kiedy brała mnie ochota na papierosa to zawsze wchodzilam na topik i zawsze dostałam tu wsparcie.Nawet jak nikogo nie bylo to wystarczylo zacząć czytać i samo to czytanie dawalo motywację do tego aby nie zapalić.Ściskam was wszystkich mocno!Nie pozwólcie się zlamać!Skoro mi się udalo to wam też się uda!!!Wierze w was wszystkich i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina7-->gratuluje ci tej wytrwałosc. Tez mam nadzieje,ze dotrwam:) JAWEL75-->damy rade rzucic to swinstwo.Zmienimy sie na bostwo:) Tez chce dokonac w sobie przemian.Zmieniam juz fryzure,kształty ciała:) i takie tam inne rzeczy:)Ten topik to prawdziwy skarb! Pozdrawiam wszystkich:) Fiona* to tobie nalezą sie podziekowania,postaramy sie o to ,aby twoj topik pomogł wielu osobom.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
witam cala paczke- nie- palaczke ! :) i pozdrawiam serdecznie fione*, bo to dzieki niej w jakims sensie nie palimy, nie ? u mnie normalnie , do przodu , kolejny sloneczny dzien bez fajki. Ale zjadlam trzy murzynki .no coz..z wszystkiego nie moge zdezygnowac.mam slaba silna wole.ale nie tyje, jeszcze nie. pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×