Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

znikam Kochani, może uda mi się zajrzeć tu jeszcze wieczorkiem, a jeśli nie to do jutra! Trzymajcie się cieplutko i trzymajcie mocno kciuki za mnie :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niteczka🌻 setunia🌻 inni Nuworysze🌻 witam Was serdecznie,3 mam mocno kciuki.. ten topik naprawdę pomaga;-)w wytrwaniu w postanowieniu... u mnie 43 dzień BP🌻:classic_cool: Nie ukrywam ,że bywało i bywa ciężko..ale warto... złośliwy👄 jerzys👄 cometa👄 papa Kochani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia [kwiat[gratuluje 43dnia BP!:) Nikitka🌻powodzenia na egzaminie:) A mnie jutro juz nie bedzie:(mam nadzieje , ze jakos dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani!!!!......nie napiszę nic pocieszającego....nie mam siły....idę na tygodniowy urlop....Pozdrawiam wszystkich cieplutko...trzymajcie się kochani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkoooooooooo..dla Ciebie... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 3maj się cieplutko...myślami jestem z Tobą...buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jak u Ciebie???o Tobie też myślę....;-) wesolutka...fado...cygaretka...kinia...i pozostałe dziewczynki🌻 i chłopcy👄 papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
czesc setunia ;) ty tez rzucilas palenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMP czesc:D Ty to zawsze z ukrycia sie wylaniasz:) A co, Ty tez rzucilas???;) ja wlasciwie probuje, tzn od piatku nie pale, boo w pt powalila mnie choroba;o w klacie mnie tak bolalo , ze na pol oddechu zylam:o chodzic praktycznie nie moglam , schylac sie , lezec, siedziec ,nic bo wszystko sprawialo mi bol przeszywajacy w klacie i z tylu plecow:o podobno to byla taka grypa;) wygrzalam sie biote antybiotyki i juz przeszlo:) Ale wtedy w pt tak mnie bolalo , ze az wylam co jeszcze bardziej potegowalao bol i tudnosci z oddychaniem, ze postanowilam sobie , ze koniec z papierochami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMP gdzie mi ucieklas:>?:) To ja tez zmykam, do piatku🖐️ Mam nadzieje, ze wytrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
jestem. a ty? ja jeszcze nie rzucilam,ale przymierzam sie powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.....
Setunia trzymam za Ciebie kciuki, nie spodziewałem się Ciebie tu zobaczyć.Bardzo się cieszę 🌻 Dasz radę 1-szy tydzień najgorszy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj, łamię mnie we wszystkich kościach, conajmniej jak setunię, przeziębiona, chorobowa to i pożytku ze mnie nie ma tutaj. :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te uśmiechy, to na przekór sobie, żeby wam było weselej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec...:) słoneczko :) wiewióreczka :) katia:) jerzys:) eeeee....chora jestem, jelena:)....i wszyscy:) pominięci z imienia....BP! cometa, alleaffar...:), kinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwieccc
ale bezemnie nudno na tym forum jak flaki z olejem:D {czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosko
Pale nałogowo od 7 lat. Ostatnio paliłem coraz więcej (mocne tytonie bez filtra albo mocne papierosy- nawet 2 pazcki dziennie). Wczoraj w nocy powiedziałem dość. Właśnie mija 24 h jak nie pale i wydaje mi się, że zaraz zwariuje! Staram się ciągle coś robic ale przede wszystkim to głodny ciągle jestem i JEM, JEM i JEM. Nerwowy cały sie stałem i musiałem odkopać z pajęczyn przyządy do ćwiczeń zeby się wyzyc! Jutro jade na uczelnie i boję się tej pokusy na przystanku, pomiędzy wykładami, a na max to boję sie ze wykład wypadnie i wylądujemy w pubie. Boże ja sie cały poce! Nie moge zasnąć! Chory jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak🖐️wiem kim jestes:) Fado to musisz sie porzadnie wygrzac!:) Tosko 🖐️trzymam kciuki za Ciebie:) Do piatku🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejny 51 dzień BP Pozdrawiam wszystkich rzucających i życzę kolejnych dni bez śmierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cometa to ty jestes[ masochista ] sadysta jesi radzisz zucac na zywca bo ja biorac tabex chodzilem zdziwiony po domu ze nie musze palic i nic mi sie nie dzieje jesli ktos jest w miare zdrowy to nie musi sie nawet konsultowac z lekarzem a ty radisz grysc tynk ichodzic po scianach gratuluje poczucia chumoru muj 27-dzien juz bp i bes tabex-su

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Wytrwałam 3 dzień i wieczór i noc hehe! Mój 4 BP. Nie było źle, poza krótkimi chwilami! Ostro dziubałam słonecznik i popijałam wodą ;) I powiem Wam, że jakoś mi się inaczej oddycha, płuca już mnie nie bolą tak bardzo :) Tylko problemy z zaśnięciem się pojawiły i ból głowy, ale to też minie! Pozdrawiam cieplutko i dziękuję Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani! Od 27 pazdziernika zamieszkuje w Anglii.Od dzis mam neta,wiec bede sie czesciej odzywac.Teraz musze nadrobic zaległosci w czytaniu,bo sporo tego.Niestety zawiodłam i to bardzo.Zmiana klimatu,obcy swiat,kłopoty z jezykiem,ale powoli zaczyna byc ok.Zaczełam nestety pociagac,choc to nic nie daje.Przyjmiecie mnie od jutra,chce zacząc wszystko od początku.Pozdrawiam was wszystkich.Kochani to brak neta tez sprawił,ze zaczełam pociagac smierdziela.Teraz wiem,ze nie dam rady bez was.Jestescie dla mnie wszystkim,Wierze w to,ze dam rade!!! Wybaczycie mi kochani???? Przepraszam wszystkich,ktorzy we mnie wierzyli:( Słoneczkooo,Fado,Katia13,Cometa,Zlosliwiec i wszyscy mi bliscy:( PRZEPRASZAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka-witam -wczoraj nie dal bym nawet 5 groszy ze nie zapalisz , dzis juz nie jestem taki pewien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki jerzys! Wytrwałam, czuję się super, szczęśliwa i oby tak dalej :) Znikam zaraz do pracy Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywióreczka33 szkoda miałaś tyle dni BP, ale walcz dalej jestem z Tobą. Twoja kapitulacja to sygnał dla nas wszystkich trzeba być czujnym na tego śmierdziela. Ja mam 51 dzień BP muszę być bardzo czujny na tą śmierdzącą k..wę tytoniową. Trzymam nie załamuj się. przegrać i się podnieść to wielka sprawa walcz A może to podpucha chciałbym żeby tak było !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×