Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dzień doberek ;) wiecie byłam wczoraj na małym piwku, tak aby odstresować się przed dzisiejszym egzaminem(już za 4,5 h) i wzięłam tego śmierdziela do ręki, bleeee. NIe wypaliłam, bo takiego smrodu... szkoda że nie czułam tego wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie i pozdrawiam to cieszy że są nowi wojownicy 52 dzień BP WYGRAMY POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaskiiiiiii Kochani:classic_cool: najpierw kiwatki powitania i całuski... wiewiórrrrrrraaaaaa🌻🌻🌻-jestem pewna ,że ze wszystkim sobie super poradzisz!po prostu inaczej nie możesz;-) słoneczkooooooooooo🌻🌻🌻 -3MAM KCIUKI!!! wesolutka🌻🌻🌻-dawno Cię nie było... kinia🌻🌻🌻 jevel🌻🌻🌻 jerzyss👄 ;-) cometa👄 cygaretka👄 avenida🌻🌻🌻 alleaffar👄-gdzie sie podziewasz....?? złośliwiec👄;-) fado🌻🌻🌻 jovik🌻🌻🌻 jelena🌻🌻🌻 nikita-nowa🌻🌻🌻 magda62🌻🌻🌻 palaczka🌻🌻🌻 wala-twist🌻🌻🌻 nareszcie nie palę🌻🌻🌻 spinaczowa🌻🌻🌻 a tak w ogóle to Piotr46 chyba o nas zapomniał na dobre...trudno.Pozostaje mieć nadzieję,że może jeszcze sobie o nas przypomni... Dzisiaj mam święto..stuknął kolejny roczek...ech,jak ten czas leci... ale najważniejsz,że 45 dzień BP!!!!!!!!!!!superrrrrrr.....!!!! całusy dla wszystkich👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli kogoś nieobacznie pominęłam..to pozdrawiam również;-) 👄 i oczyswiście wspieram duchowo.... 🖐️]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffffffffffff....;-) chyba wszystkich pachnących, wielkich ludzi BP wymieniłam...:classic_cool::classic_cool: 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykamy ten gowniany tematt
{cool} _________|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...Fado dobrze pisze :) DECYZJA to najważniejsza rzecz w czasie rzucania palenia. Trzeba ją podjąć, ona musi być tylko twoja palaczu, i musi mocno stać na ziemi :) Alem się \"wymundrzyła\" :classic_cool: Wiewióreczka wiem że Ty podjęłaś taką decyzję i dasz radę! Nikitka za Ciebie też będę trzymać kciuki :) Palaczka najpierw rozpraw się ze śmierdzielami a później będziesz walczyć z kiloskami ;) Katia 🌻 dla Ciebie http://www.kakofonia.pl/PL/PLrejs/100lat.wav Dziewczynki 🌻 👄 Chłopaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P O D T R Z Y M U J E M YYYYY!!!!!..oczywiście....prawda kochani??;-);-);-) :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: wieworeczkaaaaaaa👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to już naprawdę chyba ostatnie kwiatuszki ode mnie... mam nadzieję że mi wybaczycie tę rozrzytność..ale mam dzisiaj naprawdę dobry,wręcz kapitalny humor...;-) licze w związku z powyższym na Waszą wyrozumiałość...a gdyby ktoś miał wątpliwości co do trzeźwości mojej-to naprawdę jeszcze dzisiaj nic nie popijałam...chichichichiii..a okazja owszem jest...ale to troszke później...;-) kwiaty oczywiście dla założycielki \"naszego\" topiku fiony* 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale cisza.......hm... ludki...co jest????? złośliwiec....tęskno mi.... alleafar....za tobą również.... papa...do usłyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie Nie palę
Jest ktos? pocieszam wszystkich że naprawdę tylko początki są najgorsze ,i nikt tego za nas nie przetrwa.Warto bo pożniej jest lepiej ,ale trzeba pamiętać że to jest jak z alkoholikami dokońca życia zostaniemy palaczami i nie można pokusić się na tego "jednego papieroska"Wytrzymajcie ja nie sadziłam ,że kiedykolwiek pozbędę się papierosa, a teraz proszę nie palę i trzymam kciuki za wszystkich poczatkujących DACIE RADE pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie Nie pale
aha jescze chcialam dodac ,ze : Nocami, gdy mgła unosi się nad polami a księżyc oświetla nagrobki na cmentarzu, niczym Nosferatu wypełzam z ukrycia i z ciekawością małego dziecka rozglądam się wokół, po czym udaję się na poszukiwanie tych jakże wspaniałych dowodów życia doczesnego, jakimi są ukrytę w pokrytej rosą trawie szczurze stoltze, które, gdy nakryję je in flagranti swojej bezwstydnej egzystencji, badam swoimi kościstymi i poskręcanymi reumatyzmem palcami a następnie w pełnym czci i szacunku pokłonie zbliżam się do nich swoimi naznaczonymi trądem ustami i nagle gwałtownie wsysam je z siłą Electroluksa 3000 MEGA POWER, zasysając przy okazji ściółkę i zeschnięte liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosko
Pozdrawiam Cie Katia13 i wszystkich tu obecnych. Dalej nie pale! Czyli jednak da sie bez tych smierdzących papierosów żyć!! Zacząłem zdrowy tryb życia - siłownia, nawet na orbitreka se kupiłem zeby nie przybrać - bo niestety widze, ze CAŁY CZAS JEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .x.........
Witajcie umnie mija 60BP 🌻 dla dziewczyn 🖐️ dla chłopaków ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia13 wszystkiego najlepszego BP zdrówka Moja Walka trwa 53 dzień BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fajnego kolege w pracy wczoraj troche wypilismy bimbru {lepszy niz niejeden koniak} a ten mi proponuje zakurz a co tam jednego ,nie zapalilem muj 29-BP jak sie potem okazalo on tez zucal nie palil 6 miech wrucil do palenia potem jeszcze 3 mies jemu sie nie udalo nie ma takiego wsparcia jak tu na topie nie wszyscy maja internet a szkoda nie wszyscy wiedza o tabeksie, muj lekarz mowil zuc to swinstwo ale o srodkach wspomagajacych zucanie nie wspomnial czemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys a Ty jestes moze
dyslektykiem ?? Bo twoje błedy sa niewybaczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×