Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Fado a Ty ile razy rzucalaes, wspomagales sie czyms????? Palaczka a ile juz bierzesz ten tabax?????/ Ja pije tylko melise ale niestety tu w domu jje nie mma:o jutro kupie:) mnie naprawde troche pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosko
Wiem, teraz ze palenie nie ma zadnego sensu. Strasznie mnie siagnie ale... Mam ciągle te paczke R1 i jak bede gdzies na imprezie i faktycznie nie bede juz umiał wytrzymac to chyba zapale jednego- w r1 nie ma nikotyny(głupie tłumaczenie ale ja tak mocno chce juz zapalic!!). Wiem jedno - nie bede juz palił bo to marnowanie zycia i czasu!! Od kiedy skonczyłem z tym swiństwem to mam tyle czasu ze nie wiem co z nim zrobic. Postanowiłem wyrobić sobie forme;) Musze bo przez głupie rzucanie zaczalem przybierac na wadze. Teraz to te 2 godziny co w ciągu dnia poświęcałem na palenie to poświecam na rowerek itd. Co ja mam zacząć jeść zeby nie grugnać?? Pozdrowienia dla Fado i wszystkich rzucających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosko
zeby nie grugnac?? jemy tyle ile spalamy call stara i prosta zasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam All🖐️ Tosko ja tez mam teraz wiecej tego czasu:D jeszcze nie wiem co z nim robic, moze poswiece na nauke:P W pubie , czy na imprezie jeszcze nie bylam;) przy piwie palilam najwiecej:o Jedz po prostu owoce jak chce Ci sie palic, albo jakies orzechy itp:) Ja raczej jem normalnie;) udanego dnia BP🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP zegnamy jerzysa disiaj ja swietuje minal caly dlugi miesiac jak nie pale i oto sposob jak sobie radzic z trudnosciami zawsze ide na latwizne mam slaba wole wiec sie wspomagalem TABEX-sem mimo ze palilem 35 lat to mi teraz nie przeszkadza oby tak dalej ika- weteranka jestes normalnie ci zazdroszcze obym cie nigdy nie dogonil fado swietujemy 31 albo 32🌼 czulem dyskomfort jak widzisz [nie mozesz pokonac to sie przylacz] olalem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niestety ja.
zapytalam o bledy jerzysa. Przykro mi,ze sie ciut obrazil. Wracaj , juz nie bede !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam –🖐️ Pozdrawiam wszystkich bywalców na tym topiku :D Wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 :D Wszystkim chłopakom 🖐️ graba :D Nie było mnie tu, bo miałem zepsuty komp.:( jerzys – musze Cie pocieszyć ze nie jesteś sam :D ja tez robie paskudne błędy kiedyś mnie ktoś wysyłał do szkoły:D ale prawdziwym ludziom to wogule nie przeszkadza i chwała im za to ;) przeszkadza to tylko łobuzom podszywaczom witam nowych w naszym gronie BP za Wszystkich potrzebujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tu cisz !!!!!!!!!:( To nie możliwe żeby Wszystkim komp.sie popsuł :D:D:D:D czuje ze z tamtej strony ktoś jest 🖐️ :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o word-dze wiedzialem ale to nie to samo na nikogo sie nie obrarzam a najmniej na pomaranczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzys sie nie przejmuj tym co pisza inni!, to swiadczy o ich nietolerancji i niewiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia tu Wszyscy jesteśmy równi ten sam problem nie jest ważne ze nowicjuszka najważniejsze jest to ze jesteś razem z nami i nie jarasz śmierdziuchów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SETUNIA dieki za wsparcie🌼 ide swietowac do pracy mam na 22 -ga przydalo by sie cos przespac trzymam za ciebie kciuki jak nie spie narka moze puzniej z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec i Jerzys dzieki:) Naprawde jest latwiej majac takie wsparcie:) Moj dziadek pali/ł chyba od 14nastego roku zycia albo jakos tak , dzis ma 83 urodziny i od wtorku lezy w lozku:o wszystko oczywiscie przez fajki;) Ale zeby nie bylo tak na smutno , to jedna anegdotka;) Lekarz zapytal dziadka czy pali , a dziadek , ze juz nie pali;) A lekarz sie pyta \"od kiedy?\" , a dziadek \"od rana\":D Co to smierdziele robia z czlowieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 witam Was Kochani!! właśnie szczęśliwie wróciłam z podróży...przejechalam jakieś 490km..jestem ciutek zmęczona.... dziś u mnie 48dzień BP tym co zauważyli dziękuję za życzenia👄 witam Nowych 🌻 nie było mnie dwa dzionki...a ludu przybyło ,że hej!!! super:classic_cool: ale..ale...nie wiem,czy zauważyliście..długo nie widziałam alleaafara,słoneczka..welolutkiej,wiewióreczki...co z nim!? WRACAJCIE!!!!!!!!!!!! buziaki👄dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dawnych bywalców- \"weteranów\" Nowych walczących ze śmierdzielem rownież Dalej nie palę- to będzie juz chyba 22 dni BP:) Niestety ciągnie mnie :o Im dłużej BP tym niestety gorzej, ale trzymam sie bo widze duże korzyści niepalenia, zarówno zdrowotne jak i pieniężne. Żeby nie myslec o pecie przeżuwam cos ciągle, karmie sie słonecznikiem, koreczkami śledziowymi i niezliczoną ilościa zbożowych kuleczek waniliowych:) Mieszanka moze trochę dziwna, ale na razie mi nie zaszkodziło. Pozdrowienia i buźki dla wszystkich 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec wiem:) Wala 🖐️:) ja dopiero 7my dzien:D wiec podziwiam za te 22BP!🌻 Aaaaaaaaaa pije pierwsze piwo bez smierdziela i cos Wam powiem! Smakuje znacznie lepiej!:) Przy piwie zawsze najwiecej palilam;) Niezle sie katuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek 56
witam!! Moja zona tu kiedys uczestniczyla w rozmowach an tym topiku i emczyla mnei zebym tez to poczytal ,zebym wkoncu rzucil palenie ale mi to nawet nie w glowie zajrzalem tu dla wszelkiego spokoju ,ale powiem wam ,ze moim zdaniem czy ja bede zyl te 5 lat krocej dla mnie to nie robi roznicy zbytniej bo wiem ,ze zycie przezylem na pelnym gazie i np lubie palic wiec nie rzuce mam 56 lat pale jakies 40 lat i nie narzekam na zdrowie wiec nawet jak zona bedzie mnie na kolanach prosic to nie rzuce :) potem mowila ,ze jak wroci do domu to spojrzy na topik czy cos wpisalem heh bedzie troche wkurzona ,ale ja jej powiedizlaem ,ze mnie nikt sila nie zmieni pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia82
Wala Twist a może jesteś w ciąży bo taki zestaw żarcia! Oczywiścię żartuję! Ja jem ice albo gumy,dużo piję herbaty czerwonej i zielonej to mi pomaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia82
Setunia masz rację alkohol smakuje lepiej! nie śmierdzi petami! Bałam się jak to będzie bez fajki przy p[iwie ale spróbowałam i było ok! delektowałam się i całą uwagę skupiłam na smaczku piwa. Nie palę 19 dni i jest raz gorzej raz lepiej ale mam wiarę,że mi się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia82
Janku 56 Zona się ucieszy!!! Spełniłeś prośbę ale szkoda że z przymusu. Wiesz czego chcesz i to tylko od Ciebie zależy co będziesz robił masz do tego prawo! Tylko szkoda mi Twojej żony bo ona już wie jak to jest być czystym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek 🖐️ decyzja nalezy do Ciebie,bez odpowiedniego nastawienia , to nic z rzucania nie wyjdzie;) Martusia ehe , delektuje sie goryczka piwa:) Katia , a Ty juz do spania, tak wczesnie;) To spij spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.....
Setunia ;) brawo, pozdrów dziadka 🖐️ wiedziałem że dasz radę , a umnie tak jak napisałaś , już zapomniałem o śmierdzielach, nie masz pojęcia jaka różnica w samopoczuciu, Pozdrawiam wszystich pachnących 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak......🖐️ mam nadzieje, ze dziadek wyjdzie z tego i nie zacznie znowu palic;) Czyli Ty juz nie odczuwasz w ogole zadnego glodu nikotynowego? Ciekawe kiedy ja zapomne tak calkiem......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.....
Setuś , on musi przede wszystkim chcieć rzucić, trzeba nastawic się psychicznie . Jeśli bardzo chcemy rzucić to nie będzie problemu, pamietaj aby nigdy od nikogo nie brac ani jednego, bo wtedy łatwo nałóg wróci.nawet po kilku latach. Ja już sobie obiecałem że nigdy nie zapalę i zobaczysz że tak będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.....jak na razie , to jestem naprawde silna! chce mi sie bardzo czesto jeszcze ale na pewno nie wzielabym od nikogo fajki jakby mne ktos czestowal bo mialabym wyrzuty sumienia;) Tez pozdrawiam🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×