Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

jerzys nie ważne jak, ważne żeby wygrać wyeliminować śmierdziela WALCZYMY, a wywióreczka33 jest dla nas sygnałem, że droga nas wszystkich do sukcesu jest kręta i wyboista. NIESTETY WSZYSCY DO KOŃCA BĘDZIEMY TZW> SUCHYMI PALACZAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka-nowa tak trzymaj jesyteś moim czarnym koniem nie możesz się poddać mam misję muszę Ci pomóc wygrać ze śmierdzielem WALCZ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cometa-->dziekuję ci,mam nadzieje,ze tym razem nie zawiode.Gdybym była w Polsce napewno bym nie zapaliła,tego jestem pewna.Pozdrawiam wszystkich cieplusio z Anglii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mogę się do Was dołączyć? Dziś zaczęłam walkę z petami, pomaga mi Tabex. Pale od kilku lat, ale mam już dość smrodu, bezsensownie wydawanej kasy. Pomożecie?;) PS. To moje pierwsze rzucanie palenia, jeszcze nigdy nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARESZCIE NIEPALĘ
pRÓBOWAŁAM KILKA RAZY RZUCIĆ PALENIE I NIE UDAWAŁO MI SIĘ ,mÓWIŁAM ŻE RZUCAM A W TYM CZASIE POPALAŁAM ,A JAK SKOŃCZYŁAM RZUCAĆ TO NADRABIALAM ZALEGŁOŚCI I TAK W KÓŁKO AŻ DO SIERPNIA 2006. MOŻE DLA NIEKTÓRYCH TO KROTKI CZAS ALE DLA MNIE TO MÓJ OSOBISTY REKORD.POPROSTU PSYCHIKA , ZACZEŁAM WMAWIAĆ SOBIE ŻE JESTEM OSOBĄ NIE PALĄCĄ,OCZYWIŚCIE ZACZĘŁAM WIĘCEJ JEŚĆ.ALE TO TYLKO POCZĄTKI KTÓRE WARTO PRZETRWAĆ ABY UZMYSŁOWIĆ SOBIE ŻE BEZ PAPIEROSA DA SIĘ ŻYĆ. zNALAZŁAM DUŻO PLUSÓW NP. ZAOSZCZEDZONE PIENIĄDZE, PO IMPREZIE NIE CZUJE TAKIEGO KACA:)OGÓLNIE CZUJĘ WIECEJ ENERGI, LEPSZA KONDYCJA A TO DOPIERO POCZĄTKI TAKŻE POLECAM I WIEM ŻE MOŻNA I WARTO POZDRAWIAM:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zaglądam tu czesto, ale nie zawsze jest czas napisac. Ciągle nie palę - 19 dni. Trzymam sie jak moge choć pokusy co i rusz. Mój chłopak też niby rzucił, ale mamie fajki podbiera i ostatnio mnie chciał namówić. Wrrr...Ja mam strasznie słabą silną wolę i boję sie, że jak będe miała pod nosem to sie skuszę. Oczywiście za swoje niepalenie odpowaiadam wyłącznie ja, ale jest mi coraz ciężej. Na początku miałam mocniejsza chęć rzucenia bo czułam sie strasznie tymi fajami przesycona i nawet nie chciało mi sie palic zaraz po rzuceniu. A teraz czuje że moja forma sie poprawiła i myśl o śmierdzielu wraca. Miał ktoś podobnie? Pozdrawiam wszystkich co trwają nieugięcie- to naprawdę duża sztuka 🌼 Tych co upadli oczywiście też pozdrawiam, Wiewióreczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
niepalę co prawda dopiero tydzień ale nie . to co piszesz to czysta prawda jem jak głupia chyba strasznie utyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani!👄 niteczka-nowa wala-twist spinaczowa już niepalę...🌻🌻 wiewióreczka🌻..tak czułam🌻...powodzenia!jestem myślami z Tobą,,na pewno się uda!!!!MUSI!rozumiem Cię doskonale🌻 wesolutka,słoneczkooo,jewel,fado,cygaretka,cometa,złośliweczek,jerzysss...i inni nie wymienieni imiennie...3mam za Was kciuki... nowych u nas witam bardzoo...bardzo..cieplutko🌻 z nami raźniej i lżej!!! 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻....Niech słodki elf Was do snu ukołysze..... Niech szmaragdowe ześle Wam sny.... Utkany z gwiazd promiennych nocnej ciszy Sen jak marzenie pięknych myśli Waszych.......🌻 dobrej nocy życzę,kolorowych snów...do jutra Kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga !!! Nie wchodzić na stronę kastalinka to WIRUS Jesteś tu 3 raz spadaj na inne forum !!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwec..tak czułam...dlatego olałam to;-) poza tym,jednak intuicja mnie nie zawodzi..mam nosa do podstępnych bestii.....dzięki...👄i je po prostu ...IGNORUJĘ..Wam radzę to samo... alleaffar👄 złośliwiec👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, złośliwy..podjrzewam TO samo co Ty! TO....samo...rozumiesz mnie??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Do Wszystkich nowo przybyłych wpisujcie się na czarno bo na czerwono grasuje tu łobuz podszywasz pozdrawiam Wszystkie piekne i pachnące :D sloneczko –🌼 fado-🌼 katia- duzo zdrowka –🌼 jelena-🌼 setunia-🌼 nikitka nowa-🌼 kinia 13-🌼 spinaczowa-witam w naszym gronie 🌼 wiewioreczka 33  🌼 jovik-🌼 ika-🌼 również –pozdrawiam Wszystkich chłopaków :D jerzys-🖐️ graba cometa-🖐️ graba alleaffar-🖐️ graba i tych Wszystkich pozdrawiam których nie wymieniłem :D za potrzebujących trzymam kciuki 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu...z Wami :-D Licho nie spi....licho czuwa :-) Pozdrawiam..... zycze duuużo siły w walce ze smierdzielem...myśle codziennie o tych, co zaczynaja dopiero BP. MOc jest z WAmi....bo warto rzucic. NAPRAWDĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda62
do ............ złośliwca i jovik Dokladnie dzisiaj mija 9 miesięcy jak nie palę , rozmawialiśmy kilkanascie razy , byliscie bardzo pomocni i mili dla mnie :-)))) jestem dumna i ............ gruba :-((( zaczynam walke z tuszą przytyłam 10 kilo przesyłam pozdrowienia i całusy :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda62
ale warto WARTO , BARDZO WARTO NIE PALIC !!!!!!!!!! to dla wszystkich którzy borykaja się z tym okrutnym , wstretnym , smierdzącym nałogiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosko
A, ja głupi osioł sie skusiłem i kupiłem paczke R1. Ale teraz mam doła ;( NIE CHCE JUZ PALIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosco, wywal tę paczkę, pleasssssssssssssssssssssssss, osioł, osioł, osioł....(tylko cię cytuję), no jednak osioł.... Wstawaj do boju, przemyśl szybko..., albo i wolniej, ale ...walcz... w pełni wiary we wszystkich nowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióraczko, eh - wracaj BP....Swoją drogą ,to po takich przemieszczeniach się terytorialnych, ... nie dziwię się, że złapałaś za ... Hartu ducha ci widać nie brakuje, skoro na walcząco jesteś z nami. TAK TRZYMAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosko
JUZ WIĘCEJ NIE ZAPALE!! Ami wstyd ;( Żaluje, że dzisiaj zapaliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważna - decyzja! Znajomy tak mówił, jarał, że strach! A i wiekowy człowiek był! O!-pytam się-nie palisz? Ty? A on na to: Podjąłem DECYZJĘ...W tym słowie mieściło się naturalnie cały namysł nad nałogiem..., heh, ale to słowo: decyzja, pamiętam do dziś, chociaż dokładnie jak ty zdarzało mi się kupować paczkę fajek i to wtedy, gdy już wydawało mi się, ze jestem na dobrej drodze... Hmmm... Decyzja..., takie słowo..., tosco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosko, co ja z tym \"C\"... słoneczko :) katia - dzielnie wszystkich ostatnio wspierasz... złośliwiec - :) jelena:) cometa:) alleaffar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosko
Fado masz swiętą racje - "decyzja" - to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado dziekuje za pozdrowienia wczorajsze dzis sie gniewasz czy co 🌼 widze ze jestes sowa tak jak i ja lubie posiediec w nocy najlepiej sie mysli ,wstaje wczesnie rano wiec przyjemnych snów zycze sluchaj cos weselszego narka wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda62--> to jest nas dwie po \"+10kg.\". Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×