Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość palaczka-
Nie pale ale.................tyje .znowu kilo (chodze na basen ) co zrbić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie wczoraj byłem na imieninach u kolegi było dużo wódy i dużo palaczy, dzisiaj mam potwornego kaca, ale też wielką satysfakcję nie zapaliłem, jest super jest coraz lepiej 60 dzień BP Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżyserek
Mam pytanko odnośnie TABEXU! Czy ktoś z Was zażywał? Jak się czuliście po nim? CZy w ciągu tych czterech pierwszych dni dużo paliliście nadal? I ostatnie: Czy to się ssie czy należy połknąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dzelka - termal
tez wiem od paru dni o ciazy, palilam ok20 - 30papierochow dziennie przez 11 lat, rzucalam setki razy tylko po to zeby sie przekonac ze nie dam rady.Przed wykonaniem testu obiecalam sobie ze jesli jestem w ciazy to zapale ostatniego i wiesz co..? test wyszedl pozytywnie a ja nie zapalilam bo poczulam sie jakbym juz miala dzieciaka na kolanach i nie pale i nie zapale.Ty tez sie trzymaj, nie traktuj niepalenia jak zlo konieczne - koncentruj sie na dziecku a nie na fajkach i bedzie o.k bo jednego i drugiego nie pogodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
rerzyserek tabax mi zastępuje głód nikotynowy musisz mieć też silną wole bo inaczej nici z niepalenia mam brać 5 tabletek dziennie , biore 1 x .Ja połykam tabax (ochote zapalić mam cały czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
rezyserek tabax mi zastępuje głód nikotynowy musisz mieć też silną wole bo inaczej nici z niepalenia mam brać 5 tabletek dziennie , biore 1 x .Ja połykam tabax (ochote zapalić mam cały czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
4BP dzisiaj przyjezdza moj chlopak, ktory pali. W sumie to tylko on wie, ze nie pale nikomu innemu sie nie przyznalam ;) Przez te 3 dni mialam spokoj bo u mnie w domu nikt nie pali, tylko ja zawsze kopcilam.Co więcej ide do cioci my zawsze sobie paliłysmy przy polteczkach- ja chyba jeje nawet nie powiem ze nie pale, po prostu powiem, ze sie przepalilam godzine wczesnij i mam dosyc fajek. A tak z innej beczki- zauwazylam, ze osoby palace sa szare. Smrodek, osoby ktora własnie wypalila papierosa- tez jest okropny. Jezdze autobusami wiec dosc czesto natykam sie na takich i .... pomyslec, ze ja tez tak smierdzialam. Jerzys- wczoraj nie zażylam tabaki. Pachnącego dnia🌼 jerzys🌼 zlosliwiec🌼 katia13🌼 alleaffar🌼 słoneczkooo🌼 kinia/🌼 dzelka🌼 cometa🌼 termal🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
Zapomnialam o palaczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atma666
Hej mam pytanie czy istnieje dezodorant do ust odświerzajacy i niwelujący kapcia w ustach u palacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
Atoma666 takie deodoranty to tylko chwilowo zmienia w u stach zapach, po fajce trzeba troche dluzej trzymac cos mietowego w ustach, ja zawsze jadlam tic taci, moga byc tez zwykłe landrynki. A tak teraz mi sie przypomnialao, jak paliłam to czasem mialam nadzieje ze ktos nie czuje tego smrodku po fajach, zakrywalam reka usta itp, ale jednak wiem teraz ze to czuc, nawet jak sie wezmie garstke tic tacow, smierdza rece, taka chmura za palaczem sie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
Atoma666 takie deodoranty to tylko chwilowo zmienia w u stach zapach, po fajce trzeba troche dluzej trzymac cos mietowego w ustach, ja zawsze jadlam tic taci, moga byc tez zwykłe landrynki. A tak teraz mi sie przypomnialao, jak paliłam to czasem mialam nadzieje ze ktos nie czuje tego smrodku po fajach, zakrywalam reka usta itp, ale jednak wiem teraz ze to czuc, nawet jak sie wezmie garstke tic tacow, smierdza rece, taka chmura za palaczem sie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atma666
heh myślałam że istnieje cos skutecznego zafundowałabym mojemu facetowi:D nie moge go namówić na niepalenie, wiem że do takiej decyzji trzeba dojść samemu , ale walczę! pozdrawiam wszystki którym sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atma666
Motomysz ja jeżdxą honda cbr 600 f2 a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka palaczka
Witam! Jestem tu pierwszy raz i od wczoraj nie palę. Zakupiłam plastry niquitin, bo to juz moja czwarta próba zerwania z tym świństwem. Za każdym razem używałam tylko silnej woli, ale wyjście na piwko z palaczami kończyło się powrotem do nałogu. Moja koleżanka twierdzi, że sobie z tym radzi i jest palaczką okazyjną. Ja też paliłam okazyjnie, aż każda sytuacja stawała się okazją. Czy macie jakieś dobre sposoby na rzucenie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi , wiewioreczko ,ze tak sie stalo w Twoim zyciu.Rozumiem ,ze masz stres i palisz.Ale to przejsciowe ,wiec trzymamy kciuki zeby Ci sie powodlo w kazdej kwestii. Pozdrowka dla calej reszty , sorry ,ze nie wymieniam (brak czasu ) i sloneczka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżyserek
ja wczoraj kupiłam TABEX. Podobno pomaga, ale ja jeszcze nie probowalam. narazie nastawiam się psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wielki come-back, juz nie dlugo bede tu do Was codziennie zaglądać!! :):):) napiszcie mi troszkę o tym TABEXIE, kupilam, ale nie wiem czego się po nim spodziewac!!Buziaczki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
dzięki motomyszko ze wspomniałaś omnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
do reżyserka jasne do tej decyzji trzeba dorosnąć . tabax zaspakaja umnie głód nikotynowy wydaje mi sie ze bez niego niedała bym rady strasznie mnie dusiła jak pomyślałam kiedyś że nie zapale teraz tego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
sory z błedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP juz chiba setny raz ale z wielka przyjemnoscia opisze dzialanie tabex-su jest to wyciag roslinny zajmuje te same obszary muzgu co nikotyna najleprzy efekt daje nie palenie od pierwszej tabletki palilem 35 a moze 36 lat po TABEX-sie nie mialem tz ssania efektu odstawienia jest rewelacyjny i kto chce ten nie musi palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motomysz zaczynasz dojzewac co do smrodu to masz racje smrud jest okropny jak sie pali to sobie niezdajesz z tego sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie sie zastanawiaja czy rzucic kurde jak ja sie dowiedialem o tabeksie odrazu rzucilem to swinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rerzyserka
dobrze zaczynasz nastawienie jest najwarzniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka nowa
obiecanki cacanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×