Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Cześć Jak ten czes leci- juz 24 dni BP :) Sniło mi sie dzisiaj że paliłam papierosy, eh...zdaje sie żę to nie koniec jeszcze przeprawy, ale jestem czujna i nie dam sie. Wiem że gdybym zapaliła choć jednego miałabym ogromne poczucie porażki. Alleaffar - też ostatnio mniej piwa pije, a na poczatku nie mogłam sie obyc bez, chyba zespół odstawienny przebiega u nas podobnie ;) 🌼 Fado 🌼 Katia13 🌼 Zlośliwiec 🌼 Martusia82 🌼- chyba jestesmy rówieśniczkami ;) Setunia 🌼(szepne ci po cichutku że Fado jest dziewczynką ;) ) Jewel75 🌼 Misiek22 Pozostałe osoby równiez gorąco pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam All🖐️:)🌻 Moj 9ty dzien BP dopbiega konca:classic_cool: Pije piwko, bo musze po pracy odreagowac;) [tkie tlumaczenie:o]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej.. dawno mnie tu nie bylo. .Nie maialam czasu , tak wyszlo. Melduje poslusznie,ze nie pale juz 73 dni i wcale nie mam zamiaru. Nie ciagnie mnie do fajek juz od dawna.ciesze sie z tego okropnie.Ciesze sie nie wydaje juz kasy na smierdziele, ciesze sie ,ze sama nie smierdze.A wyczuwam palaczy na odlegosc.Wszyscy capia , mimo gum i perfum.Tego kwasu nic nie zabije. Moj maz mi powiedzial ,ze smierdzialam nawet rano po przebudzeniu. Jak mi bylo glupio !Teraz juz tylko pachne!! Co do wagi to ..ciut wiecej ale nie jest zle. Pozdrawiam wszystkich dzielnie sie trzymajacych i tych co polegli tez. Wracajcie !! buziaki dla calej paczki-nie-palaczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec co ze słoneczkiem i wywióreczką33 ??? Wywióreczka33 chyba poległa i miała zaczynać od nowa a słoneczkooo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich pachnacytch:) Zaczynam moj 10dzien BP:classic_cool: I cos Wam powiem, kawa tez smakuje lepiej bez smierdziela:D Kinia gratuluje🌻mam nadzieje , ze ja tez bede tak samo silna jak Ty;) Tez sie ciesze ,. ze juz nie smierdze, bo ja sama czulam , ze smierdze smierdzielami:D A najbardziej to mi smierdzialy chyba losy:o Milego dnia BP🖐️:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - dasz rade , kochana jak bedziesz chciała:) to wszystko zalezy od nas ! Calus !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pozdrawiam wszystkich niepalących, nie palę już 2 miesiace i 13 dni i wiecie co ? jest coraz lepiej a nie gorzej , więc wszyscy co zaczynają rzucać niech sie nie martwią dacie rade:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka -
dalej nie--palaczka zemnie jest to już 3 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia :D LUDZIE jak milo jest wejść tu na forum i przeczytac ze kinia/ 73dni bp 🌼 petunia 10dni bp 🌼 katia 13 51 dni bp 🌼 brechtona 2 miechy i 13 dni bp kwiatek] palaczka 3 tydzien bp 🌼 cometa 57 dni bp graba 🖐️ i co najważniejsze nikt nie narzeka :D:D:D cometa –jak mi wiadomo to słoneczko jest OK.:D nie może się odezwać bo na razie nie ma Internetu wiewioreczka zapalila ale wróciła do nas tylko nie wiem dlaczego się nie odzywa :( wiewióreczko jak możesz to się odezwij 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
zlosliwiec wiesz ? jest bardzo ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia/ dzięki ale jaki słodziutki :D 🌼 palaczka –wiem ze ciężko ale już jest lżej jak na poczadku można wytrzymać postaraj się nie myśleć i odpędzaj śmierdzące myśli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec alez nic sie nie stalo!!!Podobno sa takie kwiatki \"petunie\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie na topie BP mialem maly kryzys ale juz jestem wrucilem ze spaceru o jest 🌼petunia palaczka--- wiesz co mi pomoglo silne przekonanie ze nie pale i nigdy wiecej tego nie zrobie bo akurat w moim przypaduk chodi o kase na to drugie hobby na pewno juz nie zapale tego smierdziela kinia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalem aby sie zameldowac 34 BP wracam do obowiazkow narka 3majta sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola28
Cześc dziewczyny, a ja poszłam z moim facetem na biorozenans w który nie bardzo wierzyłam i oboje nie palimy już 17 dnie, a po knajpach chodzimy, pijemy piwko i patrzymy jak sie trują nasi znajomi, a my jesteśmy ponad to.Fajne uczucie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola28
a dodam, ze co prawda 4 kilo do przodu,ale staram sie panować nad tym i na początku nerw mnie często łapał,ale trzeba przez to przejść, a bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzys🖐️:) nie za zimno na spacery;)? Ja dzis caly dzien w domku , jedynie co butelki do kosza bylam wyrzucic:D Wiola ja tez moge przebywac w towarzystwie osob palacych i tak wiem , zenie zapale;) 17nascie dni BP i 4kg do przodu?!! Ja 10 dni i zero kg wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
wczoraj po południu postanowilam ze nie pale. Rzucalam wczesniej najdluzej udalo mi sie wytrzymac 3 tyg, pale 10 lat!!! Pozdro dla wszystkich pachnących🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski...ja też wróciłam ze spacerku...wprawdzie przemokłam do suchej nitki, ale co tam!dotleniłam się..i jest ok. Humor pod psem..dlatego tak mało tu jestem...:-( pozdrawiam i całuję wszystkich, nowo przybyłych -sporo ich- i weteranów;-);-) Fajnie,że ludzi przybywa....🌻 Złośliwiec dzięki...👄,alleffar,cygaretka,cometa,kinia,fado,wiewióraa, wesolutka,jewel,nie-palaczka,jerzyss,i wszyscy pozostali👄..fajnie że jesteście.... 3mam za Was kciuki...pa Kochani...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczkooo 🖐️ 🌼  Wiewióreczka33 🖐️ 🌼  ika 🖐️ 🌼  motomysz 🌼 świetna decyzja bp trzymam za Ciebie kciuki :D Viola 28 życzę powodzenia- zona i ja rzucaliśmy bez dopingu nie poczuj się zapewnie bo śmierdziel jest podstępny tylko czeka na male co nie co trzymam kciuki :D setunia –🌼dopiero co wróciłem ze spacerku z pieskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×