Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dzieńdoberek na rondelek wszystkim! Dzisiaj moj 7 dzionek BP. Kurde odliczam dni jak żołnierzktóremu pozostało niedużo do wyjścia na wolność. Ależ jakie to piękne i z dnia na dzień coraz dumniej brzmi. A wczoraj byłam u znajomych, którzy palą i wiecie co.... nie miałam ochoty zapalić! a siedzieliśmy bardzo długo i jeszcze lały się drineczki!!! Mam nadzieję, że wczorajsza moja silna wola nie jest oznaką zbliżających się słabości! Mąż mnie chwali i wspiera na każdym kroku i wczoraj zafundował mi wcześniejszego Mikołaja i Gwiazdora!!!!. Po prostu odleciałam i zwaliło mnie z kopytek na amen! Aż się poryczałam ze szczęscia. Mam autko!!! No to teraz żeby nie wiem co, to nie mogę się złamać! Zatem staram się trzymać dzielnie!!!Sorki ale musiałam się pochwalić.Chyba nie macie mi tego za złe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko :D teraz to już musisz dać rade, ciesze się bardzo.Taki Gwiazdor to podbudowuje człowieka.Moge ci tylko życzyć szerokiej drogi i bezawaryjnej jazdy.Balbinko a jak tam drinki wczoraj, były? (interesuje sie bo wczoraj wziełam tabex a mam też imprezke i boje się co to będzie po, wprawdzie ja zazwyczaj jeden drink i koniec ale nie chcę mieć bólu głowy ) Coś długo amazonka się nie odzywa - odezwij się bo zaczynam się martwić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdor
prezety dawane na gwiazdke w poznaniskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już 6 dzionek BP.mam nadzieje że się uda. Ciekawa jestem jak to będzie gdy ogłoszą następną podwyżke papierosów :D a ja sobie pomyśle, że mnie to niedotyczy (zawsze mnie szlag trafiał). Zmp nie szalej wsłuchaj się w organizm, jak tak dużo pochłaniasz tego jedzonka to znaczy, ze coś nie tak jeszcze, pij lepiej coś co lubisz, ja nie lubię wody, chociaż by to było najlepsze więc sie racze soczkiem pomidorowym tylko go przyprawiam. Pychota,a od jedzenia z daleka od czasu tik-tak,mężuś mnie dobił stwierdził że jak uda mi się rzucić fajki to i tak dojde do 100 kg. Grunt to wsparcie:( O fajkach staram się nie myśleć a jak mysle to nie jako dylemat zapalić czy nie, ale wymyślam go od śmierdzieli, No jest jeden problem w chwili gdy ide ulicą i czuję że ktoś pali i wtedy bardzo mi się chce zapalić.Ale staram sie uciec jak najdalej. Czy to tylko ja taka gaduła jestem, wiem mam dużo czasu wolnego, a to jest najgorsze przy rzucaniu,więc pisze. Wybaczcie i wytrzymajcie jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Katia13-->zyje kochana:) Fado-->witam cie :) Słoneczkooo-->mi tez ciebie brakuje i tamtego klimatu na topiku:) Zlosliwiec-->pozdrawiam:) Kinia-->witaj:) Cometa-->ciebie rowniez sciskam:) Wymieniłam was,bo jestescie najblizsi mojemy sercu:)👄❤️ Pozdrawiam rowniez nowych!!! Nadal jestem bezsilna:(:(:( papapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wiewioreczko 👄 ! Zadnym milych wiesci???? kit z papierosami , pewnie palisz przejsciowo ale co z praca ? jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam abstynentów kochanych. :D Wiedze, ze działo się troszkę jak mnie nie było, a nie było mnie, bo się troszkę pogubiłam i motywację mi gdzieś wcięło,(ale nie zapaliłam :D ) Balbino masz extra męża! Mój to nawet nie zauważył, że nie pale(nigdy go nie ma w domu, taki zawód ma ) a ja mu jakoś zapomniałam powiedzieć, że rzucam, zobaczymy, kiedy się zorjętuje. PS/ zmp - nie odstawiaj tabexu, bierz d końca, bo nie dasz rady za krótki okres ja taka pewna byłam rok temu odstawiłam po tygodniu i poległam. Trzymam kciuki za wszystkich, no i za śiebie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie ,własnie mam zamiar rzucić palenie od jutra ,nie wiem czy mi się to tak łatwo uda ...prosze o jakieś skuteczne porady ,bardzo bym była wdzięczna .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP bo na topie byc to znaczy nie palic 51-dzin BP Magdalenka dobrze ze tu trafilas niekturzy twierdza ze to magiczny topik wystarczy go czytac aby nie palic a wiec zacznij czytac potem mozesz zadawac pytania jak bedziesz wiedziec o co pytac jesli nie chce ci sie czytac to musisz napisac duzo wiecej o sobie za wszystkich pachnacych trzymam kciuki🌼 nie wymieniam wszystkich z imienia bo mam slaba percepcje zapamietywania normalnie zazdroszcze fado ona to potrafi kojazy ludzi i fakty bezblednie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina gratuluje takiego mikolaja 🌻 gdyby zona mnie zrobila taki prezet to bym ja na rekach nosil i nie tylko na rekach hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko ciesze się bardzo, ze jesteś znowu z nami. Już się o Ciebie dopytywałam. Nic sie nie martw mężusiem mój ostatnio stwierdził, że po co ja sie mecze.I tak bede paliła.Szlag mnie trafił.Na szczęście robie to dla siebie. Magdaleno35 mam nadzieje że podejmiesz tę decyzje a rady zawsze się znajdą tylko czytajten topik. Trzymam kciuki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodzę teraz chyba jakiś kryzys (odstawiłam tabex, nie biorę go już 3 dzień) i nie mogę się na niczym skupić więc nie siadam do kompa. Nawet czytanie sprawia mi trudnośći :) Czuję się jak w pierwszym dniu niepalenia Ja, taka pewna siebie, a tu masz babo placek - nie znacie dnia ani godziny. Dobrze że mam swoje motto, które mnie trzyma przy niepaleniu :D. Co zaś tyczy sie męża, to ja sie nim nie przejmuję :P, czekam tylko na odpowiedni moment żeby mu powiedzieć :D Magdalena35 rzucaj to świństwo, nie ma na co czekać! jerzys a na czym ty byś jeszcze tą swoją żonę nosił :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka ile zuzylas tabletek albo jak dlogo bralas tabex bo objawy masz nie takie jak ja jak jestes taka amazonka to sie domysl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie nowy dzień oraz wszstkich bywalców topiku BP.🌻 jerzys - zjadłam poł opakowania, czyli koło 50 tabletek i po prostu jednego dnia zapomniałam wziąźć więc pomyślałam że nie będę juz brać i do 3 dnia było ok ale teraz obiawy sie nasilają i jest nieciekawie. Plalić nie chcę i musze dac rade tylko nie wiem czy magę zacząć brać znowu Tabex żeby nie było tak ciezko, a co jezeli opakowanie sie skończy i bedzie to samo? Cholerstwo tak uzależnia, że chyba nie ma nic gorszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że cały czas brałam zgodnie z zaleceniami (tak jak na ulotce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka...to dziwne, co piszesz, ja nic nie brałem, najgorszy był dla mnie pierwszy tydzień, a później coraz rzadziej miałem chęć zapalić......ja walczyłem tylko siłą woli......powtarzałem sobie że nie chcę już nigdy palić, ponieważ: papierosy to trucizna, śmierdzą strasznie, mamy żółte zęby, wydajemy kasę którą można przeznaczyć na inne przyjemności...itd Ponadto, mówiłem sobie że taki mały \"śmierdziel\" nie będzie mną rządził!.....to zawsze pomagało. U mnie 83 BP , mogę stać obok palaczy już mnie to nie \'rusza\" :D Miłego dnia wszystkim 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich BP🌼.Zaczynam 7 dzień walki :(.Ogarnia mnie jakaś \"pomroczność wielka\". Siedze w domku sama już 2 dzień nie chce mi sie nic.Nawet walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! miłego weekendu dla Wszystkich🌻 za nowo przybyłych 3mam mocno kciuki... kinia🌻 fado🌻...byłam wczoraj w Waszym grodzie;-) wala twist 🌻 wiewiórkaa🌻 słoneczkoo🌻 alleaffar🌻 złośliwiec🌻 jerzys...🌻..pisałeś może do mnie?? cometa🌻 ika*🌻 gadzinka47🌻 balbinka🌻 niepalaczka🌻 setunia🌻 amazonka🌻 magdalenka35🌻 kaka19🌻 marcelinka24🌻 palaczka-niepalaczka🌻 jeśli kogoś pominęłam to nieopatrznie...taki tu ruch,ze trudno wszystkich spamiętać.. gadzinka...je też miałam problemy ze spaniem-potworne. Waga u mnie nie drgnęła-ani w przód ani w tył...;-) mam na liczniku 70 dzień BP papappapapapaap🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś smutno i cicho na topiku, luuuudzie gdzie jesteście. Człowiek samotny w domku siedzi,cięzko na duszy.Ciągle myśle o tych fajach. Ale nie dam się.Przynajmniej mam taką nadzieje.Chcę aby w te święta pachniało ciasto i choinka. Ale czy dam radę:( Boje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj się, będzie pachniało i ciasti i choinka i TY, piękna, pachnąca i BEZ NAŁOGÓW. TRZYMAM KCIUKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar - może to są uroki rzucania palenia ze wspomagaczami :( na szczęście kryzys poszedł sobie na spacer i mam nadzieję że już nie wróci a jeżeli zechce przyjś znowu to nie z takim nasileniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×