Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ja obawiam się tuszy, z nadwagą walczyłam 10 lat (156cm/76kg) tragedia. Nie chcę do tego wracać, do palenia też nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka taka byłaś ale już nie będziesz. Wygrałaś z tuszą,wygrasz z papierochami. Ja też do chudzinek nie należę bo 164\\64ale u mnie troche sterydy dokładają chwilowo przeszłam na wziewne i waga stoi ale na doustnych leci w górę jak szalona. tak że znam ten ból i też nie chcę przytyć i tak nie mogę już patrzeć w lusterko.I przy podjęciu decyzji o rzucaniu najbardziej bałam sie przytyć.Ale staram się skoncentrować chwilowo na jednym. Oczywiści zerkając na :D obwód w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś 49 DBP :classic_cool: będzie coraz więcej :) Fado mam dokładnie tak samo jak Ty...to rzucanie w ukryciu :( Gadzino dasz radę :) Amazonka :) Złosliwcu gdzie jesteś? 🌻 Ika* 🌻 co u Ciebie? Słonko :) Wiewórka :) Jerzys :) i wszyscy inni nie wymienieni z imienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelena, gratulacje, szmat czasu już się dzielnie trzymasz :) gadzino, wiem że nie mogę się teraz zamartwiać wagą i muszę skupić się na fajkach, ale wydaje mi się że popadam z jednej skrajności w drugą. Muszę coś z tym zrobić, teraz, zaraz bo nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko spokojnie wszystko będzie dobrze. Nie przytyjemy, nie obżeramy się słodyczami. normalnie jemy a jak nam sie przytrafi 1-2 kg to i to pokonamy. razem jest łatwiej. Głowa do góry pierś do przodu.Walczymy z fajkami no i moze z kg tam na pierwszych stronach tego topiku piszą o jakiś dietach. :d . Jelena 🌼 jak ty daleko już zaszłaś, aż serducho się raduje. Jerzys co z tobą - gdzie sie podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Późna już godzina, ale zajrzałam jeszcze na nasz topik. Coraz większą radość czuję ze już nie palę. Naprawdę po pewnym czasie jest już łatwiej. Nowo rzucający- przetrwajcie te trudne początki, będzie lepiej. Jak widze palących to już nie czuje żalu że ja nie palę, nie potępiam też palaczy, po prostu cieszę się że mnie to nie dotyczy:) 46 dni BP ;) [ kwiatek] for Everybody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie nie palę nadal ok 80 dni trzymam się świetnie papierosy mnie już zupełnie walą Cieszę się że tu tyle nowych twarzy warto naprawdę warto rzucić śmierdziela Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Zaglądam znowu i widzę , że dzielne z Was osóbki.Najważniejsze to wmówić podświadomości , że nigdy sie nie paliło!!!!!!!!!! Miałam taki mały kryzys po około 90 dniach , ale pokonałam go!!!! Czuje sie dumna ,że mi sie udało, bo myślę , że już mogę tak powiedzieć.A najważniejsze jest to , że zrobiłam to sama dla siebie, bez żadnych nacisków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcuie Leszczynki z pachnącej dolinki! U mnie kolejny dzień PB - 10. Taka sobie mała dekada zatem muszę to chyba uczcić! Tabex jednak działa cuda!!!!Jeszcze tylko żebym nie była taka głodna to byłoby superowo!Liczę na to, że z opicia herbatą moja głowa przestanie mysleć o jedzeniu tylko zacznie o si.....iu! hahaha. Z dnia na dzień jeszt coraz lepiej i dlatego mam ogromną nadzieje, że wytrwam w swoim postanowieniu na zawsze! A najbardziej cieszy mnie rosnaca zasobność mojej skarboneczki - bo żeby namacalnie zobaczyć swój ogromny sukces, codziennie wrzucam do skarbonki po 6,15,- tylko kosztowały mije śmierdziele! Ale będę miała kasiory, jak rolnik zboża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH NA TOPIE BP CZYTAM I NIE WIERZE . NIE WIDZIALEM W ZYCIU NIC BARDZIEJ MAGICZNEGO JAK TEN TOPIK CHCIALEM SIE NAWET ANGAZOWAC, POMAGAC INNYM . KTOS TU KOPIE DOLKI[ NIE MACI ] PROBUJE MACIC JESTEM ZBYT NERWOWY BY TO ZNIESC . WRACAM DO ZONY BO TWIERDZI ZE JA ZANIEDBUJE JUZ NIGDY NIE ZAPALE TEGO JESTEM PEWIEN NARKA WSIEM 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feng
Droga Fiono,byłem w takiej samej sytuzcji rok temu.Zacząłem brać tab letki do ssania 0niQitin 4 mg, zjadlem w pierszy dzień 12 szt i tak dalej,dzisiaj mjestem wolnym człowiekiem od nałogu,czuję się wyśmienicie,jak się chce zapalić bierz niitin to pomaga.Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu droga! O Kasę żeby nie wiem jaka to ja potrafię spożytkować! Oczywiście najsamprzód to oczywiście lecę dowartościować się jakowymś ciuszkiem! W końcu idzie Sylwester a potem karnawał. A potem, potem będę szalała we wszystkich sklepach jak jakowaś Gwiazda Hollywood albo Królowa!!! A co nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej zapomniałam o jakiejś odnowie biologicznej, cudownych masażach leczniczych i nie tylko hahaha. Wyjazy, wojaże zagraniczne i krajowe. Po prostu Świat należy do mnie !!!! I tej wersji będę się trzymała.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzys powiedz jasno o co chodzi Nakrzyczałeś, nakrzyczałeś a człowiek dalej pozostał z niewiedzą. Fajnie jest z tobą więc, nas nie zostawiaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od piątku nie pale i jakos daje rade!!!narazie bez tabexu niqitinu i innych plasterkow.zobaczymy jak bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski wszystkim Topowiczom Jerzys..tez to zauważyłam..ale..ale...nie odpowiedziałes mi...;-( papa pozdrawiam....do usłyszenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starzy bywalcy topiku BP nie zostawiajcie nas nowicjuszy samych. To wasze rady nas wspierają i podtrzymują w chwilach ciężkich.Nie wiem zbytnio o co chodzi i nie mam zamiaru w nikać w to, bo jestem tutaj aby skończyć z papierochami. Ale wspierajcie nas i pomagajcie przetrwać te ciężkie chwile. Pozdrawiam wszystkich Topikowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia wszystkim pachnącym.🌼Mam nadzieje że Mikołaj przyniesie nam worek prezentow :D. Odzywajcie się częśćiej człowik musi zająć czymś ręce i umysł :D Pozdrawiam wszystki bywalców topika BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idą, idą Mikołaję a każdy z nich prezenty rozdaje! Mam nadzieję, że do Wszystkich z Was i do każdego z osobna Mikołaj dzisiaj zawita nie z jednym maluśkim prezencikiem ale z ogromnym worem prezentów - wszak nagroda za wytrwałość musi być adekwatna! Zatem życzę wszystkim tego z całego serducha! U mnie kolejny dzien SUKCESU! A i skarboneczka zasobniejsza...Zaczynają ścigać mnie ciągąty na słodkości. Póki co zażeram się magnezem ale może ktoś ma inny lepszy wypróbowany sposób na przetrwanie tego słodycxzowego okresu?! Dajcie znać jak sobie radziliście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUUUU ja nie umiem wstawiać tych popierdułek złożonych z kwiatków, bużków łapek dlatego podstawową funkcję podkreślającą moją wypowiez stanowi wykrzyknik. Może ktoś mnie nauczy tych Waszych cudownych sztuczek ze wstawkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×