Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość bosman
to może poświntuszymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosman
nie możesz spać i nie odpisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam 3 dzień BP Bardzo dużo daje ta melisa przynajmniej mi, ale ze spaniem też mam problemy co chwilę się budziłam i tylko te fajki mam przed oczami. Wczoraj byłam na aerobiku poruszać się troche i bardzo zadowolona wróciłam bo czułam się dziwnie lekko i dużo energii miałam;) Mam pytanie do tych którym udało się rzucić. Jak to jest z tym tyciem czy wszyscy muszą przytyć czy tylko ci co zastępują papieroska jedzeniem? jak było w waszym przypadku? 🌼 😘 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec :(jak dobrze mnie znasz nie wiem czy dam rade bez wspomagaczy, jestem. Zbieram siły.Ale słaba baba ze mnie. Wiem jedno bardzo tego chcę bo już poznałam życie BP👄 Ika dziękuję🌼 Trzymam kciuki za wszystkich dzielnych i wytrwałych👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Dzisiaj znów zapaliłam papierosa:(,jestem przedpołudniowym palaczem,w pracy przerabiałam ponad paczkę.Nie moge tez spać,budziłam sie co chwilę,mimo,ze troche popalałam,w nocy miałam dusznosci:).Dzisiaj kupię melisę i zobczymy,teraz mam miętówki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie kolejny ranek i dzień bez śmierdziela to jest to!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
pozdrowienia dla WSZYSTKICH:) Nie palę nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 2miesiace jak rzucilam:)ale sie ciesze, bo praktycznie juz glodu nikotynowego nie czuje:):classic_cool: Proba ---->melisa mi pomagala:) ja sobie kupowala taka z pomarancza:)jest b.smaczna i nadal ja kupuje bo smakuje mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie piękne i pachnące dziewczynki 🌼 również witam chłopaków 🖐️ graba :D serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia BP za potrzebujących trzymam kciuki setunia – 🌼 grupowa – 🌼 cometa –🖐️ próba rzucenia – czas najwyższy powiedzieć dość- 0 palenia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello , kochani !!! u mnie super , wlasnie wrocilam z gor ! jestem zmeczona balowaniem ale szczesliwa . oczywiscie nie pale i przyznam ,ze nie rusza mnie to !!! W pensjonatach sie nie pali , wydzielaja miejsca palaczom na korytarzu a oni sie tam tlocza i okupuja popielniczki. fe !!! To nie dla mnie ! nie lubie sie tak czuc. potem poczytam co u was , bo teraz musze nadrobic zaleglosci w pracy. buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0000000 zero,to prawie niewykonalne,ale spróbuję. Jak ja zazdroszczę nieplącym:). Wczoraj godzine jeździłam na rowerku,bo myślałam,ze wybuchnę. Jak tak dalej pójdzie to bedę miała figurę jak modelka;),bo jeść też nie mogę,zero apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostroznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja 37 to WIRUS
Konstancja_37 mi się wydaje ze chcesz zarazić WIRUSEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec co to jest te moje 2m-ce przy Twoich.....No wlasnie ile u ciebie BP?;) Kurcze ale fajowska miusik w trojce!Dzis lata 70siate:classic_cool: Kinia🌻a w gorach bylo nie bezpiecznie w ta sylwestrowa noc!Dobrze , ze nic Ci sie nie stalo:) A gdzie katia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było niebezpiecznie to prawda >Byłam wlasnie w Zakopcu ale nie szalelismy na Gubałówce tylko w pensjonacie . Na szczescie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia to git:) Tez bym kiedys chciala spedzic sylwestra w gorach ale ze sniegiem;)najlepiej przy jakims duzy67m ognisku:classic_cool: albo w przytulnym schronisku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia – jak sama zauważyłaś ze czas szybciutko leci :D najważniejsze jest to żeby nie myśleć o śmierdzielu mówią ze szczęśliwi czasu nie liczą nie wiem dokładnie ile ? od 8 –IV-05r. pamiętliwa data – pogrzeb Papieża kinia – 🌼 próba rzucenia – ja też nie widziałem życia bez papierosa :D A JEDNAK UDALO SIĘ!!!!!! paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie :D nie palić to cos pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia---> gratulacje!!!🌼 teraz będzie już tylko lepiej!!brawo tak 3maj:) próba rzucenia--> mozna,naprawdę można trzeba tylko chcieć!! 3mam kciuki:) grupowa-->długą drogę przebyłyśmy,ale sie udało i to jest najważniejsze🌼 Złosliwcu----> MUUUUAAAAAAAAAAAAAAa 👄 Ty Wiesz,że moje niepalenie to w duzej mierze Twoja zasługa Słoneczko--->ważne,że się udało!!!!! mam nadzieję,że miniony rok zabrał ze sobą wszystkie złe chwile i teraz moze być już tylko lepiej:) 🌼 Gadzina47-->wierzę w Ciebie!!!!!!wracaj bully--> dzielny chłopak:) tak 3maj!! aurela25---> brawo:) Aga 32---> wytrzymaj jeszcze trochę a nerwy z czasem się uspokoją blanka 147--->ja kupiłam kapsułki ziołowe\"nerwomix\" są niezłe aurela25---> nawet jeżeli troszeczkę przytyjesz to szybko spalisz,ale jeżeli ćwiczysz i nie objadasz się to spokojnie ,nie przytyjesz:) cometa--->🖐️:D Kinia-->pozdrawiam z gór ;) Pozdrawiam wszystkich BP Ps. Jovik---> smutno bez Ciebie:( rok się skończył i może wszystko będzie już ok;) pomrugaj tutaj troszeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka 147
do ika* dzieki kupiłam te kapsułki jestem rozdrażniona jak dziki pies mam nerwa doła i najchetniej bym sobie zapaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzis 3 dzien jak nie pale wstaje bez tego uczucia smoly duszacej moje pluca caly czas sie cos odrywa:O a teraz mam pytanie do facetow czy wy tez tak macie ,ze penis wam szaleje wiecej niz zazwyczaj jak palilo sie papierosy ja dzis musialem rano 40 min czekac az opadl:) i wogul w ciagu dnia jakos wiecej mam ochoty na sex:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj
tas ty to zawsze z czyms wypalisz brawo za potecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie zamelduje szybciutko w Nowym Roku :) wszystkim życzę wszystkiego naj naj 🌻 a teraz widzę, że przybyło tu sporo osób - bardzo mnie to cieszy :D:D ale i martwi bo nie widzę Gadzinki :o - wracaj do nas!! pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę wytrwałości w postanowieniach 🌻 26 DBP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka 147---->spróbuj kupić tabex. Paliłam dwadzieścia parę lat około paczki dziennie i wiem,że gdyby nie tabex i to forum,to w życiu bym nie zerwała z nałogiem. Tabex w moim przypadku znosił całkowicie głód nikotynowy. Dawniej mozna go było kupić w aptece internetowej,teraz przekopałam i niestety wszędzie piszą,ze jest na recepte. poproś swojego lekarza o receptę. Sam lek kosztuje około 35zł za 100 tbl.kuracja trwa niecały miesiąc. Mnie wystarczyło połowę opakowania resztę wyrzuciłam. Nie ma sensu się męczyć jeżeli się nie musi Pozdrawiam i 3mam kciuki. Co do nerwomix-u to żarłam po 4 kapsułki naraz tak jak pisze na opakowaniu i piłam herbatkę uspakajającą \"nervinum\" ale to przez kłopoty rodzinne. Przy samym rzucaniu palenia wystarczył mi tabex Złosliwcu---> przecież pisałam na forum, że wrócę po grudniu;) staram się dotrzymywać obietnicy. To,że masz magiczne kciuki to już wszyscy wiemy a teraz spróbuj ściągnąć Jovik na topik może Tobie się uda!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia....na forum dwudziestek bywałaś? bo chyba Cię z tamtąd pamiętam, albo coś pokręciłam. Fajne artykuły, ale ja nie nawidze kobiecych kształtów bo sama takie mam. Męszczyzną też już nie musze się podobać bo mam męża :) Próba rzucenia....bądz twardzielka nie daj się im. ika....🌼 A palenie rzucam poraz 4 w sumie to nie paliłam 3 lata z przerwami i wiem że rzucić potrafie wracałam tylko i wyłącznie z tego powodu że zbyt mocno tyłam . Pół roku temu zaczełam dietke powiedziałam sobie że jak schudnę 10kg to rzuce palenie. przed swiętami cel został osiągnięty więc teraz dotrzymuje słowa i NIE PALE i mam nadzieje że przy okazji znów się nie roztyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_23
hej ja rowniez od nowego roku niepale juz cale 3 dni :) 9 lat palenia :P ale naszczescie sie nie mecze bo istnieje TABEX i herbatka z melisy Mam nadzieje ze wytrwam i Wam rowniez zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×