Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Aurela 🌻:)gratuluje pierwszego tygodnia!!!!!!! Zobaczysz , ze po dwoch tygodniach bedzie jeszcze lepiej!!!:) To , ze nie ma tabexu w hurtowniach !!!To dobry znak!!:classic_cool::) Moja mam tez ma gum,y ale jeszcze sie nie zdecydowala;) A mezowi na pewno przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj
setunik👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj
SETUNIA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich 🖐️ setunia 🖐️ –order :D - aurela 25 🖐️ –zycze wiele tygodni nigdy wiecej ok qki –🖐️ – witam w gronie pachnących woj. –🖐️ wszystkim zycze milego dnia :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tego jakże ponurego poranka Witam i znikam... pewnie wieczorkiem wpadne w chwili załamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam wszystkich jak tu się mówi pachnąacych ,dawno mnie tu nie było aleeeee to nie znaczy ze pale oto NIE ja dalej nie pale pozdrawiam was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia nie dziwie sie, pewnie milo wspominasz te dni jak jeszcze palilas:classic_cool: niepalaczka->pozdro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepalaczka:) Mmmm poczytaj sobie te przykazania , ktore sa chbya na poprzedniej stronie:P Ja juz pod koniec palenia zaczelam sie zastanawiac, jak to moze byc dla mnie przyjemne skoro to trucizna, bvo same chemikalia tylko i nic wiecej:o przyjemne to wiesz co jest...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia masz racje to drugie jest o wiele przyjemniejsze . kazdy potrafi niepalic jezeli mi sie udało długo do tej myśli dorastałam ale dorosłam 3-ci miesiąc juz leci myśle ze nie będe palić przytyłam 7 kilo teraz to musze sie ich pozbyc chodze na basen biegam ale to nie bardzo pomaga jak zaduzo sie je wiec poprostu musze działamc ale i ograniczyc jedzenie to jest moje nastepne postanowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepalaczka ja juz sama nie wiem i9le przytylam , bo ta moja waga dziwnie wazy:Pale powoli juz wracam do poprzedniej wagi, czuje to:D Jedzenie zdwcydowanie ,podswiadomie, ograniczylam;) Jak mi sie przypomni to cwicze, cwiczyc mozna nawet podczas gotowania, sprzatania!i te sytuacje miedzy innymi wykorzystuje:D I przed tv tez mozna cwiczyc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj
ale sie tu jakos erotycznie zrobilo ,jesli chodzi o to drugie, lubie pozycje na lyzeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woj ale juz konczymy z tym watkiem , bo to nie dzial erotyczny;) Mmm🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
Witam wszystkich oj dziś mam doła i jest cieżko jest tam ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
Wcale to nie takie proste u mnie wszyscy pala nikt mnie nie rozumie ciesza sie ze nie [ale ale nie maja pojecia jak sie czuje i to rozdraznienie jest brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze z męzem zapalic to znaczy on pali ja pije tylko z nim kawe nie pale wychodzi do innego pokoju ja z nim nie przeszkadza mi wrecz to ja pokazuje ze jestem twarda pije kawe niepale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
tylko 4 a wydaje mi sie ze cała wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
wiem ze tak ale to strasznie meczy to myslenie o tym wciaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
4 dni kiedys zuciłam palenie nie paliłam 4 lata ale wtedy było jakoś łatwiej.nie raz nie paliłam kilka dni ale to była inna świadomość a terz mi strasznie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
staram sie nie myśleć ale to nie takie proste wszystko co robiłam był petek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×