Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Żeby pokonać śmierdziela trzeba być do tego przygotowanym na najgorsze i przedewszystkim naprawdę tego mocno chcieć :D nich nikogo na sile nie uszczęśliwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Jak sie wróci do fajki jest jeszcze gorzej Blanka wierz mi coś na ten temat wiem. Spada jeszcze poczucie własnej wrtości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinka 🌻!!!!!:) Nie smuc sie!!!!! Duzo osob po kilka razy rzuca!!Az do skutku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Wiem cały czas mówie że przegrałam bitwe ale całej wojny nie przegrałam. Ale coraz mniej to mi pomaga.Tak bym chciała nie palić. Ja w przeciwieństwie do Wszystkich lepiej spałam.Mogłam pospać do 8 a tak teraz po piątej wybija mnie z łóżka. (myśle że to nerwica)I te ciągłe kolejki u lekarzy bo jeszcze chodze do laryngologa. Śmierdzi wszystko. A papieros w niczym nie pomaga daje złódne uczucie zadowolenia. I codzienne wędrówki do tego sklepu który się omijało z wielką satysfakcją że ja już nie musze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinka Ty sie po prostu boisz!!! Bo rzuycic chcesz i to bardzo!!!!!!1 Nie wiem co moglo by Ci w tej sytuacji pomoc:o Tabex juz bralas????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Kochani ja jestem jedną z tych co wierzą że uda mi się i będe jeszcze kiedyś z Wami. Dlatego pozdrawiam Wszystkich wytrwałych, pachnących i tych nowych którym jest teraz ciężko ale to wszystko mija i można wtedy wpełni zacząć smakować życie. Ja byłam słaba i sie złamałam i bardzo mi z tym źle.🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Niestety brałam dlatego musze odczekać troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko pisz kiedy tylko masz ochote!!!Teraz tez potrzebujesz wsparcia i wygadania sie:)🌻 i nie zalamuj sie tym tak!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
Poszłam na długi spacer troche zmokłam bo popadało ale pomogło. Dziekuje wam za wsparcie DO ZŁOSLIWIEC dziekuje za wsparcie wież mi chcę bardzo i wiem jak wygląa żucanie ale czasmi jest bardzo ciężko i nie jest to proste a njgorsz jak nie masz w domu wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
Poszłam na długi spacer troche zmokłam bo popadało ale pomogło. Dziekuje wam za wsparcie DO ZŁOSLIWIEC dziekuje za wsparcie wież mi chcę bardzo i wiem jak wygląa żucanie ale czasmi jest bardzo ciężko i nie jest to proste a njgorsz jak nie masz w domu wsparcia. Mój mąż wogule mało mówi a teraz nie oddzywa się do mnie wogule niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Ja po prostu musze poukładać wszystko w tej głupiej łepetynce odpowiednio.Jutro dokupie Tabex i po prostu zaczne pracować nad sobą bo chęci jak sie okazuje to bardzo mało człowiek do walki musi być silnym i wytrwałym a ja jak sie okazuje słabiutka bestia jestem. Jak by to chodiło o kogoś to bym walczyła do upadłego ale dla siebie nigdy nie umiałam nic zrobić pozytywnego i to sie musi zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka przetrzymasz wszystko!:) Gadzinko ja w Ciebie wierze:) Ale czlowiek jest tylko czlowiekiem i czasami pokusy sa silniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
do setunia dziekuje ci bardzo w takich chwilach wasze wsparcie to dla mnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
gadzina 47 walcz i prubuj liczy sie juz samo to ze sie nie poddajesz walczysz. to jest bardzo wazne. bładzic jest zecza ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka pisalas , ze u Ciebie wszyscy w domu pala i to Cie drazni;) Spoijrz na to z innej strony! Jestes od nich lepsza i silniejsza, bo juz nie potrzebujesz kopcic:) Powinnas czuc satysfakcje z tego , ze oni pala a Ty nie! I chwal sie , mow wszystkim znajomymk , ze rzucilas!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
do setunia dzieki masz racje nawet nie zdawałam sobie sprawy jak to bardzo smierdzi jak ktoś pali po tych kilku dniach jak muj maz zapali to zapach fujjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soj smierdzi!!!!! Wlasnie moja mama sobie kpci na dole w kuchni, mam otwarte drzwi i mi wlatuje:D fuj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 pachnące Widzę wiele nowych buziaków nam się nazbierało. Jak miło poczytać że taki zapal od nowego roku. Pozdrawiam Was świerzynki 🌻wszystkie razem bo nie jestem w stanie was ogarnąć swoją malutką rączką 🖐️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej wszystkim! Gadzinko, wiesz...najlepiej będzie, gdy rzeczywiście sobie wszystko poukładasz, NAPRAWDĘ psychicznie nastawisz się i tak minie ci czas mądrze, bo będziesz mogła brać Tabex... I jeśli chcesz skorzystać, to ja mogę ci podarować kilka listków Tabexu, bo ja brałam tylko na początku, nie będziesz musiała kupować...A razem z twoją resztką tabletek uzbiera się pewnie właściwa ich ilość. A teraz po prostu raczej myśl pozytywnie, zamiast się zadręczać, wpadać w poczucie winy, zbierz wszystkie siły, całą dobrą energię, (bo będziesz jej potrzebowała)awyznacz tabaxową godzinę \"O\" i licz na sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, amazonka - buziaki..., o! muszę lecieć, wejdę jeszcze tu później! Trzymam kciuki za Nowych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
narazie ide wruce jeszcze pużniej setunia uświadamiaj mamie ja męża uświadamiam i dziś nawet mniej pali ale jeszcze nie żuci.Tego trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka moja mama juz od miesiaca niezle sie ogranicza!Naprawde ja to zauwazam:) Ma gumy ale troche jeszcze sie boi aczkolwiek mowi , ze rzuci:D To do potem Blaneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deed
no wiec ja nie pale juz prawie 2 miesiace czuje sie swietnie ale nie powiem ze czasami jeszcze mysle o tym bo palilam od 16roku zycia dzis mam 25!proponuje niklitin tabletki do ssania sa wstretne ale za kazdym razem gdy marzylam o papierosku to bralam jedna tabletke czasem 3 czasem 7 dziennie ale one sa tak ochydne ze juz potem nie chcialo mi si emyslec ani o fajkach ani o tych tabletach a na laknienie proponuje marchewki,pomarancze,kalafior i sok grejfrutowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deed
mam nadzieje ze dacie rade sorry za moje bledy!!!spieszylam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim :D Ja tylko chciałam się zameldować... żebyście mnie nie skreślili :P... ciągle bez papierosa... :D :D :D pozdrawiam wszystkich i zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×