Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość ew_ka
Dzien dobry! :) Zycze wszystkim milego i radosnego dnia! Dzis 9 dzien BP zaczynam juz, jest coraz lepiej, z dnia na dzien coraz mniej smierdzacych mysli :) Pozdrawiam cieplutko i za wszystkich mocno kciuki trzymam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten pochmurny dzien 🖐️🌼 ale mialam dzisiaj sen , śnilo mi sie ze zapaliłam papierosa :-O grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie BP!!! to juz 7miesecy jak nie pale!!!hura hura!!! ciagle sie z tego ciesze i ciagle daje mi to satysfakcje. czego zycze wszystkim nowym !!! no i starym wyjadaczom {rzucaczom} ogulne pozdrowionka🖐️ narka wsiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kochana , a co tutaj tak pusto? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu już od kilku dni są pustki nie wiem gdzie Ci wszyscy sie podziewaja Pogoda brzydka pachnącego i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzyś a masz torta i szampana z tej okazji hihi zycze Ci wielu takich rocznic byś wytrwał w postanowieniu 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo..., stęskniłam się już za wszystkimi, co wierni jednej idei BP...:) Patrzę i widzę, że Keke i Aga stoją dzielnie na posterunku, rozwiewając niejakie puuuustki topikowe...:) Buziaki! Blanka - O! link dla Seti, podpisuję się pod nim, choć gdybym tam weszła, to miejsca by nie starczyło na wymienienie \"naj -fajniejszych\" ludzi z Kafe i zresztą, jeden topik wchodziłby tylko w rachubę...., czyli nasz... Ew_ka - :) Kaja 2 - 20 lipca zostaniesz najbogatszym człowiekiem, jak mniemam... Gratulacje już teraz... Jana 38 - jak tam mąż po biorezonansie? Dzielny? Basiek - :) Happyland 30 - :) I mocno ściskam złośliwca, słoneczko, gadzinkę, balbinę, amazonkę, setunię....:) a i Kini nie ma - :) Jovik, Ika - :) Boszechsz, Jerzys..., zapominając o tobie, zapomniałam, że tego samego dnia rocznicę obchodzimy! O! Rolf - gdzie się podziewasz? Pewnie masz jakieś śląskie sposoby na zapodziewanie się..., ale nie palisz, co? Cometa - :) Wiewiórka - nie pal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🖐️ dopiero co wróciłem z pracy :D i podpisuje listę obecności :D amazonka 🌼 życzę dużo dużo zdrówka :D współczuje bo wiem co to jest bo sam niedawno chorowałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec :) amazonka - zdrowiej nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
witam wszystkich cieplutko. następny dzień bez śmierdziela hurra.mam nadzieje że tak bedze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaaa28
witam wszystkich niepalących. to już 4 dzień bez mej umiłowanej od chyba 10 lat fajeczki. ale O DZIWO!!!daję radę. :)> jestem na plastrach (dzięki nim nie boli mnie głowa). Mam do was ogromną prośbę o jakieś wytyczne żywieniowe po rzucaniu palenia. POMÓŻCIE !!!!! BŁAGAM!!!! bo strasznie się boję że przytyję pozdrawiam serdecznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
do igaa28.To mój 5 dzień więc idziemy łeb w łeb. ja staram się jeść warzywka ryby i ewentualnie kurczaczki.tylko że ja to bardzo lubię nie wiem jak ty.ale niestety w ciągu dnia mam zachciewajki na słodycze dlatego od poniedzialku wybieram się na fitness.zresztą wolę chyba być troszkę grubsz ale za to pachnąca niż wiesz jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaaa28
do happyland30!!!! no to witam w klubie moja droga!!!!!mam nadzieję że będziemy się wspierać:). Ale tak szczerze mówiąc to ja już po tych 4 dniach mam dosyć marchewki:0hihihih. przyznaję się dziś zjadłam sobie czekoladkę(którą uwielbiam, ale jadam bardzo rzadko)spory kawałek...to normalnie dostałam ekstazy kubków smakowych:):):). i tego sie właśnie obawiam, że z palaczki wpadnę w czekoladoholizm pozdrawiam wszyskich serdecznie bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
moja siostra paliła jak komin i rzucila ponad rok temu.owszem przybrala na wadze ale potem metabolizm wrócił do normy i w kilka miesięcy zrzuciła nie głodząc się wcale.a teraz jest szczuplejsza niż wtedy gdy paliła.także może warto się trochę pomęczyć.a i tak wszystko wróci do normy. tak myślę.pozdrawiam wszystkich niepalących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Życzę miłego dnia BP :D Agnieszka –🌼 :D jestes ranny ptaszek 🖐️ amazonka –🌼 szybkiego powrotu do zdrowia :D fado 🌼 :D wszystkiego naj naj i nigdy wiecej peta :D 🖐️ ew_ka – 🌼 10 dni :D naprawde nie lada wyczyn dumy jestem z Ciebie 🖐️ Keke – 🌼 :D 🖐️ blanka 147 – 🌼 :D 🖐️ balbina – 🌼 :D 🖐️ Gadzinka – 🌼 :D jak możesz to się odezwij 🖐️ kajka 2 – 🌼 :D 🖐️ Jana 38 – 🌼 :D 🖐️ basiek 1 – 🌼 :D 🖐️ setunia – 🌼 :D 🖐️ happyland 30 – 🌼 :D 5 dni BP z nami na pewno 🖐️ Ci się uda rzucić śmierdziela trzymam za Ciebie kciuki OK.? igaaa 28 – 🌼 :D 5 dni bądź z nami razem jest latwiej trzymam za Ciebie kciuki OK.? 🖐️ Sloneczkooo – 🌼 :D P………u 🖐️ ika* - 🌼 :D 🖐️ jovik – 🌼 :D 🖐️ wiewióreczka – 🌼 :D 🖐️ jerzys – 🖐️ graba :Dwszystkiego naj nigdy smierdziela :D rolf – 🖐️ graba :D cometa - 🖐️ graba :D pozdrawiam Tych co przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ :D rowiesz pozdrawiam Tych co nas opuścili zwycięzców – i- pokonanych 🖐️:D za potrzebujący trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Witam! Dziekuje Zlosliwcze! :) I szczera prawde rzeczesz: te 10 dni to dla mnie wyczyn jakich malo! szczesliwam, ze sie udaje! A duma mnie rozpiera, ze ho ho i jeszcze bardziej :) happyland30 & Igaaa28 - gratulacje! Uda Wam sie z pewnoscia, trzeba tylko chciec bardzo! I musowo tutaj zgladac! :) Wszystkich cieplutko pozdrawiam i pachnacego dnia zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie caly czas bp.podczytuje czasami topic ale malo czasu zeby sie poudzielac pozdrawiam wszytkich starych nowych rzucaczy fado gadzina gdzie jestes? zlosliwiec milego dzionka wszystkim pachnacym dziewczynkom i chlopakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mija równy miesiąc odkąd nie palę!!! Paliłam 15 lat bez jednej próby rzucenia tych uzalezniających rurek;). Rzuciłam z dnia na dzień, bez ograniczania, czy czegoś podobnego. I było dużo łatwiej niż myślałam, chociaż wiem, ze jeszcze duzo czasu minie zanim będę pewna, ze nigdy więcej nie zapalę. Trzymam kciuki za innych i za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, rolf :) O, amazonka, wyzdrowiałaś? O pracę pytasz, boszechsz, co tu rzec, heh..., jeszcze nie wywalil mnie z tej pracy, więc liczę po cichu na staaaaały kontakt z pracodawcą, hahahaha... W lipcu się okaże... Gadzinka, skrobnij... Balbina, nagła potrzeba, by ubarwić topik twoimi \"kabaretowymi\" tekstami, zjaw się... Złośliwiec! :) Z niepalącym pozdrowieniem..., a tak na marginesie, to trochę w dymie siedzę, w tej pracy..., ale nie rusza mnie to; chyba, że przeziębienia się nabawię, bo często wietrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka, przyjmij gratulacje, lubię to imię... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem ranny ptaszek zlośliwcu;););) julka super że jest miesiąc pije szampana by było dużo więcej tak wspanialych rocznic wszystkim życze pachnącego wieczorku 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pochylona głową przyznaje sie. Zapaliłam :( wzielam od kolezanki jednego macha tej trucizny, czuje sie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_julka_ 🌼 aga 🌼 rolf🌼 seti🌼 ew_ka 🌼 zlosliwiec🌼 amazonka🌼 blanka🌼 balbina🌼 Czuje sie fatalnie, Bog mi na ulamek sekundy rozum odebral 😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado 🌼 gdzies Cie przeoczyłam i dla wszystkich, ktorych ominelam przez przesloniety smierdzielem umysl 🌼 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa ale ze mnie debil. Czuje sie tak jakbym zaczynala od nowa, masakra jakie mam wyrzuty :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke szybko umyj zęby wykąp sie ciuchy do prania i weź tabax bo Ty chyba to brałaś a może musisz jeszcze raz iść na biorezonans . Trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie byś wiecej nie zapaliła bys Ty byłą silniejsza od peta A ja wierze w Ciebie że Ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×