Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Jestem jestem i melduje poslusznie ze jestem pachnaca 🌼 Dzisiaj mialam taki dzien ze nawet nie mialam czasu pomyslec o smierdzielu :D Aga🌼 ew_ka i co wchodzilas na ta stronke ktora Ci podawalam? Umiesz juz kwiatuszki robic 🌼;) zlosliwiec🌼 🖐️ dario167 -> trzymam za Ciebie kciuki zeby z tych 80 godzin zrobilo sie 80 dni i tak dalej .... 🌼 Nadiya26l-> jak tak czytam co napisalas to tak jakbym siebie widziala. Bylo dokladnie to samo. Wieczne bole glowy bo jestem migrenowcem, zamiast sniadania 5 petów i kawa, wazylam nieco ponad 44kg. Papieros byl nieodłącznym elementem mojego zycia i jakos udalo mi sie go wyautować chociaz podobnie jak ty straszny ze mnie nerwus :D Zaczelam palic nawet wczesniej niz ty bo paliłam od 16 roku zycia (w sumie 8 lat) Nikt nie wierzyl ze uda mi sie rzucic palenie bo bylam pierwsza lokomotywa wsrod moich znajomych. Skoro mnie sie udalo, Tobie tez by moglo gdybys tylko chciala. Dodatkową motywacja dla Ciebie powinno byc Twoje dziecko ;) Pozdrwaiam i trzymam za Ciebie kciuki bo wierze ze Ci sie wkoncu uda amazonka - > gdzie ty sie podziewasz dziewczyno 🌼 jerzys 🌼 jana38 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
nadyja26l nie lam sie.moja siostra totalny nlog rzucila, chociaz kazdy ja przekreslal i prosze udalo jej sie i rok mija jak nie pali.ale rzeczywiscie musiala sobie to i owo wmowic ja zanim rozpoczelam walke naczytalam sie cudow co powoduje palenie i na co szkodzi , poprzez wszystkie najgorsze nowotwory, ze w koncu zaczelam sobie wmawiac ze na pewno jestem juz na cos chora. hi hi. jak mnie cos bolalo to juz myslalam o najgorszym i wine zwalalam na smierdziuchy. najlepsze bylo jak mi wyskoczyla plamka na wardze dokladnie w miejscu w ktorym trzymalam fajke w ustach. kochana, u onkologa z tym bylam. ale przedtem nie spalam tydzien z nerwow. w gabinecie u pani onkolog prawie zeszlam. hi hi no ale mi pwiedziala: pieprzyk pani wyskoczyl i spojrzal na mnie troche dziwnie.w koncu stwierdzilam ze jak mam sie tak schizowac i pasc na zawal to w koncu rzucilam. mowie ci wszystko sobie mozna wmowic, takze glowa do gory, dasz rade. taka madra jestem bo tydzien nie pale hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to tak w ogole? Wszyscy juz spią czy jeszcze grillują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happyland30 🖐️ he he dobra jestes, ale w sumie mozna sie przestaszyc jak tak sie czlowiek naczyta nie? Przy okazji skladam gratulacje z powodu pierwszego tygonia BP . Czekamy na pierwszy miesiac .... potem na drugi, nastepny.......... i nastepny ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
keke nic sie nie boj. daej czytam, co by mi do glowy znowu nie przyszlo. a jak sie naczytam wieczorem, to chodze wystraszona caly dzien i mam spokoj.ha ha.na mnie to jedyna metoda.ale skuteczna jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happyland30 🌼 zuch dziewczyna. Trzymaj tak dalej i czytaj ile wlezie co przez peta Cie spotkac moze 😠 jezeli to ma pomoc. Swoja droga to ja tez sie naczytalam swego czasu no i wesolo to to nie brzmialo a o wygladznie ludzi z rakiem sluzówki w jamie ustnej to juz nie wspomne :-0 Totalna masakra grrr mam dreszcz na sama mysl. Naszczescie my nie palimy :D:D:D 🌼 piąteczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
no popatrz, popatrz. to koniecznie o raku sluzowki musze poczytac bo tylko zdjecia widzialam, hi hi. karaluchy pod poduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happyland30 -> to tak w drodze przypomnienia :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie pokaze Ci bo cos sie pochrzaniło ;] To juz w sumie dawno bylo i stronki chyba juz nie ma:( a moze i dobrze. Przestraszona nie bedziesz chodzic przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj piekny dzien, az chce sie zyc.:):):):):):) Ehhhh niestety czlowiek pracuje i w mury trzeba isc :( Pachnacego dnia wszystkim oczywiscie BP🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 Cześć strażniczki topiku, mam tu na myśli Age i Keke :D Całą resztę też cieplutko pozdrawiam i wracam do łóżeczka do dzieciaczków i będziemy dlalej się leczyć, bo chorubsko nie odpuszcza :( Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurujcie sie amazonko muuuua dla Ciebie i dzieciaków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonko wyzdrowiejcie nam szybko i Ty i dzieciaczki. DUŻO ZDROWIA WAM ŻYCZE czekamy na Ciebie jak tu wrócisz pachnąca nam dalej ucałuj dzieciaczki i szybko wracać do zdrowia Milutkiego dnia ja moze zdąze też na rowerek dziś czekam narazie na moich facetów bo coś sie chmurzy al emoze uda nam sie wycieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tutaj tak pusto? Wszyscy rzucili juz palenie?????? ............i topik :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D Za potrzebujących trzymam kciuki 🖐️ :D amazonka 🌼 bardzo współczuję Tobie i twoim dzieciom bo nie tak dawno ja chorowałem mnie te choróbsko wstrętne trzymało przez miesiąc :( i wiem jak cierpicie 🌼 życzę szybkiego powrotu do zdrówka trzymam za Was kciuki za zdrowie Agnieszka – 🌼 :D Keke – 🌼 :D happyland 30 – 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kochane i pachnące ludziska ;-) Boszechszty mój mam takiego doła jak stąd w kosmos :-( Palić mi się chce znowu totalnie, że chyba osiwieję, zwariuję i umrę;-( Wdepnęłam coby dostać od Was mocnago kopa w dupę , bo może jak zaczną mnie boleć cztery litery, to przestanę zaprzątać sobie łebek śmierdzielem!!!! Jest mi źle, śmutno i mam wielikie ciągpoty to fajeczki, pięknej, mentolowej cieniutkiej \"pachnącej specyficznym smrodkiem\" ! Matko kofana a jednak Bóg mi odebrał resztki tego mojego małego rozumku skoro wypisuję takie popaprańskie pierdoloty!!!!!!! Idę na rower, może gupoty wypedałuję na rowerku i bedę rozmyslała o bolących nóżkach i dupce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKAAAAAw
JA JUZ nie pale od7 lat.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze balbina 723 zrobiłąś ja ci dam zapalić i śmierdzieć Pamietaj nie wolno A teraz sobie pedałuj tak by cIe nogi bolaly bo kopa to ja ci włąśnie daje i nie myśl już o śmierdzielu a o bolącym dupsku;););) masz być pachnąca taka cie kochamy miłego wieczorku i pachnącego oczywiście ja dizś tez na rowerku pedałowałam m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
keke, dzieki za dobre checi w sprawie tego obrazka.na pewno bym sie przestraszyla nie na zarty.dzisiaj jade bez plasterka bo mnie od nich leb boli ale na szczescie nie chce mi sie.chyba sie dotlenilam za bardzo na rowerze.dokladnie to moja 5 letnia corka jezdzila a ja za nia lecialam.to sie troche zmeczylam. to moje dzieciatko to ma nie lada szczescie.kupilam jej kask, ochraniacze na dlonie , kolana, lokcie.no to sie dzisiaj wywalila i zdarla wyobrazcie sobie .......szyje. pojecia nie mam jak ona to zrobila he he.ryku bylo co nie miara, co najmniej jakby sobie ja odciela. pozdrawiam wszystkich pachnacych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina nie pal, ostatnio siedzialm kolo takiego faceta co przed chwila zapalil a potem popil woda, wiesz jaki smrod?????? 😡 myslalam ze zie zrzygam . Jak z popielnicy z kiepami :-o chyba nie chcesz zeby ktos o Tobie pomyslal podobnie? :D Na pewno nie chcesz 🌼 aga:D 🖐️ zlosliwiec:D 🖐️ amazonka:D🖐️ happyland :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka nie podoba mi sie ta mina? Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×