Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

seti🌼 jasne ze dalam rade :classic_cool: iga 28🌼 teraz to juz na 100% sie uda. Nie biore pod uwage innej opcji i Ty tez masz nie brac ;) aga 🌼 happyland 30 🌼 tak trzymaj dziewczyno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszee jaki cudowny ukrop na dworze :):):):):) uwielbiam ciepełko :P pachnacego dnia wszystkim 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia wszystkim! No pieknie dzis :) Iga, nie poddawaj sie!!! Trzymam kciuki!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga28
jejku !!!jesteście wszyscy kochania:):):)dzięki wielkie za wsparcie i wiarę we mnie!!dzięki setunia, dzięki keke, dzięki ew_ka. a wiecie co w was jest najlepszego??że nie oceniacie,nie bojkotujecie mnie za to ,że znowu zapaliłam, tylko podtrxzymujecie na duchu i wierzycie gdzieś tam że mi się uda!!! dzięki dzięki dzięki!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:)?>:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnacych za potrzebujacych trzymam kciuki pozdrowienia i milego dzionka BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mary
Witam wszystkich i dziękuje za słowa otuchy i wsparcie.Zaglądam tu do Was dosyć często ,nie zabierałam jednak głosu, bo i chwalić sie nie ma czym. Iga 28 ja tez już wczoraj i dziś troche ograniczylam i może uda mi sie jutro do Ciebie dolączyć. Obiecuję , że przynajmniej spróbuje.Miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
witam wszystkich.dzisiaj zaczynam 3 tydz BP.mam nadzieje ze juz nigdy nie zapale.jak na razie latam na cwiczenia co by nie utyc i jem warzwka.juz mi troche obrzydly..lazi za mna czekolada od paru dni.chyba ja sobie w koncu kupie.jakies przyjemnosci w koncu sie chyba naleza.jutro rowerki wiec zrzuce.takprzynajmniej sie pocieszam.iga nie daj sie.mowie ci poczytaj o nowotworach od razu ci chec przejdzie. ja dalej czytam. no a potem mi sie sni po nocach he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Witam Wszystkich 🌼 U mnie mija dzisiaj 11 dzień BP. Gdyby ktoś miesiąc temu mi powiedział że nie będę palił przez 11 dni to bym mu sie roześmiał w nos :D A tu okazuje sie przynajmniej jak na razie że nie jest to zbyt trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario167 GRATULACJE i życze by to 11 mnożzyo i możyło bys nigdy nie śmierdzial Pachnącego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga28
lady mary z całego serca tego Tobie życzę!!!!!!! damy radę musimy dać. Ja dzisiaj wytrzymałam!!!!huraaaaaaaaaaa. w dzień daję spokojnie radę...ale wieczór jest ogromnie trudny:(:(:(:(mam nadzieję, że uda mi się przetrwać, ale pewnie tak bo zaraz lulu idę ... happyland dzięki za radę...skoprzystałam i jestem przerażona tym, co tam piszą dario167 jesteś wielki!!!!!!!!!!!gratulacje!jejku jak ja bym chciała nie palić 11 dni pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jutro bedzie 2 miesiace :) (nielicvzac tej nieszczesnej wpadki ktora miala miejsce jakis czas temu, jednak to byl jednorazowy incydent:D) lady mary -> mam nadzieje Cie tu zobaczyc jako juz ladnie pachnaca 🌼, trzymam za to bardzo mocno kciuku (a tak na marginesie to serdecznie polecam biorezonans) iga 28 -> trzymasz sie dzielnie dziewczyno, oby tak dalej ;) dario 167 -> gdyby mnie ktos powiedzial ze nie bede kiedys palila smiala bym sie nie wyjmujac fajki z zebow :p tak by bylo bo sama nie wierzylam w to ze rzuce a jednak . Swoja droga to pamietam swoj 11 dzien, alez bylam z siebie dumna. Pozniej sa pierwze 2 tygodnie a pierwszy miesiac to juz w ogole masakra. w tym nalogu o kazdy dzien sie walczy i kazdy dzien BP to zwycestwo i wielki sukces. badz jednak czujzy, on tak latwo nie odpuszcza. trzymam mocno kciuku 🖐️ happyland 30-> moje graulacje 🌼 jestem z Ciebie dumna, bedzie coraz latwiej ;) Aga 🌼 -> piatyeczka 🖐️ rolf 🌼 mile Cie widziec amazonka🌼🖐️ zlosliwiec🌼 🖐️ seti 🌼🖐️ i dla wszystklich ktorych niechcacy pominela 🌼🖐️ za potrzebujacych trzymam bardzo mocno zacisniete kciuki🖐️🖐️ za tych co nas pocichutku podczytuja i zbieraja sily na to zeby rzucic peta o podloge raz na zawsze 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłoojej alem sie rozpisala ;) Branoc kochani 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj ew_ka gdzies mi umknęłaś :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Keke ja nie jestem dumny tylko zdziwiony że jak na razie to tak łatwo idzie. I chodzi o to że ja nie walczę. Podszedłem do tego na całkowitym luzie. Oczywiście chcę żeby się udało, ale jeśli nie to... cóż trudno. Jak dotąd to jedyny poważny kryzys miałem chyba w piąty dzień a w zasadzie noc (charakter pracy). Siedzi człowiek sam, do jedzenia nic nie miałem, coś/ktoś mnie wk... i dopadło mnie tak na 10 minut :) A co do tego że nałóg na razie się tylko przyczaił. Oczywiście że o tym wiem, nieraz się o tym przekonałem choć jak dotąd najpóźniej przekonałem sie o tym w 7 dniu. Popielniczek nie wyrzuciłem, papierosy leżą w szufladzie, zapalniczkę jak nosiłem tak noszę dalej. W sobotę wybrałem się do pubu przy plaży (a tam dopiero jest zapaszek ;) ) żeby zobaczyć co będzie. I nic nie było, dym był dla mnie obojętny, wypiłem piwko (kiedyś co najmniej 2 papierosy by poszły) i wyszedłem. W środę będzie większa imprezka to zobaczymy :) Dobrej nocy życzę wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario 167 -> tylko pozazdroscis ze tak latwo Ci poszlo. Oby ostry kryzys nigdy Cie nie dopadl ;) Tego zycze Tobie sobie i calej reszcie :D kolorowych snow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke gratulacje dwa miesiace bez fajki oby tych rocznic było bardzo dużo byś nigdy nam nie śmierdziała tylko pachnąco przez życie szła 🌼🌼🌼🌼👄👄 Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzioeki Aga🌼 az sama nie wierze ze tyle wytrwalam :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke 👄 Gratulacje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jesteś Wielka Miłego dnia dla pozostałych rzucaczy Zbyt mało czasu na czytanie Was Dzielnie się Wszyscy trzymacie🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pouściutko dziś ja jestem padnieta byliśmy na rowerkach i 20 km zrobiliśmy Wróciliśmy zmęczeni i upoceni hihi ale było fajnie miłego i pachnącego wieczorku oczywiście bez papierosa dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto :-O to na pewno przez ta piekna pogode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam z pracy i ide albo pobiegac albo tez na rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ma byc za schit :-o hallo !! my tu palenie rzucamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Wygląda na coś w stylu łańcuszka św.Antoniego. Ale jakby nie patrzeć niepaląc też zarabiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o daio 167 masz racje ile my zarabiamy hm a fajki zdrozały tak wiec dobrze że nam nie są potrzebne ;) jej jaka ja jestem dumna że nie pale a nie pale dzieki temu topikowi dzięki tym ludziom co tu są dziekuje Wam moi kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie pewnie miesiecznie oszczedzam 3oo złych :DJarania sie nie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
witam wszystkich gorąco i pachnąco.kolejny dzionek bez smierdziucha.dzisiaj troche zaniedbalam dietę i zeżarlam pieczywka z serem i czosnkiem (strasznie bylo tluste)oraz cala paczuszke orzeszkow milki.kurde a obiecalam sobie ze nie bede jadla slodyczy.chyba to sie jednak nie uda.buuuu.jutro na buby to moze troche zrzuce.ale przynajmniej nie pale.jak wam dzisiaj idzie moi drodzy?keke naprawde gratulacje.2 miesiace to ladny wynik.ja tez chce taki miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happyland 🌼 dzieki :) i czekam na twoj pierwszy miesiac. Mam nadzieje ze zaprosisz na torta i winko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo widze ze ta przekleta reklama H&M juz zniknela😠 alez ona ma krwi napsuła :-o Branoc kochani 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×