Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dudka nie daj sie dymkowi on Ci nie pomoże napewno Wytrwaj pachnącym postanowieniu. Miłego wieczorku wszystkim i pachnącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem......bardzo długo mnie nie było..:) Nadal brak w domku kompa...ale to jest mój swiadomy wybór...hehehe Mam teraz czas na realizowanie moich szalonych pomysłów w ogrodzie.....uuuuuwielbiam to !!!!!! Kondycja fizyczna OK..staram się zrzucić te kilogramy, których dorobiłam się w ciagu całego roku BP....:P....od niedawna jestem fanka tzw. diety niełączenia i juz widzę efekty....:) polecam tym, którzy boja sie utyć !....:) Gorzej u mnie z psychika...ja wiem ...silna ze mnie baba, ale kiedy dowiedziałam się o terminie sprawy rozwodowej poczułam się jak przekłuty balonik...heh Mój - prawie były - Kolega Małzonek nie przebiera w środkach....dużo by mówic...łatwo nie bedzie...trzymajcie za mnie kciuki 16.07. Zajrzę tu czasem i coś skrobne :)...to już zawsze będzie MÓJ topik...nie zapominajcie o mnie wszyscy Ci, którzy byli ze mna w baaaaardzo cięzkich chwilach Ika 🌻 Jovik 🌻 Wiewióreczka 🌻 Fado 🌻 Złośliwcze-Przyjacielu mój 🌻 Amazonka 🌻 Setunia 🌻 Jerzys 🌻 Alleaffar 🌻....... Oczywiście pozdrawiam tych, których nie wymieniłam....trzymajcie się dzielnie...WARTO !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niepalaczy zaglądam tu by pochwalić moim pierwszym półroczem bez śmierdziela i przy tej okazji życze wszystkim tak pieknych okazji do swiętowania:) trzymam za was kciuki pozdrawiam długodystansowców 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo Sloneczko 🖐️🌻:) bedzie dobrze!:) Aurelo gratulacje maksymalne:) Dudka 2 tygodnie to juz szmat czasu🌻gratyuluje! juz tyle kaqsy i czasu zaoszczedzilas!;) Zlosliwioec 🖐️co tam u Ciebie?;) Fado🌻 gdzie sie podziewalas😠;) Aga🌻:)mam nadzieje ze wszystko oki:) Keke🌻gdzie Ty;)?moze masz jakies wakacje a ja nie doczytalam i nic nie wiem:D:) Mmmmm🖐️:P;) No i reszta ekipy Apeluje o pisanie przynajmniej raz na tydzien liste podpiszcie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiej poczytalam sobie wasze wczesniejsze wpisy..... Cosik mnie kusiło ...ale sie nie dałam.....o nie Dobrze ze tutaj mozna wyczytac ...tyle walki z nalogiem ...i pomoc ,wsparcie silnej gupy jestescie super Bardzo sie ciesze ze tu weszłam:D Setunia a ty jak zwykle na posterunku🌻 Słoneczko bedzie dobrze 🌻i tak bywa w zyciu,to nie koniec swiata. pozdrowienia dla wszystkich 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka kochana...dla mnie to nie koniec, a poczatek cudnego szczęśliwego życia :) ..kiedyś napisałam, ze ten topik to magiczne miejsce....i ja sie tej magii poddałam w najgorszym dla mnie okresie życia....Dostałam tu wsparcie, a co najwazniejsze SIŁĘ....abym mogła walczyć o swoje zycie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny, paskudny dzien ale dla mnie calkiem szczesliwy i optymistyczny:D:D dzis mija [o ile dobrze rachuje:D] 8m-cy BP tym samym zaczynam 9m-ac BP:classic_cool::D:D :classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;):classic_cool:;) 🌻:D:D:D🌻:D:D:D🌻 Milego dnia BP:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - Gratulacje, oby tych miechów było 100 razy tyle 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam naszych starych wyjadaczy :D miło że pamiętacie o tym żeby tu zaglądać :) Miłego popołódnia 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich BP :D Zycze milego popołudnia 🖐️ :D setunia –🌼 wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji 8 miechów nie palenia i wznoszę toast STO LAT!!! STO LAT!!! STO LAT!!! Żebyś zawsze była piękna i pachnąca 🌼 dudka 🌼 jest OK. nie daj się skusić niedługo to minie :D slonkooo 🌼 jak tu Ciebie brak Przyjacielu :( 🌼 🖐️ :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko dziekuje Ci👄🌻:)a czy Ty przypadkiem nie mialas wczoraj czy przedwczoraj jakiegos \"swieta\" tez;)[przyznawaj sie:>:)]????;) ­­­­­­­­­­­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ normalnie ostatnmi raz probuje i sie poddaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie seti, nie miałam żadnego święta :P ja 19 obchodzę rocznice :) niepalenia:) ale rano licznki pokazał ładne równiutkie cyferki 7 miesięcy i 2 tygodnie 4520 niewypalonych papierosów 1130 zł w kieszeni zlosliwiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia,Amazonka,Złosliwiec.... Wy juz weterani 🌻🌻🌻🌻 A mnie meczy i bije sie z tym smierdziuchem ,nie daje mu za wygraną.. Walczy ze mną okropnie:(drań jeden zaczelam 3 tydzien wiem ze jeszcze chyba mnie pomęczy:) A gnieszka1975🌻nie daje sie temu dymkowi Aurela gratulacje🌻 Setunia to dopiero pare dni w stosunku do Was🌻 Amazonka dzieki za slowa otuchy🌻 zaraz ide znowu czytac wczesniejsze wpisy Zlosliwiec ty tez na posterunku jak zwykle🌻 rewelacja🌻 sloneczko dla Ciebie 🌻trzymaj sie dzielnie i w ogole wszystkim 🌻🌻🌻ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ kurcze ja nie wiem ile u mnie w kieszeni:o chbya przelicze;) a masz ten" licznik"na jakiejs stronce netowej czy tak Sama sobie odliczasz:)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ Dudka🌻ja tez kiedys mialam kilka dni za soba niepalenie i niemal zazdroscilam tym co maja za soba chociaz miesiac BP;) wiedzialam , z enigdy i tak nie dogonie, bo wczesniej rzucili:P ale mimo to jakos mnie to mobilizowalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem chlopcy i dziewczeta, pachnaca, szczeliwa i zakochana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ Keke wow , gratuluje tego ZAKOCHANIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, dudka jesli cie to pocieszy to ja mam 30lat i nie pale blisko poltora roku. jesli jestes mlodsza to masz nade mna przewage bo moze w moim wieku nie bedziesz palic nie blisko poltora a np. 5 czy 7 lat :) milego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja :)jestem od ciebie duzo starsza moi synowie mają 34\\32 lata I tez rzucili palenie ...jaki mi wstyd ze ja mama pale a moje dzieci mądrzejsze odemnie dzieki dziewczyny czytam was i lzej mi z wami ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_
Ja rzuciłam palenie siedem miesięcy temu i tak szczerze, to myślałam, że będzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke super ze pachnaca i zakochana zaglądaj tu częściej a tak apropo to chyba miałaś 100 dni bez śmierdziela bo ja mam w czwartek a Ty jakoś koło mnie tzn wczesniej przestałaś pailić gratulacje i niech to sto dni mnoży sie przez 10000000000000000 dni pozostałych też pozdrawiam i gratuluje rocznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌻 okropnie sie czuje :0,cały czas walcze....25 lat palenia to strasznie długo. Ide cos robic zeby nie myslec ..... Juz zaczynam 3 tydzien bp,myslałam ze czym dłuzej bedzie łatwiej ale kusi mnie bardzo.............😡 pozdrowienia dla wszystkich...trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkich trzymajcie się warto BP od 17 września 2006 jest super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×