Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

seti :D Gadzinko 👄 👄👄 👄 jak miło, gratulacje dla syna :) no i dla Ciebie, że podejmujesz słuszną decyzję :) Mi właśnie stuknęło 5 tysięcy fajek (tych nie zapalonych ) i 1250 zł łał. Mój mężuś w nagrodę kupi mi dziś nowy domek dla moich rybek :p, piekne 60 litrowe profilowane akwarium, ale rybole będą szalały, no i nasz glonojad (ma 35cm) skubaniec nie mieści sie juz nam w akwarium ma 6 lat, przerzył wszystkie rybki. Miłego dzioknka reszta panienek, podpisać listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny jestescie 🌻🌻Amazonko,setunia jestem w Janowskich lasach ,jest tu troche problem z netem. Ale chodze z laptopem szukam miejsca i znalazlam.. Fajnie sie jechalo mąz wysiadal z samochodu jak chciał dymka puscic ..smialam sie w duchu bo bardzo malo spalil jadąc ze Swinoujscia w lubelskie. Dalej sie trzymam ratuje sie jak moge mam ze sobą nikoretki biore po kawalku gumy nicoretti normalną mietową .. czytam ksiązke ..jak skutecznie rzucic palenie .. I bede tu zagladac i trzymamy sie nowe dziewczyny w grupie łatwiej...🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dobrze ze tu mamy AMAZONKE I SETUNIE ,ZŁOSLIWCA I WIELE INNYCH KTORZY NAS WSPIERAJĄ 👄👄🌻👄🌻👄 Pozdrawiam wszystkich i mocno trzymam kciuki za siebie tez..... Trzymajcie sie z daleka od tego smrodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) nawet nie zauwazylam, ze motywacja zrymowala sie z rewelacja :D a palenie to warto rzucic nawet bez motywacji :D ja wywalilam ten licznik ale juz pewnie troche zaoszczedzilam na niepaleniu bo palilam paczke dziennie marlboro menthol a byly wtedy po jakies 6zl z hakiem. a co zaoszczedzilam to wydalam :D:D:D na siebie bo warto :D pozdrawiam wszystkich i zycze milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Nastepny dzionek sie zaczął szczesliwa jestem bez nałogu.... Ze wspomagaczami oczywiscie:) Ale wole ..nicoretki ..zamast papieroska smierdzacego pozdrawiam wszystkich......bardzo serdecznie..wejde pozniej zobaczyc i podpisac liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla dzielnych! gadzinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tak dawno rzucialam - z pomoca tego forum, pewnie gdzies rok temu znajdziecie moje wpisy :D Teraz juz nie pamietam ale wydaje mi sie ze przestalam palic w pazdzierniku 2005 roku - to juz musi byc wiec rok i 9 misiecy czy cos okolo. Dobrze jest \"zapomniec\" ze sie kiedykolwiek palilo - owszem ciagle czlowiek czasami sie lapie na mysli jak by to bylo zapalic ale po chwili sam sie w czolo puka ;) Pozdrawiam wszystkich stalych bywalcow i nowych niepalacych --- nikt z nas nie potrzebuje peta do szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to motywujące, gdy czyta się wpisy osób, które kiedyś wspierały się na tym topiku:D Wiem, że gdy przyjdzie jesień i chłodne wieczory, topik ożyje i będziemy pisać jak na czacie, prawda????? Pamiętajcie Ci, którzy po cichu podczytujecie ten topik, ON ma magiczną moc :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Topik odżyje pod koniec roku gdy najtańsza paczka będzie kosztować koło 10zł :) Ile wtedy będzie rzucaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌻 Powiem ze bardzo sie ciesze ze jest ten topik.... Dzieki Wam zastanawialam sie czy nie warto sprobowac.. Chociaz zawsze rzucalam palenie ..na niby od jutra...a rano palilam dalej.... Teraz pomimo ze zapalilam po dwoch tygodniach niepalenia , tym razem jakos mi lzej nie mysle o papieroskach juz 9 dnii jak ktos koło mnie przejdzie ten co pali ...jak strasznie smierdzi ..tak dziwnie ze kiedys tego nie czulam....trzymajcie sie wszyscy dzielnie bez papieroska... setunia🌻tez mam szacunek dla amazonki 🌻amazonko wspieraj nas tak dalej🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gadzino 🌻 rewelacja🌻 fado🌻 hideden🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario oczywiscie tez 🌻ki i wszystkim ktorych pominelam👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 dudka - dzięki za dobre słowo, to że nie palisz to wyłącznie Twoja zasługa:) ja wspieram Cię tylko duchowo a to czy siegniesz po papierosa czy nie zależ od Ciebie:D Wiele dobrego mnie spotkało na tym topiku i chcę sie jakoś odwdzięczyć za to, bo dzieki wsparciu takich ludzi jak: - zlosliwiec🌻❤️👄 seti🌻❤️👄 jerzys 🌻❤️👄Gadzinka 🌻❤️👄Balbina🌻❤️👄 alleafar 🌻❤️👄blanka🌻❤️👄basiek🌻❤️👄 rolf🌻❤️👄 gregia🌻❤️👄Kinia/🌻❤️👄 Katia🌻❤️👄 zara_zka🌻❤️👄 Wala Twist🌻❤️👄 i wiele innych🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 których już nie pamiętam, dziś mogę powiedzieć, że NIE PALĘ :classic_cool: Spokojnej, pachnącej nocki dla Wszystkich 👄 Wspieram duchowo, wszystkich razem i każdego z osobna :) 🌻 ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo witam uwielbiam Was wszystkich🌻:)\\ bede pisala wiecej jak bede w domu:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek101
Puki co dalej nie pale choc 2 tyg temu zapaliłem na imprezie na szczescie nie duzo moze dlatego ze byłem pjany:( tak czy owak idzie juz 3 mieś gdyby nie ta impreza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) kamilek 🖐️ jeden papieros nie przekreśla wszystkiego, trzymaj się:)🌻 seti 👄 jak wypoczynek???🌻 Miłego dnia, choć nie zapowiada sie najciekawiej, znowu pochmurno i zinmo, kiedy przyjdzie do nas lato???:( 🌻 dudka🌻 rewelacja🌻 Kangie🌻 ela-edej 🌻 ela-edej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko dziekuje naprawde bo jak ktos tu napisał ze bardzo podtrzymujesz ten topik Mnie podtrzymujesz TY,SETUNIA I ZŁOSLIWIEC I Was najbardziej bede chwalic.....i za to ze daliscie rade .. Tak sie wydaje ale wbrew pozorom to jest wyzwanie..rzucanie palenia....narazie sie trzymam 11 dni ...bo wczesniej zawalilam.... I bardzo sie ciesze ze tutaj weszłam .........,mniej jest wpisow .......ale czas urlopow . Ale ja codziennie tu wchodze jestem tez na wyjezdzie pogoda mi dopisuje narazie w lubelskim jest ładnie jak zwykle trzymam kciuki za wszystkich rzucajacych smierdziuchy 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_blondie
nie pale od zeszlego czwartku, prawie tydzień. Rzuciłam bez zadnego wspomagania, wcześniej były nikorety, tabex i nic... a tym razem rzucam na sucho. Nie chce mi sie palić, nie wiem jak to sie stalo, ale wogóle o paleniu nie myśle, nie czuje głodu nikotynowego... jakiś cud... paliłam 3 lata, ostatnio paczke dziennie. gg 3577254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 dudka :D gosia_blondie pozazdroscic siły woli :) Gratulacje. Miłego wieczora 🌻 Keke, Aga, co z Wami, odezwijcie się:) mam nadzieję, że nadal jesteście pachnące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 ja jak co miesiąc podpisuje liste mineło już 7 miesięcy BP amazonka setunia ❤️ za to ze dalej pomagacie innym stać się pachnącymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis stuknelo mi 9m-cy BP:classic_cool::D super!!! zycze Wszystkim tego samego :) jutro do domku;) milego🌻🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , pamietacie mnie jeszcze ??? Bylam tu przez wiele miesiecy , od wrzesnia 2006/Potem nagle zniknelam bo jak sie domyslacie zaczelam popalc najpierw , potem palic. I tak to sie ciagnie !!! mam zamiar przestac znow od wrzesnia .Mam ndzieje ,ze mi sie uda. Juz nie palilam 2 tygodnie ale wczoraj znow siegnelam po fajki. Nie zagladalam na topik , nie wiem nic co u was , jak stara gwardia , poczytam w wolnej chwili i dolacze do was wkrotce, jak mnie przyjmniecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia/ - pewnie że Cię pamiętamy :D nawet całkiem niedawno wspominałam Cię na topiku :) Jeżeli chodzi o starych bywalców to wykruszyło nam się towarzystwo :( czasem ktoś coś napisze, ale ogólnie to pusto tu ostatnio:( nawet nasz kochan zlosliwiec gdzieś sie zapodział:( Czekamy z niecierpiwościa i bedziemy trzymać kciuki, aby tym razem Ci sie udało, szkoda tylko ze dopiero od września, ale lepiej późno niz wcale :) 👄 🖐️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozdrawiam Wszystkie piękne i pachnące dziewczynki 🌼 :D pozdrawiam wszystkich chłopaków 🖐️ graba :D amazonka 🌼 🖐️ :D setunia 🌼 🖐️ :D aurela25🌼 🖐️ :D kinia/🌼 🖐️  wracaj tu do naszego pachnącego grona :D sloneczkooo🌼 🖐️ przyjacielu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..dalej pachaca bez papieroska13dnijak narazie.. Gratuacje dla wszystkich dlugodystansowcow:) Trzeba probowac ile sie da..powalic tego papieroska na lopatki... Aurelja 25 gratulacie 🌻🌻setuni i amazonce to juz wiadomo🌻🌻 Kinia dawaj do klubu my tez mamy maly staz bedzie nam razniej jestem na urlopie i oddycham czystym powietrzem bez papieroska... Gosia i ja mamy bardzo krotki staz.. OOOOOO złosilwiec sie odnalazł cieszymy sie bardzo ...nie dziewczyny do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be33
szczerze wam zazdroszczę ! Ja niestety nie oddycham świeżym powietrzem i z przerażeniem spoglądam na ubywające w paczce papierochy. Przeczytałam motywującą książeczkę jak skutecznie rzucić palenie, kupiłam tabex i czekam....I najbardziej obwaiam się poranka, gdy do kawy nie będę mogła puścić dymka.Ale kiedy czytam o tym ile z Was boryka lub borykało się z problemem rzucania palenia, to nie czuję się aż tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka 🌼 🖐️ :D be 33 🌼 witam w gronie pachnących ja przy jednej kawie wypalałem 4 papierosy wiec przez pierwsze dwa tygodnie nie piłem kawy za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×