Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość szukam ratunku
Melduje sie tylko,ze u mnie wlasnie uplywa 8dzien bez smierdziuchow! Zadnego stresu nie odczuwam,wrecz przeciwnie, blogi spokoj! Powtorze tylko za niestety niezyjacym juz Alanem Careem"Jak cudownie byc niepalacym!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie manko bp! Nadiya - sie trzymam i jeszcze żyję!Ponieważ ostatnio wyczytałam, że tabex, który ułatwia rzucanie palenia (sprawdziłam na sobie w ubiegłym roku) powoduje jednocześnie przybór masy ciała:-) Dlatego tym razem rzucam bez wspomagacza:-) Poza tym dopinguje mnie mój własny Książe Małzonek i podziwia, za kolejną podjętą próbę:-) Jemu niestety nie udaje się ale schodzi mi jak może z drogi!!! Fado - uściski gorące Kinia - witam po przerwie:-) Dudka - muszę dać radę i wytrwać.Może tym razem nik nie odbierze mi rozumu:-) Złośliwiec - dębowe kciuki musisz stale używać cobym przetrwała i wytrwała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Balbina🌻moj mąz tez pali ...ale o wiele mniej..i tez schodzi mi z drogi gdzies tam przez okno wydmuchuje dym ...aby nie smrodzic w domu...i w domu nie czuc ze sie kiedys nawet paliło... Ale juz z kolegą szykuja sie na rzucic te smierdziele ,.....ciesze sie ale wiem ile to trzeba na poczadku sie sprezac.... A tymczasem dla wszystkich rzuczaczy 🖐️🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam bp :) --------------------------------🖐️ 🖐️ -------------------------- To są dwa mocne dębowe kciuki i mają swoją moc do przekazania :D trzeba tylko je uściskać i listę obecności podpisać :D ********************🌼******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrowinia dla wszystkich 🌻 a dla debowych gr🖐️aba......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko wszystkiego dobrego z okazji 1wszej rocznicy!:) 100lat BP zycze🖐️🌻 i Wszystkim samych pachnacych dni!!🖐️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - dzęki :) że pamiętałaś rok już bez peta a palić czasem sie chce jak pierwszego dnia :( ale to tylko takie złude poczucie ze czegoś brakuje :P balbina 👄 kinia🌻 dudka🌻 zlosliwiec🖐️ fado 👄 Gdadzinko👄 - od dzieła, dasz radę ;) dla dałej reszty wielki tort i szampan, proszę się częstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich 🌼 🖐️ :D BP dziś mamy imprezę na topie 🌼 amazonka 🌼 z okazji roku BP wszystkiego naj naj:) stukam się lampka szampana – stuk stuk i wznoszę toast STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! ale pyszny torcik :D może się załapię jeszcze na jedną porcję :D jestem łasuchem na słodkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich 🌼 🖐️ :D BP dziś mamy imprezę na topie 🌼 amazonka 🌼 z okazji roku BP wszystkiego naj naj:) stukam się lampka szampana – stuk stuk i wznoszę toast STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! ale pyszny torcik :D może się załapię jeszcze na jedną porcję :D jestem łasuchem na słodkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich 🌼 🖐️ :D BP dziś mamy imprezę na topie 🌼 amazonka 🌼 z okazji roku BP wszystkiego naj naj :) stukam się lampka szampana – stuk stuk i wznoszę toast STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! ale pyszny torcik :D może się załapię jeszcze na jedną porcję :D jestem łasuchem na słodkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko 🌻🌻zycze ci nastepnych rocznic 👄🌻🌻🌻 trzymaj tak dalej pokonalas tego smierdziela po roku niwpalenia mozna sobie juz dac rade....chociaz neci cos z boku ale juz mam nadzieje ze to nas nie zlamie... Ja za 2 dni zaczne 5 miesiacaz sie wierzyc nie chce...:):):) torcik pyszny :)i wznosze toast za Twoj roczek POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH RZUCZACZY🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazono - jesteś wielka i ogromne gratulacje ode mnie!ło matuśku, toż i u mnie niedługo byłoby takie święto gdyby...babcia miała wąsy to dziadkiem byłaby....A torcik fantastyczny i pożarłam chyba 4 kawałki, ale za mną dzisiaj okropnie słodkości chodzą dlatego pożeram wszystko co ma jakąkolwiek zawartość cukru w sobie i nie ucieka na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko - jesteś wielka i ogromne gratulacje ode mnie!ło matuśku, toż i u mnie niedługo byłoby takie święto gdyby...babcia miała wąsy to dziadkiem byłaby....A torcik fantastyczny i pożarłam chyba 4 kawałki, ale za mną dzisiaj okropnie słodkości chodzą dlatego pożeram wszystko co ma jakąkolwiek zawartość cukru w sobie i nie ucieka na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka - spoóźnione gratulacje balbina :) dudka :) seti :) złośliwiec :) nadiya :) kinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam wszystkim 👄 Gdyby nie Wasze wsparcie nie wiem czy dałabym radę :) Teraz muszę się tylko pilnować aby nie zaprzepaścic tego co osiągnęłam. Wiem, żadko zaglądam, ale zdrówko nie pozwala:( Prosze tutaj macie dokładkę torta dla Wszystkich i jeszcze buteleczka szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marecki/
witam tez przezywałem koszmar w trakcie rzucania palenia nie powiem czy mi sie to udało jak na razie nie pale od trzech lat najgorsze były pierwsze trzy dni potem głód nikotynowy miną było troche spokoju ale podjadałem i to jest problem myslałem ze juz bedzie dobrze ale oczywiscie nikotyna sie odezwała po trzech tygodniach i to sie nasilało alw powiem ze warto rzucic jest duzo lepiej choc przytyłem walcz bo jest o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie ktoś jeszcze pamięta? od 17 września 2006 bez śmierdziela pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka kochanie zycze ci dalszych sukcesów !!!:):):) jestes wielka!!!! Pozdrawima Serdecznie Wszystkich :):) jutro ja obchodze święto Bp 2 miesiac:) wiem ,moze to mały wynik w porównaniu do innych :) ale i tak bardzo sie cieszę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma z rana bp :-) Cometa - oczywiście, że Cię pamiętam.Bóg odebrał mi rozum, ale nie pamięć hi hi hi Fado -🌼👄 Kinia 🌼 Dudka 🌼 Złośliwiec Setunia 🌼 Amazonka 🌼 Nadiya 🌼 Mam pytanko, czy zagląda tutaj czasami Gadzinka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🌻 cometa 🌻....gratulacje Nadiya 🌻zaczynamy nowy miesiaczek ty 3.......ja 5-ty kinia🌻 balbina🌻nie przejmoj sie nawet sie nie obejrzysz i tez roczek ci minie zlosliwiec🌻 fado🌻 setunia🌻 milatakajesdn🌻 szukam ratunku 🌻i dla calej reszty 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste:\"D czesc Wszystkim:) cos ostatnio malo tu zaglada,m;) posstaram sie zrehabilitowac:) ja tez czasa,mi chociaz juznaprawde rzadko mam chec na smierdziela ale to tak jak Amazonka pisze chbya takie zludzenie:P;) Trzymcie sie bieplo BP bo zzzz wcale nie cieplej:classic_cool::D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka51
czesc wszystkim. palilam 28lat 3 paki dziennie nie pale od 1roku i 2ch miesiecy .jestem dumna ze rzucilam.pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka51
czesc wszystkim. palilam 28lat 3 paki dziennie nie pale od 1roku i 2ch miesiecy .jestem dumna ze rzucilam.pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka51
czesc wszystkim. palilam 28lat 3 paki dziennie nie pale od 1roku i 2ch miesiecy .jestem dumna ze rzucilam.pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 kochani dzis mija drugi miesiac ,zaczynam trzeci pisze to z duma:):):) oby tak dalej trzymajcie kciuki i ty zlosliwiec🌼 tez ,te twoje dębowe rączki oby nas nie opuszczały:):) Pozdrawiam Wszystkich i trzymam kciuki za was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×