Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość 85
aha to ja pod tym nikiem bo Panie mi pogmatwaly haslo do poprzedniego linku zatem ja to ja.kto ma widziec sie domysli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witam was i od razu żegnam. W czwartek zaczęłam z powrotem palić i nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów. Nic na to nie poradzę. Wolę palić niż żreć na potęgę. Może jeszcze się namyślę i przestanę palić. Ale teraz trzymajcie się ciepło i bądźcie wszyscy dzelniejsi ode mnie. Pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj Sie Kania2a Ciepło:* Nie bede prawiła żadnych morałów bo każdy z nas indywidualnie podejmuje decyzje:) [ja sama zreszta to nie wiem czy wytrwam-zreszta jak kazdy z nas]W każdym bądż razie Kania Powodzenia w Życiu Ci Życzę :) i jak będziech chciała do nas wrócić to wal śmiało , zawsze czekamy ;) 🌼 Dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85
oby reszta sie tak nie posypala.ludziska kochane nie róbcie tak:) bo bedzie mi przykro.jak przychodzi kryzys to piszcie. ja tez jestem lakomczuch i musze sie pilnowac z jedzonkiem. wiem ze jest wtedy ciezko. ale ja np.zapycham sie sokiem pomidorowym. nie chce mi sie jesc, palic a ile jest witaminek i magnesu:)mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaalinka--oj niedobrze, niedobrze. Niestety myślę, że wszyscy mamy skłonność do nałogów :I dlatego myślę,ze musimy sie podwojnie pilnowac. kania2a- szkoda, ale rozumiem. Sama rzucaam chyba z 10 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
kania 2a wiem, że głód nikotynowy jest podobny w odczuciu do głodu jedzeniowego, trzeba tylko potrenować rozróżnianie tych dwóch rodzajów głodu. Próbuj dalej, nie poddawaj się. kalinkaa - brawo, że tyle wytrwałaś bez śmierdziela, mi pomaga żucie gumy,taki nerwowy odruch. drineczki w ograniczonej formie, nie zaszkodzą, byleby nie przesadzać z ilością. Lekarz mi mówił, że mniej szkodliwe jest upicie się od czasu do czasu niż palenie. Spróbuj może jakiś ziółek typu melisa, relaksujących. Ja mam cholerną depresję, nie wiem tylko czy z powodu wydarzeń czy z braku fajek. Zakupiłam sobie deprim, i zobaczymy. Pilar006 trzymaj się, pozdrawiam Julka z kocurką- odwagi i wytrwałości w zmaganiach z fają, 85 - dzielna jesteś, z tym sokiem, tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucający inaczej
No to 4 dzień bez papierocha uważam za zaliczony.Czas iśc spać.Życzę wszystkim spokojnej nocki i kolorowych,pachnących snów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Katafalk:) Sobie sama też życzę tej wytrwałości bo boję się tego bardzo, ze ponownie sięgne po fajke.Na razie sie jakoś trzymam chociaż nie jest łatwo.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc rzucający. Najgorsze dni nikotynowego głodu masz juz za sobą:) Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestey nie bede miala dzisiaj zaznac tej przyjemnosci jaka jest spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie bede mogla zaznac tej przyjemnosci jaka jest spanie. soory ze drugi raz to pisze ale cos mi forma zdania tamtego nie pasuje :-D juŻ zaczynam majaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85
eraz wszystko juz bedzie na mnie nawet jak nie bede dotykac klawiatury.a ja mam dol, chce fajke bo tablete na bol glowy juz wzielam. coraz czesciej spotykam sie z wrednymi ludzmi i to mnie dobija.kocuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kania2a--> zmartwiłaś mnie. Zawsze jak komuś sie coś nie udaje, to traktuje to bardzo osobiście....i spada moja własna motywacja, ale pal licho, ja sobie poradze.....smutno mi, bo widze że wydaje Ci sie, iż podjełaś jedyna, słuszną decyzje, a tak nie jest. Nawet nie umiem Cie przekonać, że fakt wrócenia do nałogu na dzien, czy dwa nie musi oznaczać powrotu do niego na zawsze, i że jedyne co Ci potrzeba do odnaleść tę motywacje, jaką właśnie straciłaś.....Kurde, wiem że niektórzy musza prowadzic podwójna walke - z głodem nikotynowym i głodem zwykłym i(pragnieniem jedzenia)....wiem też że chyba nie ma bardziej frustrującej rzeczy niż łażenie głodnym, ale..........Wiesz, ja nie pamietam ile trwała Twoja abstynencja, ale to jest czysta prawda i wiele osob to potwierdza, że ta chęć żarcia na potęge mija po paru miesiącach:)Smutno mi bardzo że znowu będziesz śmierdząca, szara na twarzy i o pare tysięcy rocznie biedniejsza:(Zawsze możesz tu wrócić, pomożemy jak umiemy najlepiej 🖐️PS: Rzucałaś ze wspomagaczami, czy bez? Bo te wspomagacze naprawde działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
85---> jest już prawie północ, gdybyś teraz zapaliła po przetrwaniu całego dnia, to byłabyś skonczona idiotką, sama przyznaj;) Głowa do góry!Polecam wieczorem pić melise, szałwie albo dziurawiec. Oprócz dobrego wpływu na układ trawienny i wątrobe, uspokajaja i pozwalają zasnąc. Naprawde....zioła sa często niedoceniane a potrafia czynic cuda. Np. wiedziałyście, ze zielona herbata pomaga pozbyć sie cellulitu? Ha! Ja na ten przykład nie, a to czysta prawda jest i dowiedzione naukowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro600 -zielona herbata ma same plusy :) Kiedys wyczytalam na stronach internetowych-ze wlasnie likwiduje glod nikotynowy, spala celluit-u mnie nawet na opakowaniu zielonej pisze ze 'pomaga walczyc z dodatkowymi kg'' :) a Pani 85 juz dzisiaj na pewno nie zapali :) Szkoda, że tak sie stalo z kania2a ale z drugiej strony to naprawde trzeba byc silnym zeby wygrac z tym nalogiem. Ja sama juz coraz bardziej zmeczona jestem tym. Dobranoc wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny trzymajcie sie! Kocurka- nie pali, w koncu jest juz ocraz latwiej i masz juz tyle dni za soba. Ja ostatnio zaczynam miec wlasnie jakies mysli o fajce, sama nie wiem czemu, czuje jakby mi czegos brakowalo. Ale nie, nie zamierzam sie poddawac. Przeszlam na dietke, wroce do stanu poprzedniego i bedzie luz, no cholera musi byc, w koncu juz prawie miesiac nie pale. Buziaki i nie poddajemy sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień DoooooooooooooooooooooooooooooBRY wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ wszystkim w zimowy piękny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie u mnie chęc żarcia na potęge juz minęła, ale metabolizm dalej do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucający inaczej
Witam wszystkich serdecznie w moim 5 dniu abstynencji.Jak ten czas szybko leci.Śniło mi sie dzisiejszej nocki że szedłem przez miasto,zachciało mi się palić to wsadziłem marlborasa w zęby ale nie podpaliłem i tak szedłem.Ludzie się ze mnie śmiali.Obudziłem się przerażony z lekka :) Dobrze że to tylko głupi sen.Ale człowiek był głupi że kiedyś zaczynał palić,teraz się męczy żeby to gówno rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucajacy inaczej- widzisz, najgorsze masz juz za soba! I co da sie no nie? Ja tez nie moglam uwierzyc :) I naprawde po 2 tygodniach bez jest juz duzo , duzo lepiej. Dzis moj 29 dzien bez fajura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry Wszystkim;)🖐️Aaaa, ja już dużo takich historii słyszałam, że sie abstynentom śnia papierosy::D Często np. są sny w formie koszmaru, w ktorym biedny rzucający kusi sie na fajka, a potem przez sen szlocha i ma wyrzuty sumienia, co też on zrobił:D Mi na szczescie nie śni sie nic takiego, ogólnie czuje sie jak nowo narodzona. Wszystkim absolutnie polecam plasterki Nicorette. Jak dla mnie jest to skuteczny i bezstresowy spsób, oby długotrwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam taki sen, wsciekla sie obudzilam, ale tez ucieszylam, ze to tylko sen. We śnie zajarałam szlufga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam kilka razy taki koszmar , ze mimo iz nie chcialam to zapalilam:D wczoraj u minelo chbya 14m-cy jak nie pale;) juz nie wiem ktory to miesiac:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka satunia :) właśnie czytam sobie starsze stronki tego forum i natknełam się m.in na Twoje wpisy :). Miło, że do nas wpadłaś ponownie:) Setunia już tak długo nie palisz? Suuuper! Ja mam dzisiaj 10 dzień nie palenia fajurkow i czuje sie bardzo dobrze. Dzisiaj mialam egzamin i ze 3 razy bylam wyciagana przez znajomych na fajke ale nadal im sciemniaz ze nie mam ochoty na buszka (nie wiedza ze rzucam ). Zreszta brat wczoraj mnie sie zapytal \'Julka a Ty juz nie palisz?\'-szybki jest :P Nie zauwazyl tego w ciagu tych 10 dni hehe :) 3 majcie sie Kochane Ludziki🌼 Miłego , słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucający inaczej
Do wieczorka nie będę miał dostepu do netu.Jesli komuś trzeba wsparcia lub natychmiastowego kontaktu to może mi wysłac smska na numer 791 204 929.Odpiszę szybciutko.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucający inaczej
Niestety ale nuda tu okropna.Czytałem topik od samego początku i musze stwierdzić że "kiedyś to tu były czasy",a teraz jakoś tu pusto i smutno.Więzi międzyludzkiej też jakoś mniej.Mija własnie 5 dzień bez papierosa,jakoś sie trzymam,motywacji nie brakuje.Czsami śmierdziel chodzi za mna jak opętany i wciąż kusi "zapal,weź chcociaż chmurę,nikt nie zrozumie Cię lepiej niż ja".Że też człowiek musiał się za młodych lat władować w takie gówno a teraz cierpiec jak cholera żeby sie gówna pozbyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam jak zwykle całe pachnące grono życzę miłego wieczorku bp :D Julka85🌼 85🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×