Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
Ludzie, żyjeta?Julka?Złośliwiec?i cała reszta, zwłaszcza nasze świeżynki;)No gdzie Wy?kamisa--> gratulacje. Mam podobnie...znaczy sie runął mój dotychczasowy światopogląd dotyczący tego, co mi niby dawały fajki...i teraz mam nowy, prawdziwy a nie karmiony nikotynowym kłamstwem;) I mimo, że juz 2 miechy, czasem pomyśle o fajku. Właśnie teraz miałam taki gorszy okres, ale chyba juz za mną.Pozdro od pozdro dla Wszystkich Ex-Palaczy 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrrrrrrr pozdro co to za straszne foto nam wkleilas? Jak to zobaczylam to zaraz odeszla mi ochota na faje!!!!!!!!!!! :D Pozdrawiam BP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
paliłami palić bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksex
to sobie ździro pal a od nas się op.....l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała się pochwalić, że dalej nie palę. To już 19 dzień. Nie powiem, że jest mi łatwo. Mam czasami straszna kryzysy. Próbuję wtedy sobie wytłumaczyć jakoś, i narazie jakoś sobie radzę. Mam nadzieję że te ochota na fajkę kiedyś zniknie. Trzymajcie się wszyscy. Jak was czytam to zawsze mi się trochę poprawia samopoczucie, że nie tylko ja się z tym gównem męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
po co się męczysz zapal sobie jest świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
palę od miesiąca i powiem wam,że WESTY ICE są superastycznie ten zapach głeboki wdech i papierosowa ulga natychmiast.Po co sie meczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lam ja tez pale le to nie jest powod zeby sie tym chwalic bo nie ma czym szczegolnie na forum gdzie ludzie staraja sie rzucic i nie jest im łatwo. spadaj stad!!!znjdz sobie forum dla niedojrzalych emocjonalnnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomeczyc sie warto ale ty nie wiesz co znaczy meczyc sie chyba ze starasz sie myslec!!!ale mysle ze jedna komorka mozgowa nie powoduje u Ciebie uczucia zmęczenia!jazda--->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
apsik ruda kocurka a co ty robisz jako palącana na tym forum.Tobie wolno tu być a mnie wyrzucasz jakim prawem Ty też spadaj bo palisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie odzywam tylko czytam jak radza sobie ludzie których ludbie i trzymam za nich kciuki i nie wchodze w odróżnieniu od Ciebie i nie podniecam sie jak smakuja pety, wsadz sobie te westy, może Ci zmroza d...i nastepnym razem pomyslisz zanim cokolwiek napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
ja się nie odzywam tylko czytam to może ja jestem jasnowidząca bo widzę cię na forum.Trzymasz kciuki które śmierdzą fajkami wsadź je sobie wiesz gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda kocurko❤️👄 jak milo,ze z nami jestes🌻 Stanelas w naszej obronie ale szkoda Twoich slow, mysle,ze to to co pisze takie bzdury , chce nas poprostu zniechecic ale my sie nie damy :D :D :D prawda kochani 🌻 dla wszystkich BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
nara prostaku? to szczyt twojej zadymionej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że sie nie dacie,mimo ze ja sie poddałam to i tak zycze Wam powodzonka. wiem że na mnie tez przyjdzie moment że sie pochwale ze nie pale :) dla wszystkich 😍 mała ksiezniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej normalna 27
Hej dziewczyny. Mam do was takie pytanie w związku z nałogiem. Sama pale i to całkiem sporo ale niedawno miałam taki okreż dwa miesiące ze nie paliłam w ogóle. przez te dwa miesiące nie miałam wcale ochoty na sex. Zupełnie wyłączyło mi sie libido. Pytanie do dziewczyn które przestały palić. Czy to możliwe że odstawienie papierosów obniża chęć na seks? Czy to może tylko zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej normalna 27 - u mnie wręcz odwrotnie, ochota jest duuuzo większa:) pozdro600 dzieki za wskazówki, korzystam przy okazji: Nie palę już 35 dni (+ 09g14m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 495. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 18g49m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 195,68 zł! hih, udało sie!:) pachnącego popołudnia 🌻 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się nadal BP. Nie wiem dokładnie ale to już chyba 40 dzień:) Mój misiek też jest nadal z nami ale widze że ostatnio chodzi za nim pet :( Ale wierze w niego że przetrzyma śmierdziela :) Do wtajemniczonych: ostatnio przyznał się że nie chciał że mną rozmawiać o rzucaniu bo było mu bardzo ciężko w tych pierwszych dniach. Trochę się uspokoiłam bo myślałam że ze mną jest coś nie tak Ok wpadne później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
ja się nie odzywam,ja tylko czytam ha ha ha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
do miśka-złap tego peta i sobie zapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
to forum umiera ludzie dwa wpisy nadzień parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachących🌼 melduje sie BP🌼 dawno mnie nie było,zaraz poczytam was;) i spojrze ile dni nie pale:) bo sie nie moge doliczyc:) trzymam kciuki za wsa BP ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało wpisów bo przecież święta się zbliżają...zakupy, sprzątanie, gotowanie itp... nie każdy ma czas na siedzenie przy kompie :) ja dziś świętuję 60 DBP :classic_cool: pozdrawiam wszystkich 🌻 i życzę udanych świąt... mokrego jajka i smacznego dyngusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
cześć-ruda też tu jesteś ale ja się nie odzywam tylko czytam.HE!HE!HE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich . Jestem \"nowa\" moj wynik to : Nie palę już 4 dni (+ 00g17m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 72. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 13g14m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 28,88 zł! paliłam 16 lat paczke albo wiecej dziennie , jest to moja pierwsza proba rzucenia tego swiństwa , więc chyba rozumiecie , ze jestem dumna z siebie . zwłaszcza że przez najblizsze dwa tygodnie bede miała wyjatkowo stresujący i nerwowy czas-więc teoretycznie nie jest to najlepszy okres na rzucanie . Ale powiedziałam sobie że jesli teraz wytrzymam to DAM RADE - w końcu każdy moment jest dobry , wazne ze podjeło się tą decyzje . Fajnie że tu jesteście , pozwolę sobie do was zaglądać. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×