Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

to sie zawezmij.pomysl ze papieros to rodzaj meski,co jakis facet bedzie ci owil co masz robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo
dodob - jeżeli jest ci bardzo cieżko to sie wspomóż np tabexem. Na pewno będzie ci łatwiej a jest to środek nie posiadający nikotyny. ja rzucam na tabexie i naprawdę całą kurację przechodzi się bardzo łagodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
o'k ide dzisiaj po tabex kiedys go bralam ale teraz mam speeda na rzucanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Pozdrawiam całe grono BP.Czytam i jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooops...
nie pale juz 2 tygodnie strasznie sie ciesze i 34maqm kciuki za was wszystkich ze wam tez sie uda tylko jedno mnie martwi odkad rzucilam pety wyskakuja mi pryszcze czy to normalne ? nie moge sobie poradzic z cera jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie 30-stka gdziez ty sie podziewasz laska?? he he wiesz nie wiem czy to normalne ale mnie powoli juz przestaj w koncu obsypywac tzn co raz mniej ale nie wiem czy to kwestia czasu (3 miechy nie pale) czy kwestia skrzypowity ale raczej czasu skrzypowite biore zaledwie kilka dni za to dziewczynki znow kuzwa GRYPON na tym polu za cholere nie umiem sobie poradzic chyba w koncu bede musiala pojsc do jakiegos lekarza po antybiotyk bo juz mnie to meczy.zwalczyc fajki to pikus na przeciw zwalczenia bakterii;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam iść na rower ale się rozpadało.. Więc dziś otworzę sobie piwko:D. Jutro muszę się pilnować. Cały dzień z koleżanką w pracy, będzie mi dymić pod drzwiami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz zwymiotuje ;/ dostalam od dzieci czekolade i kazaly mi cala zjesc,jeszcze pilnowaly zebym nie oszukiwala buu ale chociaz glowa przestala mnie bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa wsparcia. Jesteście super i niezawodne. Tak nprawde od rzucania palenia mam większy problem....praca....szefowa coś się na mnie uwzięła i cały czas mam przej.... Nie wiem o co chodzi. Nawet nie chce ze mną gadać. Zreszta ogólnie wszyscy maja przeje...ne. Sytuacja chora, mówie wam. Jakbym miała mało problemów i stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny*-) dla mnie dzisiaj porażka, nie wytrzymałam psychicznie konfrontacji z rzeczywistością, ciężki powrót do pracy po tygodniowym urlopie BP zaowocował wielką porażką, wpaliłam całą pakę, efekt był taki że mnie rozbolało gardło, brało mnie na wymioty i wogóle brrrrrrrrrr jak sobie przypomne.... to straszne .... buziak dla Was miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola, trudno - stało się, przynajmniej wiesz że nie było warto. Teraz musisz sobie zadać pytanie czy nadal chcesz z tym skończyć i czy teraz, czy chcesz chwię odczekać. Jak poczujesz, że tak i że to już, to wracaj do nas w każdej chwili, a my będziemy Cie tu wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno trudno a nawet bardzo trudno___i przykro___postaram sie jak najszybciej wrócić____ jesteście kochane____dziękkuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Jak tak dalej pójdzie to wszystkie przestaniemy wierzyć że sie uda i nam :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no tak nie może być! No jak to jest że niektórzy palą 30,40 lat i rzucają na stałe? A my nie możemy:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooops...
UDA NAM SIE WSZYSTKIM JESTEM MLODA ALE PALILAM SPORO przestalalm 2 tygodnie temu no i zalamki sa ale wtedy mowie sobie ooooonie karolina kolejny raz nie dasz sie wyr...hac papieroskowi stracisz 50sek ( mieszkam w szwecji okolo 20 zlotych ) znowu wstretna flegma smierdzace paluchy i zolte zeby niee a potem iwekszy dol ze jestem do nieczego zaciskam zeby i pre do przodu i mowie sobie tyle nie pale to po co zaczynac :) dacie rade ja sobie wmowilam ze dostanbe raka 100 razy szybciej bo zazywam beta karoten ze dostane zakrzepu bo biore tabletki anty haha ze cera bedzie ladna ( z czym sien ie zgadzam bo mam wysyp :d) no ale pomijajac ze dobiegne na przystanek autobusowy ... pozdrawiammmm i 3mam kciuuuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas wierze że się uda rzucić na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że wrócisz. Wierze w ciebie i rozumiem. Przemyśl sobie wszystko i pamiętaj, co nas nie zabije to wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witammmmmmmmmmmmmmmm BP:) Nie palę już 35 dni (+ 08g19m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 1413. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 19g12m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 477,18 zł! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kochane kobiety BP, nie załamujcie się jeżeli zapaliłyście, zacznijcie od nowa bo wartoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja paliłam ogrom i sama nie wierzyłam, że ja mogę żyć bez palenia, a zobaczcie same, że udało mi się i jestem taka dumna z siebie że nadal boję się że zaraz się obudzę i okaże się że ja tylko sniłam:) Nie palę 35 dni, a paliłam 15 lat:) od 15 roku życia paliłam i ten ostatni czas czyli rok 2007/2008 dał mi dużo do myślenia bo z papierosami chodziłam spać i buziłam się z nim w buzi. Miałam twarz jak czterdziestka bo moja cera była niedotleniona a ja wiecznie zmęczona i wciąż marudząca bo na nic nie miałam siły. Może paliłyście mniej, nie macie zniszczonej twarzy i skóry wysuszonej, żółtych zębów, ale ostrzegam was że jeżeli będziecie dalej paliły i przyjdą ciężkie dni to dawka nikotyny będzie się powiększać i jak upłynie 15 latek to będziecie żałowały że tak się same zniszczyłyście, bo ja teraz żałuję. Ale na pocieszenie wam powiem że nie palę 35 dni i moja cera stała się ładna, wyglądam z dnia na dzień coraz lepiej i jestem taka czysta i pachnąca, ze jak staję obok palącej koleżanki i na nią patrze to aż mam odruch cofania, bo ona tak śmierdzi i jest taka na twarzy ziemista i wciąż zmęczona, że ja na serio uwolniłam się. Zobacznie nie palę tylko ponad miesiać a juz jestem silna, bo widze efekty. Do dziewczyn które ulegają czasami apeluję, pomyślcie o tym że jak skończycie 30 lat jak ja i spojrzycie w lustro to będziecie żałowały tych lat palenia, nie chodzi o kasę o zdrowie w środku bo ja tego nie widzę ale chodzi i skórę na twarzy. Teraz mam ją ładną , mam rumieńce, moje zęby zaczynają być bielsze (uzywam pasty dla palaczy \"smokers\", cena za tubkę około 8 zł) A co najważniejsze że wiem już że ja nie chcę palić, bo to niszczy tylko, a nie ma ani jednej zalety. Buziaki. Do sądny dzień - biorę skrzypowitę i magnez z witaminami MBE, oraz capiwit a+ e , wiesz taki dopał żeby dowalić trochę organizmowi witaminek, widze ogromna poprawę, ale nie tylko ja:) moi znajomi których spotkałam po kilku miesiącach byli w szoku że zeszły mi zmarszczki z czoła i nie mam bruzdy koło nosa i ciemnych sińców pod oczkami:) ponoć wyglądam lepiej bo jestem trochę grubsza i mam cycuchy duże:), wszystko jest na moją korzyść, a to dlatego ż enie palę, bo inaczej ta skrzypowita i reszta nic by nie dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymula, Decolle, Pozdro, Julka, Mordusiak, Sądny dzień, Kapi, Bombasti i całą reszte kochanych kobietek BP pozdrawiam:):):):):) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
ja tak jak pisałam w weekend miałam kryzys ale jest o'k dzisiaj moj pierwszy dzien zaczełam zdrowo sok marwit mala kanapeczka i lecimy w autobusiku książka latwy sposob na rzucnie palenia no i pcham ten woz wiem ze teraz mi sie uda bede piekniejsza i wolna buziaki poradzcie jaka dietke stosujecie zeby nie przytyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Jako weteranka tego topiku (no moge sie tak tytułować:) ) pytam sie: GDZIE JEST ZŁOŚLIWIEC ???? podczytuje Was od czasu do czasu, kibicuje w BP ale przecież nic nie zastąpi dębowych kciuków Złosliwca. czy moze mi ktos odpowiedzieć, co sie z nim stało? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje dacie rade,nie ma innej opcji poprostu:D ja w was wierze:D mariolaka🌼 kapi🌼 mordusiak🌼 jula🌼 i ty moja ulubiona 30-stko🌼 jovik🌼weteranom chyle czola a zlosliwiec byl tu gdzies nie tak dawno zdaje mi sie ale znikl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
wlasnie zagladnelam aby sprawdzic co oznacza ze sie jest weteranka juz rozumiem :) mam nadzieje ze ja za kilka lat bede weteranka ale wolna od nalogu i moze bede dawac dobre rady tak jak wy mi je dajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
oj dzieki 30-stka z gdanska bratnia dusza z trojmiasta ja reprezentuje morene a ty? dzisiaj mam zdrowy dzien soczki z marcheweczki brzoskwinka winogronko tylko 1 kawka i reszta woda :) taka sie czuje ekologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×