Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dzi臋ki Julka 馃尲 A ja tak si臋 maksymalnie wkur..艂am na moj膮 przyjaci贸艂k臋 偶e szok..Dzwoni艂a 偶eby po ni膮 wyj艣膰 jak wraca z pracy,no kurna jeszcze co,jej to si臋 dupy nie chcia艂o ruszy膰 wczoraj po mnie na dworzec pks, a poza tym to wzi臋艂am si臋 za te sprz膮tanie i ju偶 sko艅czy艂am prawie i obiad mam niebawem i jej m贸wi臋 偶e nie mam czasu bo sprz膮tam, a ona w pisdu wielki wyrzut,偶e ostatnio nie mam dla niej czasu..Ehh..W og贸le dzisiaj mam okropn膮 hu艣tawk臋 nastroj贸w..Sko艅czy艂am z ni膮 rozmawia膰..Waln臋艂am r臋kami o blat biurka kt贸re dzisiaj wynosz臋 (jest ze mn膮 od I klasy podstaw贸wki), tak mi si臋 momentalnie chcia艂o zapali膰,ale nie! Pooddycha艂am g艂臋boko i wzi臋艂am gum臋 do 偶ucia i jako艣 powoli schodzi ze mnie..Ja przepraszam 偶e ja tutaj tak Wam pisuj臋 takie pierdo艂y ale mi jako艣 lepiej..Jak troch臋 powal臋 w t臋 klawiatur臋..;) Bu藕ka dla wszystkich, 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej wr贸ci艂am z wyprawy rowerowe, diety si臋 trzymam i mam nerwa coraz wi臋kszego mam nadzieje ze dzisiaj wieczorem exploduje i dostan臋 ten okres:) nio zaraz jem kolacj臋:), nie wiem jak to wytrzyma膰 ale spoko jak wytrzymam z t膮 diet膮 to za tydzie艅 b臋d臋 mniej wa偶y膰:) Kobiety ja juz mam do艣膰 tych m臋kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, wcia偶 tak dbam o siebie 偶ej u偶 si臋 zmacha艂am znowu;) Ale spoko obieca艂am diet臋 to dietyzuj臋, ,no i to wog贸le zdrowo tak czasem prawda??????;) Nie pijam soku grapefrutowego wypije t臋 czerwon膮 herbat臋, kupi艂aj j膮 smakuje jak wywar z szamba:) ochyda, poprostu nie do wyrobienia, smak bagna a zapach szamba, ale czego nie zrobi kobieta 偶eby wyj艣膰 na pla偶臋 i 艣wieci膰 pi臋knym cia艂em;) ca艂a Moniczka:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj galaretko co tam wog贸le u Ciebie ? Pal膮ca czy niepalaca? antydea no nie martw sie! czasem trzeba sie powkurza膰, 偶eby wszystko wr贸ci艂o do normy:D. Ja ogo艂ne nie mam teraz czasu na myslenie(zajeta jestem skladaniem mebli, zwiedzaniem okolicy:D) i robie tak wszystko na spontana nie myslac.W srode nawet umowilam sie z ludzmi z internetu kt贸rych wogole nie znam :D 30 stka spoko loko kobitko takie piekne slonce w naszym Gdansku i trzeba sie wyluzowac:D Jak najmniej ko艂o lod贸weczki si臋 kr臋ci膰. A piwko jest wskazane w diecie? bo ja znowu mam na nie ochote:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Julcia chyba z tym piwkiem to nie wolno:) tak cos mi si臋 zdaje:) Ale ja wypadne z diety w weekend bo wyje偶dzam i b臋d臋 pi艂a:) i jad艂a kie艂bask臋 i zupki chi艅skie bo jedziemy nad jezioro:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
30 stka馃尲 kochana ja tez wypadne z dietki mo偶e jutro i pojutrze bo jestem um贸wiona ze znajomymi ale jakos nie przejmuje sie tym bo i tak nie trzymam grafika tak jak powinien wygladac:D moje 艣niadanie: jogurt+ musli, kawa 3 w 1 drugie 艣niadanie{pomidr i twaro偶ek ze szczypiorkiem obiad: sur贸wka i zgni艂a ryba kolacja: banan sw贸j w艂asny grafik ustali艂am:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
j a sie trzymam grafika i nie bede pi膰 alkohlou:) zastanawiam sie czy do kolacji Dnia 1- moge dodac pomidorka i sa艂ate bo zdechne z g艂odu:P- ale dodaje!! ja jestem dziewczyny zdeterminowana wag膮-od stycznia 7 kg naby艂am wiec naprawde mam do艂a:( ide robi膰 kolacje:)-dzisiaj wszystko pozniej bo spalismy 4 h i posz艂am drugi raz spac do 10:00 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ech szkoda gada膰___ 20 dni posz艂o na marne___teraz zbieram sie w sobie znowu___poprosze o kopa jakiego艣;-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzie艅 pierwszy:) zmie艣ci艂am sie w tych trzech posi艂kach w 860 kcla wycisne grejfruta i wymieszma z woda-+150 kcla IDELANIE 1000 KCLA:) do III dodalam pomidora i sa艂ate i 6 wasa a nie 3 zjad艂am:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mariola18馃尲 20 dni- szkoda:( we藕 sie do liczenia od nowa- s艂abo艣膰 , s艂abo艣ci膮 ale bez przesady-nie r贸b tego wi臋cej i wymy艣l sobie kar臋:) trudno , jako艣 to musisz prze艂kn膮膰!! byle nie za cz臋sto!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie wiem czy jestem glodna czy chce mi sie pali膰 pewnie i jedno i drugie wrrrr ale nic, ide czytac i polezec jeszcze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
vitalijka i 30 stka ja nie daje rady z tym dietowaniem:( grafika si臋 kompletnie nie trzymam-dla mnie tam jest za ma艂o posi艂k贸w-nie do艣膰, 偶e tylko 3 posi艂ki to takie skromne strasznie, 偶e g艂odna po nich by艂am. Dlatego ja odchodze od tych wszystkich diet i bede sobie jadla wtedy kiedy jestem g艂odna i ma艂e porcje zdrowe.-zero zapychaczy typu ziemniaki, biale pieczywo itp.Jak poczuje g艂贸d to siegam po jakis owoc:) Mariolcia no kobitko szalona teraz to musisz sie zmobilizowac i od 1 lipca czyli jutro wziasc sie za metamorfozy w Twoim 偶yciu! Nastaw licznika juz sobie , spal ostatnia fajke o 23_55 i do艂acz do nas! Pamietaj, 偶e im dluzej bedziesz teraz zwleka艂a z ponowna decyzja o rzuceniu tym ci臋偶ej b臋dzie Ci sie zawi膮艣膰 ponownie;) Dawaj z nami p贸ki jeszcze jeste艣my :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
julka馃尲 tez nie daje rady i powiem ci ze normalnie bym zapali艂膮 fajke i jakos st艂umi艂膮 g艂贸d ALE NIE ZROBIE TEGO! JEM TABLETKI do tego kt贸re wzmazaj膮 apaetyt wiec szlak mnei trafia troszki-ale jakos dac musze rade- nie chce sie podda膰!! rzucanie fajek i dieta i tabletki- jak mi sie uda bede czu艂a sie b.dobrze:) julka馃尲 jedz moze mniej i 5 posi艂k贸w sniadanie-jajka/serek wiejski /kanapki-do wyboru drugie sniadanie- jogurcik albo muslli z mlekiem i owocami obiad podwieczorek-owoc kolacja co oko艂o 3 h jedz:) nie wczesniej niz 2,5 h ale nie d艂uzej niz 3,5 h i max do 19:30 :) DASZ RADE:) JEDZ TAK JAK MY:)-DODAJ DWA POSI艁KI a pozniej wyeliminuj -podiweczorek i drugie sniadanie jak przywykniesz do tego powyzej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Vitalijka馃尲 no dos艂ownie czytasz w moich my艣lach:) W艂a艣nie tak chcia艂am zrobi膰 -mie膰 te 3 podstawowe posi艂ki z diety i doda膰 jakie艣 2 dodatkowe--jaki艣 owoc nawet po to abym p贸藕niej z atakiem wilczego g艂odu nie rzuci艂a sie na lod贸weczke:p pozatym zaraz ide do sklepu po zielona herbate -ona zawsze pomaga mi w hamowaniu apetytu bo ma taki smak gorzki, 偶e wszystkie ssssssssssssssssssssssssssssss makowite jedzonkowate my艣li znikaja mi od razu:) Ruszam juz na maly spacerek do sklepu:)Do widzenia vitalijko!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzieki dziewczyny____ zbieram si臋 dzis___najtrudniejsza jest decyzja potem to ju偶 jako艣 leci_____mi艂ego wieczorka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kamisa
Hejka kobietki,jestem za艂amana.Jak rzuci艂am palenie,to zrobi艂am sie taki g艂odom贸r ,偶e szok. Co mam robi膰??Staram si臋 nie je艣膰 tyle ,ale caly czas jestem godna.Nawet m贸j m膮偶 stwierdzi艂 ,偶e nied艂ugo to zrobi si臋 ze mnie wieloryb he he he.Ju偶 wa偶臋 66 kg a m0oja waga sta艂a to by艂a 59-60.ratujcie.Nawet zam贸wilam sobie ten pas wibroaction ,ale czekam na niego .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
musisz co艣 zrobi膰- bo mi z 66 szybciutko sie zrobi艂o 72-koszmar pilnuj sie bo naprawde ani sie obejrzysz a bedziesz naprawd臋 wielorybem. Ja teraz na 68 musze zejsc a na 66 do ko艅ca sierpnia raczej dopiero:( ALE WOLNA OD NA艁OGU:) I PACHN膭CA:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A TAK BIEGAM PO NECIE i podje艂am decyzj臋 ze CV nie sk艂adam bo wszystkie oferty s膮 z urz臋du i prace trzeba bedzie podj膮膰 od np lipca juz a ja nie moge teraz.Ucze sie na ten egzamin na 20 wrze艣nia. Ale zabezpieczam sie zapisem na studia podyplomowe kt贸re i tak chce robi膰 w ramach specjalizacji jako pierwszy etap w celu uzyskania licencji a kolejne pozniej zeby w ramach doskonalenia zawodowego:) jakos sie to pouk艂ada:) 3 miesiace jeszcze bez kasy swojej :( ale to tylko p贸艂 roku jeszcze bez pracy max!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
vitalijka wa偶ne 偶 emasz plany, a kasa kiedy艣 b臋dzie i to wiekasza jak teraz sie douczysz jeszcze buziaki Julcia ja tam trzymam si臋 grafiku tej diety bo to ciekawe jedzenie a to co do tej pory jad艂am ju偶 mi si臋 znudzi艂o i bynajmniej robie co艣 inaczej teraz:) cho膰 wiem ze jak co艣 to i tak zjem lody, bo je kocham nad 偶ycie:) teraz mam pusty zamra偶alnik wi臋c nie moge ich szama膰 noi do pi膮tku postaram si臋 by膰 dzielna:) Ale tak powa偶nie to przez to rzucenie fajek to my si臋 robimy kosmicznie zdrowo ambitne, ale to dobrze bo to oznacza 偶e nawet dieta dla nas to pestka:) wiecie co ten topik powinien obiejrze膰 jaki艣 lekarz i by by艂 zdziwiony jak wiele wiemy i jak wiele stosujemy w praktyce:) Ja jestem z nas dumna:) i to mocno:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kamisa-------------------nie 艂am si臋 tylko pij zielon膮 herbate i czerwona herbate i wskakuj na rower!!!! Ja mam pas vibro!!! ten z mango z metrowym kablem:) Jest to z艂udne urz膮dzenie , nie dzia艂a tak jak mowi膮 na reklamie, mo偶e i 1 cm zgubi艂am w brzuchu:) Uwa偶am ze pas poprawi sylwetk臋 ale ju偶 zrobion膮 czyli uformuje mi臋艣nie a nie zrzuci za ciebie t艂uszczu!!!! Kamisa ja ten pas stosowa艂am przez 3 miesi膮ce z przerwami na okres bo nie wolno nim wibrowa膰 w okresie, i powiem ci 偶e to nie dzia艂a!!!!! Nie schud艂am ani gramaaaaaaaaaaa:) serio!!!!! No mo偶e likwiduje celulit,jak go stosujesz na po艣ladki i nogi, ale nic z brzuchem si臋 wyj膮tkowego nie wydarzylo, no a tym bardziej na 100% ten pas nie odchudza:) to wog贸le nie odchudza..serio, mo偶e dla lasek kt贸re chc膮 utrzyma膰 twardy brzuch , kt贸ry maj膮 twardy to dzia艂a ale do odchudzania to ci nie pomo偶e:) A ja jestem uparciuch wi臋c mo偶esz mi zaufa膰 偶e stosowa艂am go zgodnie z zaleceniem Do tego chcia艂am doda膰 na www.mango.pl komentarz do tego pasa i oczywi艣cie tak jak podejrzewa艂am nie mo偶na:) jest to trik reklamowy, tam si臋 wypowiadaj膮 podstawione osoby:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
i przyznam 偶e jak czytam czasem na kafeteriach dobre opinie na temat tego pasa, to mam podejrzenai 偶e to s膮 podstawione osoby, bo ja stosowa艂am sumiennie ten pas i to wog贸le nie dzia艂a:) na odchydzenie jak tam pisz膮 5kg w ciagu miesiaca, ze ten pas likwiduje brzuszek itd....bzdura, jedynie 6 weidera likwiduje brzuch:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam was pachn膮ce kobietki: Nie pal臋 ju偶 143 dni (+ 05g05m05s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 3437. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 26 dni (+ 06g07m56s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 859,27 z艂! Pozdrawiam was gor膮co :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
30-latko ----- czytam was bardzo cz臋sto w pracy:) nie mam jako艣 weny pisa膰 bo ju偶 mnie nie ci膮gnie do fajek:) ale staram si臋 tu zagl膮da膰, jak mnie tylko wywo艂acie to na pewno si臋 zg艂osz臋! Jeszcze tylko 4 dni do 艣lubu, ale偶 mam stresa! Ale wiecie z czego si臋 najbardziej ciesze, 偶e nikt nie zobaczy M艂odej i oczywi艣cie M艂odego r贸wnie偶 z papierosem w g臋bie!!!!! Naprawde dziewczyny coraz bardzie jestem z siebie dumna. Na pocz膮tku cz艂owiek nie wie ile wytrzyma bez papierosa. Chcia艂by rzuci膰 na sta艂e ale nie wie jak to b臋dzie. Teraz ju偶 wiem 偶e rzuci艂am i ju偶 nie b臋d臋 pali膰. Najlepsze jest to 偶e nawet w stresuj膮cych sytuacjach nie my艣le o 艣mierdzielu. Raczej przypomina mi si臋 w tych przyjemnych: relax w ogrodzie, na imprezie, u przyjaci贸艂 na grilu. Ale jest to my艣l do przezwyci臋偶enia:) Pozdrawiam was wszystki8e i niezdecydowane ( MARIOLA) zach臋cam do rzucenia :):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×