Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Która to z Was pisała że uwielbia lody Magnum z migdałami? Ja potwierdzam, są pyszne:D Wróciłam z tego sklepu, zjem tego przepysznego loda i wpadam w sprzątanie rejonów kuchenno-łazienkowo-pokojowych..Podjęłam decyzję..Rozpieszczam się do poniedziałku jeżeli chodzi o jedzenie..A od poniedziałku koniec..Zmiana jadłospisu i ruch..Bo niebawem się w futrynę nie zmieszczę..;] Monia dziękuję za przepis :-) Z pewnością kiedyś zrobię..A dzisiaj będą naleśniki na obiad, tato nosem kręcił i chciał ziemniaki z jajkiem sadzonym i mizerią,ale powiedziałam mu że ziemniaki były wczoraj i tuczą, o! Naleśniki zapewne też,no ale co tam;) Buziaki i kwiatuszki dla Was 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, gdzieście się podziały:D? Byłam na rowerze ale mam coś dzisiaj dół kondycyjny-ciężko szło:D. Jestem już w domku i wyszukam chyba jakiś film:). Piwko też mam hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po prysznicu-wróciłam od południa:) zmęczona , ale zdrowo zmęczona i zadowolona:)rechabilitacja przebiega prawidołowo!!! Wiecie, większy problem mam ze słodkim chyab niż z papieroskiem:) zjadłam tez loda:) i kubusia + jogurcik-nadplanowo ale przynajmniej w ciągu dnia a co do mnie trzydziestka🌼 mam 28 lat - paliłam 14 lat, średnio paczke dziennie a jak weekend to i dwie poszły. dzieci-brak Samiec-jest:) uciekam poleżakowac z nózkami do góry ale mam smaka na cos dobrego- ajć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam kobitki dobrej nocy życzę i też się już spać wybieram:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos towarzystwo pospało sobie wstawac sloneczko plaza i cudowne zapachy BP miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jak mija poranek? Ja konsumuję śniadanko, za chwilę lecę porządek z włosami zrobić..Trochę pracy mam dzisiaj dokończyć sprzątanie i obiad robić większy z okazji urodzin taty:) Kotlety z piersi kurczaka, piwko, Sam Jubilat, szwagier, siostrzeniec-chrześniak, i dwie i trochę siostry , to trochę to dzidziuś w brzuchu, który niebawem się pojawi na świecie, ja i Mój. Fajny dzionek się zapowiada w sumie..Dobrego dzionka życzę :) 🌼🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super slonce swieci jak szalone zazdroszcze tym co siedza w domkach bo moga brac letnie prysznice i korzystac ze slonca a ja korzystam z klimy i umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doła nie mam ale mi smutno.. Nie lubię jak ktoś się nie odzywa.. Wolę jak ktoś wprost powie że mam się odpie... niż milczy.. Ech.. Zaprząta mi to głowę ale co zrobić. Faceci są okropni, chyba zostanę sama:) Niedawno się obudziłam, może w końcu dokończę sprzątanie :D bo dziś ostatni dzień wolny. Jutro już do pracy. A po południu może do Pucka pojadę. Ale chyba nawet lodów nie zjem bo jestem spłukana-przed wypłatą:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co zrobić.. Oni mają szczęście, że nie mają tak jak kobiety, że wszystkim za bardzo się przejmują i przeżywają CHAMY:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj widze negatywne nastawienie do facetów moze nie spotkalyscie jeszcze tego jedynego :) ja mam tego samego meza od 10 lat i chyba trafilam na tego jedynego kiedy trzeba jest przy mnie czasem mala lub wielka klotnia dla oczyszczenia atmosfery :) ale jest fajny i tego wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rurkę do picia masz:D? Ja nie wiem, może ja mam takiego pecha.. Może powinnam być sama.. Bo tylko potem się dołuje i przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też idę sobie zrobić yerbe, bo kawe wypiłam dla smaku ale nic, jestem dalej zmulona. i chyba będę sprzątać albo coś-nie wiem, by sie nie dołowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kurde nie mam sprzetu do mate ale zamowie sobie,narazie parze tak jak pu-erh , zapach ma przedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką masz markę:)? Powiem Ci tak-sypie się pół kubka-na początek radziłabym trochę mniej niż pół i nie zalewać wrzątkiem!! Odczekać 3-5 minut aż ostygnie trochę woda. Bo inaczej liście sie sparzą i smakuje okropnie. No i ewentualnie można przez sitko przecedzić-bo liście pływają u góry, nie schodzą na dół. Ale zapewniam Cię że przez rurkę ma całkiem inny smak:). Mi przez sitko wogóle nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co mowilas kurde wywalilam worek ta slabeza i teraz zasypalam 2 czubate lyzki-pyszna jest,suawe i 4 probki mate cocido wiem jak sie parzy takie herbatki :) wiem :) ja smakosz jestem i zdaje sie ze brat tez mate zamowi :) pu-erha tez po mnie spapugowal i sie rozsmakowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę kobitki gadu gadu;) A ja dalej zapierniczam na wysokich obrotach:P moja waga jest dziwna, weszłam teraz na nią i 60 kg a wczoraj przedwczoraj 63 albo 64 kg, popsuła się? To tylko waga z tesco więc nie co się dziwić chyba? :P Wracam do tych porządków kobitki, dobrego popołudnia życzę:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w smaku jest super,minimalnie zblizona do zielonej i do pu-erha juz wiem czemu w tych argentynskich serialach takiego powera po mate dostaja he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteś nieliczna którym smakuje za pierwszym razem:D. Ja jeszcze nie zrobiłam. Próbuje sprzątać:). No i nie mogę się pozbyć myślenia z głowy.. Już wczoraj sobie myślałam.. że właściwie kogo to obchodzi czy pale czy nie, że zapale sobie bo ja i tak nikogo nie obchodzę.. Wiem, że robię to dla siebie ale mam zaniżone myślenie na temat swojej wartości temu tak mnie męczy za dużo myśli.. Ale nie zapaliłam bo i tak nie miałam:) a do tego to było po 23, a nawet kasy bym nie miała gdyby mi odbiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super i przekonana jestem ze mokemu bratu tez posmakuje ma cos po siostrze :) na ulotce wyczytalam ze zwieksza potencje he he he jak moja keszcze zwiejszy to juz mi kogos zal :) a smakuje mi bardzo ale ja tez jestem smakosz herbaciany pu-erh tez nie jazdemu podchodzi ale nie mowie tu i tych ochydnuch zmiotkach z rampy co na bazarze jupisz tylko o pozadnym pu-erhu z pozadnek herbaciarni takiej jak czas na herbate np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny :) mi sie podoba ten sprzecior po 160 zl artystyczny buu z kad ja na to kase wezme buu moze ktos mi sprezentuje ;) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×