Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

wiecie co tak patrze na te nasze zdjecia i dochodze do wniosku ze zadne diety nam nie potrzebne a moni to juz w szczegolnosci, szczuplutka zwlaszcza po buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zas pada buu w nocy mnie grad (chyba grad to byl) obudzil tak walil po dachu a teraz zas pada jakies normalnie fatum nad tymi gliwicami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zas pada buu w nocy mnie grad (chyba grad to byl) obudzil tak walil po dachu a teraz zas pada jakies normalnie fatum nad tymi gliwicami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ktoś wrzuca jakieś testy na inteligencje-pewnie ma strasznie niską i dlatego chce porównać żeby znaleźć kogoś w swojej kategorii i nie być osamotnionym ze swoją głupotą. Ale to niestety źle trafił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale wiesz jak ktoś ma takie niskie to trzeba przypominać bo pewnie taka osoba nie zawsze rozumie co się do niej mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co fakt to fakt he he ale zawsze jest jakis sposob zeby ta osobe zablokowac :) ale jak tutaj na topiku to zrobic to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a widziala ktoras ostatnio moja galaretke??meldowala ze gdzies wyjezdza bez neta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wyjechala galaretka i słuch o niej zaginal ja juz was tez mam ale fajnie ja dzisiaj wymiekam mam taki pracowity dzien i jeszcze tak mnie bola nogi a dzisiaj prezes z goscmi przyjechal i trzxeba na obcasikach zapinksztalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy misje do spelnienia pod tytuem GDZIE JEST GALARETKA??!! galaretka albo sie na ten tychmiast odezwiesz akbo ci nakopiemy to taki zgrowotny szantazyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie yerbe ale taka pozadna mocna :) monia tobie przypuszczem tez by posmakowala jak zielona pijasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tą yerbe bym wypiła, ale czy ją tylko zamawia się przez internet czy sa jakies sklepy z tymi herbatkami, no i tak mam ją nazwac w sklepie: poprosze yerbe? tak? Czy to ma jakąś nazwę? No i czy w herbaciarni to dostanę? Aha mi tez muli ten komputer cosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je se sama se znalazlam twojego maila :PP ale ile etron wstecz ho ho ho tak ze zaraz ci wysle cos jak bedziesz to odbierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noż kurwa, tak mnie juz zdrzażniły te faje że je dzisiaj rzuciłam na serio. Wczoraj miałam małą imprezkę więc poszła cała paczka, dzisiaj kupiłam bez przekonania drugą i gdy wypaliłam już połowę to o mały wlos sie nie shaftowałam. Po prostu ja tego zielska nienawidze, mam go dosyć. Rzucam i już i to na dobre. A do tego ta cena 8,20, dosłownie z księżyca! Nie pale i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. No no dziewczynki ale z was laski....naprawde nie ma czego sie powstydzić. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz to jest dla mnie chyba najlepszy czas na rzucenie. Jutro szefostwo jedzie na urlop będzie cisza, spokój to nie będę sie denerwować i wymyślać kolejnych pretekstów do zajarania. dodob, wysłałam ci zaproszenie na nasz klasa. Fajnie was zobaczyć. sądny dzień czułam że jesteś blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo widze że ktoś mnie tu szukał melduje się bp jak wyjechałam w piątek pod namiocik w karkonosze to wróciłam dziś rano o 9 i na 14 do pracy weekendzik miodzio mmmmm pozdrawiam was mocno dziewczyny i padam troche mało dzis spałam i nie powiem że tylko dlatego że miałam długą droge do domu;-P buziaki i dziękuję za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×