Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ok może teraz? Bo kopiowałam na tego ftp'a pliki wtedy więc może dlatego nie działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. dziewczyny mam chwilę więc napiszę Wam jak to ze mną było... Wczoraj o mniej więcej tej godzinie skończyły mi się fajki. Byłam niemal pewna, że wyjdę po nie do sklepu. Cierpiałam jak nie wiem co. Ale nie wyszłam. Wieczorem wrócił mój mąż i wyobraźcie sobie, jak na złość musiał wyjść do sklepu. Przed wyjściem zapytał czy czegoś nie potrzebuję. Nie macie pojęcia co się ze mną działo w tym momencie, chciałam wrzasnąć: kup mi fajki!!!!!!!!!!!!! a odpowiedziałam: nie dzięki nic nie potrzebuję. Nic nie powiedziałam mu o swojej próbie bo czułam,że rano popędzę po fajki. Rano było ciężko ale do przeżycia. Wychodziłam dziś z domu 2 razy i za każdym razem wracałam bez fajek. Powiem nieskromnie, że jestem z siebie dumna, choć może trochę za wcześnie. Nie mogę dostać Tabexu bez recepty, pytałam w innych aptekach ;( ale kupiłam sobie na wszelki wypadek Niquitin w pastylkach. Chcę podziękować wszystkim dziewczynom za miłe słowa, wsparcie i trzymanie kciuków. Cieszę się, że na tym forum są takie sympatyczne kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna, nieprawda. Ja po prostu nie mam czasu, na szybkiego czytam i czasem coś skrobnę:). Teraz też nie mam czasu przeczytać,dopiero co z pracy, ide na zakupy bo lodówka pusta. Pa kochane może wieczorkiem uda mi sie zaglebić w lekturę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że udało mi się uruchomić to ftp\'e na republice teraz wam coś pokażę To jest mój pies jak był mały: http://www.puszka_pandory.republika.pl/01.jpg To jest mój kot jak był mały (biedna sierota cudem uratowana z przewodu wentylacyjnego gdzie wpadł i darł się tak że zbiegła się cała ulica i w końcu uratowała go straż pożarna): http://www.puszka_pandory.republika.pl/02.jpg To jest mój pies z kotem: http://www.puszka_pandory.republika.pl/04.jpg Pies wyrósł całkiem fajny tylko trochę eh... no wiecie, a z kota wyrósł najbrzydszy kot świata. A to jest najlepsza czekolada na świecie: http://www.puszka_pandory.republika.pl/najlepsza_czekolada_na_swiecie.jpg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ta firanka na zdjęciu trzecim nie jest jakaś szaro-buro-brudna tylko na dworze jest ciemno! Także sobie nie myślcie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czekolada jest no poprostu świetna! Dziś pojechałam specjalnie po nią. Zjadłam 3, odchudzam się od jutra :/ Pieska, owszem nie będe skromna, śliczna pieska z niej. Ale kot to śliczny nie jest. Ja na niego wołam \"szkarado\", czasem się zapomnę i wołam w oknie \"szkarado na obiad\", i tyllko widzę dziwne spojrzenia sąsiadów potem. On chyba myśli że to jego imię bo reaguje na to słowo, ale oficjalnie nosi jakże oryginalne imię \"Kizia Mizia\", a to dlatego że tak mówił Szrek w drugiej części do tego rudego kota, tem mój robi dokładnie taką samą minę jak chce jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
dziewczyny ale sie rozpisałyści , a ja jak zwykle nie miałam czasu żeby tu zajrzec powiem wam że bardzo fajnie jest z wami rzucać palenie bo jak sie ma doła to wystarczy do was napisać albo poczytac opowiadania pandory i od razu humor sie poprawia (hihihi) musze wam powiedzieć ze nie pale 27 dzien i dzisiaj był pierwszy dzień gdzie nie miałam ssania .sama jestem pełna podziwu dla siebie że tyle to już dni a ja bez żadnych wspomagaczy dałam rade ale najbardziej jak my wszystkie zresztą boje sie tego przytycia na razie nie tyje ale nie wiem jak dalej będzie .tak że pandora jak mas jakaś dobra diete to napisz . pozdrawiam was wszystkie i trzymajcie sie nie palcie bo jak ja dałam radę to każdy da szkoda ze jestesmy z roznych miast bo po takiej kuracji mogły byśmy sie spotkać i to uczcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
No ja się pochwalę.dzisiaj równiutki miesiąc jak nie palę. Kto wypije ze mą?????????????Ja oczywiście popijam redd'sika z wielką przyjemnością.Z resztą fatalny dzień miałam, jakby się wszystko sprzysięgło przeciwko. No tak to już bywa.Nie może być zawsze różowo. Pandora rzeczywiście dar pisania to ty masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no,ja Ci dam szkarade;)! TAki śliczny kiciuś! Jak Ci się nie podoba to daj go mi:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happyland i kachna - zróbcie się na czarno ;) happyland - mocno gratuluję !!!!!!!!!! oczywiście stukam się z tobą ale kubkiem z Inką hehe piwko czy kawkę narazie nadal sobie daruję bo mocno kojarzą mi się z Panem P. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandorko :D jestem Twoją fanką :D 👄 serio tak jak dziewczyny pisały - zresztą ja też parę dni temu, uśmiech pojawia się na twarzy czytając twoje wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... jak on jest śliczny! Tu jest jego dorosła już osoba: http://www.puszka_pandory.republika.pl/kot.jpg No najbrzydszy kot świata, chciałam z nim startować do National Geographic jako jakiś ewenement przyrodniczy, ale obawiam się że świat jeszcze nie jest gotowy na taki widok. Jeszcze dziś wrócił cały w ranach bo ten z koleji ucieka żeby się bić. Już ma ucho tak pogryzione jak sito normalnie. Ale jak jest w domu to taka przytulanka, non stop chodzi za tobą i każe się nosić i głaskać. Obawiam się że nie mogę Ci go dać Ja-Ko bo mimo tego że jest tak szkaradny to jednak go kocham :) O ANIA! Ja też Cię lubie!!! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś krótko bo nic się nie wydarzyło a co się wydarzyło napisałam w ciągu dnia :) Zacznę od stwierdzenia: \"położyłam się o 00.00, wypiłam witaminkę, i tak dalej i tak dalej...\". Już mnie ta bezesnność trochę wkurza, no bo ileż można malować paznokcie i się umartwiać? No ileż ja się pytam! Już mi brakuje tematów do umartwiania! Jak już skończyłam się umartiwać nad sobą i już naprawde nie umiałam nic wymyślić, to zaczęłam się umartwiać nad światem, przerobiłam cały świat, to zaczęłam się umartwiać nad wszechświatem i wszechświat też mi się skończył! Dość tego! Jutro sobie fundnę aviomarin. O jutra się odchudzam!!! Chyba trochę przesadziłam z tymi czekoladami... jakby nie było zjadłam ponad pół kilograma! Wkleję jeszcze tylko mój raport i wracam do tego łóżka może się tym razem uda. Nie palę już 24 dni (+ 04g10m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 483. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 16g38m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 132,95 zł! DOBRANOC!!!!! :* :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
witam w następnym dniu nie palenia ja kobitki w czoraj świętowałam z moim mężem zafundował mi szampana za wytrwałość/.ja oczywiście jak pandora też nie pamiętam kiedy zapaliłam osatniego peta ale teraz to już nie ważne ważne zeby wytrwac w postanowieniu nawet moi znajomi sa w szoku że ja nie pale nie wierzą w to . żabcia znowu zaspałaś na kawkę widze że tylko ja muszę tak rano wstawać zajrze pożniej to może już ktoś sie obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak tam dzisiaj samopoczucie? U mnie powiedziałabym na 3+. Słuchajcie wszędzie widzę jaraczy. Wyglądam przez okno, żeby sprawdzić jaka jest pogoda i widzę jarającego sąsiada na balkonie. Idę z dzieckiem do szkoły, mijam po drodze samych jaraczy. Napiszcie czy miałyście to samo. Poza tym jakoś się trzymam, aż się sama sobie dziwię. A teraz idę zrobić sobie jakąś kawkę czy coś. Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
becia, to normalne, że wszędzie się widzi głupkow:Dz petami ale przechodzac obok nich pomyśl sobie,że jesteś od nich mocniejsza, lepsza, i przede wszystkim tak nie śmierdzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
jessy śliczny synuś ja też mam takiego bobasa mój ma osiem miesięcy i już zaczyna rozrabiać możecie go zobaczyć na naszej klasie pod nazwiskiem katarzyna szpanowska warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
kochany bobas, takie maluchy potrafia dać w kość ale potrafią też dac mase radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessy 27,śliczny bobasek-gratuluję i wcale się nie dziwię,że dla niego rzuciłaś palenie-tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
dziękuję, to nie bylo fajne kiedy przybiegał żeby pocałować mamę i sie krzywił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki.Ja tylko przybiegłam sie przywitac,bo cos czasu od wczoraj malo mam.Zdjatka fajne,fajne macie istotki do kochania:) Dalej niepalaca 9 dzien sie melduje,lubie to pisac,bo dumna jestem z siebie z Was tez bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie pachnące koleżanki 🌻 👄 Becia - brawo dla Ciebie !!!! super że jesteś z nami :) zresztą wogóle fajnie że tyle nas w grupie Anonimowych Niepalaczy :P :D no może niecałkiem anonimowych bo Kachna się zdradziła hihi ale co tam ;) Monikaaaa - 10 dzień niepalenia jak się patrzy :):):) jakoś nawet te dni zaczęły leciec :D najgorzej się wlekły te pierwsze ze trzy dni to trza przyznac :) co tam dobrego robicie na obiadek ???? kurde ja jakoś już nie mam pomysłów już do wymyślania... i jemy klasyczne obiady co kilka dni ten sam hihi brak pomysłów totalny.. a i też poprzez te rzucanie fajek to nastroje mam tak zmienne, że raz bym góry przenosiła i Bóg wie co w kuchni gotowała, a raz nawet nie mam chęci obrac ziemniaków ...... robicie jakieś wymyślne obiady ?? może podacie jakiś ciekawy przepisik na coś dobrego ??? co lubicie i robicie często kobitki :D kule dziś mam żurek :P a wy ???? co tam dobrego zajadacie dzisiaj ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana1963
Melduję się bez papierosa. Zaczęłam znowu czytać Allena Carrla. Dzidziuś jest cudowny , no i zwierzaki też. Żegnam pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkretSpalony
2 lata palenia, cholernie duzo paczek (szlo nawet 2 na dzien jesli byla impreza), dzisiaj 4 dzien niepalenia, plaster na rece (dzisiaj akurat na brzuchu), moze byc, ale z checia zapalilabym...troszku skreca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dochodziłam do siebie godzinę! Po nieudanej próbie gazu pieprzowego:/ Monika z jakiego miasta ty jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni się też dokładnie po tygodniu niepalenia zepsuła cera! Koszmarnie! Ale już dochodzę do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowała, uciekło bokiem na mnie oczywiscie... :/ eh peszek. Śliczene macie obydwie te dzieciaki! ja nie mam dzieci niestety, a potencjalny tatuś poszedł sobie więc muszę pokazywać te zwierzęta ;) No bo cię chce na n-k znaleźć!!! ale spoko nie musisz mi pisać tukej, bo też mam obsesje na punkcie tego że mnie ktoś pozna. ale napisz mi na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×