Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

o matko... racja trochę pokręcona jestem ostro... kurier mnie obudził o 11 o świcie!!!! pandora_@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
a ja tam sie moge pokazać, ale na chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
to tak na postraszenie,ze tak okropnie bedą wyglądac te co palą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szalona? A gdzież tam! Ja jestem poprostu kwintesencją spokoju, i tego no... jak to się nazywało... a! ustatkowania hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
ANIA B. DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE MONIA FAJNIE CIĘ ZOBACZYC JA JAKOŚ NIE PRZEJMUJE SIE TYM ŻE KTOŚ MNIE ZOBACZY A NIECH TAM...ALE WIEM JAK WY WE DWIE WYGLADAĆIE I TERAZ WIEM CHOCIAŻ Z KIM PISZE MONIA MAŁY MA 8 MIESIECY A CÓRKA 10 LAT ŁADNA RÓZNICA NIE HIHI.I TO WŁAŚNIE MIEDZY INNYMI DLA NICH RZUCIŁAM A NAJBARDZIEJ MOBILIZUJE MNIE CÓRKA BO ONA WIDZIAŁA JAKIE MIAŁAM ATAKI DUSZNOŚCCCI ANIA A TY W OGÓLE NIE MYŚL O POWROCIE DO NAŁOGU SZKODA TWOJEJ MŁODEJ I ŁADNEJ BUZKI ZEBYŚ ZNISZCZYŁA TYMI PETAMI NO TO TRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNY JA POWIEM TYLE ŻE PO 27 DNIACH NIE PALENIA DOPIERO TERAZ ZMALAŁ GŁOD BO DO TEJ PORY TO NAPADY BYŁY STRASZNE ALE DAŁAM RADE ABY TAK DALE A TERAZ SPADAM ROBIĆ OBIAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
to czas sie usunąć dosyc straszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko... nie musisz mi nic wysyłać, nawet nie pasuje oddawać prezentów :P Wprawiłam kachne w zamęt... :) Kachna to nie ta AniaB. która ma nic AniaB. spójrz na "pseudonim szkolny" kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
pandora nie grzesz, ja się sama obcinam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też się obetnę sama... już się tak cudnie sama pofarbowałam... :/ ale co czemu bo ja teraz ju już nic nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
a jak mam was znaleść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... to napisz na ten mój adres mail linka do twojego profilu, i ja cię dodam i monika będzie wiedzieć że to ty bo będziesz ostatnią dodaną, a ten adres to pandora_@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe! Ja też! :) Głupio tak nie mieć dzieci kiedy wszyscy mają, nie? Dobrze że te koty chociaż mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak: kachna w moich wyobrażeniach miała ciemny brąz włosy do połowy szyji lekko podkręcone na końcach, Jessy miała takie długie czarne włosy z grzywką a Ty Monika miałaś proste do około ramion śreni blond taki obraz się w mojej głowie podświadomie stworzył na podstawie... nicków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
pandorko napisalam do ciebie, fajnie poznać z kim się pisze, zwłaszcza na topicu gdzie dziewczyny walczą z nałogiem, wspierają sie nawzajem, i nie ma jak na innych topicach jadu i docinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
dziewczyny to ze nie macie dzieci to tylko sie cieszyć!!! korzystajcie z wolności- bo macierzyństwo jest swojego rodzaju ubezwłasnowolnieniem, czasem nawet miłym, ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dwie Anie.B ??????????????? o co chodzi ?????????? nie kumam :P mój @ to nikdaw.anna@gmail.com :) piszcie swoje dane :D to sobie Was odszukam i pooglądam :):) a teraz muszę uciekac...a gdzie ???? nooo wiadomo...do kuchniiiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na tego maila Jessy... chyba trochę z opóźnieniem na op.pl teraz dochodzą :/ No fajnie! Zupełnie jakoś tak inaczej nie? Ło maaaatko! Jak ja bym chciałam mieć tyle zwierzątek. Kiedyś miałam rybkę ale umarła po tyogdniu, jak się okazało z przejedzenie. Pewnie niebawem będe miała wiecej psów, bo ta moja też się pewnie zaciążyła jak latała z tą bandą facetów po caaaałej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeh... wysłałaś napewno na pandora_@op.pl ? z tym podkreślnikiem po "pandora" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
wysłałam na pewno poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wszystko jasne ;) Dzięki Pandorko za niespodziankę !!!! noo resztę dziewczyn odwiedzę pózniej bo teraz serio musze już zmykac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre to monika! Mam Jessy u mnie! :) Poznałam od razu :P Lece na kawe bo mnie mama woła i wróce tu niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
PANDORA ALE JA JESTEM GAPAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUŻ TERAZ KAPUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
moni od Ciebie tyle ciepła bije a tym usmiechem to zarażasz, szkoda zeby taka buc=zia sie truła fajkami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
i wogóle szkoda żeby którakolwiek z nas sie truła, takze -tak trzymać:D A z tymi zdjęciami to ja chyba zaczełam nie:))??Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×