Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Jessy27
ja tam nie slodze , pisze co widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
DZIEWCZYNY NIC NIE MOGĘ PRZEZ WAS ZROBIC BO CZYTAM I CZYTAM I NIE NADĄŻAM ZA WAMI ALE JA SLAMAZARA JESTEM HIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
aaa tam gruszki, ja w pracy 2 paczki chipsów a tak sobie obiecalam juz nie jest takich świństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, już... nie zdążyła daleko uciec, ale oczywiście jamnik się już zjawił. Żaden inny pies już jej nie chce!!! ;) A ja narazie, kawa ze słodzikiem więc jej nie liczę do kalori i jedna kanapka z jakiegoś grahama czy czegoś tego typu. Oby mi się tak udało od dziś odchudzać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka
Witam Mam 42 lata ...heh nie ma sie czym chwalic , ale do rzeczy 1Maja tego roku rzucilam palenie po 20 latach nalogu ( przez ostatnie lata paczka dziennie mi nie starczala) Czulam sie coraz gorzej i szukalam pomocy zanim sie zdecyduje rzucic bo wiedzialam ze bedzie ciezko. Szperajac po necie natrafilam na wypowiedz chlopaka ktory wzial udzial w jednej z dyskusji i napisal ze po przeczytaniu ksiazki Allena Carra problem nikotynowy peka jak banka mydlana. Kupilam przeczytalam , rzucilam palenie , troszke utylam ale tym sie az tak bardzo nie przejmuje bo kondycja plucna wrocila mi do normy i zamierzam sie zaczac ruszac. Nie ma nic gorszego niz wytrzymac pierwsze 3 tygodnie w ktorych cala nikotyna z nas wychodzi a potem zaczac palic od nowa. Cala walka polega na tym ze glod nikotynowy po 3 tygodniach wydalania istnieje juz tylko w naszej podswiadomosci !!! i to jest troche jak z alkoholikiem , nie ma czegos takiego jak tylko1 papieros !!! Czlowiek ktory wydal ten swiatowy bestseller o rzucaniu palenia sam palil 3 paczki dziennie przez wiele lat i malo nie przyplacil tego zyciem. Nie bede tu zdradzac jego metody , trzeba to poprostu przeczytac. "Prosta Metoda Jak Skutecznie Rzucic Palenie " autor Allen Carr cytat: Postępując według moich wskazówek będziesz przez resztę życia szczęśliwym niepalącym. Wyjątkowa metoda: bez straszenia, bez tycia, usuwa psychiczną potrzebę palenia, niczego mi nie odbiera. Jak to wspaniale być niepalącym. Książka mówi o wyjątkowo prostym sposobie rzucenia palenia. Mam nadzieje że książka pomoże wielu Polakom... Jest to sposób który naprawde działa, przez który i ja potrafiłam się z przyjemnościa uwolnić od tego nałogu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Kukawka, właśnie wczoraj rozpowszechniłyśmy między sobą tę książke. I niestety Carr przypłacił palenie śmiercią, umarł 3 lata temu na raka :/ Ale potwierdzam, ja też rzucam z tą książką i uważam że jest ten Pan genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
DZIEWCZYNY JA TEZ BYM Z CHECIA PRZECzYTAŁA TA KSIaZKE ALE NIE MAM Z KAD JA WZIAC CZY W INTERNECIE COS ZNAJDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli po "carr." a przed "pdf" wyskoczy ci spacja to usuń ją wpisz ten adres bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
pandora robie tak jak piszesz i ani wczoraj ani dzisiaj nie moge otworzyc tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
ok już wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ten link nie działał ani wczoraj ani dziś,a też bym chętnie poczytała Carra.Poproszę o podpowiedź gdzie szukać w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawdę nie rozumiem :/ u mnie wklejam ten link i otwiera się pdf z Carrem... eh szkoda... moze to kwestia waszych osobistych ustawień albo coś... Kto chce Carra pisać na pandora_@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu.. to żeście poszalały pod moją nieobecność w pracy:). Kiedy ja nadrobię te strony:)?? Dziewczyny za 10 dni impreza, każę sobie zrobić-to znaczy sama zamówie i zapłace bo nikt inny mi nie kupi:D - tort czekoladowy z napisem 100! Tzn. 100 dni bez papierosa bo dziś mam 90:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruu
ehe a teraz na poprawe humoru jak któras z Was nie ma go dzisiaj wierszyk murzynka,do białego kolegi... Drogi biały kolego! Powinieneś zrozumieć kilka rzeczy: Kiedy sie rodzę, jestem czarny. Kiedy dorosnę, jestem czarny. Kiedy praży mnie słonce, jestem czarny. Kiedy jest mi zimno, jestem czarny. Kiedy jestem przerażony, jestem czarny. Kiedy jestem chory, jestem czarny. Kiedy umieram, jestem czarny. Ty biały kolego: Kiedy sie rodzisz, jesteśróżowy. Kiedy dorośniesz, jesteś biały. Kiedy praży cie słonce, jesteś czerwony. Kiedy jest ci zimno, jesteś fioletowy. Kiedy jesteś przerażony, jestes zielony. Kiedy jestes chory, jestes zółty. Kiedy umierasz, jesteœ szary. I ty, .k........., masz czelność nazywać mnie kolorowym? heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przebrnęłam:). Widzę, że tu jakieś schadzki, kawy, zdjęcia i inne:)? Hehe,a kiedy spotkanie:)? Z tym kotem to ja sie nie zgadzam, jest SLICZNY! No i racja-dobrze że mamy te koty;). A gdzie stara ekipa się zapodziała?? Sądny dzień pewnie pada po pracy więc nie ma nawet czasu mysleć o fajach;). Dodob, dudka halo halo odezwać się:)!! Trzydziestka wracaj w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
JA-KU GRATYLACIE JA MAM NADZIEJE ZE TEZ TYLE WYTRZYMAM DZISIAJ MAM27 DZIE N JAK NIE PALE I JESZCZ O NIM MYSLE . NO TO DO JUTRA BO JESTEM PADNIETA I IDE SPAC TRZYMAJCIE SIE KOBITKI MONIA JAK TAM GOFRY POJADŁAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
PANDORA DZIEKI ZE MI PRZESŁALAS ALE TEZ NI MOGE TEGO OTWORZYC NIE WIEM CO SIE DZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie widzę tylko jedno wytłumaczenie już. Że masz jakąś starszą wersję AdobeReadera może? Ja mam 8\'semkę. Eh... A wpisz sobie w googlach carr pdf i może się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
PANDORA TRZEBA BYŁO TAK OD RAZU JA W OGULE NIE MIAŁAM TEGO PROGRAMU A TERAZ JUZ CZYTAM TA KSIAZKE TO DO JUTRA KOBITKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziś był tu ruch że hej ;) Moniko dzięki za przepis na zupkę - na 100% wypróbuję Twój przepis bo intryguje mnie ten serek topiony w zupie :P Fajnie że jak narazie trzymamy się dzielnie i żadna z nas jakoś mocno nie tęskni za Panem P. :D albo mi się zdaje albo zabcia dzisiaj wogóle się nie meldowała ...???? neri ??? becia ??? co tam u was ??? No a mój bilans jest następujący : ;) Nie palę już 10 dni (+ 02g39m42s). Ilość niewypalonych papierosów: 404. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 02g08m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 161,77 zł! noo to paaa :) pewno wszystkie już śpicie słodko ;) chociaż zdziwiłabym się jakby i Pandorka już spała :):) nooo chyba ze padła przez to że tak rano brutalnie została zbudzona przez Pana Kuriera ;) powiem Wam że ja też od 10 dni hihi kładę się z przyjemnością, bo serio co noc mam full pakiet snów hehe różnych jakościowo hehe od jakiś bzdurnych nie trzymających się kupy hihi do pięknych że aż żal jak się człowiek rano budzi :P noo nic to paaaa kochane!!!! 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego się to nie otwierało z tej stronki!!! Sory nie przewidziałam że ktoś może nie mieć AR. Dziewczyny wycieniowałam włosy, i trochę skróciłam by były już fest długie! Sama własnoręcznie w łazience. Później mama mi poprawiła i uważam że nadużywała stwierdzenia \"czyś ty oszalała\". Ostatecznie wyszło nawet całkiem fajnie, nawet bardzo fajnie bo jestem zadowolona! Myślę o karierze fryzjerki. Chciałabym czasem ściąć włosy na krótko jak chłopiec, bo to 100 razy wygodniejsze, ale jak pomyślę ile czasu poświęciłam na ich zapuszczenie to szkoda mi troche bo były to równo 2 lata (równo 2 lata bo pamiętam że obcięłam się we wrześniu), później już tylko końcówki. Nie są jakoś specjalnie długie! Do ramion może, ale dla mnie to rekord. Zostawię narazie, cieniowanie mi się podoba, a ciemny brąz się spierze niedługo na rudawy brąz. Niemniej uważam że wyglądam z tymi pasemkami jak zebra (białe czarne białe czarne). Śmieję się z tego ilekroć trafię na lustro. Dzisiejszy dzień udał mi się w miarę dobrze. Myślę że ograniczyłam się do ok. 1200 - 1400 kilokalorii. Więc jeszcze pare dni i będe mogła znów nosić moje ubrania :) Jako że Żywiec Zdrój też mnie zawiódł własnie testuję jakąś zupełnie tanią wodę mineralną za 0.70 o nazwie \"Woda Mineralna\". I w sumie nawet nie jest zła. Historia z gazem pieprzowym wygląda następująco. Dziś kurier ( o 11 o świcie! przywitałam go w wałkach na głowie i czerownej satynowej koszulce, jego mina była dość ciekawa ) dostarczył mi mój nowy gaz pieprzowy (strzeżonego Pan Bóg strzeże) no i usiłowałam go wypróbować psikając przed siebie przez 0.5 sekundy tak jak ulotka każe. No i jakoś mi się to tak niefortunnie ułożyło że psiknęło mi na rękę, 2 sekundy później odruchem bezwarunkwym dotknęłam ręką oka.... Ja myślałam że ono mi wyleci! Nie zazdrość potencjalnym złoczyńcom którzy odważą się do mnie zbliżyć! Koszmar! Fajnie teraz wiedzieć do kogo piszę i jak wyglądacie. Jakoś zupełnie inaczej. Najbardziej zdziwiła mnie naprawdę Jessy która to miała mieć długie czarne włosy i grzywkę i wyglądać troszkę hard-rockowo. Skoro już mowa o rocku, teraz jak to piszę naszło mnie na piosenki których słuchałam w mojej młodości. I przypomniał mi się zepół Korn, jestem na niego za stara, ale gdybym znów była poniżej 20 roku życia dalej bym za nimi szalała, stwierdzam że się nie pomyliłam. Jaka muzyka was wychowała? Jak ja byłam w LO istniał dla mnie tylko rock, rock, rock, dość szeroko pojęty bo uwielbiałam stary rock i jakieś rockowe noworodki. A to był dla mnie ideał mężczyzny: http://pl.youtube.com/watch?v=old6xeBVIfw&feature=related . Teraz to już tylko jazz i czasem jeszcze ska, ale miewam takie powroty do przeszłości zazwyczaj kiedy mam za dużo energi bo mnie wycisza kiedy słucham jak ktoś się drze :) A kto zgadnie z czego jest moja stopka \"When You Got Nothing, You Got Nothing to Lose.\" :P:P:P Wiecie jak na dworze fajnie pachnie? Co dziś jeszcze... hmmm.... 2\'krotnie sprzątnęłam kuchnię (nikt nie szanuje mojej pracy i wszyscy ciągle jedzą i brudzą fajne czyste tależe! beszczelność), 3 krotnie przyprowadziłam psa z jego ladaczniczenia się (sprytny drań opracował drogę ucieczki z domu przez piwnicę! o to bym go w życiu nie podejrzewała!), poszłam sobie do sklepu, wymyśliłam kolejny powód dlaczego nie mogę się umówić z moją \"paczką\" (chciałam powiedzieć że mam gorączkę afrykańską ale na wypadek gdyby ktoś wpadł na pomysł żeby mnie odwiedzić powiedziałam że mam zapalenie sojówek, nie wiem jak udawać gorączę afrykańską a zapalenie spojówek to już łatwiej, poprostu się spryskam wyżej wymienionym gazem ;) ) jeszcze nie mogę się z nimi widzieć bo nie chcę nikomu mówić że nie palę i jeszcze nie czuję się na tyle stabilnie żeby pić w otoczeny samych palących, a poza tym nie chce mi się pokazywać z tym ciemnym brązem dlatego czekam aż trochę zbladną, a poza tym wszytskim jeszcze mi się nie chciało. (Powyższe zdanie ma 16 linijek!) Mam dużo lepszą cere! Ani jednego nowego pryszcza, tylko ślady po starych które już chyba się leczą. NIe wiem co pomogło, czy tabletki na pryszcze, czy ten krem który stosuję rano, czy ten krem który stosuję wieczorem czy też wszytsko razem wzięte. Poza tym mam tą całą facja-tę jakąś jaśniejszą i mniej szarą! Co to jeszcze dziś napisać mogę... W sumie zwykły dzień. Poza tym że Was zobaczyłam nic ciekawego. Ruszyłam pracę dyplomową, pisałam ją dokładnie 4.27 sekund! Załączyłam sobie stoper żeby sprawdzić jak długo potrafię efektywnie pracować. Ktoś z moich starszych kolegów powiedział że na napisanie pracy gdyby tak przysiąść i pracować cały czas non stop dzień i noc (wersja dla zdesperowanych) potrzeba pełnego miesiąca, miesiąc to 30 dni czyli 720 godzin czyli 2592000 sekund, jeśli wziąć pod uwagę jak długo potrafię pracować efektywnie w ciągu dnia skończę moją pracę za 9708 dni czyli w roku 2035! Hmmm nieźle w sumie! Teoretycznie będe do tego czasu ciągle studnetem piątego roku... mam tylko nadzieję ze rodzice nie odstawią mi jakiejść szopki że mnie już nie będą utrzymywać tylko dlatego że zbliżam się do 50\'tki. Jak mnie korci żeby sobie coś kupić! Okropnie! Schodzi mi dziś, lakier do paznokci który miał się trzymać 10 dni! To pewnie przez te ciężkie pracę którą dziś wykonałam, niemniej zamierzam zgłosić ten problem gdzieś! Może do \"UWAGI\" ? Teraz wam pokaze reklamę kanału discovery! Ona oddaje moje podejście do życia :P :) http://pl.youtube.com/watch?v=V5BxymuiAxQ I lecę spać! :) Mam dość oglądanie tych \"bladych palców świtu rozrywających płaszcz nocy\" ;) Nie palę już 25 dni (+ 02g09m43s). Ilość niewypalonych papierosów: 501. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 19g59m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 137,99 zł! DOBRANOC!!!!!! ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa no Ania! No weź! No nie! Ja spała! O 00.50 no cooooś Ty! Nawet jak jest "dziś ładę się wcześniej" to nie idę spać o 00.50. O ja też daję do zupy serek topiony! No spróbuj spróbuj! to jest extra! Pomidorowa z topionym serkiem smakuje świetnie! Jak mama jest w pracy i ja robie obiad to własnie często gotuję zupy. Powodem tego jest że umiem gotować tylko zupy :) I grzybowa z serkiem i nawet warzywna z serkiem... No takie 3 gotuję. Ide... ide koniecznie! DOBRANOC! PAAAAA! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×