Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość bella1962
ja też nie mogę tego znieść że moja wnusia chce do babci a babcia ją odtrąca bo teraz pale w oknie wiec prosze męża ,,zabierz dziecko,, bo ja w oknie , i też myślę że jej śmierdzi mój oddech.Nie mieszkamy razem przyjeżdza na wekend i napewno w moim domu jej śmierdzi bo jej rodzice nie palą.Moje słonko ma już dwa i pół roku.Może wreszcie będzie miała pachnącą babcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1962
Prawie100 dni.....marzenie Gratulacje neri11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotka nie ma rysia
hej kochani:)) wracam w wielkim stylu:) nie powiem kto ja i sie domyślcie,ale glosno tego imienia nie wypowiadajcie;):D:D kochani czytam Was caly czas i trzymam za wszystich kciuki:) zlossliwiec zdrowka zycze i napisz jakie sa wyniki i trzymam kciuki:) ja nie mam swojego bilansu tu,to jutro go wrzuce,ale wczoraj minęly 2 miesiace jak nie pale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem z siebie dumna:) buziaki buziaki sciskam i tesknilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje że nadal BP:) Fajnie sie rozpisałyście, tak miło was się czyta:):) wszystkie tak dzielnie walczą i chcą a to przy tym rzucaniu śmierdzila jest najważniejsze:). jestem z wami całą sobą:) Ja właśnie wróciłam ze spacerku z psem, było bosko, wiecie ten zapach powietrza wieczorem jest dla mnie jak narkotyk::):):) Wczoraj odkryłam zapach mojej szafy,jest ładny, no i jak u córci układałam w szufladach to przy otwieraniu poczułam ładny zapach proszku do prania:) cieszę się jak dziecko, bo znowu czuję te ładne zapachy. No i wogóle mam jakoś więcej czasu i jestem taka dokładna i precyzyjna, wiecie już nie pędzę przy wkładaniu ciuchów do szafek tylko robie to tak powoli i sumiennie:) zabawne jak człowiek się zmienia jak nie zadymia mózgu:) Złośliwiec jak zdrówko?🌻 Sądny jak się masz???? 🌻 ania wis🌻sierotka nie ma rysia🌻kaaja🌻bella1962🌻neri11🌻kulka777🌻dżoan🌻nutka76🌻ania b.🌻anulla77🌻mimu🌻mmm757🌻ja-ka🌻zupek🌻pandora🌻dodob🌻mordusiak🌻pozdro600🌻decolle🌻julka🌻bombasti🌻tymula🌻dudka🌻.........dla wszystkich 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jakże mnie motywujący raporcik :D Nie palę już 63 dni (+ 00g45m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 2521. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 06g13m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 882,43 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
:((((((((((((((((( zmieklam o 20 !!! caly dzien prawie bez papierosa i klapa :( zla jestem na siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka ----> to czeka Cię niebawem wielkie świętowanie :D brawo > zazdroszczę Ci jak cholera :):):) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie ciesze, że zmądrzeliście i nie palicie;)U mnie 16 listopada bedzie 10 miesiecy BP i życzę Wam tego samego. Ja mam póki co umysł totalnie zrestartowany, tak jakbym nigdy nie paliła.Czyli co? Wykonalne jednak:D🖐️30--tka--z Twojego powrotu szczególnie sie ciesze;)Złosliwiec---> jestem z Tobą myslami...Mmm---> to ja Twój topik na erotycznym zgłosze do usuniecia skoro Ty taki twardy -niepalący :classic_cool::D:PKitka--> a Ciebie pamietam, bo byłaś pierwsza, któa mnie przywitała i wspierała gdy tu wlazłam pełna pesymizmu i bez wiary prawie rok temu.🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka_76
dziewczynyyyy zazdroszcze Wam! Ja sie wczoraj zagielam ale od dzis probuje jeszcze raz... Naprawde czytajac Was czlowiek dostaje wiary ze si euda... Postanowilam sobie ze zrobie sobie czarny nick jak uda mi sie wytrzymac 3 dni - to taka nagroda :) buzka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka, nie łam się. Ja zaczynam od dzisiaj, w takim razie możemy wspierać się od tego samego dnia. Długoletnią jestem palaczką, ale od dobrego miesiąca przygotowywałam się, aby rzucić poprzez różne wizualizacje, ograniczanie itp. Dzisiaj poczułam, ze to ten dzień. Dorzucając życzliwość ludzi stąd WIERZĘ, ze dam rade. Inaczej być nie może!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfkhsgdhgfg
ja nie pale juz ponad 60 dni a paliłam nałogowo przez 2,5 roku :) mam nadzieje że uda mi się rzucic na zawsze bo po pierwsze szkoda pieniędzy i zdrowia :) . juz czuje po sobię ze lepiej się czuje nie męczę się tak jak kiedyś :) pozdrawiam rzucających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie dzionek mi się zaczął,czytam a tu sam miód na moje serce spływa, tyle osób wytrwało i dało rade, to i ja wytrwam ... nutka ..nie przejmuj sie jednym papierosem , zmobilizuj siły i walcz dalej , wytrzymasz ,,jeśli potrafisz o czymś marzyć To potrafisz także tego dokonać,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście mój bilansik Nie palę już 6 dni (+ 00g06m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 120. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 22g01m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 42,03 zł! tak mi sie lekko oddycha jak patrze na powyższe cyferki a buzia sama do siebie sie śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 15 dni (+ 08g28m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 614. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 16g35m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 276,35 zł! melduneczek buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, tylko pozazdrościć tej opisywanej przez was lekkości, mnie właśnie dopada kryzys, a to początek dnia dopiero, cóż pierwszy dzień ponoć najgorszy :( Dobrze, ze jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja wtorkowo:) Wieczorem minie piąty dzień bez palenia, jakże mi dobrze!!Głód mija, w domu pachnie, rano nie ma w buzi kapcia, nawet o dziwo organizm i jego mechanizmy trawienne działają w porządku:) Na takim etapie to już by nawet głupio było do tego świństwa wrócić;) nitka- próbuj do skutku!ten głód jest naprawdę do pokonania, wierzę że Ci się uda i niedługo zobaczę Twój zaczerniony nick! całusy dla wszystkich BP i tych jeszcze zmagających się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nama- tak,pierwszy dzień jest najgorszy!jak przetrwasz te pierwsze 24 godziny, potem kolejne 24, zobaczysz trzeciego dnia jak łatwiej już będzie i będziesz z siebie bardzo dumna!!W chwilach zwątpienia postaraj się tłumaczyć sobie, czemu to robisz, przypominaj sobie wszystkie negatywy (jak wiadomo plusów palenia nie ma:) ), oddychaj głęboko, zobaczysz,dasz radę!! trzymam kciuki! 5 dzień niepaląca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dżoan, próbuję właśnie w ten sposób gadać sama do siebie. Gdzieś wyczytałam, że przy nagłej chęci zapalenia warto sobie powiedzieć (ze zdziwieniem ogromnym) - "przecież jestem osobą niepalącą, dlaczegóż miałabym zapalić???" No, właśnie od kilku godzin jestem niepaląca-pachnąca. Swoje pierwsze trzy dni masz, dżoan, za sobą, to już tylko może byc lepiej :) Pozdro dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrdeee zaraz ide na rozmowe w sprawie pracy zadna rewelka bo zas sklep ale lepiej platny niz w tamtej \"szacownej\" firmie TRZYMAJCIE KCIUKI BARDZO MOCNO :) ZŁOŚLIWIEC - jak wyniki??melduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien - skoro ja dzisiaj za siebie tak mocno trzymam kciuki, to z rozmachu za ciebie też, bedzie dobrze. Super pracy, na dobrych warunkach życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
witam pachnąco, mój bilans Nie palę już 86 dni (+ 00g12m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 1204. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 04g45m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 541,85 zł! Też myślałam że się nie da, naprawdę. Ja rzucałam ze sto razy i nic.Próbowałam wszystkiego, plastrów, gum (oohyda). Wszystko na nic. Ale chyba w końcu do tego dojrzałam tak naprawdę.Wywaliłam wszystkie fajki z domu, zapalniczki i wszystko co mi się kojarzyło z papierochami. Poleciałam do apteki po tabex choć wcale nie liczyłam na nic wielkiego, i o dziwo od tamej pory nie zapaliłam ani jednego.Nie przytyłam też ani kilograma, a wręcz schudłam aż 6 kilo. Pilnowałam się z jedzeniem. Jadłam warzywa owoce, zero słodyczy i tych wszystkich badziewiów i się udało. Nie było tak strasznie i wiem że nigdy do tego nie wrócę. Teraz naprawdę czuję że żyję. Pozdrawiam pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×