Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ojejkujejku gratuluje z calego serduszka :) alez sie nam teraz studniowki posypaly :) byle tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja chciałabym dożyć takiej Studniówki. Pozdrawiam pachnąco. Życzę miłego wieczorku i pachnącej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu 388🌻dożyjesz,dożyjesz do swojej studniówki:)przecież całkiem niedużo Ci brakuje-tylko 92 dni?;)zobaczysz,zleci nie wiadomo kiedy:D Leloof,szkoda,że odpuściłeś,wracaj do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu 388🌻dożyjesz,dożyjesz do swojej studniówki:)przecież całkiem niedużo Ci brakuje-tylko 92 dni?;)zobaczysz,zleci nie wiadomo kiedy:D Leloof,szkoda,że odpuściłeś,wracaj do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 111 ----------> znam te klimaty; ja też chodzę taka coraz bardziej zwieszona i popłakująca... mam nadzieję, że to rozchwianie równowagi przez odzwyczajanie się od nikotyny, a nie, że nierówno mam pod sufitem;) dobrej nocy i kolorowych snów wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej co mi pomogło to tabex i wyobrażanie sobie siebie jako niepalącą. Wymyślanie sobie co kupię za zaoszczędzone pieniądze. Naprawde warto i cały czas myśl o tym że jestes nie paląca a nie że pozbawiasz siebie jakiejś przyjemności. Wspaniale jest czuć zapach własnych perfum. Ja wiem jedno że nie chce wrócić do tego parszywego, śmierdzącego nałogu, bo znów zacznie się kupowanie fajek, smród, zero szacunku do siebie, znów będę bezradna i bezsilna wobec tego smrodu, tego nałogu. To prawda człowiek jak nie pali czuje sie pewniejszy siebie, ma większy szacunek do siebie samego. Nie palę dopiero póltora tygodnia ale czuje sie jakbym nie paliła od bardzo dawna. Moje myślenie jest zupełnie inne niz przy poprzednich próbach rzucania. Czuję się super. Zero głodu nikotynowego, nawet nie mam dyskomfortu psychicznego. Czasem boję się tego że coś za lekko to idzie, ale iwm że bez względu na wszystko dam rade i nie myślę o jutrze. Liczy sie to co jest teraz, dzisiaj. Też mam poważne problemy osobiste, małżeńskie a jestem bardzo młoda, bo zaledwie 25 lat, ale wiem równiez że palenie w niczym mi nie pomożę, to strata pieniędzy i czasu. Za zaoszczędzona kase wolę kupić ładny ciuszek lub kosmetyk. Mnie do rzucenia zdopingowało to że uświadomiłam sobie iż idąc na zakupy przeliczałam każda złotówke wydana na jedzenie na ubranie. Wolałam nie kupować sobie jakieś bluzki, butów bo tłumaczylam sobie że w gruncie rzeczy mam w czym chodzxić ale na fajki nie było mi szkoda prawie 10 zl codziennnie. To mi naprawde otworzylo oczy. tak być nie może!!! Zaczęłam zauważać że bardzo mi sie ju ż poprawia cera. Jestem przed @ i jak zwykle miałam wysypana twarz w jakiejs kaszce, lekkim trądziku tak teraz nic. czujecie nic!!! Chociazby dlatego naprawde warto rzucić. Nie mam dyskomfortu rozmawiając z kimś że śmierdzi mi z ust, bo mi nie śmierdzi! Zapach papierosów gdy ktoś przy mnie pali mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - lubie go, ale za to gdy ktoś palił pare minut wcześniej i przejdzie koło mnie , nooooo wtedy mnie odrzuca. Śmierdzieliśmy, cuchneliśmy OKROPNIE!!!! Nawet o tym nie wiedząc, bo przeciez palacz tego nie czuje. Ale sie nagadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Mamy kolejny pachnący dzień bez śmierdziela:) Za oknem pięknie świeci słoneczko:) i silny wiatr:(.Jest niestety zimno. Zupełnie inaczej odbieram zapachy.Jest to moja pierwsza od 35 lat niepaląca wiosna:D Zapraszam na kawę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszna kawka Marjola U mnie też świeci ślicznie słonko tylko ten wiatr tak silny że szok Zaraz ide do pracki Kurcze moja też to pierwsza wiosna od wielu lat bez śmierdziela miłego dnia pACHNIEMY PACHNIEMY PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też witam serdecznie Wszystkich Pachnących i Wszystkich starających się 🌻 u mnie po szalenie wietrznej nocy w miarę spokojny ranek, aczkolwiek pochmurny i troszkę przygnębiający...ale będzie dobrze:) marjola53 - przepyszna kawka, tak na obudzenie w pracy jak znalazł :) 🌻 ja zapraszam dziś na imprezkę w imieniu kolegi z pracy, który przechodzi na emeryturkę i który też kiedyś palił potworne ilości śmierdzieli...i w pewnym momencie, tak na pstryknięcie palców, rzucił to świństwo i ogólnie zmienił swój styl życia :) 🌻 Pachnącego Poranka Wszystkim życzę 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję z Wami kaweczkę - dobrzutka ;)) kasia napisała to, o czym ja dziś rozmawiałam rano z koleżanką w pracy - a więc odczucia takie same - euforia..., pewność......, że nie będę paliła, zapach dymu......, ale smród osoby, która ten dym wytworzyła :( u nas pogoda straszna - kurzwka, śnieg, wichura - no obrzydliwie ;(, ale stopkę zmieniłam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nadal pachnąco- ale się cieszę. Ale wiecie co???? Z tym wkładanie pieniążków do skarbonki to czasem ciężko, hihihi. A jak łatwo się wydawało na papieroski, ehhh Wczoraj to był chyba jakis gorszy dzień, bo mnie też tak nosiło. Nie wiem, czy to przez brak papieroska- czy też z innego powodu? Ale dałam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i życzę miłego dnia BP :D kawa z rana super pycha :D a za oknem całą noc sypał śnieg i nadal sypie marjola53 🌼 pachnąca aga 🌼 famona 🌼 ojejkujejku 🌼 biuralistka40 🌼 🌼 nie palimy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:-) Ja też popijam pyyyszną kawke:-) 24 dzień BP :-) Agnie dzieki wielkie:-) już myslalam że tylko ja to tak ciężko znosze:-( ale damy rade .....musimy🌻 U mnie piękne słoneczko ale strasznie zimno brrrrrrrrrrrrrr i ten wiatr Pozdrawiam i życze miłego pachnącego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek29
Witam Wszystkich rzuciłem palenie tydzień temu zdaję sobie sprawę że po kilkunasu latach palenia będą momenty zwątpienia ale staram się o tym nie myśleć i nie poddawać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek29 - my trzymamy za Ciebie kciuki 🌻 jak się człowiek zaprze to myślę że i śmierdziela może pokonać... ja mam za sobą już wiele prób rzucenia...ostatnia zakończyła się fiaskiem w tym tygodniu...ale się nie poddaję i walczę dalej...i wiesz tak mi się wydaje że za każdym następnym razem coraz lepiej daje sobie radę i coraz lepiej rozumiem swoje uzależnienie :) a to chyba jedna z podstaw żeby się udało - uświadomić sobie tak do końca i dogłębnie swój nałóg. I zastanowić się dlaczego to robię... pachnącego kolejnego dnia BP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Nie palę już 15 dni (+ 21g24m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 222. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 16g47m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 83,43 zł! lena111 ------------> ;) i jeszcze teraz do mnie WSZYSTKO tak bardziej jasno dochodzi: tzn. że ileż, do cholery, mogę sobie wmawiać np. że LUBIĘ swoją pracę, skoro jej nienawidzę, że da się polubić miasto, w którym mieszkam, skoro go NIENAWIDZĘ, itd... jak z fają sobie człowiek usiadł, to wszystko stawało się takie prostsze, tzn. chyba trochę wytłumiało smutki, itd; a bez faj to się trudniej oszukiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 149 dni (+ 09g54m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 5976. Będę żyć dłużej o 45 dni (+ 15g41m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 689,43 zł! melduje o pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie doskonale Cie rozumiem heheh pakuj sie i lec ze mna do amsterdamu tam musi byc fajnie heheh;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof ----------> a ja wiem, czy w tym Amsterdamie tak fajnie... WSZĘDZIE na pewno jest beznadziejnie;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eno no co Ty nie lam mi serca hehehe:D tosz to najpiekniejsze miejsce pod sloncem do ktorego sie za chwil kilka wybieram:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzydki jakoś bardzo to Amsterdam nie jest;) kurczę, a ja dzisiaj znowu będę miała podwójną kolację i tylko myślę, co by tu zjeść :( trzeba by się zakochać na wiosnę i biegać na jakieś randki - to by można wieczorami i nie palić, i nie jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrych snów wszystkim pachnącym... całuski, cukiereczki, ciasteczka :) a mi dalej smutno i źle :( ale wiem, że faja nic nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 100 próba rzucania palenia.... MASAKRA dziś dzień drugi... niesamowite jest to, ze odstawianie fajurów za każdym razem odbija się na mnie trochę inaczej. Tym razem jestem osłabiona, nic mi się nie chce. Wracam z pracy, kładę się na kanapę i tak do wieczora. Eh,,, że też człowiek był taki głupi, że się dał w to wciągnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i na kawke w ten piękny poranek zapraszam 30z Gdańska gratuluje 150 dni kawał czasu Oby tych 150 było jak najwięcej a śmierdziel nigdy nie goscił 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pachnąca Aga dzięki za kawę.Pyszna:) Słoneczko świeci ale jest zimno.-2. 🌻🌻 Nie palimy. Pachniemy. 🌻🌻 Pozdrawiam wszystkich pachnących i tych co mają zamiar pachnieć.:D Miłego dnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30stka z Gdańska gratuluję tych 150 dni.Jesteś wielka.:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono 🌼 życzę miłego dnia BP :D pachnaca aga 🌼 marjola53 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 gratulacje lista obecności podpisana BP :D kawa wypita :D 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30stka z Gdańska 🌻 😘 GRATULACJE WIELKIE !!!!!! ;) piję z Wami kawkę - w tak pachnącym towarzystwie smakuje lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×