Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam Pachnące Grono w ten jaże paskudny deszczowo-śniegowy poranek :( ale przynajmniej mniejszy żal że w pracy trzeba siedzieć :) pachnąca aga 🌻 kawka pyszniutka :) marjola53 🌻 zlosliwiec 🌻 zgadza się NIE PALIMY 🌻 ojejkujejku 🌻 30stka z Gdańska - PIĘKNY WYNIK, OGROMNIASTE GRATULACJE 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 też podpisuję listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chetnie na kawke:-) 25 DZIEN BP:-) qurcze to juz prawie miesiąc:-) Agnie jak dzisiaj ..... ja też mam bardziej rozjasniony umysł i wszystko takie okrutniejsze się wydaje ale to w końcu mine!!! Amaranth.............. i ja tym razem mialm i miewam do teraz niemoc straszną....moj mąż nie pali juz 8 lat jak przestawał palić normalnie wszędzie zasypiał Wczoraj wieczorem czytalam sobie ksiażke Allena Carra i jakoś mi chyba lżej:-) ..musze ją zamowić żeby mieć ją pod reką..bo przeciez wszedzie z kompem nie bede latala :-) Pozdrawiam miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paląca inaczej*
Pozxdrawiam pachnęcych!!!! Nie palę już 19 dni (+ 12g15m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 273. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 02g04m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 122,91 zł! dodob dzięki za dietę stsuję z dobrym skutkiem, ale nie jest lekko!! Jak dobrze nie palić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob Paląca Inaczej mozecie zdradzić co to za dieta ..ja niestety mam już 3+:-( i to mnie baaardzo dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich cieplutko.....🌻 Biewiem od czego mam zacząć?Może złożę życzonka pachnacej Agnieszce i ojejkujejku z okazji 100 dni -życzę kolejnych 100dni i jeszcze więcej...gratuluję to dla Was 🌻🌻🌻 Życzonka popłyną do 30tki z Gdańska-150 dni to kawał czasu...gratuluję i następnych tylu dni... leloff-tak mi przykro że wróciłeś do nałogu...wracaj do nas,zaczynaj walke od nowa...Czekamy tu na Ciebie...👄Niepoddawaj się tak łatwo śmierdzielowi...Pozwolisz by on był silniejszy od Ciebie?By Tobą rządził?-przemyśl to...:D :P Witam wszystkich nowych i starych przyjaciół,kochani to dla Was 🌻🌻NIE PALIMY 🌻PACHNIEMY 🌻🌻 No to teraz o sobie: Niweodzywałam się bo niemiałam czasu po drugie neostrada mi cos ostatnio szwankuje :(( Moi drodzy dalej pachne ale są momenty że śmierdziel daje znać o sobie :( i to mnie martwi wtedy i dołuje...ostatnio nawet szukałam fajek w domciu(choć wiem że ich niemam)aby jednego maszka zlapać...a wiem że niema czegoś takiego jak jeden papieros-coś takiego nie istnieje...dlatego sięgam coraz częściej do książki Allana Carr,podtrzymywali mnie osoby,których ja namówiłam do tego by rzuciły śmierdziela.Ciągle pytali sie ile jest na liczniku,i przypominali hasło:\"NIE PALIMY,PACHNIEMY\"itd. Te dni gdy niemogłam się zameldować dłużyły sie nie miłośiernie,myślałam o Was ciągle...Ale nie dałam sie skuśić śmierdzielowi on nie będzie mną rządził.... 🌻oto mój licznik🌻 Nie palę już 68 dni (+ 12g17m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 2055. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 16g48m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 739,92 zł! Do swojej buni jeszcze nie pojechalam bo w pracy nawał roboty,ale jadę w poniedziałek także mnie znowu jakis czas nie będzie... 3majcie się cieplutko,pachnąco,3mam za Was kciuki,nie dajmy sie zwariować śmierdzielowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki33
Witam wszystkich NP.Długo nic nie pisałam,ale czytam codziennie.Chciałam tylko się zameldować i pogratulować wszystkim którym udaje się wytrwać b.peta. Mogę tylko powiedzieć,że dla mnie najgorsze były pierwsze 3 tygodnie,ciągle czegoś brakowało i było to bardzo stresujące i irytujące,ale to już za mną.Udało mi się nawet przez ten czas schudnąć 1 kg z czego bardzo się cieszę. Życzę wszystkim powodzenia.!!! Nie palę już 32 dni (+ 02g21m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 641. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 21g41m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 253,57 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich BP :) Nie pale 21 dni. Sama jestem zdziwiona tym wynikiem. Bywa różnie, raz lepiej raz gorzej :) I ta waga :) 3 kg + :) Jestem niepaląca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję, ehhh- czasem jednak czegoś brakuje, ale czego???? smrodu???to niewiarygodne, że wiemy że śmierdzi, że drogie etc... a mimo wszystko - brakuje ;) Ale trzeba wytrzymać- prawda? Póki co- to daję radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten niby wiosenny dzionek o temperaturze chyba -20 stopni:-( Matuśku jest tak zimno, że mnie po prostu mrożi wszystkie członki - mam nadzieje, że to ostatnie podrygi zimnicy!!!! Ale za to bardzo goraco pozdrawiam wszystkich dzielnie trwających w walce z groźnym wrogiem - TAK TRZYMAC - i nie dawać się. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale ale to MY JESTEŚMY TUTAJ GÓRĄ a nie tej skrytobójca, obrzydliwiec a fuj śmierdziel.:-) A tak nawiasem mówiąc - jedno pytanko - Aurelka i Ania B czy my razem jakiś czas temu nie podejmowałysmy wspólnie walki na tym topiku??? Trzymam pazurki za wszystkich i za siebie coby wytrwać do końca życia i jeden dzień dłużej w tym postanowieniu (nie palę 402 dni jupi jupi jupi) Acha, do porannej kawki oczywiscie się dołączam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina723-------> ja podejmowalam wczesniej walki ale tutaj po raz pierwszy. przeznam szczerze ze bardzo mi to pomaga i licznik tez. czas szybciutko leci az nie moge uwiezyc ze wczoraj minelo 2 tygodnie. wczoraj w nagrode i za zaoszczedzone pieniazki zrobilam sobie prezent i chociaz maly to cieszylam sie jakglupia pozdrawiam wszystkich i tez podpisuje sie pod lista Nie palę już 14 dni (+ 20g12m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 178. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 08g39m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 62,33 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pachnący, fajnie, że jesteście:) Nie palę już 16 dni (+ 20g04m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 235. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 19g12m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 88,39 zł! lena111 ---------> dzięki za pamięć; jakoś tak, nawet nie najgorzej mi; trzeba się chyba wziąć za higienę życia tak wogóle; tzn. spać więcej, nie pić kawy po 20, co uwielbiam... a jak już fajek nie ma, to ciężko mi sobie WSZYSTKIEGO odmawiać;) - a potem następnego dnia chodzę niewyspana, smutna i zła, i zrzucam to na brak nikotyny; podobnie jest z przejadaniem się - od tych kanapek wieczorem i mnóstwa słodyczy w ciągu dnia to potem też po prostu źle się czuję; jak sobie wprowadzam trochę reżimu, tzn. trochę się przegłodzę, ograniczę kawę, itp. - to nawet bez fajek czuję się lepiej... ale fajne w rzucaniu palenia jest to, że można sobie pozwolić i na smutki, i na wściekłość, i na drażliwość - bo wszyscy wokół odnoszą się z wyrozumiałą życzliwością:D przynajmniej ja tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paląca inaczej*
lena111 dieta proteinowa - wrzuć w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się ciepło ❤️ dla wszystkich niepalących 🌼 Nie palę już 61 dni (+ 21g09m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 371. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 20g04m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 129,95 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.:) Pachnąca Aga 🌻 Złośliwiec🖐️ Ojejkujejku 🌻 Famona 🌻 Lena111 🌻 Paląca inaczej 🌻 Madziuchna04 🌻 Miki33 🌻 Do niej podobna 🌻 Biuralistka 🌻 Balbina723 🌻 Aurelka1988 🌻 Agnie 🌻 Mamy dłuższe, krótsze staże.Łączy nas jedno :NIE PALIMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja??? :( mnie juz nie powitasz? :P he he witajcie moi kochani fakt piekna zime mamy tej wiosny kurde wiosenko chodz do nas nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sadny dzień 🌻. Wypisałam tylko dzisiejszych.Teraz siedzę i zastanawiam się czy wypisać tych co dawno nie byli.:D.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja juz troszke malo jestem ale nie z braku pamieci tylko z braku czasu bo myslami zawsze jestem z wami :) pisaj wszystkich rowno jak leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja za często się nie pokazuję, żeby o mnie pamiętać :D Ale piszę tu od czasu do czasu od roku przy kolejnych próbach rzucania palenia. ;) Już nawet nie wiem, który raz próbuję.... Mam nadzieję z lepszym skutkiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek121🖐️ Neri11 🌻 Jedrek30🖐️ Ania B 🌻 Leloof🖐️ 30stka z Gdańska 🌻 Grazka66 🌻 Alienkaa 🌻 Bella1962 🌻 Grudniówka 🌻 Monikaa 🌻 Kaaja 🌻 Aram 🌻 Kasia3 🌻 Julka85 🌻 Kwietniówka80 🌻 Anulla77 🌻 Ginett 🌻 Jeszcze paląca 🌻 Jola388 🌻 Ja-ka 🌻 Proszę się meldować. Sadny dzień wiem, że nie masz czasu.Będziesz w moim wieku to będziesz miała więcej czasu.Chociaż to jest też różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez corcia mlodsza miala ospe dzis pani doktor zdiagnozowala ozdrowienie :) a starsza problemy z alergia,po pracy jezdzilam z nia na inhalacje wiesz moja mama ma 56 lat i tez czasu za wiele nie ma jak nie lekarze to wnuczki to cos tam albo cos tam :) zawsze cos wypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabyś być moją córcią.Pozdrów mamę. Jest w moim wieku.Pewnie nie pali.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda_mn
hej dziewczyny,po 3 latach palenia wkońcu życiłam papierosy z dniem kiedy 6-letnia córeczka mnie o to poprosiła i się udało,postawiłam na 1 miejscu córeczkę. Przez ten okropny smród mój mąż się odemnie odwrócił,przez 3 lata nie dawał mi buzi,nie chciał sie kochać/on nigdy nie palił/ i wiecie co ?teraz patrząc na to wszystko z perspektywy czasu to miał rację,teraz sama nie ustoję koło osoby śmierdzącej fajkami ,a co dopiero palącej ): fuj A co do męża teraz jak "pachnę perfumami"hehe wiecznie mnie tuli i całuje,w zamian zaproponował mi że za pieniądze, które przeznaczałam na papieroski mogę sobie co miesiąc kupić fajny ciuszek. Przytyć?---nieprzytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda_mn
lekarz mi powiedział,że po 3 letnim paleniu musi minąć rok aby organizm oczyścił się z nikotyny........SZOK.....więcej nie muszę chyba pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objedzona placuszkami ziemiaczanymi własnej roboty podpisuje listę obecności;) W Gdańsku dzisiaj panował totalny mix pogodowy - od słońca, deszczu aż po śnieg i grad :D Mam nadzieje, że to jużostatnie zawirowania zimy w tym roku;) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie! 30 stka🌼 marjolka53🌼 sądny dzień🌼 kania2a🌼 złosliwiec🌼 leleof🌼 Amanda_m,n🌼 Agnie🌼 pozdro600🌼 Amaranth🌼 pachnaca aga🌼 złosliwiec🌼 ojejku jejk🌼 famona🌼 lena111🌼 paląca inaczej🌼 madziuchna04🌼 miki33🌼 do niej podobna 🌼 biuralistka40🌼 Balbina723🌼 Aurelka1988🌼 Misiek🌼 zupek🌼 dodob🌼 Jola388🌼 Ania.B🌼 neri11🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się posłusznie:) Nie poległam . Życzę miłej pachnącej nocki. Pozdrawiam wszystkich pachnących i walczących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×