Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość akne14
Ponieważ przez święta nie będę miała dostępu do internetu chce Wam życzyć pachnących świąt, wytrwałości w postanowieniach i pozwolenia sobie na miłe ekstrawagancje. 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT..... __________██_______█ __________█▒█______██ _________█▒▒█_____█▒█ ________█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█____█▒▒█ _______█▒▒█___█▒▒█ _______█▒▒█__█▒▒█ _______█▒▒█_ █▒▒█ _______█▒▒█_█▒▒█ _______█▒▒▓▓▒▒█ _______ █▒▒▓▓▒▒█ ______█▒^¶▓▓¶^▒█ _____█▒▒¶▓▓▓¶▒▒█ ___█▒▒▒▓(●)¶(●)▓▒█ __ █▒▒▒▓▒▒▒▒▓▒▒█ _ █▒▒▒▓░░███░▓▒▒█ █▒▒▒¶▓¶▒▒▲▒▒¶▓¶▒▒█ __█▒▒▒¶¶▒▒▒▒¶¶ ▒▒▒█ ___█▒▒▒▓¶'██'¶▓▒▒▒█ ___ ██▓▓♦'▓▓▓'♦▓▓██ _____██▓▓►◄▓▓██ __██▓▓██_█▓█_██▓▓██ _█▓█▒▒█▓██▓█▒▒█▓█ █▓█▒▒____█▓█___▒▒█▓█ █▓█▒▒_____________▒▒█▓█ _█▓█▒▒___________▒▒█▓█ __█▓█▒▒_________▒▒█▓█ ____█▓█▒▒_____▒▒█▓█ ______█▓█▒▒_▒▒█▓█ ________█▓█▒█▓█ ______█_█_█_█____ஜ(█▒) ____█_________█(▒█ஜ ___█___________█___ஜ(█▒) __█_____________(▒█ஜ _█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒) █_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ █_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒) █_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _____▓▓▓▓▓▓▓▓ Na Wielkanoc od króliczka, niech Ci wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle. .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█) ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█) -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█) ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna niepląca
ja znowu nie spie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu poszłam spac o 22 i wstałam o 24. Nie mogłam odłozyc snu na pózniej bo byłam bardzo spiąca. Nie kupowałam jeszzce nic na uspokojenie stwierdziłam , ze postaram sie wykorzystac bezsennosc. Dzisiaj układalam ciuchy i prasowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:D Kolejny piękny i pachnący dzień:) Bezsenna niepaląca🌻 Oleńka 1984🌻 Może sposobem na bezsenność jest zmęczenie materiału? Serdecznie pozdrawiam i miłego dnia wszystkim. Zapraszam na kawę.Świeżutko zrobiona;) 🌻🌻. Nie palimy . Pachniemy. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na kawce ;)) dziś pościmy, to może nikt nie obchodzi okrągłej rocznicy i obejdzie się bez tortu :( POZDROWIONKA dla WSZYSTKICH 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna niepląca
ja do towarzystwa tez sie napije , tylko że herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna niepląca
Nie moge sie pozbyc z pokoju tego zapachu. Wietrze , piore , szoruje a tu dalej cuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona BP :D dziś trochę później tu jestem bo jeździłem do lekarza przedłużyć zwolnienie mam do 08 maja marjola 53 🌼 kawa pycha miodek w gębie :D jak tam z twoją psinką 🖐️ ojejkujejku 🌼 dziś się odchudzamy :D bezsenna niepląca 🌼 to jesteś ty Oleńka 1984 🌼 :D wymieniłem dzisiejszych obecnych :D 🌼 :D za potrzebujących trzymam kciuki BP :D 🌼 🌼 🌼 nie palimy 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec🖐️ mam nadzieję, że u Ciebie wszystko o.k. Moja psinka chce biegać.:)Niestety lekarz zabronił:( Jeszcze około 3 tygodni będzie zamknięta.Chodzi coraz lepiej.:) Dzięki za troskę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec :) wszystko pod kontrolą:) Mam nawet czas tu zajrzeć:D Nie palę. Jeśli chodzi o to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecho10000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecho10000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecho10000
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecho10000
nie pale 90 dni a dalej ciągnie najgorsze są te nawyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecho10000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani!!! Dzisiaj mam święto....mój bilansik... 🌻Nie palę już 90 dni (+ 23g45m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 2729. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 20g26m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 982,68 zł!🌻 *wiecho10000-gratuluję 90dni...🌻 *złośliwiec-dobrze że u Ciebie wszystko ok.gratuluję 4 rocznicy...🌻🌻🌻🌻 *mariola53-cieszę się że z psiną wszystko ok.z moja juz także oki.🌻 *bezsenna niepląca-jeszcze przez dłuzszy czs będzie śmierdziało mieszkanie fajami...,no dziwna jest nauka bez śmierdziela,ale ja to przezwyciężyłam,Tobie też się uda...głowa do gory na nas możesz liczyć...ja tez bralam tabex,przeczytałam książkę Alana Carr,na początku był koszmar ok.3-4 tyg.ale później wszystko kija...tak jest na odwyku my sami nie jesteśmy od wielu ludzi,którzy rzucili mówili że albo wezmą rozwody,bo nie mogli razem wytrzymac (wszystko przez śmierdziela) itd.albo zaczną spowrotem palić bo waga wzrasta (choć to głupota i nigdy nie zaczynali)...Nie pozwól by NARKOTYK rządził Toba i Twoim życiem(mi to pomogło)🌻 *ojejkujejku-ja mam rocznicę,ale że dzisiaj post więc nie stawiam ciasta ani kawy...przepraszam :( 🌻 *karminadla-jesteś jednak zdolny...dzięki za życzonka...dla Ciebie i rodzinki również Radosnych Świąt Wielkanocnych🌻 *akne14-dzięki...ja przytyłam ok.15kg.(wstyd,ale to prawda : ( :( )🌻 *Agnie-jestem z Tobą...to dobry czas na sprawdzenie siebie i śmierdziela...3mam za Ciebie kciuki...palenie na wsi przed domem gdy księżyc na niebie...mmm...super,brakuje mi tego...tzn.wsi...nie śmierdziela,a rano gdy słoneczko wysoko wyjśc w piżamce przd dom z kawką...ptaszki ćwierkają itd.oj juz sie rozmarzyłam...(też tak robiłam)🌻 *bella1962-🌻 *lena111-ja też zjestem w tym dobra,a jak już mnie ktoś wk...to juz wogule wiązankę potrafię dać..ha,ha...włąsnie aż wstyd...🌻 *kania2a-ja po świętach zastosuję diete proteinową+meridia15+ćwiczenia+rower(jak opony wymienie :( : ( )(myślę że zawału nie dostanę)🌻 *ja-ka-gratuluję 300dni 🌻5OO LAT,500 LAT... :) *vitalijka-wszystkiego naj naj z okazji imienin🌻 *Neri11-🌻 *praja-🌻 *pachnąca aga-🌻 *kwietniówka80-dobrze Cię znowu widzieć🌻 *ginett34-🌻 i dla wszystkich nie wymienionych....🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄Pogody,słońca,radości, W niedzielę dużo gości, W poniedziałek dużo wody -to dla zdrowia i urody, Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych,no i zdrowych.👄👄 życzy....madziuchna.... :) ps.ja idę spać bo jutro jeszcze lece do pracy,a póxniej jade do buni...buziaki gorące myslami jestem z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani :) Złośliwcze:) Ja-ko :) Madziuchno :) ogromne GRATULACJE dla Was 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 mój bilans nie palącej ma się tak ;) : Nie palę już 221 dni (+ 02g13m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 8843. Będę żyć dłużej o 67 dni (+ 13g20m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 095,29 zł! :D 3-tysiaki przekroczone .....:/ Spokojnych Świąt życzę Wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecho10000
witam wszystkich paliłem trzydzieści lat bez przerwy te 90 dni to niby sporo a jednak tak niewiele to wszystko siedzi w głowie i znowu są szepty a może zajaram co robić żeby to odeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko.:D Mamy przepiękny poranek:D Oczywiście nie palimy. Wszyscy zajęcie przygotowaniami do Świąt. Ciekawe czy pogoda utrzyma się? Może znajdzie się chętny na kawkę. Zapraszam. Miłego dnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B 🌻. Masztyle w skarbonce, czy już coś wydałaś?:D Wiecho 10000🖐️.Tyle już wytrzymałeś , to dalej też dasz radę. Możesz być z siebie dumny. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzięki za pyszną kawusie Pogoda cudna niech tak zostanie Na Wielkanoc od króliczka, niech Ci wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle. .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█) ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█) -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█) ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam życzę miłego dnia bp :) marjola 53 🌼 dzięki za kawę pycha :D Ania.B 🌼 pachnaca aga 🌼 wiecho 10000 🖐️ graba dasz radę na pewno 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje się i pozdrawiam:) Nie palę już 173 dni (+ 02g37m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 6924. Będę żyć dłużej o 52 dni (+ 21g27m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 115,96 zł! Życzę Wam wszystkim zdrowych i wesołych świąt Wielkanocnych, mokrego Dyngusaaaaaaaaaa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×