Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość mimmmoza
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stawiam szampana i torcik. Sorry, że dopiero teraz się pokazuję z poczęstunkiem, ale wcześniej nie mogłam. Dziękuję wszystkim za gratulacje 👄❤️ Bez was nie dałabym rady 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna niepalaca
Nie pale juz od 26 dni Przytyłam ok 4 kilo. Własnie zjadłam 2 czekolady Bezsennosc juz mnie nie męczy wprost przeciwnie , teraz chyba nadrabiam zaległosci bo oprócz dobrze przespanych nocy sypiam takze po pare godzin po południu. Pozdrawiam wszystkich pachnących i zyczę dalszych sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania2a dzięki za szampan i tort.Pyszne:D:D:D Lena111:) już nie zapalisz.Ja zawsze byłam szczupła.Przytyłam 5 kg schudłam 3kg.U mnie to rodzinne.:D 7.10:D zobaczysz waga wróci do normy.Ćwiczenia nie zaszkodzą:) Bezsenna niepaląca:D dobrze, że lepiej śpisz.Z jedzeniem też sobie poradzisz:D Miłego wieczoru.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna niepalaca
Nie palę już 25 dni (+ 00g02m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 750. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 17g30m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 255,01 zł! Mój pierwszy wklejony bilans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Jedrek melduje sie pieknie ze nadal nie pali to juz bedzie 112 dni ale zlecialo pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKA_MB
WITAM RZUCIŁAM PALENE 9 DNI TEMU. DO TEJ PORY BYŁO TZW. PRZEDSZKOLE, OD DZIŚ NIE DAJE RADY. JESTEM TAK ZDENERWOWANA, ŻE NAPIĘCIE PRZEDMIESIĄCZKOWE TO POPIERDUŁKA. ALBO ZAPALĘ, ALBO KOGOŚ ZABJĘ...... POMOCYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka MB :) idź na spacer, weż się za jakąś robotę, poczytaj topik, napisz coś o sobie:) Szkoda tego czasu co nie paliłaś> Dasz radę:) Musisz czymś się zająć. Dobrej nocki🖐️ Milka trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Mamy piękny dzionek:) Zapraszam na kawę.Świeżo parzona . Miłego dnia wszystkim:D:D 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - rozmawiaj z nami, przeczytaj nasze forum od początku -:) zejdzie Ci trochę czasu ;) Mariola, Aga - pijemy kaweczkę - 😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduje się na kawce:-) Marjola53 jak zwykle pierwsza z kawką:-) Marjola53---- dobrze masz z ta wagą ja tez zawsze szczupła ale teraz denerwują mnie te balerony po bokach:D Milka-- mam nadzieje ze dzisiaj lepiej 🌻 pachnąca aga 🌻 ojejkujejku🌻 miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka_198
Witam !! dziś mój 1 dzień BEZ PETA!!!!! Czy można sie do Was dołaczyć? potrzebuje wspracia bardzo... bo z silną wola róznie to u mnie jest;/ 28.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farelka - oczywiście , że możesz dołączyć :), wszak do tego służy to forum ;) i WSZYSTKIM nam pomaga 🌻 - każdy sobie jakieś złote myśli na swój użytek tworzy i się nimi podpiera takie poczucie, że się nie jest samemu w walce ze śmierdzielem jest potrzebne - a więc zapraszamy 😘 stali bywalcy - Marjola, Aga, Lena, Złośliwiec, Ja-ka i inni są codziennie i wspierają, a Ci którzy się pojawiają są jeszcze fajniejsi, bo oni mają tyle dni walki, co Ty - i wtedy nawzajem się można przerzucać uwagami pozdrófka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
farelka witaj polecam ksiazke allena carra warto przeczytac u mnie 9 dni bez smierdziela czuje sie swietnie. nie palimy pachniemy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ witam wszystkich pachnących ludzików :D Pozdrawiam nową koleżankę ,ja takze jeszcze nowa ,ale jest tu miło to się czuję jak stara bywalczyni ? :D (żeby nie było nie z urody :classic_cool: :D) Dzisiaj jest równy tydzień ,piękny pachnący tydzień :D jak nie pale :D I powiem wam ,ze jedzenie ma nieco lepszy smak ,nawet kawa inaczej smakuje . Kiedyś kawka i papierosik całe moje zycie z rana a teraz kawa a do niej jakieś super ciacho :D wczoraj piłam kawkę i zagryzałam pistacjami :D nawet smaczne :D :D no troszkę słone :D Obwieszczam wszem i wobec :D 🌼 NIE PALIMY.PACHNIEMY 🌼PPPPPAAAAAACCCCHHHHNNNIIIEEEEMMMYYY !!!!!:D Miłego dnia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka_198
Dziekuje Wam bardzo serdecznie za przyjecie mnie tak milo na prawde, az milo mi sie czyta o takim serdecznym przyjeciu powiem tak pale 7 lat praktycznie bez przerwy, lubie to i ciezko mi bedzie sie rozstac ... ale chce byc zdrowa, piękna i w ogole ... nie chce szarej cery, brzydkich zebów fuuuuuuuuuu juz mam dosc najgorzej mam wieczorem ... nie moge sobie odmowic smierdziela, wypalam wtedy 3 papierosy, oczywiscie na imprezach siega to do paczki dziennie;/ na razie wytrzymałam jakies 16 h BP PS. Dziękuje jeszcze raz za mile przyjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farelka:D u mnie najgorzej było rano.Papieros i łazienka , potem papieros i śniadanie.Po śniadaniu następny.Okropne. Dasz radę.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia :D farelka_198 🌼 witam na pokładzie pachnącego grona mile jesteś tu widziana :D 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
farelka mialam jak ty dlatego wiem co pisze przeczytaj ta ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola 53 🌼 🖐️ :D ja też najwięcej paliłem z rana do jednej kawy porannej wypalałem 4-5 fajek jak teraz wspomnę to aż nie dobrze mi się robi na samą myśl pachnaca aga 🌼 ojejkujejku 🌼 Lena 111 🌼 ryjekkk 🌼 7.10 🌼 farelka 198 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Nie palę już 1480 dni (+ 20g45m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 88851. Będę żyć dłużej o 678 dni (+ 17g31m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 29 765,39 zł! 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
jak robicie ten bilans???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo proste rzucic palenie, po 7 latach rzucilam palenie i nie mam z tym problemow, w ogole mnie nie ciągnie, w ogóle!!! jak to zrobić?? znam sposób: 1)zawieźć szwagra na biopsję płuc 2) przejśc przez oddział pulmonologii 3) czekać na wyniki z resztą rodziny 4)czekać i nie palę już tydzien, nawet nie pomyślalam o papierosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mój wielki dzień - po 20 latach palenia. strach się bać. ale - dłuuuugo analizowałam wewnętrznie zyski (o stratach nie wspomnę) - uda się? Topik cudny, bo ze wsparciem i ciepełkiem. Dobrze, że na was trafiłam. od razu staję na baczność, aby nie palić. aby wstydu nie przynieść. aby siebie nie zawieść kolejny raz. aby być wreszcie wolna. wierzcie mi, przez te wszystkie lata palenia - czułam się bezwolna, ograniczona w mojej przestrzeni. nie mogłam tego zrobić, tamtego, bo przecież musiałam zapalić, wiec nie raz porzucałam jakieś fascynujące zajęcia tylko dlatego, że nie można było palić. mówię dość! DOŚĆ! Dość bylejakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
witaj tatarak powodzenia trzymam kciuki to nie jest takie trudne !!!! tradycyjnie polecam lekturke :) a juz wiem jak bilans zrobic ale u mnie to nie sie narazie czym chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.10 - dzięki. jest trudne. Carra przeczytałam. nie powiem - dobra lektura, ale się boję, jak to w praktyce wyjdzie... Dzięki za wsparcie i wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola - dzięki, już doczytałam, że ty i złośliwiec - to mocna siła. Nooo... - z taką wiarą we mnie - mogę iść spokojnie spać. dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×