Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość awela
Podpisuję listę 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Nie palę od 👄 29.11.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka-----szkoda tak długich pięknych pachnących dni...niemyśl o smierdzielu...pomyśl co Ci da zapalenie?NIC....Tylko wyzuty sumienia...3maj się i niemyśl o śmierdzielu...wierzę w Ciebie... ojejkujejku----STO LAT,STO LAT,STO LAT NIECH ŻYJE PACHNĄCO NAM...Życzę dalszych następnych pachnących dni...dziękuję za szampana.... jovik---🌻 farbowana_lisica------pierniczki odłożone na jutro....dzisiaj bylam w "pracy" posprzatać mieszkanko..ale o tym ciiii :D (tak z nienacka wyskoczylo,a że kasa potrzebna to pierniczki poczekają,ale o poczęstunku pamiętam i zaraz jak zrobie-polukrujęitd.to poczestuję) vonk----🌻 sądny dzień-----🌻 pachnąca aga----ale się zaczerwieniłaś 🌻 złośliwiec----🌻 i dla reszty----🌻🌻 milego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tak od czasu do czasu cos napisze dołaczam sie do zyczen 🌻🌻🌻roczek to juz fajny wynikaby tych roczkow nam przybywało.... super jest nie palic ....my to wiemy pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
Witam wszystkich. i ja się melduję pachnąco.Dzisiaj równiutki tydzień. Co do licznika okazało się że kombinowałam ile się da żeby go zainstalować i sie NIE DA!! nie wiem o co chodzi.Na szczęście pożaliłam się TŻ a on na to :no przecież już go kiedyś zakładałaś i znalazł mi go w komp w 5 minut.Okazało się że od 2007 roku go mam(kiedy pierwszy raz rzuciłam) i nie wiedziałam że go mam.Na dodatek cały czas liczył dni niepalenia.Jak zobaczyłam ile dni bym nie paliła do dzisiaj to mi się słabo zrobiło.No cóż może tym razem się uda.Pozdrawiam gorąco i pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nie najlepiej. Moj m nie chce czytac ksiazki, nie chce zagladac tutaj, nie chce rozmawiac ze mna o niepaleniu. Powiedzial mi rozzalony, ze gdy palil slyszal ode mnie w kolko: papierosy, papierosy... teraz gdy rzucil palenie juz 4 dni, tez slyszy tylko papierosy, papierosy i to go jeszcze bardziej wkurza. On po prostu nie chce o tym mowic, ani myslec. Niestety jest bardzo upierdliwy i nie wiem co gorsze ten wstretny nalog, czy ten jego brak humoru. Natomiast m wyrazil chec pojscia na hipnoze w celu zmniejszenia objawow odwykowych. Oby to pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie bp. i podpisuje listę. Consekwencja przestać gatać mężowi o papierosach, zamilicz, jeśli będzie chciał porozmawiać, to na pewno cię poprosi o rozmowę. happyland30 🌻 witam i pozdrawiam serdecznie. Kiedyś jak rzucałam to chyba na topiku się spotkałyśmy, no ale to było dawno teraz rozpoczynamy nowy etap "któreś tam rzucanie" Madziuchna 🌻 ja tylko pisałam, że to gdzieś siedzi w głowie, ale ja nie chcę palić i nie zapalę. Awela 🌻 trzymaj z nami , a my z Tobą. Złośliwiec 🌻 👄 Pachnąca aga gratulacje ukłaony w Twoją stronę 🌻 sadny dzień 🌻 babajaga bez fajki gdzie się podziewasz - wracaj tu do nas 🌻 Atydea czekamy tu na Ciebie 🌻 Vonk 🌻 Ty to masz trochę bliżej niż ja ale też będę wielka, Połamana nie zaczynaj znowu szkoda zdrowia 🌻 farbowana_lisica ja też w pracy ciii 🌻 jovik 🌻 ojejkujejku chylę czoła i życzę następnych rocznic 🌻 🌻 Regres 🌻 dodaob pilnuj maluszka i wpadaj do nas 🌻 Kinja na czarną godzinę to jesteśmy my tutaj 🌻 zupek pokłony dla ciebie 🌻 ja-ka już po lekturze książki ? 🌻 li_la_li 🌻 odezwij się Ania.B Ty to już jesteś wygrana poz. 🌻 Zaglądajcie, piszcie, pomagajcie innym, którzy chcą rzucić to świństwo, bo ten topik to taka magia adventowa. Miłego dnia nie palimy , PACHNIEMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam wszystkich pozdrowiłam i nie przeszło , ku...a mać co z tymi komputerami wielka technika szlag niech to weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie dzisiaj moje wpisy, późniejszy wszedł jako wcześniejszy co to wogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka44 to jest właśnie cała ta technieka ze czasami tak wychodi;) ale za tak p[iękne pozdrowienia wielkie dzięki 🌻🌻 napracoiwałaś sie miłego dnia bez papierosa bez mysli o nim w końcu ida świeta niech beą miłe i pachnące świerkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia 🌻 :) :) :) Będę się powtarzała, ale ten topik naprawdę mi pomógł i Wam wszystkim zawdzięczam to, że mi się udało 🌻 🖐️ :) Taka grupa wzajemnego wsparcia jest CUDNA!!!!, bo wszyscy mamy takie same problemy, a człek jest stworzonkiem stadnym i chce do grupy należeć - a jak to jest taka elitarna grupa, to nobilituje ;) Jestem przykładem na to, że nawet jak się nie chce rzucać palenia, to można :), ja uważałam, że nie chcę, a AC wytłumaczył mi, że jednak się mylę - CHCĘ !!!!!, tylko była chęć nieuświadomiona :) Nie wiem, czy Wy też tak macie, ale aż do znudzenia napawam się "NIE PALĘ:) " , że aż zdaję sobie sprawę, że jest to dla otoczenia nudne - ale co tam, ja się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku , przepraszam, że Cię pominęłam składając gratulacje :( Oczywiście wyrazy uznania!!!!! Jestem dumna z Ciebie tak jak z każdej zaliczającej tu sukces istotki :):):) NIE PALIMMY 🌻🌻🌻 PACHNIEMY🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk - ależ wiem, że jesteśmy grupą wsparcia (ja coraz rzadziej, ale to dobrze - wszystkim też życzę, żeby okrzepli w postanowieniach) i pominięcie nie jest celowe, ale czasem trudno wszystkich dostrzec :) Zauważcie , że ten topik jest pyskówek. 3-majmy się POZDRAWIAM FORMOWICZÓW 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ,nie bede wymieniac kazdego z osobna zeby o nikim nie zapomniec - te pozdrowienia pachnace beznikotynowe sa dla wszystkich tych z krotkim i dlugim stazem BP ojejejku masz racje z ta grupa wsparcia, to dziala rewelacyjnie, to "przynalezenie" do tej grupy bardzo motywuje,przynajmniej mnie, nigdy nie myslalam ze rzucanie palenia bedzie takie proste a jest to moje trzecie podejscie..... i napewno ostatnie dzis mija mi dopiero 43 dni BP a wydaje mi sie jakbym juz cale wieki nie palila :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinja, ..bo własnie nie palisz całe wieki :) Dla takiego palacza jak np ja, wytrzymanie BP np w samolocie było mega wyczynem, ale też koniecznością, w pociągu pewnie poszłabym do wc i jarała w oknie;) Wiele z nas mialo podobnie... Jedna doba to już był sukces a co dopiero 40-kilka :) Nauczyliśmy się już chyba żyć bez śmierdziela i chociaz on czyha to wierzę, że z każdym dniem jesteśmy silniejsi... No i jak wspomniano wyzej i jeszcze wyzej i na kazdej chyba stronie po kilka razy mamy siebie - ogrom ludzi w identycznej sytuacji, którzy wspierają się nawzajem i rozumieją co się w środku kazdego palacza dzieje... Ja jestem przekonana w 100%, ze bez Was nie dałbym rady!!! Dzięuję jeszcze raz za to że jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami:)🖐️ Za każdego i każdą z Nas modlę sie codziennie. Wracajcie do nas Rzucacze, którzy juz nie raz polegli....za piatym czy 10-tym razem sie uda!!! Pozdrawiam WSZYSTKICH, uciekam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu dotarlam od 522 strony-kurcze jak dawno to bylo,szok,jeszcze troche i dwa lata (w lutym) ale to zlecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczki zrobione....proszę się częstować....do tego kawka...ale się na wycinalam....ale myslę że warto było... consekfencja-----tak jak pisałam gdy będziesz mu mówiła rzuć palenie,bo to....coś tam,a mógłbys rzucic bo smierdzi...on odbiera to jako atak...daj mu czas....i raz powiedz a jasno:"Jesli bedziesz potrzebował pomocy,wiesz że możesz namnie liczyć".I stań z boku i obserwuj...taki jest facet...musi sobie poukładać w głowie wiele rzeczy...(zapraszam na gg-to pogadamy sobie)...tutaj iechcę się wymądrzać,bo ktos tak może pomysli... mamuśka----i chwalę Cię że niechcesz palić...ale smierdziel czycha na każdym rogu i musimy byc czujni...🌻 pachnąca aga----🌻 i dla reszty---🌻🌻🌻🌻 ja muszę lecieć zrobić psinkom moim jedzonko....i przygotować dla mojego obiadek bo wróci z pracy po 12godz.wieczorkiem jeszcze wpadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę wszystkim miłego wieczoru BP :D madziuchna 04 dzięki za pierniczki są super pycha :D ja przed chwileczka wróciłem ze spacerku ze swoją psinką 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlośliwiec proszę bardzo,częstuj się jeszcze.... Cieszę się że pierniczki smakują... Ja wlaśnie też wróciłam z piesiami ....zmęczona i padnięta...jestem no i także one... Wyobraxcie sobie bokserkę i briarda razem-to jest jedna wielka zabawa... Pozdrawiam Was pachnąco...i życzę miłych,kolorowych,pachnących snow... 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
to ja też się melduje pachnąco.Jakoś tak szybko mijają te dni.Dopiero zaczęłam a to już tydzień. Nie palę już 8 dni (+ 22g22m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 142. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 02g12m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 71,45 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja nocnie pozdrowię wszystkich 🖐️🌻 Dziekuję za miłe pozdrowienia:) Dla jubilatów przesyłam życzenia nastepnych dni w czystosci bez dyma :) 🖐️ Tyle tu nowych osób ze aż oko cieszy :) U mnie krucho ostatnio z czasem , ale od nastepnego tygodnia obiecuje czesciej tutaj zaglądać :) pozdrawiam ciepło załoge BP :D mój bilans :) Nie palę już 221 dni (+ 04g11m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 3096. Będę żyć dłużej o 23 dni (+ 15g40m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 377,91 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu ja taka zapracowana jestem...:( mam nadzieję że na premię jakąś zapracuję przynajmniej ;) nie mam na nic czasu....a jeszcze z córą kłopotów ciąg dalszy :( Gratulacje wielkie dla Agi i Ojejku :D:D:D Dla wszystkich buziaków 100 ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składam ponowny melduneczek i podpisuję listę pachnącymi paluszkami. Widzę, że powoli, ale jednak topik zaczyna żyć i oto właśnie mi najbardziej chodzi. Istarzy bywalcy się odzywają jest to b. miłe. Spadam do pracy, później napewno się odezwę. Dla Wszystkich na dzień dobry 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamuśka44 i dzień dobry wszystkim pachnąco szaro buro za pknem tak wiec kawka Was częstuje miłego dnia ja też spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzien BP wpadlam sie tylko zameldowac (tak zwana liste odhaczyc) i lece dalej bo swieta coraz blizej czyli sprzatanko zakupki prezenciki.... hmmm jak ja lubie grudzien... a za poltora tygodnia- do Polski !!!! hura !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich BP 🌼 podpisuję listę BP 🖐️ 🌼 zaraz spadam na marszobieg ze swoją psinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×