Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ podpisuje listę bp jovik 🌼 dużo zdrówka pachnaca aga 🌼 madziuchna 44 🌼 mamuska 44 🌼 farbowana_ lisica 🌼 ojejkujejku 🌼 Kinja 🌼 kessi83 🌼 zupek 🖐️ graba artlibra 🖐️ graba wymienilem tylko obecnych z ostatniej strony :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się beztytoniowo. I pozdrawiam wszystkich serdecznie. Miłego popołudnia i wieczorku. 👄 🌻 to wszystko dla WAS. NIE PALIMY , PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie Jestem pełna podziwu dla was za walke ze śmierdzielem super że się tak wspieracie pragnę dołączyć do waszego grona ja dziś nie palę 9 dzień i jest super chociaż są cięzkie momenty ale narazie udaje mi się je przezwyciężać mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona buziole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie Jestem pełna podziwu dla was za walke ze śmierdzielem super że się tak wspieracie pragnę dołączyć do waszego grona ja dziś nie palę 9 dzień i jest super chociaż są cięzkie momenty ale narazie udaje mi się je przezwyciężać mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona buziole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani rzuczace....napewno dacie rade ...tylko troche trzeba sie pomeczyc ...jak kazdy z nas ...znalazłam cos fajnego ..i pomysałam ze na topiku który bardzo lubie i poczytuje sobie dosyc często ..zyczę wam wszystkim miłych wesołych i pachnących swiat ...pisze teraz bo pewnie nie bede miała czasu ...troche wyjazdow ...i nie chciałabym nie złozyc Wam zyczen złosliwiec🌻🖐️twoje dębowe:) sadny dzien🌻 mamuska44🌻 ojejkujejku🌻 farbowana lisica🌻 artlibra🌻trzymam kciuki ..dasz rade Happyland30🌻nie daj sie nałogowi regres🌻 AniaB🌻 kinia🌻 karolowka🌻 kess83🌻 zupek🌻 pachnąca aga🌻 jovik🌻 madziuchna 04🌻 elka36🌻dziewiec dni to juz cos zyczę Ci dalszych bpwiem ze sa momenty ze juzzzzz zapale ale walka z sobą ..kto silniejszy..nie daj sie ten topik jest magiczny nawet nie myslałam ze mi sie uda ....i ....udałoteraz kogo pominełam 🌻🌻przepraszam wklejam fajnego linka swiątecznego http://www.dailymotion.pl/video/xbg7b7_ywiyta_music

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnym wieczorkiem.Pozdrawiam wszystkich: mamuska44🌻 zlosliwiec 🖐️ Kinja🌻 pachnąca aga 🌻 jovik 🌻 :) madziuchna 04 🌻 ,mam nadzieję,że lepiej się czujesz:) dudka 🌻 ojejkujejku{kwiat] regres🌻 Lady No_More chętnie pomożemy:) Resztę też oczywiście serdecznie pozdrawiam:) Mam nadzieję,że miło spędzacie niedzielny wieczór,i że w ogóle jest ok. Bo u mnie to tak średnio....Chandra jakaś albo inne cholerstwo... W każdym razie źle mi samej ze sobą:(Pocieszenie jest tylko takie ,że nie myślę o śmierdzielu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuciłam 3 lata temu przez rezonans byłam chyba ze 4 razy ale poskutkowało. paliłam paczkę dziennie wstawałam nawet w nocy. a teraz jestem wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooLLLcciiAA
JA NIE PALĘ 4 TYGODNIE I NADAL JEST TRUDNO.WSZYSCY MI SCHODZĄ Z DROGI BO JESTEM NIE DO WYTRZYMANIA,DODAM ŻE PALIŁAM 15 LAT,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka 44 dzięki za radę na pewno wypróbuję, złośliwiec dziękuję za kciuki kinja gratuluję tak wielu dni, u mnie jest dopiero 5:( tak więc mizernie elka 36 trzymam za ciebie kciuki, palce wskazujące a nawet te od nóg :) musi nam się udać bo jak nie teraz to kiedy?? Lady No_More wytrzymałaś tak długo, na pewno uda ci się znowu rzucić wierzę w ciebie ooLLLcciiAA nie przejmuj się ode mnie też wszyscy zwiewają łącznie z szefem:) podpisuję listę i pozdrawiam wszystkich których nie wymieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja nie palę już od trzech lat a rzuciłam przez rezonans magnetyczny , byłam chyba ze 4 razy ale w końcu pomogło. Paliłam średnio paczkę dziennie lub więcej zdarzałao się że wstawałam w nocy na papieroska, nawet na ciężkim kacu pierwszy był papieros. teraz moją miłością jest jedzenie nie potrafię sobie nic odmówić. No i po rzyceniu przez jakieś trzy miechy przybrałam ok 10kg. Ale myślę że było warto bo czuję się wolna - psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś melduję się trzycyfrowo;) Stuknęło mi 100 dni BP 🌻🌻🌻 Pozdrowionka dla wszystkich i sedeczne życzenia urodzinowe dla Dudki 🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)Vonk gratuluję stóweczki!:) i oby tak dalej:) U mnie dalej niewesoło....ale nie daję się....Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 kwiatek nie wyszedł poprzednio ;) 🖐️ pozdrowienia dla reszty załogi BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonk---- 100 lat z okazji studniowki :) 😘 dudka--- wszystkiego naj naj najlepszego szczescia zdrowia pomyslnosci a przy stole duzo gosci z okazji "18" urodzin :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego wieczoru bp co tu tak jakoś nie tak – jakś cisza :D vonk 🌼 z okazji 100u- dniówki BP życzę ci wszystkiego naj naj naj :D i nigdy więcej śmierdziela 🌼 bo nie palić to jest coś pięknego 🌼 jovik 🌼 jak zdróweczko farbowana_lisica 🌼 sadny dzien 🌼 dudka 🌼 Regres 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk wielkie gratulacje z okazji 100 dni-super wynik- i zycze Ci wielu wielu stowek jeszcze, ja jutro bede miec polowe tego co Ty dzis czyli 50 dni wczoraj sie na cos/kogos bardzo wkurzylam i przyszla chwila slabosci, ze zlosci wsiadlam w auto i juz jechalam w kierunku sklepu kupic fajki..... ale udalo mi sie ochlonac i puknac sie w czolo..... nie kupilam i nie zapalilam !!!! ten paskudny smierdziel tylko na to czeka....na taka chwile gdy przez chwile opuszcza nas silna wola...musimy byc bardzo czujni i nie dac sie, wszystkim zycze jak najmniej takich momentow i duzo silnej woli pamietajcie: nie palimy pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto wieczorkiem.....dobranoc ewrybady...... Nie palę już 36 dni (+ 03g07m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 505. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 20g44m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 177,03 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk gratulacje z okazji studniówki, Kija tobie też z okazji połowinek. Wstałam bo dziś wcześniej muszę być w pracy. Pozdrawiam Was wszystkich pachnąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk gratuluje to już kawał czasu zycze ci aby teraz szybko było200 300 ... mamuśka44 oj wczesnie wstałaś ja też ide do pracy zaraz Aj jaka jestem zmęczona jakos słabiutko sie czuje miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)mamuska co ta za pora w ogóle jakaś masakryczna do wstawania?:)pachnąca aga mam nadzieję,że już Ci troszkę lepiej?:)Resztę pozdrawiam ogólnie🌻.U mnie humor dalej kiepski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana_lisica wiem, że niektórzy o tej porze kładą się spać, a ja niestety muszę już być na nogach. O 14 kończę i idę na zakupy tz. po śledzie. Pozdrawiam Nie palimy Pachniemy. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj tak cicho czyżby wszyscy na zakupach, ja już wróciłam, śledziki zrobione w słojach czekają na amku. Muszę wam powiedzieć, że dziś śniło mi się , że zapaliłam i to jakiegoś skręta ale trzymałam go w ręce w ukryciu, byłam cała zestresowane, że ktoś mnie z tym petem zobaczy bałam się reakcji ludzi, a później miałam wyrzuty sumienia, że się skusiłam. Gdy się obudziłam byłam w szoku bo ten sen był taki realny, odruchowo powąchałam palce u ręki - nie śmierdziały. taki miałam diabelski sen Pozdrawiam pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×