Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dzień dobry; dziś 6 dzień BP. Uważam na to, co jem - nie może mnie być więcej. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyśnałógdzisiajnie
Ja przestałem palić 15 listopada 2009.Paliłem nałogowo przez 8 lat.Obecnie mam 24 lata.Jestem 98 bez papierosa.Opiszę może wszystkie objawy.Dodam że palenie rzuciłem totalnie z dnia na dzień bez żadnych wspomagaczy a jedynie dzięki silnej woli.Po dwóch tygodniach od nie palenia wystąpiła u mnie szybka akcja serca,zimny pot i mocne dreszcze które skończyły się szybką jazdą na pogotowie :) Po powrocie do domu przez kolejne 3 tygodnie miałem ogromne lęki przed pójściem spać,bałem się wychodzić z domu i cholernie bolała mnie klatka piersiowa.Psychicznie już byłem wyleczony i psychicznie nie pożądałem papierosa ale fizycznie bardzo bolało.Nie palę już 3 miesiące i do dzisiaj mam uczucie płaskiego oddechu,nie mogę złapać pełnego powietrza a przy oddychaniu dość często odczuwam kłucie lekko z prawej strony mostka lub na środku.Do tego cała masa nerwobóli !!!.Czy ktoś mi może powiedzieć że przez to nie palenie aż takie objawy są ?! Jeśli tak to po jakim czasie będę funkcjonował tak jak jeszcze zanim rzuciłem palenie ? Czy jest szansa w ogóle że będę żył jak kiedyś.Obecnie mój każdy dzień to walka ale nie z papierosem tylko z złym samopoczuciem.Najbardziej narzekam na klatkę piersiową bo mam dyskomfort i nie mogę oddychać tak jak kiedyś.Wydawało by się że skoro nie palę powinno być lepiej no ale jest zupełnie odwrotnie ! czy ktoś może mi to idealnie wytłumaczyć >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie- Ty idź i sie przebadaj, bo to na pewno nie od rzucenia papierosów! Tu nikt Cie nie zdiagnozuje. fajnie, ze nie palisz, ale zadbaj jeszcze o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyśnałógdzisiajnie
Astma póki co wykluczona ale mam jeszcze testy alergiczne na marzec także nie wiem.Aktualnie jestem po operacji tarczycy bo miałem chorą tarczycę.Badania RTG klatki piersiowej i EKG w super stanie.Krew i tak dalej też.Jestem podobno fundamentem chodzącego zdrowia mimo że ja wcale się tak nie czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie też dzisiaj słoneczko świeciło... rano zrobiłam krówkę,później na obiad pierogi ze szpinakiem i serem...i z pełnym brzuszkiem poszlam na spacer z piesiami...piękna pogoda... pozdrawiam pachnąco cale grono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch321
Witam wszystkich. Widzę, że tu same wzloty i upadki. Gratuluję tym, którzy nie palą dłuższy czas, podziwiam te osoby, które wróciły do niepalenia po dwóch dniach czy nawet tego samego dnia (mnie się to nigdy nie udało). Apetyt jakby mi się uregulował ale tyję dalej. Nie palę 35 dni a przytyłam 7 kg. Zawsze byłam za szczupła więc parę kilogramów więcej nie zawadzi:) Mam straszny kaszel i katar, chyba się gdzieś ostro przeziębiłam, ale nie palę i to jest najważniejsze. W sobotę miałam straszną nerwówkę. Wściekałam się na siebie za to, że się wściekam. Mieliście tak kiedyś? Głód nikotynowy się odezwał i włączył u mnie agresora. Ale się nie dałam. Ktoś tu pisał, że sprząta cały dzień. Jest to jakaś metoda bo pozwala się wyładować i jeszcze coś pożytecznego w mieszkanku zrobić. Kochani, nie dajmy się, trzymajmy się, hej! Życzę wszystkich miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :D 6 dzień za mną. Wczoraj załapałam doła - miałam niesamowity spadek nastroju. Dobrze, że moich chłopaków się z domu pozbyłam, pod pretekstem uczenia się do wtorkowego egzaminu... z tym, że: - było mi smutno i źle, - roczuliłam się nad swoim życiem; - zeżarłam wieczorem sałatkę i jeszcze bardziej popsuła mi się samoocena. Ehh ... Długo tak jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D I mamy kolejny tydzien,bez papierosa oczywiscie..... Jest chyba dobrze,tzn mam jakis parszywy nastroj ostatnio 😭 Czytajac to co piszesz kairanka,to chyba to; -jet mi smutno -zle -chce mi sie jesc -czuje ze pozbylam sie jedynej przyjemnosci w zyciu -wszedzie czuje dym z papierosow -i na koniec,po co to wszystko.....{chyba teraz ja musze porozmawiec sama ze soba}... I ja tez sie pytam dlugo jeszcze?????? Niedawno minal miesiec,jak nie pale,ale kurcze,mylalam ze to juz powinno minac? Co? Ten "zal po stracie"........ U mnie dzisiaj tez sloneczko swieci....i co z tego:-( Do --Kiedysnalogdzisiajnie---mnie tez sie wydaje ze powinienes pojsc do lekarza,to bardzo niepokojace co sie z toba dzieje,i to chyba nie o fajek......idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma ja tez na poczatku wszedzie czulam papierochy :) kairanka---- bedzie dobrze za tydzien dwa dojdziesz do rownowagi :) witch----ja tez sobie pozwolilam na 5kg a przytylam 10 i mi tak zostalo ale teraz pracuje nad tym moim ponadplanem :) a jutro stawiam szampana :) stukna mi 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma ja tez na poczatku wszedzie czulam papierochy :) kairanka---- bedzie dobrze za tydzien dwa dojdziesz do rownowagi :) witch----ja tez sobie pozwolilam na 5kg a przytylam 10 i mi tak zostalo ale teraz pracuje nad tym moim ponadplanem :) a jutro stawiam szampana :) stukna mi 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma ja tez na poczatku wszedzie czulam papierochy :) kairanka---- bedzie dobrze za tydzien dwa dojdziesz do rownowagi :) witch----ja tez sobie pozwolilam na 5kg a przytylam 10 i mi tak zostalo ale teraz pracuje nad tym moim ponadplanem :) a jutro stawiam szampana :) stukna mi 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma ja tez na poczatku wszedzie czulam papierochy :) kairanka---- bedzie dobrze za tydzien dwa dojdziesz do rownowagi :) witch----ja tez sobie pozwolilam na 5kg a przytylam 10 i mi tak zostalo ale teraz pracuje nad tym moim ponadplanem :) a jutro stawiam szampana :) stukna mi 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma ja tez na poczatku wszedzie czulam papierochy :) kairanka---- bedzie dobrze za tydzien dwa dojdziesz do rownowagi :) witch----ja tez sobie pozwolilam na 5kg a przytylam 10 i mi tak zostalo ale teraz pracuje nad tym moim ponadplanem :) a jutro stawiam szampana :) stukna mi 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha sadny dzien, teraz to juz napewno nie zapomnimy o Twojej jutrzejszej rocznicy !!!!! dziewczyny nie martwcie sie tak tymi dodatkowymi kilogramami - zgubicie je jak tylko bedziecie chcialy, wiosna przyjdzie zaczniemy sie wiecej ruszac i wszystko wroci do normy najwazniejsze ze pachniemy (ja juz 119 dni a moj maz 16 dni !!!!) i tego musimy sie trzymac pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień WIELKIE GRATULACJE Z OKAZJI 2-EJ ROCZNYCY - poprostu JESTEŚ WIELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Umnie dopiero albo już mija 160 dni bez śmierdziela. Czasami o nim pomyślę, ale już żadziej . No i przy alkoholu nie ciągnie wcale. Buziole dla Wszystkich Rzucających 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! sadny dzień - GRATULUJĘ! Mam nadzieję, że tez mi będzie dane świętować taką rocznicę! U mnie dziś 8 dzień BP. Waga bez zmian. Węch ciągle myśliwski. Mniejsze rozdrażnienie. Już nie warczę na wszystkich. Tylko na niektórych :) Za to kłopty z koncentracją niesamowite, w nocy obłędne sny (dziś skasowałam ukochane autko mężusia) ale sen przerywany, niejako w "odcinkach" - ergo jestem zmęczona i niewyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień 🌻 :D oby tak dalej , życzę następnych 2 lat bez papierosa pózniej 10 , a pozniej 50 :P BRAWO , tak trzymaj :D dla reszty załogi BP 🖐️ wielka graba i buziak👄 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie dzisiaj sprzedawalam L&M LINKI za ---- 9,90...TO dlatych którzy je palili....zminiamy kochani liczniki...Malboraski----10,70,Spike30----12,95...jakieś jeszcze mam sprawdzić??" madziuchna 04 dzięki za aktualizację , ja już sobie zmieniam cene ... powiem ci tak szczerze że w ogóle tym sie nie interesuje od dłuzszego czasu jakie sa ceny fajek :) nie palę wiec do kiosku latam tylko po gazety :) dla mnie szok żeby fajki kosztowały 11 zł ... no ale może to dobrze , to nstp wspaniały argument dla nas by nie chwytać sie nigdy wiecej za to świństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dniu 😘 😘 😘 wszystkiego najlepszego z okazji 2 rocznicy niepalenia!! Gdybym była przy Tobie teraz normalnie buziaka bym Ci dała i szampana z kwiatami wręczyła:D Jedyne co mi pozostaje (bardzo przyjemne zresztą) to wypić wieczorkiem za Twoje zdrówko i to nie jednego kieliszka ;)! Trzymaj się dalej tak dzielnie kochana :*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( jest mi smutno zle i tak jak sie spodziewalam przestalam karmic i na imprezce cyk na fajeczke z siora potem poszlam do koleżanki palącej i ciach fajeczka Boże jak mi z tym zle znowu sie zaczyna a tyle juz nie palilam ;( ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob nam tez przykro ... szkoda , wielka szkoda że zapaliłaś :O Tak dobrze ci tu szło z nami , osobiscie troche jestem zawiedziony twoja postawą , tym bardziej ze masz dziecko i dla niego powinnaś żyć w czystym powietrzu i z czystymi płucami ... no ale ...cóż moja propozycja jest taka by zacząć od nowa stało , trudno , żyjemy dalej .... Jak chcesz i obiecasz ze był to wybryk , to ja juz od teraz moge trzymac na nowo za ciebie kciuki byś wiecej nie zajarała? to jak ? wchodzisz w to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze wchodzimy matko zawsze czulam wrecz pogarde dla matek ktore szly z wozkiem albo w obecności dzieci palily a ja wcale nie jestem lepsza z tym paleniem po kątach ale .... obiecuje tu i teraz ze dzisiaj dziecko konczy 3 miesiace i nigdy przenigdy nie zobaczy mnie z fajka w gebie i tego sie bede trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos stosował kudzu Witam, Ja stosuję kudzu root od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ograniczyłam palenie z 40 papierosów wypalanych dziennie na 6, dla mnie to duży sukces a ponadto nie siedzę non-stop w lodówce, nie jestem nerwowa. Naprawdę polecam ten produkt. ja stosowalem kudzu i co prawda to prawda, Kudzu samo w sobie nie ma az takiej mocy uzdrawiania zeby wyleczyc z nalogu, ale lagodzi fizyczna potrzebe jego spozywana, pozatym takze odczulem poprawe jesli chodzi o samopoczucie , moje nastroje sie ustabilizowaly...co do ruchow AA to oczywiscie sa potrzebne bo nałog głownie psychiczny trudno wyleczyc a tamludzie sie wspieraja we wspolnej walce...niemniej dobrze zaczac od odtrowania organizmu wiemy wtedy ze weszlismy na wlasciwa drogę i Kudzu dziala ale nie jest to magiczna rozdzka takich po prostru nie ma!!!!!! Moja znajoma dodaje mężowi do jedzenia, bo on pali w domu i nie chce mu się nawet wyjść na balkon. Z 60 papierosów dziennie zszedł na 20 i przestał jej dokuczać. Powiedziała mi, że teraz może z nim zacząc rozmawiać o wychodzeniu na balkon. Nie lecą już z tego powodu wyzwiska Zacznijmy od tego, że kto nie stosował Kudzu Root ten nie powinien w ogóle zabierać głosu, a tym bardziej zwyczajnie kłamać! Mi po miesiącu stosowania kudzu (4 kapsułki dziennie) nawet przez myśl nie przeszło by sięgnąć po alkohol ale prawda jest taka, że przyjmowałem kudzu rzetelnie CODZIENNIE! Jeśli więc wypowiada się osoba która bierze jedną kapsułkę na tydzień a dziennie wypija dziesięć piw to nie dziwmy się, że nie odczuwa żadnych pozytywnych efektów! Mi kudzu pomaga też na trawienie, działa przeciwdepresyjnie, stosuję go ból głowy. Oczywiście niektóre pozytywne efekty są widoczne prędzej inne później, bardzo duże znaczenia ma też prawidłowe dawkowanie. Bogu dzięki za Kudzu Root! http://www.kudzu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to odliczamy od nowa :) tylko postaraj sie tym razem wytrwać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merkaba ;) fajna reklama ... tylko zastanówmy sie czy tym którzy myślą i działają siłą swojego umysłu taki preparat nie jest niczym innym jak tylko marnotrawstwem pieniędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brałeś go właśnie dzisiaj w radiu usłyszałem jak jednej kobiecie pomógł wyleczyć z nałogu alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×