Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Annna*1983
Cześć. Mam sprawdzony sposób na pozbycie się nałogu, dlatego chciałabym się nim z Wami podzielić. Też się kiedyś męczyłam z rzucaniem nałogu.. co najmniej 10 razy i maksymalnie nie paliłam przez 2 miesiące. Na szczęście w obecnych czasach są na to "bezbolesne" metody, a mam na myśli e-papierosy. Po odstawieniu tradycyjnych używałam e-papierosów z wkładami z zawartością nikotyny, potem stopniowo ją ograniczałam. A w tej chwili używam wkładów bez nikotyny (czasami kupię jakieś z naprawdę małą zawartością). Wybór e-papierosów jest ogromny - chociażby na Allegro. Mi osobiście pomógł Infinity od Phoenix, więc polecam e-papieroski tym, którzy nie lubią się męczyć i wystawiać swojej silnej woli na próbę :) Pozdrawiam - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lorika za informacje:) Głupio tak zamykac o 21.00:( Kurcze- czeka mnie stanie 2,5 godziny z tobołami:( Ale chyba nie będzie tak źle. Musi byc jakas ławka! Pozdrawiam, mam dzis zły dzień, jakies wtopy w pracy...ech...paragrafy, ustawy, terminy......wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam tyle roboty że nie wchodziłam pozdrawiam was wszystkich Pachnąco 🌻 dziś mój 32 dzień BP - he he ale ten czas leci :) buziole dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę niemiła i powiem sio naciągaczom" lorika a ja cię poprę , nie potrzebujemy tutaj reklam czegokolwiek co sie kojarzy z dymem :P Osobiście dla mnie e- paieros nie jest spsobem na rzucenie fajek , to tylko oszukiwanie sie i nic po za tym ... lorika chodzisz na żużel i na Mościcach kibicujesz Uni Tarnów ?;) Muszę Wam się przyznać, że zrobiłam się trochę leniwa, nie wiem czy brak fajek tak na mnie działa" witch na poczatek to moje gratki dla ciebie za 45 dni :D Leniwa ? ja bym bardziej powiedział że to chyba przez ta zimę tak człowiek wpadł w pewien impas lenistwa anie przez papierosy .U mnie to było tak że jak rzuciłem fajki to wziąłem sie za sport ,wiec nie było czasu na nudy :D dla całej załogi 🖐️ Miłego popołudnia :D jovik - przywiez nam troche świeżego powietrza i podrzuć nam tutaj na śląsk :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie nie bede pytac o zuzel :) mam rodzine za Brzeskiem a przed Dębnem - w Okocimiu i Porąbce Uszewskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,WITAJCIE! 52-dni bez papierosa. 16.02 - 80kg. 03.03 - 75kg.HURA!!! NIE wierzcie w żadne E-papierosy,kupiłam mężowi że rzuci te śmierdziele,ale skąd on twierdzi że po tym E to mu się jeszcze bardziej chce zwykłego.I COOO??? Ponad 200zł.poszło się je..ć . CHOLERNI WYZYSKIWACZE,NACIĄGACZE. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ. NIE PALIMY!!! PACHNIEMYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sie mimo wszystko z Wami przywitać:) dziekuje Złosliwcowi za 🌼 cały czas Was podczytuję i na nowo robie sobie porządek w główce, żeby na nowo sie tu pojawic BP. 🌼 dla Was wszyściutkich pachnacych i miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnące grono 🌻 Jak ktos mi mówi o e-papierosie to myślę sobie że jakbym zapaliła to mogłabym popłynać więc wolę nie próbować... Ja na początku jak miałam dużo czasu i nie wiedziałam co ze sobą robić to czytałam ten topik od pierwszej strony... Zresztą już zanim rzuciłam to go czytałam bo zanim to się stało to przygotowywałam się psychicznie... Miałam ustaloną datę bo wyjeżdzałam wtedy w góry na 5 dni...im bliżej terminu tym paliłam więcej...buuuu jak sobie to przypomne...........dziś jestem szcześliwa że mi się udało i niczego nie żałuje...boje się tylko żebym w jakimś amoku nie wzieła tego jednego ... Narazie jest ok i mnie nie ciągnie jak na początku... Więc jak ktoś się jeszcze zastanawia to warto rzucić to świństwo... Tymbardziej że fajki wciąż idą w góre...moje już kosztują 10.70 ... Pozdrawiam wszystkich:-) wiosna idzie bedziemy pachnieć jeszcze bardziej i czuć wszystkie zapachy wiosny:-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincenzo
Witam serdecznie wszystkich niepalących! :) Widzę,że postanowiliście rozstać się ze śmierdziuchami :) Ja nie palę czwarty dzień,ale...No właśnie.Nie czuję fizycznego głodu nikotynowego tylko psychiczny :( Jest tyle sytuacji,w których papierosek pomagał.Nie jestem pewien czy dojrzałem do tego,aby całkowicie rzucić palenie.oczywiście mogę nie palić i to bez żadnych wspomagaczy,no ale...Ech...Zobaczymy co z tego wyniknie...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika jak tam bylas to bys na pewno zauwazyla ze wjezdzasz na potworniasta gore :) he he nie da sie niezauwazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vincenzo----to na tym glownie polega,potem przesladuje nas w snach nawet,ale z czasem bedzie co raz latwiej zobaczysz :) powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nie wykluczone ze tez ich znam :) dobrze kochani ja powoli bede sie szykowac do snu jutro piątusiek i weekendzik :) dobranoc kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincenzo
Macie rację,ale nie wiem czy nie szukam pretekstu,żeby zapalić. :( Z drugiej strony jak wezmę pod uwagę wszystkie plusy niepalenia... :) Heh,twardym trzeba być :) Powiem wam szczerze,że wystarczyło,że nie paliłem jeden dzień a już patrzyłem na wszystkich kopciuchów z politowaniem i współczuciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK sobie pomyślę ile kasy zaoszczędziłam to aż lżej mi. Codziennie po zakupy i powyżej 10zł.w kieszeni. Jeszcze żeby mężuś rzucił to cholerstwo,to by było + kolejne 15zł.(półtorej paczki pewnie wyjara) RANY!!!JAK JA SIĘ CIESZĘ ŻE MNIE JUŻ NIE CIĄGNIE. WSZYSTKIM ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI. NARESZCIE PACHNĘ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zwykle Pachnąco 🌻 jędrek30 fajnie że sie odezwałeś oczywiście pamiętamy super że jesteś pachnący 🌻 myślę że wielu osobom z tego topiku udało sie pozostać pachnącym tylko czują się wolni i nie mają potrzeby tutaj zaglądać Ja zaglądam i będę zaglądać bo jestem szczęściarą udało mi sie i nie chcę tego stracić marzycielkaaa a może książka ,,alana carra,, pomoże ci zmienić nastawienie ...nie jest łatwo na początku ale myślę że warto przez to przejść bo nie palić to coś pięknego 🌻 Nie palę już 491 dni (+ 10g58m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 9829. Będę żyć dłużej o 75 dni (+ 02g00m33s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3931,65 zł! Pozdrawiam Wszystkich pachnących i chcących pachnięć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka:)moi mili:)jak fajnie,że nas coraz więcej tutaj:) ja niestety szpital będę musiała zaliczyć...ale myślę,że dam radę:D pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów mamy zimę. A ja chcę już widzieć wiosnę plis!!!!!!!! Witam swieżych rzucaczy. Vincenzo, pamiętaj fajnie jest nie palić. I tego Ci z całego serca życzę. Bądź twardy chłopie , a nie miętki. Pozdrawiam was cieplutko ale zimowo. sadny dzień 🌻 Lorika 🌻 ewa1759 🌻 witch321 🌻 jovik 🌻 Cambri 🌻 Regres 🌻 marzycielkaaa83 🌻 wracaj tu do nas, jullka01 🌻 bella 1962 🌻 farbowana lisica 🌻 ZŁOŚLIWIEC 🌻 fiona* 🌻 dzięki , że założyłaś ten topik - szacun w Twoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska 44 👄 dziękuję za pamięć:) U mnie też zimowo,wrrr,wstawajta ludzie-kawa,pączek lub inne ciacho i będzie ok:D ,miłego dnia bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam cieplutko w ten mroźny ranek -10 :D podpisuje listę BP :D mamuska44 🌼 myślę że to ostatnie dni zimy jeszcze chcą pokazać swoją obecność to coś w podobie śmierdziela wie ze już z nim koniec ale musi się jeszcze odezwać---a my BP :D ok. farbowana_lisica 🌼 zdrówka życzę kawa jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka i ja ślę 🌻 dla ciebie :D jak i dla reszty dzielnych kobiet z tego topiku :D 🌻 Chłopakom 🖐️ wielka graba że są tutaj ... aczkolwiek jesteśmy rodzynkami :P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety szpital będę musiała zaliczyć...ale myślę,że dam radę" farbowana lisiaca dasz radę , co masz nie dać.... Mnie też czeka szpital bo mam kłopoty z zatokami a dokładnie powstały mi jakieś torbiele w zatokach przynosowych które utrudniaja oddychanie .Umawiam sie własnie na wizyte szpitalna w celu ich usuniecia ...już sie dygam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres----> Ty sie dygasz??? Jak potrafiłes rzucić fajki to już chyba niczego nie musisz się bać:D Trzymam kciuki, bedzie dobrze- musi:) Pozdrawiam mego Złosliwca , specjaliste od dębowych kciuków i kwiatków:) Dla reszty posyłam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepaląca wytrzymująca
Witajcie.Mam nadzieje że ktoś mnie pamięta,ale jak nie to się nie zdziwie bo pisałamtylko 2 razy,nie palę od połowy grudnia,ale wcale niejest mi lżej.Postanowiłam napisać bo przeczytałam e papieros pomaga,mi też koleżanka chciała go kupić,ale jej powiedziałam że jak szkodzi zwykły papieros to wiem a jakie skutki zdrowotne będą po e papierosie trudno przewidzieć.a druga sprawa to zakaz palenia w miejscach publicznych,moim zdaniem powini zakazać palenia w domach gdzie przebywają osoby niepalące,bo to osoby które pala w domu każą nam przebywać spać w dymie,od kiedy nie pale w domu nieczuć smrodu,ubrania po wyjęciu z szafy pachną,kiedyś śmierdziały petami,wiem bo partner nie pali,to przez palenie w domu osoby nie palące są narażone na choroby biernego palenia,a w restauracjach barach itp.powinien decydować właściciel to on wydał dużo pieniędzy na otworzenie swojej firmy a państwo powinno pomagać a nie doprowadzać do bankructwa.co sądzicie o mojej postawie myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witam w ten zimowy śnieżny dzień. Jestem zmęczona odganianiem się od e-papierosów. Gdzie się nie obejrzę jest silne lobby naciskające. Marketing pełną parą, nawet w pracy palacze oddychają z zadowoleniem paląc "nieśmierdziela" non stop /prawie/ a potem idą poprawić analogiem ... i to gadanie spróbuj, to jest ok ... Noż w morde jeża! NIE CHCĘ PALIĆ! I nie chcę się oszukiwac jakimiś wynalazkami, by ZNOWU ktoś na mnie zarabiał! Wybaczcie, ale się wkurzyłam, bo przed chwilą a) był w pokoju u mnie palacz z petem; b) potem palacz z e- c) weszłam na forum i znowu widzę e- .... Idę się przewietrzyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×