Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dzień dobry moje pachnidełka Dziś na dworze słonko a u mnie smutaskowo ale tłumaczę sobie że trzeba iść do przodu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nie palę już 86 dni (+ 06g11m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 2522 Będę żyć dłużej o 8dni (+ 18g00m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1387,10 zł! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi ktoś powie jakie są zasady bo przyznam nigdy się nie zastanawiałam nad tym ... jeśli zapalę jednego papierosa lub wezmę choćby macha to licznik się zeruję czy traktujemy to jak incydent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie jest się przyznać do porażki Mogło być Nie palę już 86 dni (+ 06g11m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 2522 Będę żyć dłużej o 8dni (+ 18g00m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1387,10 zł! NIESTETY :( JEST Nie palę już dni (+ 13g00m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 8 Będę żyć dłużej o (+ 40m00s)! Zaoszczędzone pieniądze 4.40 zł! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty zabka ? Zapaliłaś papierosa? Nie....., kiedy...??:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco ja nadal pachnąca chociaż ostatnie trzy dni były ciężkie ,dzisiaj już lepiej żabko mam rozumieć że zapaliłaś ??????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie bylo ale znow sie pojawiam .... mialam troche problemow ze zdrowiem rodzinki ale na szczescie juz wszystko dobrze ;-) nadal jestem czysta nikotynowo a moj bilansik wyglada tak: Nie pal ju 175 dni (+ 17g28m37s). Ilo niewypalonych papierosów: 2108. Bd y duej o 16 dni (+ 02g36m07s)! Zaoszczdzone pienidze: 527,18! super sie ciesze ze do Was wrocilam ,pozdrawiam starych bywalcow i nowych "walczacych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kinja- w grupie siła:D:D Zabka, ja wszystko rozumiem, nocne igraszki itp:P:D, ale żeby zaraz papieros??? Zeruj licznik! I od nowa PL:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie wkleil ten licznik bez polowy liter mala poprawka.... Nie pale juz:175 dni (+ 17g28m37s). Ilosc niewypalonych papierosów: 2108! Bede zyc dluzej o: 16 dni (+ 02g36m07s)! Zaoszczedzone pieniadze: 527,18 euro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chyba nie... Regres- melduj sie:D boś się gdzieś chłopie zapodział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PILNE !!! sluchajcie potrzebny mi pilnie link do licznika bo udalo mi sie kolezanke namowic na bycie BP i ona chce licznik by ja motywowal... pomozcie bo moj stary link nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco🌻 żabka co sie stało że poległaś????? stres, %, ktoś Cie skusił? Możesz nie wierzyć, ale dziś rano czytajac topik pomyśłałam sobie "no prosze, tak nie wierzyła w siebie a tu już 84 dni"...szkoda :( Mam nadzieję że to Cię jednak nie zniechęciło i dalej trwasz w byciu pachnącą... Tak to widzisz jest, człowiek sie cieszy z każdego dnia, liczy, dodaje, chwali sie przed rezta a wystarczy chwila "zamulenia" i znów zaczynamy od początku... Ważne że jesteś dalej z nami!!!! U mnie 227 dni BP 🌻 Bużka dla wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musiałam dodać :) bo niestety inaczej nie mogłabym zmienić stopkę. Ale to nadal ja ... mimo porażki walczę dalej... nie ma się co dołować ... licznik wyzerowany ... śmierdziel po 86 dniach nie smakuje wcale... dusiłam się i kaszlałam... to prawda że organizm w ten sposób bronił się przed trucizną ... przepraszam wszystkich których zawiodłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco:-) Dawno mnie nie było ,ale nadal się trzymam... Pozdrowionka dla wszystkich nowych i starych bywalców topiku🌻 Nie palę już 219 dni (+ 11g50m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 8779. Będę żyć dłużej o 67 dni (+ 01g37m09s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4389,87 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beda zabie udka na obiad :P licznik wyzerowalas sama z wlasniej nie przymuszonej woli nie poddajesz sie ok :) ale wiecej sie nie potykaj bo na patelnie pojdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski 🖐️ 🌼 :D zabka 🌼 och zabka zabka:( ale niech to będzie już historia OK. :D super ze jesteś nadal z nami 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Filipinka _01 witam na pokładzie pachnącego grona BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój liczniczek Nie palę już 500 dni (+ 06g36m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 13007. Będę żyć dłużej o 99 dni (+ 08g38m46s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4585,02 zł! tak sie ciesze, że tle wytrwałam/. Wiem że bez Was by taki nie był, pewnie wcale by go nie było gdybym przypadkiem na topik nie trafiła i zaczęła czytać i zazdrościć tym co sieudałoAZ w końcu i ja dołączyłam. To był mój szczęśliwy dzień, duma mnie rozpierała jak koleżanki patrzałyy, że ja nie palę , że wytrzymałam jeden, drugi ..... dzień Dzieki ze jesteście ZAbka wracaj do nas i w nocy zamiast śmierdziela zjedz marchewke poczytaj książke, ale NIE PAL miłego pachnącego wieczorku dla wszystkich moich przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×