Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ja dziś zaliczam 222 dzień BP :) złośliwiec 🌻 pachnaca aga 🌻 kachna11 🌻 farbowana_lisica 🌻 sadny dzien 🌻 mamuska44 🌻 madziuchna04 🌻 julka01 🌻 basiek01 🌻 kairanka 🌻 jovik 🌻 bella1962 🌻 bronka12 🌻 aram 🌻 kalina 🌻 Regres 🌻 marzycielka83 🌻 lorika 🌻 dla wszystkich niewymienionych 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk...czytałam twój wpis nt. palenia w ciązy:) może pokieruj ją tutaj? może jej da się rzucić z nami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonk fajnie , że masz takie piękne pachnące trzy łabędzie (222), Wiesz one są jeszcze takie bialutkie, nie jakieś tam zażółcone, i szare, poprostu są nie skazitelne. U mnie słoneczka, tylko trochę wieje taki mały damski ... Pozdrawiam : Złośliwiec 🌻 żabka 🌻 basiek1 🌻 marzycielkaaa83 - jesteś bp ? Regres 🌻 pachnąca aga 🌻 farbowana lisica 🌻 kachna11 🌻 jovik 🌻 sadny dzień 🌻 kairanka 🌻 bella 1962 🌻 No i jeszcze pozdrowię założycielkę tego topiku fionę* nie wiem co się z nią dzieje ale fajnie, że rozpoczęła tę walkę, a my dołączyliśmy do niej - fiona * dla Ciebie 🌻 [usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no mamuśka, iście artystyczna z Ciebie duszyczka :) Ja bym patrzyła tydzień w te dwójki i łabedzi bym w nich nie zobaczyła ;) Dzięki wielkie za piękny komentarz do mojej - było nie było - ciekawej "rocznicy" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he żabka...--------------bez paniki na pewno nie damy ci z nudow usnac :) zawsze znajdzie sie ktos na pogaduchy,widzisz ze SP nie odpuszcza he he chyba sobie ciebie upatrzyl do merytorycznych dyskusji ;) Vonk----------witaj mamuska i basiek i wszyyyyyyyyyyscy pozostali ktorzy mi niechcacy umkneli :)-===wqitajcie no i zlosliwiec nasz kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak obiecalam tak i jestem BP oczywiscie kurde po jaka cholere czlowiek sie uczyl palic w ogole ze przechodzimy takie mwczarnie moze nie wszyscy ale napewno wiekszosc ja to juz mam czasami dosc tej febry ciagoty zeby zapalic niby to chwilowe jest ale mnie to meczy cholernie ale sie wieczorem bardzo ciesze ze przetrwalam i nie zapalilam trzymajta i niedajta sie temu smierdzielowi dla wszystkich 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk---piekne sa te dwujeczki moje gratulacje 🌻 jowik--🌻 zabka---jak tam nie dalas sie sprowokowac i nadal jestes BP 🌻 kachna--przestal Cie przesladowac ten smierdziel :D sadny dzien---🌻 zlosliwiec--🖐️ Regres--🖐️ mamuska--🌻 wszystich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadąłm życzyćwszystkim miłej pachnącej nocki musze Wam sie pochwalić jutro mam urlop czyli 3 dni odpoczynku Kurcze ciesze sie bardzo w końcu troszkę odpoczne hura trzymajcie sie pachnąco i niech Wam śmierdziel nie chodzi po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja...witam wszystkich kązdemu z was przesyłam 🌻 🌻26.01.2010🌻 dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek ---> nie daj się śmierdzielowi, ❤️ 👄 złośliwiec ---> dziekuje 👄 vonk gratuluje łabędziowej rocznicy 👄 sadny dzien ---> nie dam sie sprowokować a swoją drogą zastanawiam się czy ps naprawdę myśli że go nie rozpoznamy :p Pachnąca agusia---> miłego wypoczynku {kwiat] jovik---> oberwało mi się od ciebie za to :P SP- to stuknięty porąbaniec- stetryczały introwertyk, duch cafe, bobasek. obecnie nie ma go na tym topiku str 1086 mamuśka ❤️ kachna👄 farbowana_lisica ❤️ dla nie wymienionych tysiące 🌻 Spokojnej nocy wszystkim ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Pachnąca agusia miało być tak 🌻 :))) Zapomniałam się wam pochwalić że dziś znowu zaczełam biegać :)]) Czuję się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, pewnie większość forumowiczów mnie nawet nie kojarzy ale czasem się tu pojawiam. i czytając wypowiedzi niektórych normalnie szczęka mi opada, ludzie opanujcie się w szczególności słowa te kieruje do Stukniętego Porąbańca czy jak ci tam teraz jest. Człowieku ty masz jakieś problemy ze sobą wchodzisz na forum żeby sobie ego podbudować czy jak? życie masz takie nudne że próbujesz je ubarwić licznymi osobowościami w necie (stuknięty Porąbaniec stetryczały introwertyk, duch cafe bobasek i łowca debili ) prowadzisz jakaś grę sam ze sobą? na co dzień jesteś pewnie szarym zakompleksionym i nie śmiałym prawiczkiem któremu się nudzi u mamusi pod spódnica. Żyj i pozwól żyć innym w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo to że się ukrywasz pod wieloma postaciami jest bardzo wymowne. Powiedz jaki masz w tym cel, chciałabym to zrozumieć. O co ci tak naprawdę chodzi bo nie wmawiaj nam że dzielisz się z nami trudem w walce z nałogiem bo chyba sam w to nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch cafe mnie nie obchodzi ile masz nicków i jak sie nazywasz? nie obchodzi mnie także że ktoś coś kiedyś ci zrobił czy skrzywdził w jakiś sposób ? wali mnie to :) ale... jesteś na topiku ludzi niepalących i prosił bym cie byś okreslił sie z jednym nickiem i pod nim wpisywał swoje spostrzeżenia i uwagi ( jak takowe posiadasz ) Tak bedzie prosciej i unikniemy wszyscy nieporozumień (wiem , wiem że nick nie jest najważniejszy , tylko licza sie tresci ) ale jesli bedziesz używał kilku nicków nie dziw sie pozniej ze wychodzą z tego powodu pewne animozje i nieporozumienia ... Jesli nie podoba ci sie moja propozycja to po prostu stąd odejdz i wszyscy beda szczęsliwi i zadowoleni .My bez ciebie sobie poradzimy ale czy ty bez nas sobie dasz rade ? :p tego nie wiemy ? uszanuj tutejszych bywalców i ludzi dla których ten topik wiele znaczy , nie burz tego co tak skrzetnie i skrupulatnie tutaj sobie budujemy a mianowicie chodzi mi o atmosfere panujaca na tym topiku ....miła i fajna , uszanuj to i przede wszystkim przemyśl to co tutaj napisałem pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego bełkotu nie zrozumiałam, miałeś mi to wyjaśnić a jeszcze bardziej zaplatałeś. Nikt ci żadnych wyrzutów nie robił, zrozum ludzie czuja się oszukani zamiast pisać prawdę każdym kolejnym nickiem ich okłamywałeś i to twoim zdaniem jest w porządku? Jak się czujesz za każdym razem udając kogoś innego łgając osobom opowiadającym o swoich rodzinach problemach. nie chce się z tobą kłócić ale się zastanów nad tym co napisałam. I bądź wreszcie prawdziwym facetem i skończ z ta dziecinadą. Milej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiadam tylko jeden nick od początku, nie jestem tu długo ale to jeszcze nie powód by mnie oskarżać. Nie ja tu potrzebuje aprobaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona sko
ja musiała rzucic palenie bo biorę asamax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam beztytoniowo. zastanawiam sie jak to będzie przy grillu. Bo kiedyś to było piwko lub drink, kiełbaska no i śmierdziel Drinka sobie dziś wypiję, ale nie mam ciągot do papierosów, ale nie wiem jak to będzie na świeżym powietrzu ? jak WY starzy bywalcy sobie z tym radziliście, chodzi tylko na sam początek jak wyprać mózgownicę? poradźcie. Ślę słoneczne cvałusy dla WSZYSTKICH bywalców naszego topiku. 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze zapytałam sie o SP, ale chciałam zbanowac a przynajmniej poprosic o to... rozpetałam III wojne swiatowa:( Koncze temat, za długo jestem na kafe, aby reagować na zaczepki.....ech. Nie pale, juz bliżej do lat 5, mam nadzieje, ze wszystko pójdzie dobrze i w październiku postawie szampana:D Ale ciesze sie, ze nasz temat " ma wziecie", jest baardzo popularny. Wiąże sie to tez z przykrymi sytuacjami, ale tak to juz jest. Basiek1- przepraszam, raz jeszcze. jak znajde czas- poprosze o wymazanie tych "smieci". Lece do pracki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka- do Ciebie skierowane przeprosiny, nie do basiek1:) Basiek1- pozdrawiam ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak WY starzy bywalcy sobie z tym radziliście, chodzi tylko na sam początek jak wyprać mózgownicę? poradźcie. " mamuśka przede wszystkim to nie wejdz w ogień po tych drinach :P i sie nie sparz węglikami :P a po za tym pij , hulaj , baw sie ale nie pal ... Ja tez miałem z tm na poczatku kłopoty , to wsuwałem sobie słone paluszki i landrynki :) a po za tym skoro nie palisz to też i przy grillu dasz radę ... wiem , wiem alkohol robi swoje , ale skoro nie zapaliłas przy alko w domu czy tez w knajpie to i na grillu bedzie luz . Jqak ktos lubi sie czasami napić a przy tym lubiał zapalić to moim zdaniem tego nawyku własnie jest sie najgorzej pozbyć ... Przynajmniej ja miałem z tym najwieksze problemy , chociaż teraz moge sie nawalić jak szpak a i tak nie tknę fajki :D:D:D tak sobie to zakodowałem w mojej łepetynce :D Miłego grillowania mamuska dla całej reszty załogi : damskiej 👄🌻 męskiej 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam problem "przy kawie" i "przy piffku":) Jakoś to przemogłam, było ciężko, ale dałam rade.....i już nie mogę się doczekac sezonu "grillowego" mniaaammm:D:D chociaż 'boczki" bedą rosły...:( mamuśka44- przed Tobą próba sił:) zdasz egzamin, zobaczesz. Co mówiłam, to zrobiłam;) Pozdrawiam serdecznie, myślę, że wszystko już będzie dooobrze:) Piszcie, piszcie, piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie dzisiaj wyszlo sloneczko :D Pochwale sie a co mi tam Nie palu juz 30 dni(+23g07min) Ilosc niewypalonych papierosow 618 Bede zyc dluzej o 2 dni(+3g30min) Zaoszczedzone pieniadze 293,55zl Pozdrawiam i zycze wszystim milego dnia bezwzglednie BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka, pomyśl sobie, że to od wieków Twój pierwszy grill gdzie bedziesz wciągać w płucka tylko świeże powietrze, aromat pieczonych samakołyków z ewentualnym aromatem dymu, ale ...grilowego... Tak naprawdę pierwszy raz nacieszysz się prawdziwym smakiem tych delicji, bo zwykle Twoje kubki smakowe zaklejone były smakiem Marloboro, L&Mów czy co tam paliłaś... Same atrakcje przed Tobą wiec nie zastanawiaj sie czego bedzie mniej, a pomyśł o tym co zyskujesz!!! Ja nawet nie trzymam za Ciebie kciuków żebyś wytrwała, bo wiem że nie trzeba ;) P.S. Myślę, ze najrozsądniej byłoby ignorowac zupełnie wpisy Pana o wielu twarzach, bawiącego się świetnie naszym kosztem. Mówie o wpiusach niedotyczących palenia, bo te od niedawna w jego wypowiedziach przewazaja. Nie ma co się wdawać w pyskówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×