Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

pozdrawiam wszystkich wymienionych 🌼 i nie wymienionych jednakowo :D 🖐️ jowik 🌼 sadny dzien 🌼 żabcia 🌼 farbowana_lisica 🌼 basiek1 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, wszystkim pachnącym! Własnie się doczytałam, że będę już żyła o 7 dni dłużej :)) Powodzenia w walce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 11
Żabko-dzięki za troskę ,jestem na antybiotyku i jest ok. Cieszę się że tu jesteś ze się nie wyłamałaś ja dzisiaj policzyłam to mam 30 dni BP chociaż dzisiaj za mna chodził ale jakoś go pokonałam . pozdrawiam wszystkich na tym topiku i oby co raz mniej takich załamań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się pachnąco 🌻 🌻 🌻 nadal tu jestem.. czasem podczytuje czasem coś zaklikam ciesze sie że jesteście że dajecie rade dla Wszystkich wytrwałych 🌻 🌻 🌻 basiek 1 a Ty szczególnie trzymaj sie ..swoje już wypaliłaś pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się zamelduje... Basiek---> trzymaj się dzielnie...dasz radę ❤️ kachna11---> ❤️ farbowana_lisica---> 👄 mamuśka---> 👄 sadny dzień---> 👄 jovik---> 👄 pachnąca aga---> 🌻 madziuchna---> 👄 bronka 12---> {kwiat} lorika---> 👄 vonk---> 🌻 kairanka---> 👄 bella1962---> 👄 złośliwiec---> 👄 regres---> 👄 marzycielkaaa83---> 🌻 jullka01---> 🌻 kalina---> 🌻 fragles ---> 🌻 Dla pozostałych miliony {kwiat] Pachnieć jest przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest forum dla rzucających palenie i tego się trzymajmy" żabka dokładnie , popieram cie w 100% co to w ogóle za zabawy w 100 nicków :( bez sensu duch cafe ,bez sesnu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mija mój 210 dzień bp. Wiecie co , ja się powtarzam, ale muszę znów powiedzieć, że pachnieć jest czymś pięknym. Basiek1 TY to byłaś lokomotywa taka jak ja, pamiętaj dziewczyno żadnego papierosa bo możesz polec na bitwie. Bo śmierdziel to lubi kusić , a przede wszystkim zwyciężać. Dziś w Wielkopolsce pochmurno i pada deszczyk. Od paru dni znowu piję kawę taką rozpuszczalną, ale przy niej nie ciągnie mnie do śmierdziela. Dla WAS WSZYSTKICH , którzy tu trwają ślę pachnące 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻🖐️ u mnie jest pochmurno na dworzu ale ja sie trzymam pije poranna kawke i smierdziel do niej niejest mi potrzebny:D jovik-zgadza sie jeszcze 2 dni 🌻 sadny dzien--Ty to jak zlosliwiec trzymasz warte na tym topiku wlasnie zaczelam czytac Twoj start w niepaleniu gratulacje badz przynas 👄 zabka--ja tez jestem z Toba trzymam kciuki a bolace nogi to napewno niebawem mina ja od miesiaca tez mam rozne dolegliwosci i tak trzymaja do tygodnia czasami to mi sie wyc chce --❤️🌻 farbowana lisica---🌻 kairanka---🌻 kachna11--trzymam kciuki a propo morze zrobilabys sie na czarno bedziesz ladniej wygladac--- 🌻 bella1962----masz racje swoje juz przepalilam :D-- 🌻 mamuska44---wiem ze musze byc bardzo czujna dzieki 🌻 marzycielkaaa--jak tam kiedy do nas dolaczasz 🌻 zlosliwiec---🖐️ Regres---🖐️ i dla wszystkich 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnącą - staram się nie poddać chociaż nieraz smierdziel kusi ale jak pomyśle że to już 30 dni to szkoda zmarnowac tego co mam już za sobą Dziękuję kochani za słowa wsparcia jest to nam rzucającym bardzo potrzebne . PS.basiek własnie mam taki zamiar ,ale skąd wiesz jaki ja mam kolor włosów ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie No wreszcie mogę usiąść przy moim ulubionym topiku z filiżanką kawy. Powiem wam szczerze że normalnie się uzależniłam od wchodzenia na tę stronę, ale to pozytywne uzależnienie :) Na dworze pogoda jesienna, aż smutno się robi. Po ostatnim dołku wróciło wszystko do normy ale muszę przyznać że parę dni było kiepsko. Motywujące jest jednak to że tyle osób tutaj we mnie wierzy. Oraz to, że wygrało się bitwę ze śmierdzielem... I pozostaje sie nadal pachnidełkiem. Przesyłam wam wszystkim pozytywne fluidy, pozytywne myśli i uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam z pracy i teraz mam chwile zeby posiedziec na kompie :) slucham utworow Marka Grechuty-kurcze jak ja dawno tego nie sluchalam joj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻🖐️ Wiecie co to zeczywiscie jest uzaleznienie tak jak pisze zabka ja to rano teraz zamiast do kawy smierdziel to wlanczam komp i siedze na naszym topiku i wieczorem jak tylko przyjde z pracy to tez najpierw musze sprawdzic co sie wydarzylo czy czasem jest ktos nowy rzucajacy palenie:D kachna---poprostu intuicja:D wiesz prawie razem rzucilysmy te smierdziele to morze dlatego hahahahaha 🌻 Cos Wam powiem ja bede tu zagladac codziennie moze nie codziennie sie udzielac ale narazie tak bo wiem ze trzeba tu byc wiem cos o tym bo ja za pierwszym razem zagladalam tu codziennie ale jak minelo mi 100 dni to wcale tu nie zagladlam i to byl blad ----poleglam i zaczelam palic do teraz wiec bede tu tak jak zlosliwiec czy sadny dzien,jovik :D Pozdrawiam z wieczora pachnaco jeszcze tu zajrze tera ide cos ugotowac na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek-------ja wlasnie tak robie,zagladam przynajmniej raz dziennie jak czasu nie mam,nie zawsze sie udzielam bo albo weny brak albo czasu albo cos tam cos tam ale zawsze jestem z wami duchem :) a teraz juz spadam powolutu. zycze dobrej nocki wszystkim i kolorowych obrazkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wituski 🌼 pozdrawiam wszystkich serdecznie :D bp za potrzebujących trzymam kciuki 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bede tu zagladac codziennie moze nie codziennie sie udzielac" "ja wlasnie tak robie,zagladam przynajmniej raz dziennie jak czasu nie mam,nie zawsze sie udzielam bo albo weny brak albo czasu albo cos tam cos tam ale zawsze jestem z wami duchem" Zgłaszam sprzeciw!!! Proszę Was nie róbcie mi tego [basiek, sadny dzien i inni którzy myślą podobnie] jak każdy z nas tylko zacznie zaglądać a nie pisać to będzie tu bardzo pusto i z kim bede wtedy pisać kto mnie i n innych bedzie wspierać bbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:[[ ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) No to chyba wszędzie w Polsce dziś taka pogoda parszywa...I z tego co wiem,to jutro u mnie ciąg dalszy takiej ....Ale btw,stać na takim deszczu z fajką,to dopiero parszywość:D Haha,dobrze,że nas to już nie dotyczy:) Tak szczerze,to powiem Wam,że ja jeszcze czasem nie wierzę w to ,że nie palę:D Buziole dla wszystkich:) Nie palę już 157 dni (+ 03g11m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 2199. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 19g18m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 769,95 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka pogardziłas
merytoryczną rozmowe wiec będziesz sama do siebie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko ----nie to mialam na mysli tak jakos wyszlo oczywiscie bede pisac codziennie i jak trzeba bedzie to bedziemy sie wspierac nie zostawie Cie :Di innych musimy sie nawzajem wspierac aby miec sile przeciwstawiac sie temu smierdzielowi pamietaj nie palimy buziole pachnacej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko- nie martw się ja tu będę tak że sobie pogadamy :) kurde nie wiem co się dzieje ale dzisiaj drugi dzień za mną chodzi śmierdziel czuję sie tak ja na początku rzucania a myślałam że najgorsze mam za sobą ale widzę że to wraca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna11--wytrzymasz ja Ci to mowie dasz rade jedziemy prawie tak samo nie poddawaj sie trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mna tez lazi i jak juz tu pisalam ja to sie musze twardo trzymac bo ja te smierdziele mam przez 8-em godz w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dziewczynki trzymajcie się dzielnie. Pamiętacie jak fajnie jest potem gdy się już wygra z chęcią na śmierdziela ;) Jesteście silne i napewno wygracie bo...JA W WAS WIERZĘ. Musicie wytrzymać dla siebie i dla nas bo jesteście tu potrzebne... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i jeszcze dla was żebyście wiedziały że was potrzebuję ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 Słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka trzymam mocno kciuki i za wszystkich co ich potrzebują życze Wam milusiego dnia a że zapowiada sie słonecznie to będzie miło Trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich wałczących ze śmierdzącym nałogiem 🌼 i tych wszystkich którzy maja już to za sobą :D naprawdę warto być pachnącym :D zabka 🌼 jesteś zuch dziewczynka jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki 🖐️ pachnaca aga 🌼 basiek1 🌼 kachna11 🌼 farbowana_lisica 🌼 jovik 🌼 sadny dzien 🌼 mamuska44 🌼 madziuchna04 🌼 kairanka 🌼 bella1962 🌼 bronka12 🌼 aram 🌼 julka01 🌼 kalina 🌼 vonk 🌼 lorika 🌼 marzycielka83 🌼 Regres 🖐️ graba jak kogoś pominąłem to przepraszam tez pozdrawiam :D BP za wszystkich potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja przywitam sie ciepło z całą pachnącą załogą tego topiku :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no to ja też powiem "witajcie" :D Słonko wychodzi, będzie dooooobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ To ja tez____witaski____u mnie jest brzydko od wczoraj pada:) zabka----nie dajemy sie prowokowac ani smierdzielowi ani..........🌻 kachna------niech on za Toba nie chodzi ignoruj go🌻 jovik----🌻 zlosliwiec---🖐️ pachnaca aga--🌻 Regres---🖐️ farbowana lisica---🌻 sadny dzien---🌻 i dla reszty--🖐️🌻 pije poranna kawe i zara do pracy odezwe sie wieczorem pachnaco oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×