Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Prośba do Was:) stali bywalcy. Napiszcie mi na maila swoje adresy e-mail. Mam cos do napisania...:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może inaczej- podajcie na chwile przy nickach adresy, bo inaczej nie będę miała pewności, że te co dostane należeć będą do Was...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 🖐️ zapraszam na kawę i herbatę zielona na wszystkich chętnych czeka zaparzona :D wszystkim pięknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D mamuska44 🌼 z poczadku to trzeba się trochę pilnować z czasem to samo mija :D jovik 🌼 basiek1 🌼 Connie_23 🌼 Vonk 🌼 Regres 🖐️ graba do ciebie duchu kafe Co to już same "bydlaki" na tym cafe są i już nikt nie ma osobistego honoru?? ze zwrotem i bez obrotu co do mojej osoby :( Przecież jesteś wykształcony a nie potrafisz kulturalnie rozmawiać :( Kolokwialnie powiem ci ODCZEP SIĘ i uważam ze wiesz co znaczy słowo przepraszam *************************************************************************** jeżeli chodzi tylko o wykształcenie to nie mam takiego jak co tu nie którzy :D ale jak zauważyłem ze to nikomu nie przeszkadza moje pismo z błędami czy tez kropka i przecinek nie w tym miejscu i kto ile ma lat :D bo to jest topik o nie paleniu a nie o wykształceniu bo wszyscy mamy wspólny śmierdzący problem i nawzajem sobie pomagamy i to nam pasi :D a jak komuś to nie pasuje to :D SIOOO !!! :D ale za to wiem co to jest honor i ambicja i jeżeli będę tu nie mile widziany to na pewno będę wiedział co mam zrobić 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za wszystkich trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek- napisałam...jak masz maile innych naszych BP- przeklej i poslij... inaczej sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec🌻, ale się narobiło:( Ale będzie dobrze:) Pozdrawiam, u mnie nadal świeci słonko....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik 🌼 pozdrawiam serdecznie jest OK. pogoda nie jest zła słoneczko świeci jest ciepło :D ja już na działeczkę jeżdżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik ok. U nas w wp. zaczeło się chmurzyć, a zapowiadał się taki piękny dzień. No cóż też to przeżyję. Poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4280431&start=19230 Więc aby definitywnie zakończyć wasze insynuacje podaje wam linka,co sie dzieje na temacie,gdzie znajdują się nawiedzeni.I proszę bez wycieczek w stosunku do mnie gdyż nie zasiałem wiatru a wy nie bedziecie zbierać burzy.Jovik z tym zbanowaniem nie ośmieszaj sie kobieto nie uczyniłem nic obrazliwego w stosunku do was.Poza tym na tym temacie co dałem link jakbym się uparł siędzę ile mi sie podoba u was i żadna siła by mnie tutaj nie wygoniła,gdyz nie jest to prywatne tylko publiczne forum.Powtarzam nie uczyniłem nic aby moderatoria miała podstawy do zbanowania. U mnie kobieta pod ksywką huragan a nie kobieta obrazała mnie przez tydzień i żadne monitowanie i zgłaszanie nie pomogło.Dopiero jak zaprzestałem całkowitej dyskusji z nią wyniosła sie sama. Więc juz proszę bez aluzji i obstrukcji na tym temacie.Nie poczuwam sie aby kogokolwiek przeprosić,gdyz nikogo nie obraziłem tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Napiszcie mi na maila swoje adresy e-mail." jovik mój adres jest w mojej stopce :D Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk- napisałam na adres, z którego do mnie pisałas kiedyś...Regres- już pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk---> czy to Ty mi napisałaś maila? Czy Ty to Ty? Wolę się upewnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Niestety nie w najlepszym nastroju z powodu obecności niepowołanych ludzi a raczej ludzia :P Mamuśka ---> ja jestem krótko stażem osobą niepalącą ale myśle sobie że musisz się nastawić . To tak samo jak kawa. Zawsze przy kawie porannej paliło się kilka śmierdzieli. Nauczyłaś się pić kawe bez śmierdziela teraz musisz tylko pomyśleć sobie że skoro udało się z kawą którą pije się codziennie to z alko nie będzie większych problemów bo przecież ty nie palisz :)🌻 Jovik---> Ja tylko żartowałam nie chce przeprosin, czasami dobrze jest dostać opr.👄 Nie wymienionych pozdrawiam {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 11
witam wszystkich bardzo cieplutko i pachnaco .Ja nadal pachnaca chociaż smierdziel nie raz dokucza. ŻABKO-NIe WDAWAJ SIE W KONFLIKTY IGNORUJ TE NIE CHCIANE WYPOWIEDZI JA PO PROSTU TEGO NIE CZYTAM ,SZKODA TWOICH NERWÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jestem, chwila relaksu kawa topik i pełen relaks. Mamuśka 👄 jovik Nie przejmuj sie nic złego się nie stało, wszystko jest ok. Przecież silna z nas ekipa i umiemy sobie radzić z różnego rodzaju sytuacjami, bo po pierwsze udało nam się rzucić palenie. a po drugie trzymamy się razem ❤️ regres👄 za to że jesteś złośliwiec👄 bo cię tu potrzebujemy Vonk👄 kachna11 jest tak jak mówisz szkoda nerwów ❤️ Basiek ❤️ 👄 Pisałam to już kilka razy. Napiszę znowu dla utrwalenia. Jestem z ciebie bardzo dumna bo wiem jak ci ciężko. STO LAT!!! STO LAT!!! NIECH PACHNIE BASIEK NAM!!! pierwsza miesięcznica za tobą a w nagrodę masz tu ode mnie bukiecik 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 I jeszcze obowiązkowo farbowana lisica 👄 sadny dzień 👄 madziuchna 👄 a dla nie wymienionych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1--> żebym umiała, to narysowałabym CI tort, hihii Gratki- to jest twój dzień!! BUźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna...zapomniałam podziękowac za ciepłe słowa:D Ja dziś już kończę tu dyżur:) Za maile serdecznie dziękuję:) Dzis robote "sz.trafił", ale miło spedziłam z Wami czas w pracy:P Dobrze, że mogę sobie tak pisać, pisać, pisać, i pisać:) tylko czasu brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wraca do domu lekko niewyraźny: - Piłeś? - No coś ty, ani kropelki. - Przecież widzę, że ledwie stoisz na nogach. Przyznaj się. Piłeś? - Nie piłem. - Powiedz Gibraltar. - Piłem. Mamuśka a powiedz Gibraltar jak już wypijesz to ze śmiechu przestaniesz myśleć o śmierdzielu. Mam nadzieję że sie nie pogniewaz za ten wpis :) :) :) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×