Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

palaczko- to jedz jakies marchweeczki , pesteczki i inne smieci . Znam ta chec podjadania , tez to mialam.Przytalam jakies 2 kg. Nie jest zle , jeszcze sie faceci gapia na mnie pozdliwym wzrokiem , bo zaokraglily mi sie bomki ! :) czyli wyszlo mi to na dobre. Ale najwazniejsze ,ze nie smierdze i mam ladniejsz cere. Milego dnia - Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witajcie Wszyscy...u mnie 60 dzień BP!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i miłego dnia życzę ...👄👄👄 Palaczi🌻👄👄…no Kinia....też już lubię palaczi..:classic_cool: Wala Twist 🌻 Kinia🌻 Setunia🌻 Alleaffar🌻 👄 Cygaretka🌻 👄 Cometa🌻👄 Ika*🌻 Sloneczkooo🌻 Wiewióreczka33🌻 Jelena🌻 Madziorek1212🌻 Martusia82🌻 Motomysz🌻 Jerzys🌻 👄 Weolutka🌻 Złośliwiec🌻 👄 Fado🌻 Hidden🌻 Zmp 🌻 Dzelka🌻 Viiikkkiiiii🌻 Palaczka🌻 Schalimo🌻 🖐️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez zauważylam ze mi dupsko puchnie. Mam nadzieje, ze to minie. Pozdro 4all 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina723
czy może ktoś pomóc mi i podać adresy gabinetów akupunktury we Wrocławiu, gdzie pomagają rzucić palenie poprzez nakłuwanie małzowiny usznej? A może ktoś z Was zastosował taką metodę na sobie i mógłby podzielić się ze mną doświadczeniami! Sama nie dam sobie rady z tym cholerstwem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balbiny
poszukaj sobie w internecie chyba ze niemasz internetu cze mu wybralas taka metode ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina723
bo to chyba najłatwiejszy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina723
a przy okazji mogłabym sobie zaaplikować w drugim uchu igłę na pochamowanie głodu. Jak 3 lata temu rzuciłam palenie na 10 miesięcy to przytyłam 11 kilo. Nie mogę powtórnie do tego dopuścić a ponieważ wiem że mam bardzo słabą silną wolę , to dlatego próbuję użyć wspomagaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balbiny
sprubuj najpierw poczytac ten topik wy bierz jakis nik i pszesledz jego chistorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balbiny
jesli zaczelas palic po 10mies to bedzie trudno ci rzucic dobrze sie zastanow czy tego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , dzieki katia:) nie zniechecajcie balbiny ! kazdy moment jest dobry chocby na próbe rzucenia palenia. Ja tez rzucalam i podnosilam, nigdy nie wiadomo co nas podkusi ale moze teraz juz bedzie dobrze ? Chcialabym ale nie wiem na 100% czy nigdy nie zapale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina723
gdyby mi nie zależało to nie znalazłabym się na tym topiku!!! Ja po prostu szukam też wsparcia - to chyba normalne, no chyba, że osoby które rzuciły palenie nie myslą tak jak ja. Czyżbym się pomyliła w topikach!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balbiny
kinia to nie zniechecanie tu wazna jest psychika trzeba tego chciec to nie morze byc kaprys za kazdym razem jest trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D do balbina 723 kiedyś tez chciałem rzucić palenie wiec wybrałem się do wróżki a tam czary mary ,dzwoneczek, kadzidełko po wyjściu zapaliłem nic się nie stało wróżka za mnie nie rzuciła palenia tylko skasowała 50 zloty teraz wiem żeby pokonac śmierdziela trzeba NAPRAWDE tego chcieć BP katia 13 🌼 :D kinia 🌼 :D motomysz 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balbiny
zlosliwiec rozwaliles mnie chlopie z ta wruszka tu jest coraz ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balbiny
hahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to wruszka
??????????????????????????????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balbiny
Czy nosisz kimono, kufajkę czy frak, papieros wykończy cię, chłopcze, i tak, i tak, i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to wruszka
te w rozmowie pytasz jakie u powiedzialas a czy rz czy ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czerwonego
W rozmowie się ciebie pytam czemu jestes czerwony jak h.j przez ó …a może w rzopu –żopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka🌻 witamy-trafiłaś na właściwy topik!!!zdecydowanie! na pewno osoby będące tu wesprą cię w chwili rozstania z nałogiem.. próbować nalezy zawsze,aż do skutku.Nie przejmuj się niektórymi \"mądrymi\" komentarzami..po prostu je IGNORUJ-wiesz zapewne o JAKICH mówię. aha...i przefarbuj się na czarno...:classic_cool:🌻 złośliwiec👄!!!! papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina723
nio tak! Wsparcia i pomocy raczej się nie doczekałam. Przejrzałam cały topik i widzę, że ci co rzucili palenie i są od dawna na topiku wspierają się wzajemnie, ale nowym to raczej podcinają skrzydła już na tzw "dzień dobry"! A szkoda! Takich jak ja jest dużo więcej i większość z nas, chcących zerwać z nałogiem, szuka najbardziej odpowiadajacego jemu wspomagacza oprócz naturalnie chęci i pragnienia oderwania się od nałogu. Nie każdy ma tak silną wolę i tak dużo samozaparcia, aby poradzić sobie z takim problemem samodzielnie.Buuuu bardzo żałuję że należe do tej kategorii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jaki jestes jak nie
czerwony , co ? spadaj stad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina723
Katiu dzięki za wsparcie!!!!!!!!!!!!!!!! jesteś wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina - to nie tak ,ze nikt Cie nie chce wesprzec . Tylko Ty z gory zalozylas,ze chcesz to zrobic konkretna metoda a nikt z nas (chyba ?) nie rzucal w ten sposob.Najwiekszym wspomagaczem tu obecnych byl tabex i sila wola .Nie mamy wiele do powiedzenia na ten temat. Zrozum ! trzymam kciuki ,ze ci sie uda. A po drugie to na nasz topik zagladaja czasem ludzie nie za bardzo mili ,wiec nam-starym bywalcom nie chce sie tu juz zaglada.:( Pozdrowka dla Ciebie i calej pczki-nie-palaczki.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Kinia mówisz!🌻bravooooooooo!!!🌻 Balbinko....ja kiedyś próbwałam akupunktury.Przed zabiegiem najlepiej nie palić jakieś 24 godziny.I miałam nakłuwane uszy,i na pohamowanie apetytu też.W sumie miałam to dwa razy zrobione.Z tego co później wyczytałam,i jak mówiły mi niektóre osoby,to powinna być cała seria-czyli 10 zabiegów.Ale też nie jest to do końca pewne.Sprwa raczej indywidualna.Znajomy rzucił to po 4 razach nakłuć..wcale nie musiał mieć 10 jak radzą niektórzy...więc tak do końca to nie weim jak to jest.. Musisz spróbować sama. Ja po tych dwóch razach nie paliłam coś ok.3 miesięcy.Ale pamiętam,że po zabiegu nie czułam żadnego głodu nikotynowego...to jest na pewno duży plus.Tutaj są osoby wspomagające się na początku tabexem.Podobno rewelaja!Każdy sposób jest dobry by to rzucić. Ja -a rzucam kolejny raz z rzędu!!!oby ostatni-a wróciłam do palenia po 9 latach niepalenia!!!;-(-nie wspomagam się niczym.Po prostu powiedziałam sobie,albo-albo-albo ja to cholerstwo pierdolnę-sorry co wrażliwsze uszy-albo ono będzie mną rządzić..wiesz,takie małe śmierdzące gówno, które dużo kosztuje i ma do dupy wpływ na Twój wygląd i ...zapach.Po prostu NIE i koniec!Wiem,że można.Mój tata rzucił faje po 42 latach palenia sportów-2 paki dziennie-i to od razu!!! Z dnia na dzień!nie pali jakieś 17 lat....Ale,każdy cel uświęca środki..Więc kochana balbinko,próbuj,byle skutecznie.Ale warunek...musisz po prostu tego CHCIEĆ!!!I na pewno wtedy dasz radę.No i na pewno lektura topiku.. buziaki i życzę właściwych decyzji...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina nie zniechecaj sie, kazda metoda wedlug mnie jest dobra. Wazne zeby rzucic. Tez mam slaba wole, i rzucam od paru dni i chociaz pare razu juz rzucalam i zawsze wracalam do tego samego mam nadzieje, ze tym razem bedzie dobrze i juz nei bede palic. A takie przerwy na pewno nam nie zaszkodzily, zawsze warto chocby przerwac. Podsumowujac nie wazne jak wazne zeby nei palic!!1 Buzia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko kochana ważne żebyś wierzyła w siebie i dała sobie trochę czasu to ważne pomyśl paliłaś jakiś czas może lata a rzucanie detoks musi potrwać! bądz dla siebie wyrozumiała!Słuchaj Kati i kini dobrze radzą! NASTAWIENIE,WIARA W SIEBIE,TOPIK I NOWY RYTUAŁ NP BASEN, HERBATA CZERWONA DOBRA KSIĄŻKA,DROPSY!Trzymam kciuki! brałam tabex i mi pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×