Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ja tez rzucilam palenie dokladnie 8 grudnia :) Od tamtej pory zgrzeszylam raz przed swietami w sobote, wypalilam dwa. Odchorowalam to bo choc nie pilam alkoholu to na nastepny dzien czulam sie jakbym miala kaca. Reszta paczki lezy w szafce i czeka na wypalenie ale juz chyba nie przezemnie. Palilam jakies szesc lat. Ciagle mowilam ze nie jestem w nalogu bo moge to kontrolowac choc co dziennie musialam miec fajke w rece. Czasami potrafilam nie palic przez 4-5 dni ale gdy przychodzila impreza to zawsze fajki musialam miec. Teraz nie ze sobie specjalnie odmowilam. Po prostu z dnia na dzien zdecydowalam ze trzeba byc naprawde glupim zeby sie samemu zatruwac od srodka i przestalam. Zycze powodzenia wszystkim ktorzy zmagaja sie z tym dziadostwem. Trzymam za was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsparcie
Wróć!!!!!!!!!weteranie Cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak na pogrzebie !!!!!! :( :( :( - AMEN -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Moi pachnący przyjaciele dziękuję wszystkim za miłe słowa otuchy już nie rycze a zbieram siły do nowej walki. W gębie jak w trampku.Ciągle zmarznięta bo wychodze na korytarz no i z forsą krucho, zadyszka i bcie serca przyśpieszone (jak jestem głucha to słysze to serducho walące:D zwłaszcza jak pale faje) Wzbiera we mnie ogromna wściekłość na siebie myśle że to pozytywny objaw. Skończą sie ferie i będe częściej o sobie przypominać bo teraz mąż okupuje komputer a ja dopadam topiku sporadycznie(czytaj jak śpi:D)Ale czytam Was bardzo dokładnie i nabieram mocy do nowej walki kochani naprawde nie ma co wspominać papieros to jest najgorsze co możecie zrobić własnemu organozmowi.Jak wyzdrowieje i nabiore sił wrócę napewno. Już mnie gonią dlatego pozdrawiam wszystkich mocno mocno.🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, stary rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia. Stary Rok odchodzi wielkimi krokami. Niech więc więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami.A Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęścia w miłości Szczęśliwego Nowego Roku tego wszystkiego Wam życzę:D Ale cisza na tym topiku dzisiaj:D Amazonka🌼ja też się bawie w domku:D Gratulacje 40:D Balbinka🌼 kochana jesteś:D❤️ Fado 🌼 setunia- jak ty to robisz że zawsze w humorze🌼 gregia - ja wrócę bo nie moge Was zawieść{kwiatek] złośliwiec- jak ty dobrze mnie znasz:D🌼 jerzys{kwiatek] jelena dzięki podbudowałaś mnie że nie tylko ja taka słaba jestem i że warto walczyć bo kiedyś sie uda🌼 madziorek1212🌼 zarazka🌼 rolf 🌼 Katia 13🌼 kinia🌼 alleaffar[ kwiatek] nikita - nowa 🌼 fado🌼 słoneczkooo 🌼 Jeżeli kogoś pominęłam to przepraszm odwdzięcze się w przyszłości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajerwerki, śnieg, muzyka... Gadzinka! Dobrze, że jesteś! Dla Wszystkich :) buziak, po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy tu zagladnelam i napisalm ze chce rzucic to jakos udalo mi sie wytrzymac do teraz....przed chwila zapalilam... to dla mnie przegrana bitwa ale mam nadzieje ze wojne zwycieze ...tylko boje sie sylwka bo przy alkoholu to strasznie sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaśna Cytryno, dasz radę! Słoneczko :):) :) Bellarosa - jakieś tam dwa na weselu niby się nie liczą, ale...chodzi o takie ogólne postanowienie... I jeszcze raz Słoneczkooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój ......albo się pali, albo nie!!!!!......nie pogłaszczę za te dwie fajki...heh... Fado !!!!!.....❤️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm w sumie nadal jest mi bardzo ciezko.. serio ale postanowiłam,ze tak na co dzien nie pale i juz. nie poddam sie. ale imprezowego palenia sobi enie odmowie.. :P w sumie liczy sie to zeby na co dzien nie palic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo palimy, albo nieee ! Kobiety! Bez zbędnych dywagacji! Wywalić fajki i tyle! Słoneczko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam...niech palą jak lubią...hmm.... Fado ?...masz jakiegos Anioła wolnego pod reka?????.....Mój o emeryturze coś wspomina ostatnio...chyba się przy mnie mocno zmęczył....hehe...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jednego wolnego mam, to i przesyłam... Jak zatrzepocze skrzydłami to ten... Jakoś mi smutno....Tak ot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochana....a co tam znowu za smuteczek ?????.....ściskam Cię tak mocno słonecznie, jak to ja potrafie !!!!!!....to za Anioła i tak za wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Fado kochana te fajerwerki to nie u mnie niestety. Ja mam telewizorek albo radio i męża siedzącego przy kompie. Taki ten sylwek będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Na wszystkie dni Nowego Roku życzę Wam wiary w sercu i światła w mroku, życzę zabawy do białego rana i pysznego szampana :) Niechaj wszystko o czym się marzy w Nowym Roku się wydarzy :) 🌻 Gadzinko fajnie, ze jestes ale wracaj do nas na stałe szybciutko :) Kochani bądźcie dziś silni. Śmierdziel pewnie będzie kusić wielu z Was ale nie dajcie się!!! Trzymam za Was kciuki :) Naszczęście ja tę noc spędzę w towarzystwie niepalących :D pozdrawiam Was wszystkich bardzo cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ :D Z okazji zbliżającego się Nowego Roku życzę Wszystkim dużo szczęścia zdrowia i spełnienia się wszystkich marzeń żeby ten Nowy Rok był dla nas Wszystkich pachnący BP :D ,,,,,,,,,,,,,……………,,,,,,,,,,…………….,,,,,,,,,,,,,,,,,………..,,,,,,,, Sloneczkooo masz racje albo się pali ---albo całkowicie nie !!!!!!!!! Nie ma kontrolowanego palenia ---[dziś 2 śmierdziele--- jutro 20 śmierdzieli] Gadzinko –znam ten ból!! bardzo dobra data 1-1- 2007r.odwagi !!!! Nie zwlekaj żeby nie było za późno- najgorzej zacząć powodzenia BP Moja dobra do zapamiętania data rzucenia palenia: POGRZEB PAPIERZA ---8 -04 – 2005r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie powitanko w Starym Roku dla wszystkich bywalców a szczególnie dla GADZINY 👄 :-D oraz wszystkiego najlepszego w Nowym 2007 Roku, spełnienia wszystkich marzeń które nie zrealizowały sie w tym mijającym roczku, zdrówka, uśmiechów i wszystkiego naj, naj, naj...... 👄 :-)👄 :-):-)👄 :-)👄 :-)👄 :-):-)👄 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 🌻 👄 dla wszystkich bywalców topiku :) starych i nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
KOCHANI TOPOWICZE SZCZęśLIWEGO NOWEGO ROKU 2007. Trzymam za was kciuki abyście dzisiaj wytrwali bez fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×