Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam kochanie Pozdrawiam wszystkich i zycze dzisiaj duzoooo słoneczka u mnie juz świeci od rana {kwiatek ] 👄 👄 👄 dla wszystkich buziaki!!!! Pilar{kwiatek] słoneczko gratuluje i bardzo sie ciesze :):):) i tak dalej... mi dzisiaj mija 10 dzien BP!!!!!!! i również jestem szcześliwa z tego powodu ,juz tak nie mysle o fajkach ,wczoraj zapomniałam napisać ,ze byłam na małej imprezie zakładowej mojego męża i było super ,ale zawsze na takowych imprezach nie obyło sie bez paczki fajeczek ,fajnie teraz zniosłam brak ich ,inni palili a mnie nawet nie kusiło...to chyba dobry znak :):) tu i teraz ONA {kwiatek] 🌼 🌼 kotek wracaj ,napisz co sie stało ,ze uległaś ,jak do tego doszło...mysle ze masz cały czas szanse rzucić to w cholerę!!! MUSISZ WIERZYC ZE CI SIE UDA!!!!!! PROSZE ODEZWIJ SIE !!!!!!CZEKAMY NA CIEBIE KOTEK :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pilar gatuluje malej Wielkiej rocznicy :) mi sie wydaje, ze tu i teraz ona znajdzie wlasciwy dla niej czas na rzucenie. Wg mojej teorii nic na sile. To nie otoczenie musi chciec rzucic tylko ona sama :) inaczej bedzie to pasmo porazek. Musi przyjsc jej czas tak jak przyszedl kazdego z nas :) Znajdzie nas tu sama jak zechce rzucic :) milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) jak tam po nocnym szalenstwie na topie??:D:D ja cos niebardzo sie czuje:o oknem sie zalatwilam i mnei glowa boli przewialo chbya:( ide znowu do lozka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya-- też gratuluję!! 🌼 Ja też dziś się czuję rewelacjyjnie :) pogoda fantastyczna. Normalnie żyć się chce. I jeszcze taka beznałogowa jestem, jak przeżyje ten tydzień bez fajki to zacznę troszeczkę wierzyć w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie🌻 Ja od rana dzisiej czytam ksiazke SB...i zastanawiam sie od kiedy zaczac ale czym szybciej to lepiej...bo jak wczoraj pisalam waga szaleje:( Pilar🌻trzymaj tak dalej:):) Nadiya 🌻mialas probe sił jak jestes twarda widzisz ....trzymaj tak dalej : Setunia🌻no widzisz zdradliwe te wiaterki z okna:) Rewelacja🌻 a czym słodzisz kawke ....i musze koniecznie zastosowac tą dietke sb czytam dzisiej i juz sie przygotowuje dzisiej sniadanko sałatka ..ale nie dobrze bo jarzynowa ..i wszystkich warzyw nie mozna np groszek zielony tak wyczytałam ale chlebka nie jadłam musze wejsc na dietki tutaj na forum gdzies ciebie widziałam na jakims forum....👄[serce ] napisz mi rewelacja🌻 czy sie nie myle juz bede miała pare przepisow z glowy jak poczytam:)podpisałam liste i ide obiadek kombinowac hmmmmm pozdrawiam całe grono 🌻🌻rzuczacy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po rosołku:):):) jeszcze ziemniaczki i bede lezec na łóżeczku brzusiem do góry :):) rewelacja 🌻 masz racje ze sama musi ,ale mogła by napisać co sie stało...dlaczego uległa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze tak ładnie dzisiaj jest ,to marzy mi sie dzisiaj dobry film i wygodne łoże ...kurde to chyba grzech siedzieć w domku dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudko gratuluje :) ja bywam zazwyczaj tutaj : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3179964 znajdziesz troche przepisow ale wlasciwie mozesz gotowac to co zawsze tylko zastepuje zle produkty dobrymi. Zabiel zupe jajkiem a nie smietana. Usmaz cos na oliwie a nie na oleju. Makaron bialy zastap razowym, itp. Nie uzywaj panierek, przystopuj z nabialem. warzywa gotuj krotko aby mialy duzo blonnika itp. Na poczatku mozesz miec problemy z zaparciami :o bo organizm jest nieprzyzwyczajony do duzej ilosci blonnika. Jesli tak sie zdarzy to pij ogromne ilosci wody i wszystko sie unormuje. Nie dopuszczaj do uczucia glodu tylko podjadaj co dwie godzinki chociaz drobiazg :) Kawy nie slodze w ogole od dziecinstwa. Moja mama i szesc lat starsza siostra kiedys chcialy schudnac i przestaly slodzic jedna kawe, druga herbate no i ja jako berbec tez przestalam slodzic herbatke. One dalej slodza wszystko a ja moze juz ze 20 lat niczego nie slodze :D W kazdym razie dostepne sa slodziki i dopuszczone w tej diecie. Pamietaj, ze nie chodzi o to zeby nie jesc tluszczy i weglowodanow ale o to zeby jesc zdrowe tluszcze i produkty zawierajace stosunkowo mniej weglowodanow :) I jeszcze jedno, my przeceniamy wartosc nabialu. Wiesz, ze w dwoch plasterkach chudego zoltego sera jest wiecej wapnia niz w 0,5kg bialego sera? A w jogurtach jest czesto wiecej weglowodanow niz batoniku. Ze wzgledu na ryzyko osteoporozy u kobiet zjadaj codziennie troszke chudego zoltego sera a reszte nabialu mozesz pominac :) Jesli bedziesz chciala wiedziec cos wiecej o SB to smialo pytaj :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja 🌻 dziekuje za pomoc jak schudne to mysle ze dzieki Twojej pomocy ..zachecilas mnie a pozatym ja juz nie moge na siebie patrzec ... Najwyzszy czas cos zmienic w sobie ...lepiej pozno niz wcale:) teraz dietka zabiera mi myslenie o ...smierdziuchu.:) Jestem juz babcią ale musze zwalic z siebie troche tluszczyku.. Wiecie co cos dziwnego czuje w swoim organizmie takie oczyszczanie z nikotyny ...nigdy nie mialam kaszlu papierosowego ...ale swierszczalo mi cos w gardle jak pamietam i balam sie ze to bedzie jakas astma..na wlasne zyczenie....a teraz oddycham całą piersią i nie slychac swistow:) ALE FAJNIE NIEPALICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. jest mi wsytd, ale wracam z podkulonym ogonem. Czy to ma sens? Czuje sie fatalnie z paleniem, bez jest mi ciezko. WcZoraj ktos mi ukradl papierosy kotore kupilam. Znak jakis czy co. Mam mieszane uczucia. Nie maialam glodu nikotynowego ale sama zaczelam wymyslac powody dla ktorych moge jeszcze pare lat popalic. Gdzie moj mozg? Nienawidze tego swinstwa, po prostu nienawidze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu i teraz ona--super!!!!!!!!!!!!! Fajnie,że wróciłaś. Ale jedno mnie zastanawia, jakie to powody, dla których możesz jeszcze pare lat palić??? :) 👄 dla CIebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ze nic sie nie stanie jesli bede sobie palic,ze tak do 30 stki jak popale to wyjdzie mi okolo 15 lat palenia a to nie tak duzo, ze bede ograniczac, ze moja cera sie nie sepsuje jak bede uzywac dobrych kremow- etecera. Czyli mechanizm wmawiania sobie bzdur i oszukiwania siebie samej.Niestety. WOw, ale jak was dzis poczytalam.......Mam power, ale boje sie. Przeciez nie palailam 12 dni, wiec co mi odbilo? a jak mi tak znowu odbije po roku, dwoch latach,pieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Z odbiciem nigdy nie będziesz pewna. Zobaczysz za rok, dwa, pięć :D i najwyżej wtedy będziesz się martwić. Mam kolegów którzy też przez pewien czas nie palili. Rekordzista nie palił przez 3 lata a teraz jak sam mówi paczka dziennie leci. I w sumie nie wie czemu zaczął znowu palić, jak mówi ot tak. W każdym razie każdy dzień BP to duży plus i miejmy nadzieję że nam nie odbije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilar--ogolnie dzieki za wsparcie, nadiya-Tobie tez: ,,dziewczyno wracaj!!!\'\':P darek---waga do wagi, tak, to racja. Ale juz wracam jutro na studia to zapisze sie na aerobik. rewelacja--ja wiem ze ten czas nadszedl. Wiele razy wyrzucalam juz ostatnia paczke fajek do kosza lub dawalam ja bezdomnemu. BO JA NIENAWIDZE SIEBIE Z PETEM!!! Powoe dla ktorego zapalilam byl prosty: gorszy moment w zyciu, poza tym moje ED z ktorych sie lecze. NIe moge wiec przejsc na diete chociaz bym chciala, nie moge tez przytyc( nie chce!!!). Wiec wczoraj mialam fatalny dzien i malo brakowalo skonczyloby sie to kompulsem, z dwojga zlego wybralam faje...Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tu i Ona🌻 ..ja jak rzucalam w czerwcu 1 raz spontanicznie 2 tyg wytrzymalam i przez pare dni popalałam i wiesz drugi raz bylo mi latwiej czytalam duzo ten topik.. Nie odzywalam sie wstydzilam sie tak jak ty ..odezwalam sie jak skonczylam z paleniem i juz od 21 lipca nie zapalilam ani jednego papieroska...Takze nie stalo sie nic ...nie jest latwo rzucic wszyscy to wiemy Zycze ci wytrwalosci ...napewno ci sie uda ...tak sobie pomysl co ci daje ten papieros ...zupelnie nic...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tu i Ona🌻 ..ja jak rzucalam w czerwcu 1 raz spontanicznie 2 tyg wytrzymalam i przez pare dni popalałam i wiesz drugi raz bylo mi latwiej czytalam duzo ten topik.. Nie odzywalam sie wstydzilam sie tak jak ty ..odezwalam sie jak skonczylam z paleniem i juz od 21 lipca nie zapalilam ani jednego papieroska...Takze nie stalo sie nic ...nie jest latwo rzucic wszyscy to wiemy Zycze ci wytrwalosci ...napewno ci sie uda ...tak sobie pomysl co ci daje ten papieros ...zupelnie nic...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) masz racje, Dudka. Egoistyczne ale ciesze sie ze Ty tez mialas wpadke, jak ja, bo to znaczy ze nie jestem az tak slaba ( przynajmniej nie tylko ja). Dolujace jest to, ze dzis by;by13 dzien BP, a jest pierwszy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze jesteś tu i teraz ONA🌼 cieszę sie :):) wiec zaczynamy od dzisiaj ,ok zapaliłaś ,stało sie a teraz zaczynamy i zapominamy ze wczoraj uległaś ,zapominamy!!!! wiesz ja tez sie boje ale trwam ,cały czas trwam :):) kochanie zycze ci wytrwałości i uwierz w siebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya- trwaj:P Jak poczytalam te wasze posty na moj temat wczoraj, to dstalam takoch skrzydel, ze masakra:P mam nadzieje, ze na zawsze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilar, wiesz co, i stwierdzilam ze jednak chyba mimo ED, mala racjonalna dietka mż mi nie zaszkodzi, dlatego nawet wpisalam sie pod innym nickiem na topic o odchudzaniu:P a co:P A Ty jestes na SB? no bo tycie to powod przez ktory boje sie rzucania. Pilar a Ty trwasz 3 tyg bez dietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam ED, ale mam obsesję na punkcie swojej wagi, tego nie ukrywam. Ja chyba z kilogram już przybrałam przez ten tydzień, ale jakoś mnie to specjalnie nie smuci. Niestety jest to normlane. W tym tygodniu zamierzam troche postawić na sport, przeszło mi choróbsko więc może na basenik skoczę. Mi się wydaje, że jak rzucę palenie to będe w stanie góry przenosić, także te pare kilo też zrzucę. A na dietkę to najwcześniej po 3 tygodniach niepalenia przejdę, póki co nie chcę się dodatkowo stresować. Po co mi to? Już samo rzucanie mnie wystarczająco drażni i doprowadza do różnych dziwnych wybuchów. Myślę, że te pare kilo nie jest aż tak dużym problemem. W zeszłym roku też rzucałam, złamałam się chyba po miesiącu, a moja wymówką był właśnie przyrost wagi. 5 kilo wtedy przybrałam. Teraz nie jem dużo, może troszkę więcej, ale nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozdrawiam wszystkie piękne i pachnące dziewczynki 🌼 :D pozdrawiam wszystkich chłopaków 🖐️ graba :D tu i teraz ONA 🌼 najważniejsze to że jesteś z nami :D BP 🖐️ bo nie palić to coś pięknego :D:D:D:D BP 🖐️ pomimo lat ciesze sie jak małe dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz.... tu i teraz ona 🌻 mowiłam ze ten topik jest magiczny ....i wiedziałam ze wrocisz napisałam wczesniej po twojej wpadce ze wrocisz napewno...trzymaj sie:):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu i teraz ONA...na 377 stronce.....wierzylam w ciebie ze wrocisz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani konczy sie dzien nie długo a co za tym idzie ,zakończony dzien kolejnym sukcesem :):):) konczy sie 10 dzien! BP super sie czujeeeeee i wam zycze z całego serca wytrwałości ,aby do wieczora i tak leci sobie kolejny dzien:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×