Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dziękuje wam bardzo ze jesteście ze mną :):) nie dałam sie ,głośna muzyka ,kilka minut cwiczen ,nie ukrywam ze nie obeszło sie bez łez...wstyd mi ,ale co tam:) jestem tylko człowiekiem ,ale ulżyło mi:):). A zapomniałam was sie zapytać ,wczoraj miałam taki ból głowy ze musiałam jechać do lekarza dostałam zastrzyk ,kroplówka i dopiero ból minął ,czy was tez głowa bolała jak przestaliście palić..?? mnie często boli głowa ale wczoraj to był hiper ból ,pisałam wcześniej, ze bardzo kreci mi sie w głowie od momentu z rzucenia papierosów.czy tez tak mieliście..?? lekarzowi nic nie mówiłam ,wstyd mi było sie przyznać ze paliłam:( bardzo wam jeszcze raz dziękuje kochani 🌼 🌼 ,mydle ze jak sobie poradzę z tym nałogiem to chętnie tez bede pomagać innym w potrzebie:) jesteście wspaniali!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieci spią to ze zlosliwcem lampkę winka wychylę:) ktoś jeszcze? może ciacho? łał ile osób liste podpisało :) a gdzie reszta??? sloneczko :) fado :) Gadzinka:) balbina :) alleafar :) basiek :) keke:) mmm757 :) seti:) aurela25 :) rolf :) tulipanek03 :) cometa:) Ania.B :) Katia :) zarazka :) Wala Twist :) Jelena :) Wiewióreczka :) Kinia :) katia13 :) gregia :) No i fiona, założyciela :)🌻 tyle zapamiętałam, a było nas o wiele wiele wiecej :) Trzymajcie sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie boje tu zagladnac bo tak ostatnio zaniedbalam Was mnam nadzieje ze mi wybaczycie:( ja oczywioscie nie pale:) i o Was pamietam :) wszystkim zycze wytrwalosci w neipaleniu i radosci z tego powodu:) 🌻❤️👄🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🌻👄🌻 trzymajcie sie.🌻 setunia zagladaj do nas🌻 Nadiya🌻ni ma sie czego wstydzic ze sie paliło ...lekarze tez kopcą bardziej są swiadomi chorob z tym zwiazanych jak my....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie podpisze z okazji swieta :) Tylko co to za dyskryminacja! Jestem na diecie wiec torcika nie rusze, biore antybiotyki wiec winko odpada, czy ktos pomyslal o takich jak ja i zrobil salatke? :D:D:D pozdrawiam wszystkich BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya26l - wiem doskonale przez co przechodzisz :( ja po 6 tygodniach od zaprzestania palenia dostałam takiego bólu głowy, że prawie chodziłam po ścianach:( Głowa bolała mnie przez miesiąc non stop zwłaszcza nocą, był nie do zniesienia:( Teraz nie mam juz tak silnych ataków, poszłam do lekarza, dostałam leki i nie jest żle.... Idź do neurologa, niech Cię przebada, bo z bólem głowy nie ma zartów, lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja - czy sałatka z tuńczykiem może być? tak sie składa że właśnie właśnie zrobiłam:) jak bym wyczuła :P seti:) 🌻 dudka:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja - czy sałatka z tuńczykiem może być? tak sie składa że właśnie właśnie zrobiłam:) jak bym wyczuła :P seti:) 🌻 dudka:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Witam oczywiście pachnąco :) Dzisiaj mija 140 dni BP i już za 10 dni będzie jakaś bardziej okrągła rocznica :D Nie ma to jak z z samego początku: tydzień, 10 dni, 20, miesiąc itd. - same okazje do świętowania, a teraz zdarzają się coraz rzadziej ;) Wszystkim życzę miłych snów i kolejnych dni BP 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya---mam nadzieje, że kryzys minął i dziś obie zaczynamy nopwiutki, pachnący dzień. Współczuję z tymi bólami głowy. Moje dolegliwości są mniej męczące, chyba powinnam to docenić. Ja póki co tylko gorzej sypiam, budzę się pary razy w nocy, choć dziś było ok. No i jeszcze strasznie mi się cera pogorszyła, normalnie jakbym drugi raz dojrzewanie przechodziła. Fatalnie. dario--gratuluję, też bym chciała tyle wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani🌼 tak ,dzisiaj tez miałam głód poryczałam sie ,dlaczego tak cierpię..!!! dlaczego ten głód aż taki ma wpływ na moja psychikę ...? daje sobie jakoś rade ,ale jak długo ..nie wiem,nawet dzisiaj myślałam sobie moze by zapalić??? śni mi sie ze pale ,a jak sie budzę to sie zastanawiam czy faktycznie paliłam ...:):) kurde jeszcze zwariuje..he he he zazdroszczę osoba którzy maja za sobą rok bp ,tez bym juz chciała to mieć za sobą ,czy po tym czasie człowiek juz nie myśli o fajkach... Pilar006🌼 dziwnie ze, twoja cera tak reaguje na brak nikotyny ,miała sie poprawić a u ciebie odwrotnie ,nie wiem jeszcze sie z tym nie spotkałam ,ale przejdzie ci to na 100% to jest chwilowe ,a jesteś pewna powodu pogorszenia cery.?? moze to z innego powowdu,koniecznie idź do dermatologa.Zycze kolejnych dni sukcesu 🌼 👄 amazonka 🌼 rewelacja🌼 dudka🌼 setunia🌼 zlosliwiec 🌼 tu i teraz ONA 🌼 Kinia🌼 ciekawe gdzie sie podziała autorka wspaniałego topiku FIONA🌼 odezwij sie, jak sobie radzisz ..???pozdrawiam ! trzymajcie sie kobiety i rodzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilar ja ciebie doskonale rozumiem z ta cera. Wlasnie rozpoczelam zabiegi mikrodermabrazji oraz biore antybiotyki i powierzchniowo isotrexin. No wiek dojrzewania w wieku 30lat :D:D:D amazonko - salatka z tunczykiem to moje ulubione danie :D ale trafilas :D:D:D dzieki ;) pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pachnacy :) nie pale ale jem , jem , jem ...Od poniedzialku ide na diete , bo zwariuje , buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja a ile Ty już nie palisz? Bo ja się łudzę, że to proces przejściowy. Moja teoria jest taka, że wychodzi ze mnie trucizna ;) Naprawde wyglądam dośc zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:P Pilar---ja mam pelno kropek na ciele i wyglada to jak po ukaszeniu komara. NA twarzy tradzik Zjdalam chyba ze 3000 kcal.Nadiya- tez dzis mam ochote ryczec bez fajek, jescze zycie osobiste nie dobija ech,. Gorszy dzien i tyla........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczerze tobie współczuję tu i teraz ONA 🌼 nie dość ze masz doła z powodu fajek ,to jeszcze problemy ...na pewno jeszcze emocje procentują i w cale to nie pomaga, Jak cos kotek to słurze pomocą:) Trzymaj sie !!!! i zycze wszystkiego dorego:):):) tylko nie ratuj sie tym smrodem ...nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaki:) rewelacja, cieszę sie, że sałatka smakowała:) i że trafiłam :) dario167 - gratulacje:) Pilar006 - jak bym czytała moje wpisy z początku roku, twarz miałam jak jeden wielki wulkan:( Musisz dokładnie oczyszczać twarz wieczorem, najlepiej jakimś dobrym żelem antybakteryjnym. Nadiya26l - sny o papierosach miewamy nawet po kilku latach niepalenia, a myśl o fajce...zobaczysz zapomisz o papierosach, jeszcze nie raz przyłapiesz sie na tym, że dziś nie myślałaś o tym żeby zapalić, ale na to potrzeba czasu:) Kinia/ - zamiast jeść pij :P poczytaj o diecie SB, rewelacyjna. tu i teraz ONA - jedz marchewki, gotuj sobie kapustę i podjadaj gdy będziesz miała ochotę, ma mało kalori a zapycha żołądek:) Kup sobie dziurawiec i pij wieczorem (jest troszke niesmaczny, można posłodzić) bardzo pomaga, po około tygodniu poczujesz różnicę, trzymaj sie i niepoddawaj:) Miłego wieczorku dziewczyny, trzymajcie sie cieplutko Na poprawienie nastroju mam dla was cieplutką szarlotką, właśnie wyjęłam z piekarnika, smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - gratulacje pół roku 🌻🌻🌻🌻 Widzisz jak ten czas leci, dzielna dziewczyna jesteś, teraz czekamy na roczek :) Keke też chyba miała niedawno rocznicę, pol roku, ale jakoś sie nie odzywa, kobieto, skrobnij coś, mam nadzieje że nie popalasz, bo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mi się chce palić, uuuuuuuuuuuu, normlanie szok. Jestem ciekawa ile wytrzymam tym razem. Normalnie nosi mnie na myśl, że pójdę we wtorek na uczelnie i po drodze nie zapalę. Powiem szczerze, wydaje mi się to niemożliwe. No ale, trzeba mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Pilar nie rób tego!!!! wiesz jak ja sie męczę uuuu szok ale daje rade,nigdy nie szłam na spacer bez fajeczki,nigdy nie zaczynałam sprzątanie za nim nie zapaliłam ,dużo było momentów ,gdzie fajka była na 1 miejscu:( zaczynam inaczej zyc ,staram sie sie lepiej zyc...nie schrzan tego prosze nie daj sie nikotynie! ja tez mam głód ,czytalas nawet płacze czasem bo normalnie mój organizm ,moja głowa woła o papieros:( jestem zła na siebie ze weszłam w ten nałóg ale teraz ciesze sie ze chce z niego wyjsc ...Pilar który to twój dzien BP..?? Pozdrawiam serdecznie 🌼 nie daj sie ,zrób to i idź na uczelnie sama bez fajki:):) prosze nie poddawaj sie dasz rade ja wierze ze dasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvmnbv
jakie z was zelazne i stalowe charaktery, podziwiam i tez jestem zla na Was za te wasze twardzielowate wytrzymania gdy ja żżżżżżż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilar zauważyłaś zmiany na swoim ciele jak rzuciłaś fajki ??,pisałaś wcześniej ze nawet miesiąc nie paliłaś...ja zaczęłam ćwiczyć nogi jutro mi odpadna he he he wiec moze tak dużo nie przytyje a swoja droga pomaga sport zajebiście:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvmnbv
kiedyś i ja tu zagoszczę na stałe z nosem zadartym a tera ni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catharsis
Absolutnie nie wracaj do palenia!!! Na pewno trudno jest rzucić, ale jeśli czegoś bardzo chcemy to z pewnością nam się to uda. Jeśli nie chcesz w przyszłości mieć problemów zdrowotnych, nie wracaj do tego świństwa!!! Później będzie już za późno, by rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiany w moim ciele hmmm... wydawało mi się, że jakaś taka bardziej różowa jestem na twarzy tak po 2 tygodniach :) no i jezeli chodzi o sport to tez mi lepiej szlo. Ja bym sobie poplywala, to mnie najbardziej relaksuje, ale jestem chora :( i wole się nei doprawić. Ja nie palę 5 dzień. Paliłam 9 czy 10 lat. A Ty Nadiya? Nowy dziwny nicku dolacz do nas!! no ladnie prosze! Razem bedzie łatwiej. Ja wcale twarda nie jestem, wrecz przeciwnie. Sama nie wiem czy jutro nie zapalę. Nie wiem staram się koncentrować na dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisol
Ci, którzy palą wg. mnie są zwykłymi śmieciami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brzydzę się takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catharsis
mnbvmnbv - kiedyś może być już za późno. Trzeba o tym pamiętać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×