Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Marisol
Ile wpisów przybyło tutaj od wczoraj. Jeśli chodzi o skład chemiczny papierosów, można go znaleźć w internecie na różnych stronach. Właśnie z jednej stronki skopiowałam tą listę. Sporo ludzi nie wie co tak naprawdę wdycha. Myślę, że na paczkach papierosów powinien być wypisany ich skład. Nie znam się na opakowaniach, bo nie palę, ale raczej nie pisze tam, że w skład fajek wchodzi trutka na szczury, a nawet substancje chemiczne, które wykorzystuje się do produkcji BOMB. Ktoś spytał czy ja kiedyś paliłam. No więc nigdy mnie do tego ciągnęło. Zawsze z żalem patrzyłam na tych, którzy palą i myślą, że są fajni. Kiedy znajomi proponowali mi fajkę, bez problemu odmawiałam. Zapaliłam w życiu tylko jednego papierosa. To było wtedy, gdy trochę za dużo wypiłam. Mój znajomy palił papierosa, powiedziałam mu, że też chcę, więc mi dał. Jednak zupełnie nie posmakował mi ten syf i nie zamierzam zapalać kolejnego. ;) Zwłaszcza teraz jak wiem co wchodzi w jego skład. Czy papierosy są ludziom potrzebne do szczęścia??? Przecież one powodują same szkody. Wogóle, czy nie przeszkadza wam oddech, gdy palicie? Jest ohydny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyszlam powiedziec ze peklam i ze Was zostawiam. Ze wstydu wiecej sie tu nie pokazuje, ale Trza bylo sie przyznac:/ Wam zycze pwoodzenia, ja dalej w sidlach nalogu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisol
:-/ Jeśli ktoś naprawdę chce zerwać z tym syfem to potrafi przestać palić z dnia na dzień. Wiem co mówię, bo znam takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisol
Nie poddawaj się. Spróbuj jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcesz dalej niszczyć sobie zdrowie i urodę?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu i teraz ona---wracaj !!!!! proszę!!!!i nie ma się czego wstydzić, dobrze, że podjęłaś próbę. Ja rzucałam już chyba z 20 razy, na tym forum pewnie z 5. Buuuuu, smutno bez Ciebie będzie... liczę,że wrócisz. Bo jak ja dam sobie radę? buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marisol....to ze nie palisz wcale nie musisz gardzic tymi ludzmi co palą.. To jest wybor kazdego człowieka i nie masz prawa tak pisac...dzisiej juz troche grzeczniejsza jestes i wcale nie masz pojecia co dla kazdego z nas znaczy niepalenie... Masz wiele szczescia ze nie wpadłas w szpony nałogu ..i napewno to nie perfumy ktore slicznie pachną ...kazdy o tym wie....ale Twoje głupie pisanie denerwuje ..nie pisz o trutkach na szczury i jeszcze jakies bzdety po co to ..nikomu nie pomozesz tym co piszesz....oj i nie mow jakich ludzi znasz czy Ty masz wszystko tak cacy? I nie uwierze ze twoi znajomi rzucają palenie bez bolu...... TERAZ TU I ONA 🌻..PROBUJ DZIEWCZYNO ....ja tez zapaliłam i drugim razem było mi łatwiej ..mysle ze wrocisz...czekamy Pilar 006 🌻ona wroci zobazysz sprobowała jak fajnie bez papieroska i napewno wroci ..ja w nią wierze.... Ten topik jest magiczny i wciaga musi przyjsc do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisol
Może jestem jakaś dziwna, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak można palić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisol
Dobrze wiesz, że nie o to mi chodzi, więc po co taka głupia odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D za potrzebujących trzymam kciuki BP życzę spokojnej nocki i kolorowych snów BP dudka 🌼 wszystko samo wróci do normy trzeba czasu ja jestem trochę starszy od Ciebie :D tez z poczadku się poprawiłem 10 kg nie miałem w co się ubrać wszystko było za ciasne tez chorowałem ponad rok czasu włóczyłem się po lekarzach a śmierdziel codziennie mnie prowokował nie poddałem się i udało się :D dziś wiem ze nie palić to cos pięknego tu i teraz ONA – WRACAJ!!!DZIEWCZYNO!!! Marisol – nie dobrze jest już z Tobą, bo pomyliłaś topiki :( Znajdz sobie coś w swoim stylu pa pa pijesz alkohol a wiesz co w nim jest trucizna która pada na mozg i przez która sięgnęłaś po peta :D Żeby Wszyscy Ludzie mieli jednakowe poglądy i charakter To świat był by bardzo smutny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dla wszystkich🌻 następny dzień bez dymka myślałam że będzie źle ale jest okej ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mara--super!!! dudka--Ty masz naprawdęsuper wynik. Gratuljuę siły woli. Tu i teraz ona--my tu czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Kazik_ weź ty transparent z taki napisem i stań np. na przystanku autobusowym albo wejdź do jakiegoś pubu. Chyba nie zauważyłeś, czemu widząc poziom twojej wypowiedzi wcale się nie dziwię, że większość ludzi na tym topiku rzuciła palenie, więc skieruj swoja krucjatę bo tak rozumiem twoje już kilkukrotne wystąpienie gdzie indziej. I choć ja jestem spokojnym człowiekiem mam nadzieję że jak pojawisz się z takim transparentem w jakimś pubie to długo nie zobaczymy cię na tym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisol
Co to za stwierdzenie, że mam wielkie szczęście, że nie wpadłam w szpony nałogu??? Wystarczy nie zaczynać palenia. Czy to aż takie trudne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór dobry :) oj ale widzę że jakieś duchy grasują :( NIEŁADNIE znowu czary mary trzeba będzie odprawiać :) A więc: czary...... mary..... abra.... kadabra.... BĘC!!! tu i teraz ONA - kobieto, no co ty tak łatwo wymiękasz, walcz dalej! _mara - dzielnie sie trzymasz, trzymamy kciuki:) Marisol - pisałam Ci już wczoraj coś na temat tej dyskusji, nie wiem może nie doczytałaś albo nie rozumiesz.... a tak na marginesie, na tym topiku sie nie pali, tu rzuca sie palenie i nikomu nie sa potrzebne rady pomarańczek, które urwały sie z choinki:P dudka - prawde prawisz, topik jest w całej okazałości magiczny:) ale uzależnia jak cholera:) siedzę tu juz prawie rok i nie zanosi sie na rozstanie:) Pilar006 - głowa do góry, będzie git, zobaczysz:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario - 🖐️ dobre, dobre:) ale się uśmiałam:):):) napsz tylko Kazieńku kochny do której knajpki idziesz a nie omieszkam wstąpić na jednego.... a tak ...za topik:) i napewno nie będzie to jeden kieliszeczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik_
Piszcie co chcecie, ale prawda jest taka, że śmierdzicie i nie można temu zaprzeczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisol
Ale co można znaleźć w internecie? O co chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja - 🖐️ ale tekst :) Kaziu - ale Ty chyba czytac ze zrozumieniem nie potrafisz, tutaj od nikogo nie czuć dymu papierosowego, bo tu sie nie pali:) Na naszym topiku pachnie fiołkami ale od Ciebie to ja jakiegoś winiacza za 3,50 czuje, nieładnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisol
Czyli palaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka🌼 ile nie paliła dni ...tu i teraz ONA🌼 załamała mnie kobieta :( kurde niech sie odezwie,kurde ja naprawde nie jestem silna!!!!!! i każdy kto mnie zna to mówi, Julcia nie poznaje cie ,ty rzuciłaś fajki ty godz. bez nich nie wytrzymujesz ,wyobraźcie sobie ze potrafiłam isc do sąsiadki o 23 w nocy! zeby mi sklep otworzyła bo mnie sie palić chciało :) ja zawsze jak juz miałam 5 fajek w paczce to juz leciałam do sklepu zeby mi czasem nie brakło .byłam chyba najgorszym palaczem :( nie wychodziłam z domu jak nie miałam fajek ,spacer bez fajek..? naprawde one były wszędzie ,wiec każdy mój dzien to naprawde sukces i dla mnie samej szok ze jestem taka silna ! i naprawde jesli mnie sie udaje to i wam sie uda!!!! tu i teraz ONA nie poddawaj sie kotek prosze cie!!!🌼 🌼 🌼 odezwij sie proszeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carly_
Nadya, a ile masz cm wzrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti - 🖐️ co u Ciebie kobieto, kopę lat, Solidarność zawsze na pierwszym miejscu:) Marisol - cytuję: Co to za stwierdzenie, że mam wielkie szczęście, że nie wpadłam w szpony nałogu??? mozna znaleźć odpowiedz na Twoje pytanie i nie bedzie to bynajmniej stwierdzenie, że wystarczy nie zaczynać. A zresztą, po co ja z Tobą dyskutuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×