Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam{kwiat] Oj tak złosiwiec ...🌻wiadomo ze nie wszyscy maja potrzebe tu wchodzic ...ale fajnie ze nam cos napiszesz ..dodajesz otuchy ..;):):) Bryana 🌻 szkoda ze nie dajesz sobie rady ...ale juz cos sie dzieje mysle ze sprobujesz jeszcze raz ...nie jest łatwo wyrzucic te smierdziuchy z głowy....my jak alkocholicy ...własnie czytałam dzisiej w internecie ze dla palaczy nie ma zadnego wsparcia ...a to tez straszny nałog...i szkoda ze nie ma pomocy z panstwa dla takich ludzi jak my..głopie to moze ....bo pzeciez jak to jest ze rzucic palenie jest tak trudno ....dlaczego??co oni tam wpierniczają w te pety.Ale dzieki takim głupkom ....sorrry...jak my koncern tytoniowy dobrze sobie zarabia ...a my sie trujemy na własne zyczenie..takze probuj brayana nie pal napewno dasz rade...... Kinia 🌻z tym smrodem masz racje jak to sie nie czuło jak sie paliło ...mam tak samo z mezem wchodzi do pokoju z balkonu i za chwile mowie mu ze tak smierdzi jak z popielniczki...okropnie to jest ..az sie wierzyc nie chce ze tak smierdziało od nas...I JA TEZ OKRAGLUTKA AZ MNIE MNIE WNERWIA .....jak antałek niedługo bede ...hihiihih padocha 🌻nie mniej złych mysli a sio smierdzielu powiedz zeby cie nie kusił:) bombasti🌻i dobrze ze masz takie nastawienie oczywisie pobijasz smierdziela ...nie dajesz mu szansy ...tak trzymaj:):) I powiem ci tak ze...... patrzyłam na moją siostre ..namietną palaczke ..nie palila miesiąc i w oczach mi sie zmieniała ....cera zmieniła jej sie bardzo...siebie nie widzimy bo wiesz jak w lusterku to jest nie to co patrzysz na czyjąs twarz i widzisz zmiany...pozytywne oczywiscie Nadyia 🌻czytasz napewno i tak sie dzieje ze tak strasznie ciagnie ...ale musisz wywalic to z głowy nie poddac sie Wiem cos na ten temat magiczne 2 tyg....ale pozniej juz łatwiej ponoc jeszcze 3 miesieac tak samo daje sie we znaki ....chyba złoliwiec cos o tym wie bo mi jeszcze pare dni brakujetzn 13 dni i bedzie 3 miechy hahahahha ale to jeszcze troche Takze kochani trzymajmy sie dzielnie...🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rowniez jestem nadal pachnaca.. i bardzo chce taka pozostac... sloiczek coraz ciezszy a ja juz planuje co sobie kupie za miesieczna \"odwykowke\".. jakby nie bylo to bedzie 210zl,.. brayana-zlosliwiec dobrze napisal-jak mamy ci pomoc jak tu nie zagladasz... a moze jednak zagladasz tylk uwazasz ze nie pasujesz,skoro mimo dobrych checi to i tak palisz...?? sprobuj ... czytaj,, nawet nie zauwazysz jak nadejdzie ten dzien,w ktorym ZMADRZEJESZ:D:D:D:P:P:P nadiya26l-wiesz,wczoraj chcialam ci napisac ale komputer mi sie zawiesil.. a ja mam podobne obawy ze mnie taki GLOD scisnie wlasnie pozniej.. bo teraz o dziwo nie ciagnie mnie WCALE!! wydaje mi sie jednak,ze powinnas przetrzymac ten glodzik,, wyjsc na spacer..moze prysznic wziac.. zrobic cos zdrowego-zeby zabic te niezdrowe mysli... a to potem mija.. jedynie w tej chwili GLODU wydaje sie ze bedzie trwac wiecznie.. zloslilwiec-wiesz,nasz weteranie!! moj brat palil jakies 25lat.. i nagle rzucil z dnia na dzien.. palil 2paczki dziennie.. i nie pali juz 11lat.. nie chcialo mi sie w to wierzyc.. ze on to rzuci.. gdy sie go ppytalam,jak mu sie to udalo TAK NAGLE. to stwierdzil,ze pewnego ranka sie obudzil i stwierdzil ze fajki mu smierdza.. ze organizm mu je odrzucil.. przestaly mu smakowac.. teraz brat ma 45lat.. jego zona pali.. a jego wogole nie ciagnie.. dudka.. dzieki za mile slowa tak czesto.. czuje sie tutaj jak w domu,, :):):) trzymam kciuki za wszystkich tych ktorzy walcza.. i ktorzy pragna walczyc.. ciesze sie ze znalazlam ten topik.. mysle ze juz dawno siegnelabym po fajke,a tak,to jest mi wstyd.. bo musialabym wam sie przyznac.. :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozdrawiam serdecznie bp :D Dudka 🌼 jestem tu prawie, co dziennie, bo tu dostaje siły żeby przetrwać następny dzień BP:D dziś byłem na działce trochę ruchu na świeżym powietrzu nigdy nie zaszkodzi bo w domu to kusi lodówka a w niej same pyszności :D ścieszka wydeptana od wersalki do lodówki i pęto kiełbasy w ręku bombasti 🌼 wiesz co moja ślubna jak rzuciła palenie to za te nie przepalone uzbierane pieniądze zrobiła sobie prawo jazdy i jeździ samochodem :D i jest bardzo szczęśliwa :D Nadiya 26 l 🌼 –jak tam:D co tam :D wszystko OK.odezwij się jak możesz 🖐️ Kinia/ 🌼 za wszystkich trzymam kciuki bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny pachnacy dzien spotykam znajomych[nie bylo mnie 2miesiace] dziwią i pytają jak to zrobilam .....ze udało mi sie rzucic palenie.....a ja im mowie ze jakos tak wyszło z czego sie bardzo ciesze ... To dlugo kielkowalo w mojej glowie ale nie umiałam sie za to wziąsc tzn powiedziec stop nie pale.. bombasti....🌻i trzymajmy sie dalej a mysli złe odpedzajmy:) złosliwiec🌻 :):)ja tez codziennie prawie liste podpisujei tez tak sie człowiek podbudowuje na tym forum...swietnie nawet jesli ktos sie złamie to nie kreci ze jest wszystko ok....bo chociaz nie widac nie czuc to jakis wstyd ze sie zapaliło...ja wiem cos na ten temat ...ale fajnie ze jest wszystko ... tak jak powinno byc tz bp:) kinia🌻 wszystkim skladam serdeczne pozdrowienia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dudka 🌼 ta mysl o rzuceniu palenia tez u mnie bardzo długo kiełkowała w głowie bo 3 lata ale nie mogłem się zdecydować żeby powiedzieć STOP koniec bo na sama myśl żeby rozstać się ze śmierdzielem ogarniał mnie jakiś żal taki żal jak bym cos drogocennego w zyciu stracił nie wiem jak to się stało ze odważyłem się na ten ruch i udało się zaczelem znajomym chwalić się ze nie palę bo to była dla mnie sensacja nikt mi nie wierzył widziałem tylko uśmieszki ale w tych uśmieszkach widziałem zazdrość jak on to zrobił i to chwalenie się ze nie pale bardziej mnie wzmacniało jestem szczęściarz udało się :D dudka tego Tobie też życzę 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gorąco:)🌼 zlosliwiec 🌼 dziękuje 🌼 :) wszystko ok :) daje rade temu dziadu:) czasem mam chwile słabości ,popłacze sobie i zaraz mija ,ale wczoraj było okropnie! i mam nadzieje ze juz tak nie będzie:):) kupiłam sobie płytkę z ćwiczeniami z carmen Elektra i cwicze!!! jak mnie woła raczek:) wszystko mnie boli!!!:):) mam nadzieje ze efekty będą:) bardzo ci dziękuje🌼 👄 dudka🌼 widzisz jak fajnie ze nie palisz,na pewno była dumna z siebie ze mogłaś sie pochwalic swoim wyczynem przed znajomymi:) trzymam kciuki za kolejny dzien:) bedzie dobrze DAMY RADE!ty juz przeszłaś METE NAJGORSZA teraz juz tylko z górki:) bombasti🌼 wiesz każdy z nas chyba ma takie chwile słabości i ważne jest żeby obronną ręką z tego wyjść ,mnie sie udaje jak na razie... i zycze tobie i każdemu z nas zeby zawsze umieć sobie z tym poradzić i nie dać sie! kochani pozdrawiam serdecznie was🌼 nie pisałam dzisiaj ale postaram się wpasc na chwilkę wieczorkiem ,mam teraz remoncik w domku i trochę brak czasu ,a jutro przyjemnosc :) ide do fryzjera i odpocznę a ze bede robić balejaż to troszkę sobie posiedzę:) ciekawe jak bede wygladac ,jestem ruda a chce zrobic sobie blond i czerwien i czekoladę :) nie wiem moze z czerwieni z rezygnuje...pomyśle ....ech troszkę popisałam sobie ,chyba sie nie gniewacie:):) śle buziole👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie BP!!! no i stalo sie minal roczek jak nie pale hura !!!!!!!!!!! a moze z tej okazi zapalimy myslenie nalogowca mi zostalo ale czuje sie calkowicie wolny!!! czego zycze wszystkim tu zagladajacym 🌼 narka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ;) Witam wszystkich Pachnacych i zycze milego dnia bez smierdziela , oczywiscie . !!! Gratulacje - jerzys , tak trzymaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM I JA:D dalej sie trzymam dzielnie.. i wogole nie jest zle.. nadiya -co to za plytka z cwiczeniami?? a ogolnie dla wszystkich mam pytanie.. 🌼jak szybko pluca sie oczyszcza z tego swinstwa ??np biorac czarna wersje to po 15latach palenia paczki dziennie?? 🌼i czy braliscie jakies witaminki ktore pomoglyby w procesie regeneracji naszych spalonych szarych komorek?? pozdrawiam wszystkkich.. brayana-nie pal!!:P zlosliwiec-prawko juz mam od 13lat.. :P ale postanowilam pojsc do kosmetyczki .. tipsy zelowe sobie zrobie.. juz tyle mam w sloiczku takze mi starczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dudka 🌼 Nadiya 26l 🌼 bambasti 🌼 Kinia/ 🌼 jerzys 🖐️ gratuluję didusia36 🌼 nie zastanawiaj się dołącz do naszego pachnącego grona bp jak najszybciej bo naprawdę warto :D bo nie palić to coś pięknego BP :D miłego wieczoru bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti🌼 naprawde fajne są ćwiczenia ,wszystko mnie boli to znaczy ze są dobre:) to są na pośladki:) na uda:) na brzusio:) i na biodra:) ogółem na wszystko.Carmen Elektra ćwiczy z jakimś instruktorem ,ale jak sie patrzy na jej fajne ciało ,umięśnione to aż sie chce takim być:) a ja mam nadzieje ze w 20% chociaż bede:) dziś było fajnie ,nie męczył mnie głód:) a z fryzurki jestem zadowolona ajk by ktos pytał he he he:) :):) kochani zycze wam wytrwałości i wiarę w siebie !!! bo bez tego nie damy rady! trzeba wierzyć w siebie ze sie uda:) a bedzie ok:) dziś mija 20 dzien BP:):) dla wszystkich buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti 🌻chyba nie ma nic takiego ....szare komorki same sie regeneruja ...chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo, hallo, dokładnie rok minął... BP... Sama nie wierzę... Jerzys, gratulacje! Zaczynaliśmy w ten sam moment i proszę..., okrągła rocznica... :) Trzymaj się tak! A dla Wszystkich - duuuuuuuuuuuużo dobrej energii przesyłam...Każdy wasz dzien BP jest na wagę złota, dokładnie tak...Ech, a ile się nacierpiałam, aby podjąć tę odpowiednią decyzję..., oj tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie BP!!! Fado tabliczke czekolady z tej okazi teraz chyba juz mozna 🌼 narka wsiem 🖐️ jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz miałam wyłaczyc komp..ale weszłam zobaczyc:) I nie moge nie złozyc Tobie fado🌻🌻🌻 i Tobie jerzys🌻🌻🌻serdeczne zyczenia z okazjiiii ROCZKU...bp....pieknie .......i my teraz cierpimy fado ...ale juz co dzien to lepiej :):)i oddalamy sie od tego smierdziela ....kazdy musi to jakos przejsc jak chce byc pachnacy....pozdrawiam wszystkich rzuczaczy i tych co juz dawno mają to z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dudka dziekuje za zyczenia ja juz po pierwszym dniu bylem pewien sukcesu ja tylko nie wierzylem ze mozna przestac palic fado siebie bylem pewien za ciebie trzymalem kciuki, GRATULUJE BP!!!! narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOLACZAM SIE DO GRATULACJI... Mam nadzieje ze za rok niecaly i ja bede miala takie same powody do dumy... 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkim pachnacym🌻🌻 ja to wlasciwie tez zaczne podpisywac liste... bo nie ciagnie mnie do nalogu... nie przechwalam sie ... :P:P czuje, ze nawet jeslibym sie skusila na jakas fajke w towarzystwie,to nawet gdyby mi \"zasmakowala\"[[ fujjj ]] to bylby to jednorazowy wybryk... a niestety nie wyklluczam tego... :(:(:( bo nie sprawdzilam jeszcze,jak to jest nie palic w otoczeniu palaczy... po prostu-UNIKAM ICH JAK OGNIA!!! praktycznie Ci , do ktorych zawsze jezdza-to palacze... :( wiec nie jezdze nigdzie... dobrze ze siostra nie pali... :):):) 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado i jerzys moje gratulacje z okazji rocznicy niepalenia!!super!:) Brayana kochana nei rezygnuj tak latwo🌻:) ogromny szacunek dla trzymajacych top czyli Zlosliwca Dudki Bombasti Nadiya26l i Kini:) i jak kogos pominelam to przepraszam:) ja narazie troche sie wypalilam ze tak powioem jesli o ten doping chodzi:( ale nie pale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie chce mi sie czytac topika....wczesniejszych wpisow...a mam problem nie wiem czy ty złosliwcu🌻setuniu🌻 moze mozecie mi napisac .... czuje sie jak napompowany balonik juz co prawda prawie 3 miesiace bp ale wydaje mi sie ze wczesniej tego nie czułam..albo nie zwracałam uwagi...moze to cos w organizmie sie dzieje jak nie pale mysle isc do lekarza ...nie wiem...napiszcie cos czy tak kazdy sie czuje wolnawola21🌻jasne ze dołaczaj do nas ...:)fajnie nie palic ale cos bez przerwy czepia ...ten nalug tyle narozrabiał w organizmie szok..za glupote trzeba sie pomeczyc dla wszystkich pachnacych🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dudka 🌼 ja miałem to samo o tym pisałem ze miałem takie wzdęcia ze nie raz to nie chciało się już żyć tak żle się czułem przez prawie rok chodziłem od lekarza do lekarza a oni nie potrafili mi pomóc  przedewszystkim nie piję napoi gazowanych i zimnych napoi nie gazowanych staram się jeść po trochu a częściej żadne leki na wzdęcia mi nie pomagają pojedz przez pare dni aktivia powinno pomoc jak paliłem tego nie miałem albo nie dostrzegałem ja tak myślę ze czym dłużej człowiek pali to tym dłużej musi wałczyć ze śmierdzielem bo on tak od razu się nie podda walka jest długa i uciążliwa a i latka tez swoje robią nie martw się będzie dobrze trzymam kciuki bombasti 🌼 setunia 🌼 wolnawola 🌼 witam w pachnącym gronie 🖐️ trzymam za Ciebie kciuki bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudka to normalne:) moze wez sobie jakis espumisan czy cos no i zwroc uwage na to jak jesz[kwiat Zlosliwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, dziękuję niepomiernie za gratulacje! seti :) Cieszę się, ze jesteś..., że trwasz w BP! złośliwiec! Dzięki! jerzys! Czekolada, owszem, ale ta gorzka, pamiętasz, jak cudnie smakowała w połączeniu z Tabexem? Dudka, hmmm, co by Ci tu poradzić; najpierw tylko rzeknę, że lubię czytać Twoje posty i mocno za Ciebie trzymam kciuki..., z całych sił... Jeśli organizm odtoksycznia się, to różnych dziwów możemy się spodziewać. Niestety! Ja podeszłam do tematu drastycznie i hardkorowo, rzucając fajki zrobiłam oczyszczającą głodówkę. Metoda nie-koniecznie dla wszystkich. Dla mnie rewelacja! Malutkie 10 dni a odciążysz organizm od jedzenia, od niepotrzebnych wzdęć..., cerę poprawisz, więcej sił witalnych będziesz miała. U mnie zaskutkowało. Jeśli chcesz, to pisz na tlen: kisma@tlen.pl, mogę podzielić się wrażeniami i radami. Nie zawsze zaglądam tutaj, aby więcej i szczegółowiej pisać... Jednak..., bez tego topiku, bez dzielnych ludzi wspierających nie dałabym rady... To pozdrawiam tych, z którymi byłam: seti, wiadomo...:) słoneczko, ba, od Ciebie się zaczęło... :) rolf :) Pomógłbyś innym, gdybyś zajrzał, bo postrzegłam Cię jako człowieka z charakterem..., ha! złośliwiec, wiadomo, ostoja... wiewióreczka..., Kobieto..., bądź! Jak Ci tam na obczyźnie? amazonka, nie daj się! a kysz jesienne depresje! kinia, ziomalko..., cieszę się, że od nowa działasz... bombasti :) Boszehsz, wszystkich nie wymienię wszak, ale ciepło o Was myślę... Przepraszam, że wymieniam Wszystki \"na teraz\" dzielnie walczących z własnymi słabościami... Specjalnie dla Gadzinki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEWEL 75, wow, ja Ciebie pamiętam, Kochana, wracaj i walcz! Ale niespodzianka, no... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×