Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Pozdro600- no niezle niezle:-D Przyznam szczerze, ze jestes tutaj dla mnie wzorem do nasladowania.Zawsze jak mialam ochote zapalic to potrafilas skutecznie przetrzepales moja mozgownice:-D Jak Ci wybije rowne 2 miechy to daj znac to opijemy rocznice:-D kasia3---spoko.1 dzien za soba i nie mysl juz o tym, ze juz tyle razy rzucalas i zawsze gdzies tam po drodze sie potykalas. Teraz sie uda. GrunT tO PoZyTywNe NasTawieNie.3 mamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka--2 miechy będą jakos w weekend chyba, wiec zgłosze sie wieczorem z piwami:D🖐️Kasia---> co to znaczy, że nie dasz rady?😠. Przypomnij sobie dlaczego nie chciałas dłużej palić, a nie wymyślaj powody, dla korych chcesz palić. To narkotyk-nikotyna Cie nęci i mami jak narkomana i tyle...nic w tym nadzwyczajnego, po prostu to zignoruj i zajmij sie czymś innym. Dziewczyny z tego topiku np. szorują wtedy łazienkę:D Julka wysprzątała całą chałupe, ja wypastowałam podłogi, jak miałam chcice....ale nie zapaliłyśmy. Musisz dać rade, wierze, że Ci sie uda;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha...ja to jeszcze radziłam sobie tak, że kupowałam sobue prezenty pare razy przewyższające to, ile zaoszczedziłam na paleniu;) Stwierdziłam, że mi sie nalezy choćby najdroższa nagroda, na jaką mnie stać i nie bede skąpić;) Kupiłam sobie w koncu moje ulubione perfumy, na ktore zawsze brakowało kasy, super-płaską-ultra drogą klawiature do kompa, a tez odkładałam zakup, bo szkoda było mi kasy....strasznie takie pierdoły podnoszą morale.....i tylko palić mi sie odechciewało z dnia na dzień, jak patrzyłam na moją liste zakupów, którą nie paląc bardzo szybko zrealizuje. Polecam tego sposoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zebym ja tylko mieszkanie wypastowala-toć ja prawie z mopem na klatke schodowa wyskoczylam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! z okazji mojej miesięcznicy ( żeby nie powiedzieć miesiączki:p) otrzymujecie ode mnie po kwiatku:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jaka jestem z siebie zadowolona, mialam tysiace sytuacji, gdzie wręcz marzylam o papierosie! stres, nerwy, towarzystwo... trzymam sie, jest ciezko, ale z dnia na dzien czuje sie piekniejsza, czuje sie kobieco:) pachącego czwartku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Sędzina-wszystkiego najlepszego kolejnych miesięcy,później roków BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga45
dzis moj 50 dbp,gratuluje sobie :) i wszystkim rzucajacym bez wzgledu na staz,rzadko pisze ale czytam codziennie bo to moj nowy nalog,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Sędzina-wiedziałam że ci się uda:) idziemy prawie łęb w łęb. Miesiąc minął mi jakoś w niedziele:) Jestem z tego powodu równie dumna jak ty. Bardzo się cieszę bo teraz jest mi o niebo lepiej niż na początku tej drogi. Teraz to już \"nie ma bata\". NIE PALIMY I JUŻ. nic i nikt nas nie zmusi. A swoją drogą jakieby to było głupie teraz zapalić!!! 🌻 dla wszystkich pachnących kasia3----oj laska, laska. Weź się w garść i pokonaj śmierdziela raz na zawsze!!! Wiesz że potrafisz :)więc nie wiem na co czekasz. Nie szukaj wymówek. Robisz to przecież dla siebie:) Przecież ty nie chcesz palić! Prawda? No więc wykop smierdziela ze swojego życia. Wszyscy trzymamy za ciebie kciuki!!!!! 🌻 dla ciebie Julka85 jak zawsze [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko i BP 🌻 Julka 🌻 Pani Sedzina🌻🌻🌻 i gratulacje!U mnie jutro miesiac! zupek🌻 goga45🌻 modrusiak🌻 a reszta gdzie???? Wywialo , u mnie jest niesamowity wiatr, dobrze,ze nie pale....... bo na balkonie nie byloby mozliwe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no..to widzę , że dzisiaj mamy dzień samych rocznic Pani Sedzia i Goga 45 Gratulacje moje dla tak ładnego stażu. Obysmy wszyscy mieli coraz więcej takich rocznic Mordusiak🌼 i dla meza tez🌼 który rownie dzielnie jak Ty walczy z nalogiem. Nie ma to jak niepalace, zdrowe malzenstwo Mala ksiezniczka🌼 no wiatrzysko dzisiaj strasznie. Ja tam nie zamierzam już dzisiaj nigdzie wychodzic bo jeszcze zdmuchnie mnie na tory skm:-D Zupek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tuuuuuuuuuuuuu cissssssssszaaaaaaaaa kania 2a i Kasia 3 jak sie trzymacie kobietki? Dajecie rade? Cos nie dajecie znaku zycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93blackberry
Ostanio dlugo mnie nie bylo ale czas sie przypomniec;) Dzisiaj mija moj 18 dzien niepalenia!!! Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betriska
gratuluje wam wszystkim!!!! kasia3 trzymaj sie mocno i nie daj sie!!:) cosik cos nie pisze czyzby wrocila do szlugow?;) czy wy tez zauwazliscie ze juz bardzo malo osob wsumie pali?mowie o mlodych albo tych trpche starszych..na przystankach, na ulicy, w klubie...oczywiscie zdazaja sie wyjatki i nawet sporo...ale kiedys jak pamietam to kazdy prawie palil w klubie bylo mnustwo ludzi z petem na "parkiecie" prawei kazdy na przystanku zional dymem a teraz jakos miniej...podoba mi sie to moze ta moda dopadnei nasze dzieci jesli bedziemy miec ..albo juz mamy..:)dobrze bybylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🌻 BP Julka🌻 to chyba czas przedswiateczny , dlatego mniej nas tutaj! 93blackberry! i tak dalej trzymaj :D 🌻 bertiska! tak tez mysle, ze duzo ludzi rzucilo ten wstetny nalog, smutno bedzie tylko fabrykom papierosow ale co tam niech plajtuja, zdrowie i piekny zapach jest wazniejsze :D prawda? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betriska
hehe pewnie!! zreszta kurcze mamy inne czasy kiedys (znam raczej z filmow czy z opowiesci) kazd palil..i wszedzie...a teraz jest tyle zakazow palenia niedlugo moze bedzie jak na zachodzie ze juz totalnie niegdzie w miejscu publicznym..to by bylo dobre..dla nas nei placych i dla palacych bo dobry powod by rzucic:)skoro niegdzie zapalic nie mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR12
witam czytam was już od 5 dni z zamiarem rzucenia tego wstrętnego nałogu. Wytrzymałam jedną dobę wcale nie palić, a pozostałe trzy doby po dwa papierosy. Nie wiem czemu to zrobiłam mam nadzieję że zostanę u was na dłużej i mi się uda nie palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betriska
szkoda ze jak juz wymeczylas sie jeden dzien nie chcesz wymeczyc sie trszke wiecej ..bo takei palenie ale malo to caly czas masz w glwoie"ok teraz jest beznadziejnie ale za pare godzin moge zaplic jednego szluga"..wiesz chodzi mi o to ze jak sobie pzowalasz zapalic 2 na dobe to wsumie caly czas sie o tym mysli i odmierza czas do tego zajarania..skoro juz sie skazujesz na taka katorge postaraj sie rzucic calkowicie..uwierz mi ze ludzie i bardzo slabi i mocni psychicznie daja rade jesli naprawde chca..ale trzeba naprawde chciec..zastanow sie bo tak jak ograniczasz to tez sei nameczysz i wsumei bedziesz palic..czy nie lepiej odrazu rzucic i byc dumna ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu się dzieje
A gdzie są inne osoby np rzucający inaczej i reszta? Złamali sie i palą czy jak?Nie widze ich od jakiegoś czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu się dzieje hehe wcale nie wywialo ot choroba czlowieka rozklada hihi na wstepie witam wszystkich wytrwalych: mala ksiezniczka bezloginu kasia3 cosik jaulka85 dudka maja86 Pozdro600 betriska 93blacbberry Mordusiak zupek kuna1985 Grace Wawa goga45 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: jakies 3 dni temu szlalam za jedzeniem szukalam czegos ? czegos niewiadmo czego zarlam nie mylic jadlam bo zarlam wszystko co mi w rece wpadlo az nastal cud i dostalam anginy ropnej nie chce mi sie ani jesc ANI PALIC HEHE jestem skupiona na cieknacym nosie i obolalym gardle hehe, dzisiaj nawet zapomnialam sobie plaster przykleic dopiero kolo poludnia wpadl mi w oczy choroba najlepszy czas na rzucenie fajek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pięknie 🌻 ostatnie dni miałam bardzo krótkie ze względu na pracę, która spadła mi jak z nieba ;) no i brakuje mi czasu na wszystko, a i w robocie mam palaczkę :O dziś mnie złe namawiało : \" zapal sobie, co Ci szkodz?\" ale się nie dałam! wytrzymałam! jestem z siebie dumna! :classic_cool: dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryta kamera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję:) Nie palę już! szósty dzień! Trzymam się, ale....nie trzymam się! Ratunku! Pomocy! Tak mi ciężko! Dusi, boli, a jaka chęć!!!! Kobietki, tak bym zapaliła! Jak Wy wytrzymałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Witam i melduje sie ze trzymam sie dalej........nie odyzwam sie bo nie mam niestety czasu.....wiadomo swieta... GRACE...dasz rade ....ja tez niedawno mialam maly kryzysik....wiec wysprzatalam cale mieszkanie a potem zrobilam sobie dluga, pachnaca kapiel.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Wiecie , to jest naprawdę bardzo budujące gdy pomyśle sobie że wreszcie pierwsze święta od paru lat spędzę bez stresu przy stole, bez myslenia jak tu sie cichaczem wyrwac na papierosa żeby rodzinka nie widziała........super uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Bardzo wam wszystkim dziękuję za podtrzymanie mnie na duchu kiedy miałam gigantycznego doła......... Może ktos wie czy od palenia papierosów moga wypadać włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich. kasia3----- szczerze to niezastamawiałam się nad tym ale myśle że to również może być przyczyną. Ja też się bardzo cieszę bo byłam w podobnej sytuacji. Moi rodzice nie wiedzą że paliłam (tzw. wiedzą że kiedyś podpalałam ale myślą że rzuciłam kilka lat temu). Wydaje mi się że tata wie ale nic nie mówi. Mieszkamy w jednym domu więc musiałam się przed mini ukrywać! Wychodziłam co chwile gdzieś gdzie mogłam zapalić:( Najgorsze jest to że cieszyłam się kiedy zostawałam z mężem sama w domku i mogłam palić do woli! Nigdy nie cieszyły mnie spotkania rodzinne bo to była dla mnie męczarnia! To niestety nie są odczucia zdrowego psychicznie człowieka:( Mówię to teraz całkiem poważnie. Papieros poprostu przesłaniał mi całe życie! Teraz jestem wolna i to ja decyduje o swoim życiu a nie ON. Wygrałam tą bitwę i wojnę też wygram. Do wiadomości dla początkujących. Mija mi 35 dzień BP. Głodu nikotynowego już nie odczuwam:) Czasami tylko pomyśle o tym. Wtedy wystarczy zmienić temat i pomyśleć o czymś innym i już jest ok. Julka85---- 🌻musiałam się w końcu nagrodzić i w środę zafundowałam sobie fryzjera (dość drogiego jak dla mnie): balejaż i strzyżenie. Moje samopoczucie odrazu się poprawiło:) Niestety ogólne rozdrażnienie jeszcze mnie nie opuściło. Ok idę odpocząć w łóżeczku bo jutro niestety czekają mnie zajęcia na uczelni:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje:) No prawda niestety mi tez brakuje starej sikpy;) jakos tak smiesznie bylo i nawet te cale sprzeczki i roznego typu zadymy mialy swoj urok ;) Kocurka85, rzucajacy, zabka COME BACK!!!!!!! kasia3--- no to super, ze sie trzymasz bez papieroska.Wiesz mi tez wypadaly garsciami wlosy---ale to prawdopodobnie przez to, ze tutaj na studiach mam bardzo uboga diete w witaminki:P Watpie, zeby faje powodoway wypadanie wlosow.Na pewno jakos je tem niszcza--skrora, wlosy, paznokcie.Jednak zaczelam polykac tabletki Dromin--drozdze-wzmacniajace paznokcie,cere, wlosy) o dziwo moja czupryna sie uspokoila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak🌼 Czytajac Ciebie to czulam sie jakbym to napisala.Ja mialam identycznie.Rodzice pewnie i wiedza, ze 'pale'(chociaz oni mysla ze to tylko pewnie popalanie jakies -raz na jakis czas-po egzmaninie itp) Podczas roznych imprez rodzinnych tylko kombinowalam jakby tu sie urwac chociaz na pare minut na fajeczke--a pozniej maskowanie przed rodzinka;) ecH.. ja sobie tez chyba cos zrobie z wlosami.Moze farbne na brazowo albo balejarza zrobie.Myslisz,ze 3 zl wystarczy na to?:-D:-D bo mam tylko tyle w portfelu ;) Trza do bankomata jutro skoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×